Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καταρρέω αλλά μ'αρέσει Νο 3!!!!!!!


Recommended Posts

ουτως η αλλως το καλοκαιρι τα πιτσιρικια ιδρωνουν τρεχουν δεν βαζουν κωλο κατω κ κυριως δεν τρωνε οπως τον χειμωνα οποτε μη σκας ..στο ειπε κ ο παιδιατρος αλλωστε ..Κ μην ξεχνας οτι μεγαλωνοντας χανουν αυτο το αφρατο μπουτι με τις διπλες που λες θα το φαω δεν αντεχω ..

Βρε συ τωρα που το σκεφτομαι μιλαμε κοντα ενα χρονο κ δεν εχω δει την φατσα σου , εσυ την δικη μου ?? :lol::lol: αντε βαλε καμια φωτο..την καλυψουλα την ειδα στο φειςμπουκ ..μια χαρα κοριτσαρος ( ακους μαρια ?) :D

την λενα την ξερουμε την εχουμε δει στις φωτο ..οι υπολοιπες μην ντρεπεστε αντεεεε.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 461
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θα σου βάλω μια περσινή γιατί δεν έχω άλλες περασμένες στο λαπτοπ καινούριες...εκτός από ακόμα μία που δεν την παίρνει γιατί είναι μεγάλο το αρχείο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι lena είναι μανίκι και οι δυο μαζί μπάνιο.Εγώ πάντα μια μια και με βοήθεια τον άντρα μου για να τις βγάλω έξω.Όσο για το ντύσιμο αντάρτισσες δε κάθονται με τίποτα.Για να τους βάλω κρεμούλα τις κυνηγάω στο κρεβάτι μας!!!!Άσε ποια το ντύσιμο...αυτά τα μωρά όλο γυμνούλικα θέλουν να είναι;;;

Ακριβώς τα ίδια και μεις.... :D:D:D:D κι' γω φυσικά με βοήθεια απο τον άντρα μου και μπόλικη βέβαια.. να μην πω πιο πολλά απο μένα κάνει.. :D:D

Για το δε ντύσιμο πάλι μια απο τα ίδια...οπότε τις περισσότερες ώρες μεσ' στο σπίτι κυκλοφορούν μόνο με την πάνα. :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..και σας αφηνω προς το παρον γιατι οι μανταμιτσες ξυπνησαν κ τραγουδανε :lol::lol:

θα τα πουμε το βραδακι ..

φιλακια σ'ολες!!

Καληνύχτα mama eva φιλάκια στα μωράκια σου. :x:x Άν πεθύμησες τις διδυμούλες σου νινάκια, σε φιλοξενό στο σπίτι μου να ξαναζήσεις την εμπειρία! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα με ξέρετε , τις μικρές μου όμως δεν τις έχετε γνωρίσει...οπότε βάζω φώτο απ' τις νεραϊδένιες μου. Σας συστήνω λοιπόν την Βίκυ (κάτω)και την Τάνια (επάνω)!!!!!!

post-1311-13873934649868_thumb.jpgDSC_0083 - 2011-07-19 at 21-42-43.jpg[/attachment:10n33zzv]

DSC_0068 - 2011-07-18 at 19-40-35.jpg[/attachment:10n33zzv]

post-2-13873937544144_thumb.jpg

post-2-13873937547491_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο λενα μου

πολυ ομορφες

καλα και οι υπολοιπες τι να πω

επιτηδες το κανουν

καταλαβες επειδη ειναι καχεκτηκες βαζουν και τις δικες τους φωτο να ζηλέψουμε :lol:

εγω οαντως κοριτσια σχεδον παντα τους κανω μονη μου μπανιο και τους κοιμιζ μονη μου

μην νομιζεται μαθαινουν και αυτα - οκ ο ενασς μπορει να τρεχει γυμνος μεσα στο σπιτι αλλα τι να κανω

ο αντρας μου στην καλυτερη να γυρισει 10 στο σπιτι και αυτους ηδη τους εχω αλει για υπνο

καλα μην φνταστειτε

στον καναπε αγκαλιτσα ολοι μαζι κοιμομαστε μεχρ να τους παω

μονο το καλοκαιρακι ειναι καλυτερα που πεφτει λοιγο η δουλιτσα που γυριζε νωρις και τους ταιζουμε μαζι

που καλυτερα δλδ να τους ταιζα μονη μου γιατι τους καλομαθαινει

ελπιζω σημερα να μην ξυπνησουν γιατι ο στελαρας μας εχει σπασει τα νευρα συτη την εδομαδα

ξυπναει 4-5 με ξανακοιματε στις 7 :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,δεν είναι γραφτώ να κοιμηθώ απόψε...Ο μικρός είναι φουλ μύξα και γκρίνια,μάλλον αύριο θα έχουμε και το δεύτερο δοντάκι!Λένα,καλέ το νεράιδες είναι αυτές????!!!Κουκλίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena όντως είναι κουκλιά γαλανομάτικα!!!Να τα χαίρεστε φτου σκόρδα!Και ωραία ονόματα!Και οι υπόλοιπες κοπέλες Νασια και annoula κουκλάρες εσείς και κουκλάκια τα μωράκια σας!

Εγω να σας πω την αμαρτία μου δε βάζω φώτο στο net φοβάμαι,φωνάζει και ο άντρας μου.Ούτε στο facebook έχω βάλει τα μωρά.

Lena πολύ καλά τα κατάφερες με την εγκυμοσύνη εγώ 36η γέννησα από 2300 το κάθε ζουζούνι.Είχα συσπάσεις και αιμοραγιά τους τελευταίους 2 μήνες και ήμουν ξάπλα στο κρεβάτι.Γέννησα φυσιολογικά σε 2 ώρες χωρίς επισκληρήδιο,ήταν ήδη πολύ χαμηλά τα ζουζούνια,πλήρη εξάλειψη τραχήλου.

Να σας ζήσουν σε όλες τις κοπέλες τα κουκλιά σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κ απο εμας

χτες πηγα για υπνο με τις κοτες ..δεν την παλευα με τιποτα ..

Πω πω ομορφαδες που βλεπουν τα ωραια αμυγδαλωτα μου ματια !!! Τι να πρωτοσχολιασω ..τις μαμαδες που ειναι κουκλες τα μπεμπιδια που ειναι φατσουλες ..Να τα χαιρομαστε κοριτσουδια !!Προσπαθω κ γω να βαλω φωτο αλλα μαλλον το μαμυ κατι εχει με μενα κ μου κραταει μουτρα , δεν τις παιρνει .. :lol::lol::lol: Λενααααααααααααα!!! Αλλα θα προσπαθησω να το ξανακανω ..περιμενετε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες!!!!!!!!!!!!!

Τί κάνετε????? Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια...από ότι βλέπω το μάμμυ έχει κούκλες μανούλες και ΥΠΕΡΟΧΑ μωράκια!!!!!!!!!!

Λένα μου τί κουκλίτσες είναι οι κορούλες σου!!!!!!!! Και τί μάτια.....φτου, φτου.....καλά κάνεις και τις ξεματιάζεις είναι πανέμορφες!!!!!! Να τις χαίρεσαι!!!!!!!!!! Τί "πακέτο" και το ντύσιμο ε???? Όλη τη μέρα ξεβράκωτα θέλουν να είναι...και καλά τώρα που είναι καλοκαίρι, τον χειμώνα όμως????? Η κόρη μου όλο τον χειμώνα γυρνούσε ξυπόλυτη (τις φοράγαμε το πρωί και μετά τις εξαφάνιζε) και τώρα με τον καύσωνα ούρλιαζε για να τις βάζω κάλτσες......βγάλε άκρη!!!!!! Φαντάσου τί θα γίνεται όταν μεγαλώσουν λίγο ακόμα και θα έχουν άποψη και για τα ρούχα που θα φοράνε.....

Αννούλα μου κι εσύ μια θεά!!!!! Καλά για τον μπομπιράκο ότι και να πώ θα είναι λίγο.......τί μαγουλάκια, τί φατσάκι......τρελαίνομαι για τα λακκάκια στις μαγουλίθρες!!! Μυξούλες ε???? Πήρε φόρα φαίνεται ο μικρός και θα τα βγάζει δύο, δύο τα δοντάκια.....Σκεφτόμουν μήπως φατσικώς σε θυμάμαι από Μουδανιά αλλά τελικά δεν σε θυμάμαι....βέβαια είσαι και πολύυυυυυ μικρούλα οπότε....

Μάρκερ μου μ'άρεσε το "καχεκτικές" :lol: εγώ απέχω πολύ από αυτόν τον χαρακτηρισμό αν και πολύ θα ήθελα να ήμουν....ειδικά τώρα που έχω φουσκώσει σαν το μπαλόνι.......Τα διδυμάκια σου είναι μούρλια και απ'ότι παρατηρώ στην φωτο του προφίλ είναι από τα δίδυμα που είναι ολόιδια????? Κι εγώ μόνη μου την κοιμίζω την ταλιμπανίτσα ειδικά τώρα που ο άντρας μου λόγω δουλειάς γυρίζει μετά τις 12 την νύχτα.....την κοιμίζω στο δικό μου κρεβάτι που είναι τεράστιο κι αυτή στριφογυρνάει σαν σβούρα για κανένα μισάωρο και μετά την πηγαίνω στο κρεβατάκι της.....βέβαια κάθε βράδυ κατά τις 3-4 ξυπνάει και μετακομίζει πάλι σε μας (δεν το έχουμε λύσει ακόμα αυτό το θέμα)!!!!! Φαντάζομαι με δύο παιδάκια πόσο πιο δύσκολο είναι...

MARDIO κι εγώ αποφεύγω να βάζω φωτογραφίες στο ιντερνετ αλλά εδώ με τα κορίτσια μιλάμε τόσο πολύ καιρό και μένουμε μακριά με τις περισσότερες που κάπως πρέπει να γνωριστούμε......σπάνια βάζω καμία έτσι για να μην ξεχνιόμαστε........facebook δεν έχω αλλά έχει ο άντρας μου και δεν τον αφήνω να βάλει φωτογραφίες μας εκεί, το φοβάμαι πολύ περισσότερο!!!

Ευάκο μου κι εγώ με τις κότες κοιμήθηκα εχθές.....βάλε κι εσύ φωτο να σε καμαρώσουμε!!!!

Καλημερούδια σε όλες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..επιτελους τα καταφερα ..

κ συνεχιζω ..Αννουλα κανε υπομονη με τα δοντακια γιατι τραβανε πολυ ζορι τα καημενα τα μπεμπιδια ..

Βλεπω τωρα την Αριαδνη εδω κ αρκετο καιρο , προσπαθει να βγαλει τον τελευταιο κυνοδοντα κ δεινοπαθει ..ανα τακτα χρονικα διαστηματα εχουμε τα αναλογα συμπτωματα δηλ διαρροιες - αφαγια- γκρινια αλλα μαλλον τμηματικα βγαινει αυτο το δοντι τι να πω ..Λενε οτι αυτα τα δοντια ειναι τα δυσκολοτερα κ οντως βλεπω οτι ταλαιπωρηθηκε περισσοτερο..

Μαρκερ κ σενα σε εχουμε δει στην φωτο του αβαταρ ..μια χαρα εισαι βρε ! Αλλα τα μικρα σου ειναι τελεια .. :lol:

Οπως το λες κ συ την παλευω κ γω ..μονη μου ..κ να σου πω την αληθεια το προτιμω κιολας ..Καλως η κακως ξερω τα χουγια τους , τις γκρινιες τους κ γενικα τα κουμπια τους ..Ο Νικος οπως κ να το κανουμε οσο καλη διαθεση κ αν εχει νομιζω μεταξυ μας οτι τρεμει στο γεγονος να μεινει μονος κ με τις τρεις ..Στους 19 μηνες ζωης που μετραει η μπουλουκα μας πρεπει να το εχει κανει ισαμε δυο φορες ..Η πρωτη ηταν στα γενεθλια της Σωσως που για πρωτη φορα μετα απο δυο χρονια βγηκα μονη μου ανευ τεκνων κ ηταν σαν να πηγαινα τουλαχιστον στον Αρη .. :lol::lol::lol:

Αυτα προς το παρον , παιρνω τα τεκνα μου να παω σουπερ μαρκετ..σας φιλω τα λεμε αργοτερις ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα τώρα τις είδα τις φωτος που έβαλες!!!! Το Αριαδνάκι είναι πραγματικά για φάγωμα.........οι δίδυμες κούκλες!!!!!! Εσύ μπορείς να μου πείς γιατί κάνεις δίαιτα παιδάκι μου?????????? Αλήθεια τώρα......δώσε μου ένα σοβαρό επιχείρημα......πετσί και κόκκαλο είσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

εχω κατι νευρα .. :evil: Απο τις 1400 που εβαλα τις μικρες για υπνο δεν εκλεισαν ματι αλλα τραγουδουσαν ολο το μεσημερι ..ελεος εχω εναν πονοκεφαλο απο δω μεχρι τα Χανια ..Ευτυχως το μικρο παρολα αυτα πρεπει να κοιμηθηκε ενα μισαωρο ισα ισα να μην αποσβωλωθει..

Νασια μου καλη..στην φωτο αυτη ειμαι προ τεκνων..αλλα ειμαι στο τσακ να ξαναγινω ετσι ..θελω 7 -8 κιλακια ακομα ..αντε να δουμε ..Φαντασου οτι πριν ειχα φτασει τα 90 η γουρουνα :shock::oops::roll::roll: Γι'αυτο τον λογο δεν πηγαινε αλλο επρεπε να κανω κατι δραστικο με τον εαυτο μου κ το εκανα ..σταματησαν κ οι εντονοι πονοι στην πλατη κ την μεση ..Βλεπεις τοσα παραπανω κιλα δεν ειχα ποτε μου ..Δεν ημουν ποτε πανω απο 65κιλα..

Ευτυχως ομως πηρα για τα καλα την κατω βολτα ..θα σας βαλω κ πιο προσφατη ελπιζω να τα καταφερω ..

Πηγαμε παλι το πρωι στο σουπερ μαρκετ..Γιατι αποτελουμε τετοια κατασταση γελιου δεν μπορω να καταλαβω ..Εχωτρια πιτσιρικια τοσο κουλο ειναι να τα παιρνω μαζι μου ?? Η Αριαδνη στο ειδικο καθισμα στο καροτσακι οι αλλες δυο μεσα στο καροτσι κ μαζι τους τα πραγματα ..σουπερ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,δεν είναι γραφτώ να κοιμηθώ απόψε...Ο μικρός είναι φουλ μύξα και γκρίνια,μάλλον αύριο θα έχουμε και το δεύτερο δοντάκι!Λένα,καλέ το νεράιδες είναι αυτές????!!!Κουκλίτσες!!!

Αννούλα και η μεγάλη μου το ίδιο. Φουλ τη μύξα και δεν θέλει και να την καθαρίσω κιόλας.... :D:D και μεις για δοντι πάμε για το 9ο συγκεκριμένα... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mama eva καρακουκλάρα με τις 3 ζουζουνες σου!!!! Η μια καλύτερη απο την αλλη! Πώς να μην σας κοιτάνε στον δρόμο βρε! Κάνετε εντύπωση εμ πώς! :D;)

Mardio πολύ καλά στο βάρος και μπράβο που γέννησες φυσιολογικά!!!! Εγώ μέχρι τέλους ούτε πόνο είχα ούτε έντονες συσπάσεις. Δεν καταλάβαινα τίποτε. Ήθελα ακόμη μια εβδομάδα να καθίσω αλλά η γιατρός μου φοβόταν...είχα και κοντό τράχηλο, δεν είχα κάνει και συραφή για να είμαστε σίγουροι, οποτε δεν ήθελε να με αφήσει να βαρύνω κι' άλλο.

Α και δεν σου μιλάω γιατί δεν μας έβαλες φώτο. :cry::cry::D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mama eva στην Κρήτη το μικρό το λέτε μικιό; Έχω μια φίλη απο εκεί και την μικρή της την φωνάζει μικιό γι' αυτο... :D:D:D:D

yes dear !!! Λεμε το μικρο μικιο..Ο μικρος = ο μικιος , η μικρη = η μικη , κ παει λεγοντας .. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...