Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τελικά δεν είμαι...


Recommended Posts

Εχθές έκανα χοριακή και δυστυχώς δε βγήκε θετική:( :(

Στεναχωρέρθηκα πολύ, παρ'ολο που προσπαθούσα να είμαι προετοιμασμένη και γι' αυτή την πιθανότητα.Ισως επειδή ήταν και η εξωσωματική στη μέση...

Με πήραν τα ζουμιά... μόλις το άκουσα.

Ευτυχώς πήγα και πήρα τη μικρή μου από τον παιδικό και συνήρθα κάπως μόλις την είδα.

Τελικά η προσμονή και η ελπίδα για ένα παιδάκι (έστω και δεύτερο) είναι πολύ έντονη ακόμα και τώρα που έχω τη Μαγδούλα μου.

Βεβαια μόλις με παίρνει από κάτω όλο και κάτι κάνει το Μαγδουλίνι μου και συνέρχομαι.:)

Υπάρχει καμιά που είναι σε παρόμοια φάση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα μου λυπάμαι για το αποτέλεσμα της χοριακής..

Εύχομαι ειλικρινά να υπάρξει σύντομα το θετικό αποτέλεσμα.

Και μέχρι τότε,όπως λες κ εσύ,έχεις τη Μαγδούλα σας,που σας γεμίζει τη ζωή με αισιοδοξία κ χαρά!!χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα μου λυπάμαι για το αποτέλεσμα της χοριακής..

Εύχομαι ειλικρινά να υπάρξει σύντομα το θετικό αποτέλεσμα.

Και μέχρι τότε,όπως λες κ εσύ,έχεις τη Μαγδούλα σας,που σας γεμίζει τη ζωή με αισιοδοξία κ χαρά!!χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MHN ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!!!

θα ερθει το δευτερο παιδακι σιγουρα!!!!

αλλα οταν θα θελει αυτο......:)

εχεις τουλαχιστον τον θησαυρο σου!!!!

τη μαγδουλα σου!!!!:laugh:

μην αγχωνεσαι και απολαυσε την καθε στιγμη της ζωης σου!!!!:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MHN ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!!!

θα ερθει το δευτερο παιδακι σιγουρα!!!!

αλλα οταν θα θελει αυτο......:)

εχεις τουλαχιστον τον θησαυρο σου!!!!

τη μαγδουλα σου!!!!:laugh:

μην αγχωνεσαι και απολαυσε την καθε στιγμη της ζωης σου!!!!:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα μου, μη στενοχωριέσαι...Θα ξαναπροσπαθήσετε και θα έρθει σύντομα κι ένα δεύτερο παιδάκι..Προς το παρόν χαλάρωσε και απόλαυσε την κορούλα σου! Μην απογοητεύεσαι...Σκέψου αισιόδοξα και ο πελαργός θα σου χτυπήσει την πόρτα, όταν δε θα το περιμένεις...Φιλάκια πολλά!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα μου, μη στενοχωριέσαι...Θα ξαναπροσπαθήσετε και θα έρθει σύντομα κι ένα δεύτερο παιδάκι..Προς το παρόν χαλάρωσε και απόλαυσε την κορούλα σου! Μην απογοητεύεσαι...Σκέψου αισιόδοξα και ο πελαργός θα σου χτυπήσει την πόρτα, όταν δε θα το περιμένεις...Φιλάκια πολλά!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκα μου μην στενοχωριεσαι....θα δεις...που συντομα θα ερθει.....ολα θα πανε καλα....μην το σκεφτεσαι και ασχολησου με κατι αλλο....αφου οπως λες και η ιδια εχεις και την μαγδουλασ σου που μαζι της ξεχνιεσαι....και προ παντων μην σε παιρνει απο κατω....φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκα μου μην στενοχωριεσαι....θα δεις...που συντομα θα ερθει.....ολα θα πανε καλα....μην το σκεφτεσαι και ασχολησου με κατι αλλο....αφου οπως λες και η ιδια εχεις και την μαγδουλασ σου που μαζι της ξεχνιεσαι....και προ παντων μην σε παιρνει απο κατω....φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalh mou,ola kala 8a pane..mhn anhsyxeis k agxwnesai..

afou 3ereis oti 8a er8ei k to 2o ninaki sas alla mallon 8a diale3ei ayto na sas kanei thn ekplh3h;)

exeis k th magdoula sou na se kanei na 3exniesai ligaki...

euxomai syntoma na sas er8ei..

kalh tyxh:) :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalh mou,ola kala 8a pane..mhn anhsyxeis k agxwnesai..

afou 3ereis oti 8a er8ei k to 2o ninaki sas alla mallon 8a diale3ei ayto na sas kanei thn ekplh3h;)

exeis k th magdoula sou na se kanei na 3exniesai ligaki...

euxomai syntoma na sas er8ei..

kalh tyxh:) :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΜΕ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΕΦΑΓΑ ΠΟΛΛΕΣ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΟ(9 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ).ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ.ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΗ ΜΑΓΔΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΑΔΕΡΦΑΚΙ.ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΜΕ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΕΦΑΓΑ ΠΟΛΛΕΣ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΟ(9 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ).ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ.ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΗ ΜΑΓΔΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΑΔΕΡΦΑΚΙ.ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα καλησπέρα και από μένα!!!

Λυπάμαι για το αποτέλεσμα της χοριακής. Σου εύχομαι σύντομα να έρθει και το θετικό αποτέλεσμα...Να χαίρεσαι το Μαγδουλίνι σου...

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα καλησπέρα και από μένα!!!

Λυπάμαι για το αποτέλεσμα της χοριακής. Σου εύχομαι σύντομα να έρθει και το θετικό αποτέλεσμα...Να χαίρεσαι το Μαγδουλίνι σου...

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκα μου και εγω στην ιδια φαση βρισκομουν το πρωτο παιδι ειναι 3 χρονων καναμε ελευθερα 5 μηνες και δεν ειχα μηνα εγκυος τον 6ο μηνα προσπαθειων επιασα και τωρα ειμαι 5 μηνων μην απογοητευεσαι θα δεις που θα μεινεις γρηγορα!!!!!!!!!!!!!φιλια πολλα και περιμενουμε τα καλα νεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκα μου και εγω στην ιδια φαση βρισκομουν το πρωτο παιδι ειναι 3 χρονων καναμε ελευθερα 5 μηνες και δεν ειχα μηνα εγκυος τον 6ο μηνα προσπαθειων επιασα και τωρα ειμαι 5 μηνων μην απογοητευεσαι θα δεις που θα μεινεις γρηγορα!!!!!!!!!!!!!φιλια πολλα και περιμενουμε τα καλα νεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκα μου καλημερα!

Η δικη μου περιπτωση ειναι η εξης:

Μενω εγκυος στην κορη μου από την πρωτη φορα που καναμε ελευθερα (δεν ειμασταν καν παντρεμενοι) και οταν περασε ο καιρος και η μικρη μου εκλεισε τον 1ο χρονο ζωης της, ειπαμε να προσπαθησουμε για το 2ο.

Ημουν σιγουρη οτι θα ερχοταν το ιδιο ευκολα με το 1ο. Ελα ομως που κανονιζαμε χωρις τον ξενοδοχο, οσο πιο πολυ το θελαμε τοσο δεν ερχοταν. Για να μην στα πολυλογω το δευτερο μωρακι ηρθε μετα από 6 μηνες που καναμε ελευθερα.

Μην απογοητευεσαι γιατι θα ερθει την πιο καταλληλη στιγμη!

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκα μου καλημερα!

Η δικη μου περιπτωση ειναι η εξης:

Μενω εγκυος στην κορη μου από την πρωτη φορα που καναμε ελευθερα (δεν ειμασταν καν παντρεμενοι) και οταν περασε ο καιρος και η μικρη μου εκλεισε τον 1ο χρονο ζωης της, ειπαμε να προσπαθησουμε για το 2ο.

Ημουν σιγουρη οτι θα ερχοταν το ιδιο ευκολα με το 1ο. Ελα ομως που κανονιζαμε χωρις τον ξενοδοχο, οσο πιο πολυ το θελαμε τοσο δεν ερχοταν. Για να μην στα πολυλογω το δευτερο μωρακι ηρθε μετα από 6 μηνες που καναμε ελευθερα.

Μην απογοητευεσαι γιατι θα ερθει την πιο καταλληλη στιγμη!

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλύκα!

Μην απογοητεύεσαι βρε με τη πρώτη αποτυχία!Δεν εχεις διαβάσει εδω στο φόρουμ οτι οι περισσότερες απο εμας προσπαθούσαμε πάρα πολύ καιρό?Αλλη με τη φυσιολογικη διαδικασία αλλη με τη τεχνητη.Τα μωράκια ομως ηρθαν τελικά και όσα ακόμα δεν ηρθαν ειναι σίγουρα στο δρόμο.

Μην στεναχωριέσαι,σίγουρα θα μείνεις εγκυος αρκεί να χαλαρωσεις.

Φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλύκα!

Μην απογοητεύεσαι βρε με τη πρώτη αποτυχία!Δεν εχεις διαβάσει εδω στο φόρουμ οτι οι περισσότερες απο εμας προσπαθούσαμε πάρα πολύ καιρό?Αλλη με τη φυσιολογικη διαδικασία αλλη με τη τεχνητη.Τα μωράκια ομως ηρθαν τελικά και όσα ακόμα δεν ηρθαν ειναι σίγουρα στο δρόμο.

Μην στεναχωριέσαι,σίγουρα θα μείνεις εγκυος αρκεί να χαλαρωσεις.

Φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...