Μετάβαση σε περιεχόμενο

ανοιξιατικες μανουλες 2012!!!!!!αρχιζουμε!!!!!!!


Recommended Posts

Μωρουδενια και στον πρώτο μου τότε μας είχε πει φύλο στην αυχενική. Τώρα που τον ρώτησα μου λέει ότι το πιο πιθανό είναι να το δούμε.. Ναι θα το δεις να κουνιέται και θα τρελαθεις... Στην 10η εβδομάδα δεν θα είσαι;; Πάντως σου λέω εμείς σήμερα το συζυτουσαμε πάλι με τον άντρα μου και γελουσαμε... Πραγματικά ενα μικρό θαυματακι!!! Έτσι όπως τα λες!! Να φυλάει η Παναγία τα σποράκια μας και τα παιδάκια μας!! Καληνύχτα!!!

sthn 11h tha eimai me to kalo...! :D

ax anupomonw...mia mia metraw tis meres kathe fora gia ton yperhxo!!!

ax teleia...opote tha mathoume fylo sintoma oles mas!tha ton rwthsw kai egw thn allh fora!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 957
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα κορίτσια...

νάντια δηλ τώρα τα μωράκια μας κουνιούνται ολόκληρα?

αχ θα τρελαθώ....

όταν πήγα την προηγούμενη βδομάδα το καλό μου κουνούσε μόνο τα χεράκια του....

να σε ρωτήσω μιας και είμαστε ακριβώς μαζί.. εγώ αυχενική θα κάνω 17/10, δηλ θα ειμαι 12w ειναι καλά ή νωρίς?

φύλο απο οτι έχω καταλάβει τα αγοράκια φαίνονται απο νωρίς :mrgreen::mrgreen: (στις περισσοτερες περιπτώσεις) ενω για να σιγουρέψουν το κοριτσάκι θέλει καιρό..

βέβαια όλα αυτά ειναι φιλολογικές συζητήσεις...γερά μωρά θέλουμε!!

τα χαιρετίσματα μου σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια γραφω απο την δουλεια και θα ειμαι συντομη... ;)

Νινου ναι καλε εμας ολοκληρο κουνιοταν και χερακια και ποδαρακια και 3-4 πεταγοταν ολοκληρο σαν σκουλικακι :D:D:D χαχα.Μια χαρα θα εισαι στην 12η που θα πας! Αυχενικη μπορεις να κανεις απο οτι ξερω και κα'επεκταση και παπ-α απο την 10η εως και το τελος της 13ης.Οποτε κομπλε!!! Απλα εμενα μου ειπε να παω τοτε για να δουμε και το φυλο σιγουρα...Αν και οπως ειπες τα αγορακια τα λενε με σιγουρια γιατι κατι πεταγεται :lol::lol: και στα κοριτσακια σε λενε πιο μετα να φαινται σιγουρα...Ειναι και η θεση που θα εχει το σπορακι οταν κανουμε τον υπερηχο που βοηθαει ή οχι...Και εννοειται φιλολογικη συζυτηση και γερα να ειναι τα σπορακια μας απλα μια αγωνια λιγο πολυ την εχεις για το φυλο....Εστω και εγω που ειναι το δευτερο!!

Μωρουδενια πως εισαι σημερα καλυτερα??? αντε ακομα δεν τον ρωτησες για το φυλο ποτε θα φανει?? εμενα ο αντρας μου αυτο ρωταει σε καθε υπερηχο που παμε..."ποτε θα δουμε το φυλο γιατρε??" Αυτα κοριτσουλια...Φιλια σε ολες!!!που χαθηκατε οι υπολοιπες??? :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ μανουλιτσες και μελλουσες μανουλες!!!!!!!!

καναμε χθες την αυχενικη, πολυ καλα τα αποτελεσματα δοξα το Θεο, ολα καλα.Σημερα περιμενω και τις απαντησεις απο την εξεταση αιματος (papp A).

κοριτσια κουνιοταν συνεχεια!!!!!!!!!ειχε πολυ πλακα!!καμια σχεση με το γιο μου που ηταν τεμπελακος απο την κοιλια!μιλαμε για πολυ χωηρο μωρακι....!!!!!!!!!!!

φυλο και μας μας ειχε πει οτι μαλλον θα δουμε, αλλα τελικα δεν μας ειπε, τον αλλο μην α λεει για να ειμαστε σιγουροι και δεν το ειδε καλα.Εγω παντως θυμαμαι και στον μικρο δεν μας ειχαν πει φυλο στην αυχενικη αν και αγορακι.εξαρταται απο τον γιατρο.

μαμ ναντια εσυ τι φυλο προτιμας και εχεις αγωνια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες μου! [smilie=toothy9.gif] Εγώ πήγα και άκουσα και είδα το μωράκι μου χθες!Επιτέλους.Ολα τέλεια [smilie=icon_compress.gif] [smilie=happy6.gif] [smilie=icon_compress.gif] !Με μέτρησε και πάνω κάτω μου είπε οτι είναι πολύ καλή η αυχενική μου.Την Δευτέρα έχω ραντεβού για αυχενική επισημα΄Μου είπε όλα καλά [smilie=icon_thumleft.gif] [smilie=icon_thumleft.gif] .Το ζουζουνάκι μου κοιμότανε και του ε΄πα να το ξυπ΄νησει λιγάκι να δω πώς κουνιόταν!Το μωράκι μου.Ενιωσα φανταστικά [smilie=laughing7.gif] [smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif] !Κοριτσια μου είπε οτι όσον αφορά το φύλο,στην αυχενική ,ο γιατρός θα πρέπει να είναι πολύ μαστορας για να το δει.Αλλιώς περιμένουμε τον άλλον μήνα τώρα.Οι αναγουλες έχουν υποχωρήσει αισθητά [smilie=headbang.gif] .το ίδιο και οι επισκέψεις στην τουαλέτα. [smilie=icon_thumright.gif] Οχι όπως στην αρχή.Ολα πάνε τέλεια!!!!!!!!Απο εδώ και πέρα θα με βλέπει την καθιερωμένη επίσκεψη του μήνα.ΑΧ μου έφυγε ένα βάρος κοριτσάκια μου.Φιλάκια πολλά. [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif] !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! Να μπω κι εγω στην παρεα σας; Ειμαι 10 εβδομαδων περιπου και γενναω στα τελη Απριλη. Θα ειναι το 2ο παιδακι μου. Σε 2 βδομαδες κανω κι εγω αυχενικη, και απ'ο,τι βλεπω συζητιεται οτι μπορεις να δεις και φυλο. Δεν το ηξερα. Εγω το προηγουμενο το ειδα στο Β΄ επιπεδου. Ευχομαι σε ολες να πανε ολα καλα, να εχουμε καλη εγκυμοσυνη και καλες εξετασεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου,τί κάνετε?

Χάθηκα λίγες μέρες,την Παρασκευή το μεσημέρι στην δουλειά με έπιασε ένας δυνατός πόνος κ μετά απο συννενόηση με την γιατρό μου έφυγα κ πήγα σπίτι.Ο πόνος γινόταν πιο δυνατός κ αναγκάστηκα κ πήγα στο νοσοκομείο!Απο τις εξετάσεις που έκανα φάνηκε πως ήταν κολικός νεφρού.Λόγω της εγκυμοσύνης κ του πολύ δυνατού πόνου με κρατήσαν μέσα με ορούς κ αντιβιώσεις!Εχθές ευτυχώς αφόυ πλέον είχε υποχωρήσει ο πόνος βγήκα!Αντιβίωση εξακουλουθώ να παίρνω :cry: Κ όσο δεν τα ήθελα τα χάπια!!! Τί να κάνω όμως,με επιβεβαιωσαν ότι δεν πειράζουν το μωρό!!Ξεκούραση τώρα!!!Τρόμαξα πολύ γιατί με έπιασε πρώτη φορά κ δεν ήξερα τί ήταν!Ευτυχώς τώρα είναι όλα καλά!Στο νοσοκομείο άκουγα την καρδούλα του 3 φορές την ημέρα κ ένιωθα ασφάλεια!

Εχθές πήγα κ στην γιατρό μου κ το είδαμε καλύτερα!Κάναμε ξανα μετρήσεις (σχεδόν) αυχενικής κ όλα φαίνονται τέλεια!Τώρα πιο εξειδικευμένα πράγματα σε έναν μήνα στην Β επιπέδου! Τελικά μας είπε κ το φύλο αφού φάνηκε πεντακαθαρα!! Αγόραρο έχω!!!! Ελπίζω να είδαμε καλά κ να μην αλλάξει στην πορεία :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν μπόρεσα να διαβάσω όλα τα νέα σας,αλλά απο το λίγο που είδα,έχουμε καλά αποτελέσματα απο τις εξετάσεις κ χάρηκα πολύ! Καλή συνέχεια σε όλες!!!Πάω πάλι να ξαπλώσω ίσως να μπω κ αργότερα,φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

... εμενα ο αντρας μου αυτο ρωταει σε καθε υπερηχο που παμε..."ποτε θα δουμε το φυλο γιατρε??" Αυτα κοριτσουλια...Φιλια σε ολες!!!που χαθηκατε οι υπολοιπες??? :D:D:D

καλά και έμενα ο άντρας μου στον υπέρηχο την 8η εβδομάδα μας έδειχνε η γιατρός τα χεράκια-ποδαράκια που μόλις αχνοφαίνονταν και ο άντρας μου την ρώτησε "γιατρέ το τσουτσουνάκι του το βλέπουμε???"

εγώ πάντως έχω προαίσθημα οτι είναι μπέμπης και ο άντρας μου παρά την λαχτάρα του για αγόρι, πιστεύει οτι είναι μπεμπούλα...αχ γερό να είναι....

ΓΕΙΑ ΣΑΣ μανουλιτσες και μελλουσες μανουλες!!!!!!!!

καναμε χθες την αυχενικη, πολυ καλα τα αποτελεσματα δοξα το Θεο, ολα καλα.Σημερα περιμενω και τις απαντησεις απο την εξεταση αιματος (papp A).

κοριτσια κουνιοταν συνεχεια!!!!!!!!!ειχε πολυ πλακα!!καμια σχεση με το γιο μου που ηταν τεμπελακος απο την κοιλια!μιλαμε για πολυ χωηρο μωρακι....!!!!!!!!!!!

αχ μπράβο πασχαλάκι..πολύ χαίρομαι που όλα ειναι καλά...λες τώρα να είναι κοριτσάκι και για αυτό πιο κινητικό??γερό πάνω όλα.... :D:D

Καλημέρα εγκυούλες μου! [smilie=toothy9.gif] Εγώ πήγα και άκουσα και είδα το μωράκι μου χθες!Επιτέλους.Ολα τέλεια [smilie=icon_compress.gif] [smilie=happy6.gif] [smilie=icon_compress.gif] !Με μέτρησε και πάνω κάτω μου είπε οτι είναι πολύ καλή η αυχενική μου.Την Δευτέρα έχω ραντεβού για αυχενική επισημα΄!

μπράβο και σε σας τινκυ...με το καλό και την Δευτέρα στα επίσημα... :mrgreen:

Γεια σας κοριτσια! Να μπω κι εγω στην παρεα σας; Ειμαι 10 εβδομαδων περιπου και γενναω στα τελη Απριλη. Θα ειναι το 2ο παιδακι μου.

καλως ήρθες αθηνούλι...αν θέλεις πες μας πητ να σε βάλουμε στην λίστα μας...με το καλό και το δεύτερο μωράκι σου...λογικά κοντά είμαστε.. ;)

Απο τις εξετάσεις που έκανα φάνηκε πως ήταν κολικός νεφρού.Λόγω της εγκυμοσύνης κ του πολύ δυνατού πόνου με κρατήσαν μέσα με ορούς κ αντιβιώσεις!Εχθές ευτυχώς αφόυ πλέον είχε υποχωρήσει ο πόνος βγήκα!

Εχθές πήγα κ στην γιατρό μου κ το είδαμε καλύτερα!Κάναμε ξανα μετρήσεις (σχεδόν) αυχενικής κ όλα φαίνονται τέλεια!Τώρα πιο εξειδικευμένα πράγματα σε έναν μήνα στην Β επιπέδου! Τελικά μας είπε κ το φύλο αφού φάνηκε πεντακαθαρα!! Αγόραρο έχω!!!! Ελπίζω να είδαμε καλά κ να μην αλλάξει στην πορεία :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ Χρύσα περαστικά να είναι...φαντάζομαι πόνος..δεν πειράζει για την αντιβίωση, τι να κάνουμε..απλά κάποιες φορές επιβάλλεται... :roll:

το καλό ειναι οτι ο ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ σου έιναι καλά και γερός...να τον χαίρεστε και δεν πιστεύω να είδατε λάθος..εεε οσο να ναι κάποια πράγματα στα αγοράκια είναι :oops::oops: εμφανή.. :D:D

εγώ όλα καλά αν εξαιρέσουμε ενα μικρό :evil: πονόδοντο που με έχει πιάσει..αλλά δεν θα του περάσει...το σπόρι ελπίζω να είναι καλά και να μεγαλώνει και να ξεσαλώνει στην κοιλίτσα της μαμάς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανοιξιάτικες Μανούλες του ‘12

Χρυσα 82 - ΠΗΤ 11/3/12

paparouna - ΠΗΤ 13/3/12

Xristinamix - ΠΗΤ 16/3/12

maryloo28 - ΠΗΤ 19/3/12

nm0113 - ΠΗΤ 21/3/12

koupaki - ΠΗΤ 22/3/12

naya - ΠΗΤ 4/4/12

cuando - ΠΗΤ 6/4/12

ηλιαχτίδα28 - ΠΗΤ 8/4/12 twins

grouse - ΠΗΤ 20/4/12

Πασχαλάκι - ΠΗΤ 21/4/12

Mpempakos85 - ΠΗΤ 21/4/12

TINKYBEL - ΠΗΤ 24/4/12

MUMBASHA - ΠΗΤ 27/4/12

mam nantia - ΠΗΤ 30/4/12

ninou - ΠΗΤ 30/4/12

Αργυρω 27 - ΠΗΤ 10/5/12

Veloudenia - ΠΗΤ 14/5/12

mwroudenia2 - ΠΗΤ 17/5/12

athinouli???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι, Ninoy μου, το ξεχασα, 25/4 μου δινει με καποια αποκλιση γιατι εχω και ασταθη κυκλο. Εγω βεβαια πιστευω οτι θα ειναι σιγουρα καμια βδομαδα νωριτερα, γιατι εχω γεννησει το 1ο με καισαρικη, οποτε δεν προκειται να με αφησει να παρω ολο το μηνα. Αλλα βαλε 25/4 και το βλεπουμε... ;) Σημερα εχω κατι στομαχικες διαταραχες....χαλια ειμαι. Το κακο ειναι οτι δεν κανω εμετους,..ειμαι συνεχεια πριν απο αυτο το σταδιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανοιξιάτικες Μανούλες του ‘12

Χρυσα 82 - ΠΗΤ 11/3/12

paparouna - ΠΗΤ 13/3/12

Xristinamix - ΠΗΤ 16/3/12

maryloo28 - ΠΗΤ 19/3/12

nm0113 - ΠΗΤ 21/3/12

koupaki - ΠΗΤ 22/3/12

naya - ΠΗΤ 4/4/12

cuando - ΠΗΤ 6/4/12

ηλιαχτίδα28 - ΠΗΤ 8/4/12 twins

grouse - ΠΗΤ 20/4/12

Πασχαλάκι - ΠΗΤ 21/4/12

Mpempakos85 - ΠΗΤ 21/4/12

TINKYBEL - ΠΗΤ 24/4/12

Athinouli -ΠΗΤ 25/4/12

MUMBASHA - ΠΗΤ 27/4/12

mam nantia - ΠΗΤ 30/4/12

ninou - ΠΗΤ 30/4/12

Αργυρω 27 - ΠΗΤ 10/5/12

Veloudenia - ΠΗΤ 14/5/12

mwroudenia2 - ΠΗΤ 17/5/12

Done!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γκαστρομενουλες μου!!! Τι κανετε???

Ειναι η τριτη φορα που γραφω το μνμ γιατι το ταλιμπανακι μου κλεινει το υπολογιστη.. :D:D :D

Θα ειμαι συντομη για να παω να τον κοιμισω κιολας...Αυτες τις μερες ειμαι πολυ χαλια, ολη την ωρα κανω εμετους, οτι και να τρωω το βγαζω, δεν την παλευω με τπτ..Κανω υπομονη μονο και ελπιζω να περασει αν και δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξη...Ειπα και τον γιατρο μου σημερα και μου εδωσε και πριπεραν αν και μου ειπε μπορει να ειναι και γαστρεντεριτιδα.

Πασχαλακι αληθεια σου λεω δεν εχω καμμια προτιμηση για το φυλο, αφου καλα να ειμαστε και πρωτα ο Θεος θελουμε και τριτο, απλα εχω αγωνια να δω τι ειναι... :lol::lol: Μπραβο και για την αυχενικη σας και με το καλο τα αποτελεσματα απο το παπ-α

Τινκερβελ με το καλο και η επισημη αυχενικη σας...περιμενουμε νεα σου!!!

Αθηνουλι :-h:-h:-h καλώσηρθες στην παρεουλα μας...Ειμαστε και κοντα στις βδομαδες!!!

Μωρουδενια τραβας και γραμουλες στο ημερολογιο?? Και εγω ετσι ανυπομονω για τους υπερηχους και εχω και μπαινω σ'ένα σαιτ που λεει καθε βδομαδα τι αλλαγες γινονται στο σπορακι και πως ειναι την συγκεκριμενη βδομαδα.

Χρυσα μου περαστικα σου :YMHUG::YMHUG: Και μια απο τις αδερφες μου ειχε κολικους αλλα οχι τοσο εντονους οσο εσυ να παει νοσοκομειο...Ελπιζω να ειναι μονο αυτο και να μην συναντησεις τπτ αλλο στην υπολοιπη εγκυμοσυνη σου!!

Νινου μου περαστικα με τον πονοδοντο σου..Εγω ετσι ειχα στην πρωτη εγκυμοσυνη και το αφηνα το αφηνα και τελικα με επιασε τρελα οτα ημουν λεχωνα, 5 μερες μετα την γεννα και υπεφερα..μηπως να πας να το δεις???

αυτα κοριτσια, ταχα θα ημουν και συντομη.., γιατι ο Αργυρης μου αρχισε να χαζογελαει απο την νυστα...Καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νινου μου περαστικα με τον πονοδοντο σου..Εγω ετσι ειχα στην πρωτη εγκυμοσυνη και το αφηνα το αφηνα και τελικα με επιασε τρελα οτα ημουν λεχωνα, 5 μερες μετα την γεννα και υπεφερα..μηπως να πας να το δεις???

Δευτέρα πρωί θα πάω οπωσδήποτε...πονάει και δεν την παλεύω...

η χαζομάρα είναι οτι τα αδέλφια του άντρα μου αλλά και η συννυφάδα μου είναι οδοντίατροι αλλά γμτ είναι μακριά :cry::cry: διαφορετικά θα πήγαινα και τώρα που λέει ο λόγος και θα ήμουν σίγουρη για την προσοχή που θα είχα και λόγω της εγκυμοσύνης... :roll:

τεσπα...

καληνύχτα και καλή ξεκούραση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Τί κάνετε?Εγώ είμαι πολύ καλύτερα,μέχρι άυριο θα παίρνω την αντιβίωση κ μετά τέλος τα χάπια!!! :D:D:D Τρίτη -Τετάρτη λέω να επιστρέψω κ στην δουλειά!Αύριο μπαίνω αισίως στην 18η εβδομάδα :D:D πρέπει να πάρω τηλέφωνο να ρωτήσω για την Β επιπέδου!Πωπω..σε ένα μήνα περίπου θα την κάνω κ αυτην..Περνάει ο καιρός τελικά..Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!

ninou πολύ ωραία η λίστα μας!!! Είμαι πρώτη ε?? :shock::?

Περαστικά με τον πονόδοντο,να πας σε οδοντίατρο μην το αφήσεις.Εμένα πιο πολύ τα ούλα μου έχουν πρόβλημα,όχι ότι πονάω απλά ματώνουν με το παραμικρό,θα κανονίσω κ εγώ ένα ραντεβού τον άλλο μήνα να δώ τί γίνεται!

mam nantia κοριτσάκι μου ακόμα ταλαιπωρήσε με τους εμετούς?Εύχομαι να σε αφήσουν γρήγορα..

Πολλά φιλιά σε όλες!!

καλό Σαββατοκύριακο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ομορφη λιστουλα,πολυ μου αρεσει!..σορρυ κοριτσια που δεν μπαινω πολυ εδω!!ευχομαι να ειμαστε ολες καλα!κι εμεις καναμε αυχενικη πριν δυο βδομαδες και ολα καλα..θα ξαναδουμε το ζουζουνι μας αυτη τη βδομαδα!!!καλη συνεχεια σε ολες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανοιξιάτικες Μανούλες του ‘12

Χρυσα 82 - ΠΗΤ 11/3/12

paparouna - ΠΗΤ 13/3/12

Xristinamix - ΠΗΤ 16/3/12

maryloo28 - ΠΗΤ 19/3/12

nm0113 - ΠΗΤ 21/3/12

koupaki - ΠΗΤ 22/3/12

gyristroula - ΠΗΤ 30/3/12

naya - ΠΗΤ 4/4/12

cuando - ΠΗΤ 6/4/12

ηλιαχτίδα28 - ΠΗΤ 8/4/12 twins

grouse - ΠΗΤ 20/4/12

Πασχαλάκι - ΠΗΤ 21/4/12

Mpempakos85 - ΠΗΤ 21/4/12

TINKYBEL - ΠΗΤ 24/4/12

Athinouli -ΠΗΤ 25/4/12

MUMBASHA - ΠΗΤ 27/4/12

mam nantia - ΠΗΤ 30/4/12

ninou - ΠΗΤ 30/4/12

Αργυρω 27 - ΠΗΤ 10/5/12

Veloudenia - ΠΗΤ 14/5/12

mwroudenia2 - ΠΗΤ 17/5/12

καλημέρα σας και καλή εβδομάδα να έχουμε...

νάντια ελπίζω να είσαι καλύτερα..τα περαστικά μου...τα σποράκια μας αυτήν την εβδομάδα ειναι σαν ενα lime!!!αχ να ειναι όλα τους γερά...

γυριστρούλα καλώς μας ήρθες και με το καλό το δεύτερο νινι...

χρύσα ναι είσαι η πρώτη και ο μπεμπαρος σας θα κόψει το νημα... :D σε έκανα μπλε... :mrgreen:

δεν ξέρω τι καιρό έχετε στα μέρη σας αλλά εδώ φυσάει απίστευτα πολύ...είμαι και 5ο όροφο και ακούγεται πολύ ο αέρας...κρύωσε ο καιρός και δεν έχω βγάλει τίποτα απο ρούχα... :?:? και βαριέμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ καλή μας εβδομάδα!

Χειμωνιάτικος ο καιρός σήμερα κ στην Θεσσαλονίκη με πολύ βροχή..Έχω ανάψει το τζάκι κ πίνω ελληνικό καφεδάκι!!! Απόλαυση!!!

ninou απο πού είσαι?βλέπω Θράκη..Η μαμά μου είναι απο εκεί!!

Δεν πήγα πάλι στην δουλειά σήμερα,είπα να κάτσω αλλη μια μερα.Επιτέλους σταμάτησα κ την αντιβίωση.Ελπίζω να μην με ξαναπιάσει.

Gyristroyla καλως μας ήρθες! Με το καλό να κρατήσεις αγκαλίτσα το νέο μέλος της οικογένειάς σας!

Αργότερα θα πάρω τηλέφωνο να κλείσω ραντεβού για Β επιπέδου!Πλησιάζει ο καιρός κ ανυπομονώ!

ΣΑς αφήνω προς το παρόν να συμμαζέψω λιγάκι,θα τα πούμε κ αργότερα.Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα Κομοτηνή είμαι... Θεσσαλονίκη έχω την πεθερά μου και πολλούς φίλους και ερχόμαστε σχετικά συχνά...

πω πω ζήλεψα με το τζάκι και τον ελληνικό καφέ...

εμείς την πατήσαμε δεν φροντίσαμε να πάρουμε ξύλα νωρίς και τώρα θα είναι μέσα στο νερό οπότε δεν....αχ σήμερα έφυγε ο αντρούλης μου για άσκηση μέχρι την Παρασκευή... :(:( πάλι καλά που έχω το σκύλαρο μου να μην αισθάνομαι τόσο μόνη...τώρα ειναι κουλουριασμένος στα πόδια μου και κοιμάται... :)

άντε με το καλό και την β επιπέδου...

εγώ την επόμενη βδομάδα έχω αυχενική και λίγο αγχώνομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά...ο σκύλος σου είναι υπέροχος!!!!

Ξύλα μας είχαν μείνει λίγα απο πέρισυ κ φέτος πήραμε κ άλλα,μ'αρέσει πολύ το τζάκι κ το αναβουμε συνέχεια!Το ανάψαμε κ εχθές κ είχαν μείνει 2 ξύλα οπότε δεν έχασα ευκαιρία :D:D

Την επόμενη εβδομάδα θα κάνεις αυχενική?Καλά αποτελέσματα να έχεις! Λογικό είναι να αγχώνεσαι αλλά όλα θα πάνε καλά.Αυτό το άγχος ποτέ δεν σταματάει.Μόνο τώρα που νιώθω τον μικρό νιώθω κάπως καλύτερα!Να κάνω κ την Β επιπέδου με το καλό να ηρεμήσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσουλια μου και απο την κρυα Κοζανη!!Εδω εχουμε 7β βαθμους και ξεπαγιασαμε! Αφου εβγαλα τα χοντρα τα μπουφαν!!! Πως μου ειστε??? Εγω μια απο τα ιδια χαλια..Πλεον τρεφομαι με φιδε και ψωμι μόνο... Οτι αλλο φαω με χαλαει τρελα...Αντε να δουμε...Θα ειναι ακομα αυτη η βδομαδα ή θα συνεχισει το τροπαρι..Πρεπει να εχω χασει κιολας κανενα κιλο γιατι τα παντελονια μου μου πεφτουν. Θα ζυγιστω διπλα στην φιλη μου που ειναι διαιτολογος και θα σας πω...

Αχ νινου τι ωραια η λιστα μας..αντε να γινει ολη μπλε και ροζ,να μαθουμε ολες σιγα σιγα τι ειναι τα σπορακια μας!! Τι εγινε με το δοντι το εκανες τελικα??? μην αγχωνεσαι βρε για την αυχενικη ολα καλα θα πανε!!!! :D:D:D Ξερεις τι αλλο ηθελα να σε ρωτησω? απο ποια διευθυνση εκανες αυτο το τικετακι με το μεγεθος γιαο με αρεσε και θελω να το βαλω και εγω... :oops::oops: .Τελειος ο σκυλαρος σας!!

Χρυσα ζηλευω το τζακι.. και εμεις χθες πηγαμε στην αδερφη μου και το αναξανε και ηταν τελεια, ψησαμε και καστανα. Εμεις δυστυχως δεν εχουμε, οποτε καλα να ειναι το καλοριφερ... Τι δεν καθεσαι λιγο ακομα βρε?που δουλευεις και τετοια βιασυνη? Ξου ξου τωρα παλιοκολικε και ευχομαι να μην σε ξαναπιασει... :lol::lol:

Γυριστρουλα καλωςηρθες στην παρεα μας και με το καλο το δευτερο νινι σου!! :D:D

Αυτα κοριτσια επιστρεφω στην δουλεια. Τα λεμε αργοτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νάντια!!

Εύχομαι να σταματήσουν γρήγορα αυτες οι αναγούλες κ οι εμετοί.Έχεις κ την δουλειά..δύσκολο πράγμα!!

Σε μια ιδιωτική εταιρεία δουλεύω στα γραφεία,ποιο πολύ αγχώνομαι γιατί μου είπαν ότι θα με πιάνει συχνά.Δεν θέλω να χαλάσω όλη μου την άδεια τώρα κ μετά να μην μπορώ να πάρω.Αφού είμαι καλά δεν υπάρχει λόγος να μην πάω,δεν είναι δύσκολη ή βαριά η δουλειά που κάνω.Σε ένα γραφείο κάθομαι όλη μέρα,μιλάω στα τηλέφωνα κ στέλνω φαξ κ email...Είναι δύσκολες κ οι εποχές κ φοβάμαι..

Φάγατε κ κάστανα εχθές?μμμμ Πολύ μ'αρέσουν ψημένα στο τζάκι!!

το τικεράκι νομίζω είναι απο το the bump.To ειχα δει κ εγώ..Είναι τέλειο..

Καλή δουλίτσα κ κουράγιο με τους εμετούς!Μακάρι να είναι οι τελευταίοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα εχεις δικιο για την δουλεια...Σε νιωθω απολυτα..Και εγω οταν ειπα οτι ειμαι παλι εγκυος ενα αγχος το ειχα αλλα τι να κανω, να μην κανω οικογενεια?Αφου λεω τον αντρα μου, χαθηκε ο κοσμος να ησουν πλουσιος να καθομουν με τα παιδακια μας?? Thanks για το τικετακι θα το βαλω μετα σπιτι. Και εγω δεν μπορεσα να αντισταθω χθες στα καστανα και την πληρωσα μετα δυστυχως...Αλλα εκεινη την ωρα τα ευχαριστηθηκα

!!! :lol::lol::lol: Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...