Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδάκια Μαϊου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009+τα αδερφάκια τους Νο8!


Recommended Posts

Καλησπεεεεερα!!!!!!!!!

Καμια δεν ειναι εδω να πω τον "πονο" μου??? :lol::lol::lol:

Απο το πρωι τρεχω με χαρτουρες σε ικα-λογιστη-δημαρχειο... ουφ!

Αυριο θα παω οαεδ να καταθεσω χαρτια για ταμειο...

Ειμαι πλεον ενα τεμπελοσκυλο... και μ' αρεσει!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Σημερα το βραδυ ειναι η μεγαλη μερα!!!

Επιτελους τελειωνει το θεατρο του Β...!!!

Σημερα ειναι η.. παρασταση!!!!! :D:D:D:D Γιουπιιιιιιιιιιι........!!!!!!

Κοριτσια σας αφηνω...!!

Περιμενω κοσμο στις 8 και εχω να μαζεψω το χαος..

Ολοι απο δω θα περασουν για καφε και μετα στις 9:30 θα παμε να δουμε τον καλο μου!!! :D:D

Φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα σε οσες ειναι εδω.... ;) τι κανετε; εμεις σχετικα καλα,με την αλαγη του καιρου ο μικρος αρπαξε παλι την ιωσουλα του,δοιαροια κ εμετος.....ευτηχως δεν κρατησε πολυ,2 μερες :| αλλα απ'οτι βλεπω αυτη την ιωση την τραβαει σα μαγνητης......τελος παντων......... :|

ειμαστε εδω σταθερα,κ εδω θα μεινουμε τριημερο,μαλον θα φτιαξω γλυκο γιατι μπορει να ερθει κανεις στη γιορτη μας...ισως παμε σε καμια εκδηλωση απο το προηγουμενο βραδυ,αλλα δε ξερω δεν κανονισα τιποτε,κουραζομαι κ ευκολα,κ ο μικρος αν δει ορχηστρα,ειναι συνεχως εκει,καταλαβενετε..... ;)

Φανη αχ οταν λες οτι τρεχεις για χαρτια,δε μπορω καθολου,ο ενας να σε στελνει στον αλλο κ.τ.λ.....ελπιζω να απολαυσατε την παρασταση χθες.....μακια πολλα :x

Ιφι για τα εμβολια κ εμεις τα τελειωσαμε απριλιο,τωρα τον δεκεμβριο εχουμε.......θυμασαι που σου χα πει πως η μπεμπα θα ειναι ξανθια κ γαλανοματα; ;)

Χαρουλα γεια σου...υπομονη για τον πεθερο σου,κ εσυ οσο μπορεις πιο ηρεμα κ πιο χαλαρα ολα κοπελα μου.....οι δουλιες δεν τελειωνουν ποτε.......στο λεω για να τ'ακουω μαλον διαβαζω κ εγω... ;)

Στεφανια καλε αντε 3 ωριτσες ακομη κ μετα ξεκουραση......μακια πολλα :x

Χρυσα τι κανετε; γραψε μας οταν βρεις χρονο νεα σας..... ;):x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μπήκα να σας χαιρετήσω, φεύγω και θα τα πούμε από Σεπτέμβρη.

Κατερίνα μου , ο μικρός σου Παναγιώτης δεν λέγεται? (ελπίζω να μην λέω βλακείες :? )

Να τον χαίρεστε, να είναι πάντα καλά!

Φιλιά σε όλες :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουσου κοπελα μου καλα να περασεις δεν θα σε πετυχω γιατι μολις επιστρεψεις θα εχω φυγει εγω και θα γυρισω μεσα οκτωμβρη...

σημερα βγηκαμε την πρωτη μας βολτα βεβαια στα γκουνις ηταν για να παιξει στον παιδοτοπο ο μεγαλος πλεον αλλα μου αρεσε πολυ και της μικρης ουτεκιχ εβγαλε ξυπνια ηταν αλλα ουτε κιχ...

χαρουλα αλλο καλα?

λιτλ ανγελ καλα να περασεις κοπελα μου θα τα πουμε παλι

φανη εσεις πουθενα δεν θα πατε?

κατερινα γιορταζετε μεθαυριο ελπιζω να καταλαβουν οτι εισαι εγκυος και να μην σε τρελλανουν σε επισκεψεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεεερα!!!!!

Χρονια πολλα!!

Χαθηκαμε.... Κατερινα να χαιρεσαι τον Παναγιωτη σου... :D

Οοοοοοοοοοοοολη μερα γυρναμε βολτες... Αντε να χειμωνιασει να ξαναβρεθουμε βρε κοριτσια!!

Φιλια πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tζααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελα να μετραω χαμόγελα κ αγκαλιές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σε ποιές έλειψα??????????

Εμένα πάντως μου λείψατε πολύ όόόόλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βεβαια δεν εχω καθόλου χρόνο να διαβασω τις προηγούμενες σελίδες,αλλα για τα

γεννητούρια ευχήθηκα(που είναι το βασικότερο...),οπότε θα διαβασω τις 6(!!! :o:o !!)

σελίδες αυτού του θέματος κ θα επανέλθω...

Μεχρι τότε να σας ενημερώσω οτι το Ολινάκι χαίρει άκρας υγείας,όπως κ εμείς,

πως όχι,δεν είμαι έγκυος κ οτι τρέχω ασταμ'ατητα!!!

Κατα τ άλλα περνάμε μια τέέέλεια φάση,με πολλά λογάκια(προτάσεις λίγες βεβαια,περισσότερο

παπαγαλίζει ότι λέω εγώ),αλλα αυτο νομίζω ειναι θέμα χρόνου να διορθωθεί,αφού την άλλη

βδομάδα μπαίνουμε στον παιδικό σταθμό για τις πρώτες ώρες προσαρμογής!

Έχει μετατραπεί σε απίστευτο παιδάκι,μοιράζεται τα πάντα(με το που μπαίνει ενα παιδάκι στο

σπίτι μας του δίνει αμέσως τα παιχνίδια της να παίξουν),με ευαισθησίες(αν της πω οτι

ποναω κάπου ερχεται κ μ αγκαλιάζει...) κ κατανόηση!(αν τύχει να ξυπνήσει πριν φύγω στη δουλειά,

στεναχωριέται,αλλα μόλις της εξηγώ οτι πάω στη δουλειά για να έχουμε λεφτά να

παίρνουμε παιχνιδάκια,λέει "εντάξει μαμά,δουλειά...",μου σκάει ενα φιλί κ με χαιρετάει!)

Το γιογιό ούτε να το φτυσει...Για την ακριβεια,βγαζει το λεκανάκι,πατάει τον αισθητήρα για

να τραγουδησει,το κλείνει,κλείνει κ το καπάκι κ εξαφανίζεται..Ε,δεν είναι έτοιμη ακόμη

αλλα δεν αγχώνομαι,έχουμε μπροστά μας όλο τον χειμώνα!

Πάω να διαβασω κ επιστρέφω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη είσαι ο μεγάλος μου στόχος................... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χαχαχαχαχα...Ντινάκι είσαι τρελή λέμεεεεε!!!!!!!!!!!!Βάλε στο club κ εμενα...!!

Το θέλω το κηρυγματάκι μου κ εγώ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρι Φανη.....τι ειναι αυτα;;;;..ποδοσφαιρικη ομαδα κανετε;;;..

ααα!!!

τι λεει εσεις;;...Ζαιρακι κανεις τωρα βουτιες ε;;;;...εμεις καλα..

αμα εξερεσεις τον απιστευτο πονο στον πισινο μου ...,μετα τη γεννα με πιασανε αιμορροιδες..και μαλλων εκανα και ραγαδα..αλλα ο πονος ειναι χειροτερος και απο αυτον της καισαρικης..τουλαχιστων στην καισαρικη, χαπακονοσουν και ησουν τελεια....αυτο δεν περναει με τιποτα..η ραγαδα..

Α στο θεμα γιογιο..αφιστε τα..μεχρι και μπισκοτο του εταξα του δικου μου...τζιφος...πρωτα τα κανει και μετα τα λεει...δραμα!!!

Αχ βρε κοριτσια..δεν χαρηκα καθολου τον φοφο φετος.,..νιοθω οτι εχασα εναν ολοκληρο χρονο απο τη ζωη του...

Αχ αχ συμπεθερούλα τι μου θύμισες τωρα...όσο κλάμμα έριξα 2 μήνες με την ραγάδα κ τις αιμορροίδες στον κ@λο μετά τη γέννα,νομίζω δεν εχω ρίξει στη ζωη μου ολόκληρη!!!Τρελό πόνο,

να μην σε πιάνουν ουτε αλοιφες,ούτε ξυλοκαίνες,τίποτα όμως,εγώ έκανα συνέχεια κλύσματα

γιατι φυσικά απο τον τόσο πόνο δε μπορούσα να πάω τουαλέτα μόνη μου,άστα,χ@σε μέσα κ δυστυχώς όχι κυριολεκτικά!Θα περάσει όμως...κ μετα θα είναι μια κακιά ανάμνηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελλίτσα μουουουοουυυοουουουουουοουουοου!!!!!!!!!!!!!Αγάπη μου γλυκιά σε

φιλώ!!!!!Να περνάς τέλειαααααααααααααααααααααααααααααααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανούλα μου γεια σουουουοουουουοουουυοου κοριτσάκι μου!!!!!Ήμασταν 3 μέρες στα μέρη σας ,αλλα δε το φχαριστηθηκαμε κ πολύ,η μπουμπου μου βγαζει τους τελευταιους τραπεζίτες κ ήταν μες

στη γκρίνια....Τι κάνετε ομορφιές μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο απογευμα.....Ντινακι τι ευχαριστη εκπληξη ηταν αυτη...... :o:lol: μας λειψατε κοριτσακι μου κ εσυ κ τα κατορθωματα της Ολινας...... :x

τα δικα μας νεα τα ιδια σχεδον,δεν λεμε πολλα λογια οπως σου εγραψα, αλλα εχουμε πολυ ενεργεια.... :shock: ολη μερα τρεχει πολλες φορες μεσημερια δεν κοιμαται,κ σε συνδυασμο το οτι βγαζει τα πισω μεγαλα δοντια ειναι αποθεωση......σαλια γκρινια,οτι βρει στο στομα,ενω παλια δεν ειχα τετοιο προβλημα....κ πολυ απαιτιτηκος μας δινει το χερι κ ξεκιναμε αυτος μπροστα πισω εμεις.... ;)

απο γιο,γιο ουτε να το δει,αλλα παμε παιδικο για λιγες ωρες...τον πηραν κ τον ιουλιο λιγες μερες ελπιζω να τον παρουν κανονικα απο σεπτεμβριο...... :|

εγω μπηκα στον 6 μηνα ναι καλα διαβαζεις....περναει ο καιρος,υποφερω απο κραμπες,κανω οτι μπορω απο δουλειτσες,κ γενικα τα ψιλοκαταφερνω......ειναι μπεμπα,κ θυμασαι το τελευταιο σχολιο στη φωτο της Ολινας πριν την εγκυμοσηνη; εχω να παρω κοκκαλακια, κ ροζ πραγματακια...ουουου.... :lol:

Φανουλα μου σ ευχαριστω για τις ευχουλες,οπως κ ολα τα κοριτσια..... :x

οι υπολοιπες ειστε μαλον διακοπες μακια πολλα κοριτσια :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατερινούλα μου μια απ τα ίδια αγάπη μου,όσο δε μου γκρίνιαξε για όλα

τα υπόλοιπα δόντια,μου τα βγαλε όλα μαζεμένα σ αυτα τα τελευταία!Δεν πειράζει,πού θα πάει,

θα βγουν κ θα περάσει...

το ξερω οτι περιμένετε μπεμπούλα,βγάλε το άχτι σου στα ροζζζζ φιλεναδα,εχει κατι ρουχαλάκια

κοριτσιστικα,θα πάθεις πλάκα!!!!Αντε με το καλό....... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσοπουλα μου τι κανετε/?εμεις καλα θηλαζουμε ευτυχως νορμαλ καθε τρεις ωρες και δεν τρωμε καθολου ξενο εδω και πολλεςςςςςςςςςςςς μερες απιστευτο και να που εγινε..ευτυχως η μικρη κοιμαται κανα 4-5ωρες το βραδυ και κτι κανω αλλα μεχρι τωρα εχω συνεχεια ναθρωπο στο σπιτι ποτε η μαμα μου ποτε η πεθερα μουποτε ο αντρας μου...να δω τι θα κανω μετα μιας και ο μεγαλος με τον υπνο μας τσακιζει 6-7 ξυπναει και δεν ξανακοιμαται...τη μικρη ως συνηθως την ταιζω γυρω στις 4,30 οποτε κατα τις 6 θα παω ναξαπλωσω αλλα εκεινη την ωρα η περιπου εκεινη ξυπναει ο ταλιμπαν μου..τωρα το παρεδιδα σε οποιον ειναι στο σπιτι μετα τι θα κανω η ερμη μανα?ελπιζω ως τοτε που θα μεινω μονη να εχει κοψει η μικρη το βραδυνο τασιμα να κομαμαι σαν ανθρωπος και εγω για να βγαζω τη μερα μιας και αργα κοιμομαστε αφου κατα τις 12 τρωει τελευταια φορα και μεχρι να κανω μπανιο να συμμαζεψω στη καλυτερη περιπτωση κοιμαμαι 1 μ 1,30...χθες κοιμηθηκα 3 λογο αλαλουμ ωραριου της μικρης και 8,30 με ξυπνησε για μαμ αυτος ηταν ο υπνος μου αχ...και εκτος αυτου τρεχω με τις δουλειες στο σπιτι ετοιμαζω βαλιτσες για να φυγω σε 15 μερες αρχισα να δεχομαι κοσμο και χθες ειχαμε την πρωτη επισκεψη φυγαν 12 το βραδυ για αυτο και ταισα τη μικρη 1 αντι για 12 που την ταιζω...περιμενω και σε λιγες μερες τους καινουργιους μου κουμπαρους για να κανονισουμε για τη βαφτιση διαλεξα και προσκλητηριο οταν τα τυπωσω θα σας τοι δειξω....αχ τρεχω και εβγαλε και τρελλη ζεστη και δεν ξερω και τι να βαλω και στις βαλιτσες και καλοκαιρινα και φθινοπωρινα και χειμωνιατικα μιας και εχει ψοφο στη καστορια(οχι τωρα αλλα σε λιγο θα εχει)παλευω και με αυτο τοθεμα αφου τα ρουχα 2 παιδιων ειναι μεγαλο θεμα και τετοια εποχη που κουβαλας για 3 εποχες ρουχα...

ο κωνσταντινος μου ζωηρος πολυ τι να λεμε αλλα οπως λετε μιλαμε πολυ και κυριως παπαγαλιζουμε του μαθαινω προτασεις πχ του εμαθα να λεει μπαμπα θελω να κανω νανι και το λεμε ετσι πεντακαθαρα πολυ γελιο με τη μπεμπουλα ειναι πολυ καλος δεν την πειραζει την χαιδευει που και που και που και που την ταρακουναει στο παρκο η στο ριλαξ γιατι μας βλεπει που το κανουμε οταν κλαιει και σου λεει και εγω αλλα το κανει σε ασχετεε στιγμες και οταν κοιμαται...τη φωναζει μπεμπουλα και με βοηθαει στο πεταγμα των παμπερς οταν την αλλαζω(γενικα αρχιζει να με βοηθαει με δουλειες πχ στο στσρωσιομο τραπεζιου μαζεμα παιχνιδιων και αλλες τετοιες λεπτομερειες)την αδερφη του την λεει μπεμπουλα...και οταν κλαει η μικρη με φωναζει να παω μου λεει μαμα πιπα(πιπιλα να δωσω τη μικρη)η μου λεει μπεμπουλα κλαιει η οταν δεν του δινω πολυ σημασια φωναζει τη μικρη ησυχιααααααααααααααα........πολυ γελιο και δοξα το θεο καλα....

πανω κατω αυτα τα νεα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως το κοριτσι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Ντινακι μου γλυκο μας ελειψες τοοοοοσο πολυ......!!!

Που βολταρατε..? Σε παραλιες????? Εγω εχω ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ κοσμο.. :evil::evil:

Μου εσπασαν τα νευρα και η πλακα ειναι οτι δεν ξεκολλανε... :evil::evil::evil::evil:

Καθε 2 μερες καποιος θα μας κανει επισκεψη και θα καθησει τουλαχιστον 2-3 μερες...

Εχω και την μικρη μες στη γκρινια με τα δοντια... Φτασαμε τα 10.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Εχουμε μπροστα μας αλλα τοσα... :(:(:(:(

Ειχα και τις χαρτουρες με τη δουλεια να τελειωσω και ειμαι μονιμως τσιτα... :twisted:

Ειδα φωτο της κοριτσαρας στο φεις....Αααχ!! Ειναι πραγματικα πολυ ντελικατο παιδι...

Μ' αρεσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D Η δικια μου.... ασε... γουρουνιτσα.... Κανει οτι περναει απ' το χερι της για να... ειναι λερωμενη.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μη μας ξεχνας μωρε.... Να μπαινεις να δινεις το παρον οποτε μπορεις.... :D:D:D:D

Ιφιγενεια...Μπραβο στη μικρουλα..αλλα και σε σενα!! Τα πατε τελεια!!!!

Μα καλα... :o 12 η ωρα εφυγαν απ' το νεογεννητο...? :evil: Τι να πω.... Μερικοι δεν εχουν ιδεα των πραγματων.. Πως με εκνεριζουν... :evil:

Θα πατε Καστορια....???? Ααχχχ!!! Ποσο μ' αρεσει μονο να' ξερες.... :D:D:D:D:D

Τα πρωτα χρονια που τα ειχα φτιαξει με τον Β... καναμε πολλες εκδρομουλες Καστορια.. κυριως γιατι μου την "καπνιζε" αλλα μια φορα την πατησαμε γιατι ειχαν συνεδριο οι γιατροι και δεν υπηρχε δωματιο ουτε για πλακα!!! Τελικα μειναμε Φλωρινα... Αχ! Ωραιες εποχες.... :D:D:D:D:D

Κατερινακι μου... "κοριτσογεμιστη" :D κοιλιτσα μου που χαθηκες κι εσυ??

Μπηκες κι' ολας στον εκτο... ? Φτου-φτου κοριτσαρα μου!!!!!!

Χριστουγεννιατικο δωρακι η μικρη.... Τι καλα!! Τι καλα!!! :D:D:D

Τα δικα μας νεα κοριτσια τα ιδια...

Η μικρη με εχει κουφανει ολη μερα να ρωταει...

Προχθες το βραδυ τηνν ωρα που φευγαμε απο το σπιτι, ενα παλικαρι στη γειτονια μας λεει: "θα με πατε κι εμενα μεχρι κατω"..? Ναι του λεω ελα! Και εκατσε πισω με την Αναστασια..

Τον ρωταει "που παθ"?

Στη δουλεια λεει αυτος!

"Που ειναι δουλεια θου"?

Στην ταβερνα!

"Που ειναι ταδερνα"? :lol:

Στα πλατανια!

"Που ειναι πλατανια?

Διπλα στη θαλασσα!

"Που ειναι θαλαθα"?

Εεεεεε!!! Μη της μιλας αλλο του λεω γιατι βρισκεις το μπελα σου μαζι της.... κι αυτος ειχε πεθανει απ' τα γελια.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βρε κοριτσια.... Δε λεει το "σ"...Ολο "θου και θου" και το "β" το λεει "δ" πολλες φορες... :shock:

Και μια γιαγια διπλα μας την φωναζει "αχλαδία" (Αγλαια).. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Της λεω ενα εκατομ. φορες οχι ετσι αλλιως.. αλλα ΔΕΕΕΕΝ..!

Τωρα μαθαινουμε και παραμυθακι να λεμε!!!

Την κοκκινοσκουφιτσα... Αλλα εχει "τυπωσει" μονο το τελος...

Λεει : Ανοικθε ο κυλιος κοιλιθα λυκου... χχχτς-χχχτς :lol: ... εβαλε πετουλεθ.. και μπλουμ ο λυκοθ θτο γκεμο.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πεθαινω για τις ατακες της...Αλλα αμα και την πιασει η γκρινια... Ε! Ρε μανα μου...... :twisted:

Κοριτσια σας αφηνω.. να μαζεψω κουζινα κτλ. και να χτυπησω ενα κεικ τωρα που κοιμαται η μικρη.

Φιλια πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κόρες γυρισα....

καλώς σας βρήκα...

έχω πλακώθει στις δουέιές,

φουσκώσαμε καθαρό αέρα και ήρθαμε να τον κάψουμε στο κωλοκαυσαέριο....

ξεκουράστηκα???????????? =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) ....

είμαστανν 11 άτομα μέσα σε ένα σπίτι :o , εκ των οποίων 5 άντρες, 2μωρα, 2 γέροι - μωρά και 2 γυναικες... :-o:-o:-o:-o:-o χάλια η αναλογία....τρέχαμε και δεν φτάνμε με τη μάνα μου...μόνο τα πιάτα που πλύναμε...πως να τους κομαντάρεις τόσους ανθρώπους.....

ο Στρατής έδωσε ρεσιτάλ....η μασκώτ του χωριού..όποιος περνούσε τον φώναζε για βολτα...έτρεχε στα ξένα σπίτια,τον έχανα, είχα και τομωρό...τοπεθάνανε στομάτιτο παιδάκι μου....δεν ησύχασε δευτερόλεπτο...γιακαμιά βόλτα για τη μανούλα ούτε λόγος..έπαιρνα το μωρό παραμάσχαλα και έτρεχα στις ρούγες να τον τραβάω,τον πορτογύρη . αλλά ελπίζω να ξεσάλωσε....

όλη μέρα τσίριζα....δεν άφηνε κα΄νενα να ησυχάσει...3 'ατομα για να κάνει μπάνιο...

αλλά παρόλαυτα άνετα ξαναγυριζα....πήραν καθαρό αέρα, το μωρό ξεπετάχτηκε...γύρισε αγνώριστο...

ο Στρατήης έλυσε πια τελείως τη γλώσσα του....κανονικές προτάσεις...

άμα τον ρωτλας που είμαστε ? "γκωριό μας "

και που είναι το χωρίό μας ? "λαμάτα" , σεόλη τη διαδρομή αυτό μουρμουρούσε....

ελα ντο, σήκω μαμά πάνω, πάω κοτούλες,

το μαμούνι ιιιιιιιιι με φάει...βλέπεις.

κλείσεις πόρτα...

στο αυτοκίνητο πίσω...

παππούς Μήτσος πάει κήπο ποτίσει ντομάτες....

καιάλλα πολλά που δεν θυμάμαι...

έμαθε και κάτι γαλλικά απο κει από τα παιδιά που ελπίζω να ξεχάσει.

το "μαλάκα" γιαί το έπιασε αμέσως :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

παρόλο που ξεπατωθηκαμε, γύρισα ππολύ κουρασμένη, αν μου πεις αυριο ξαναπήγαινε,άνετα ξαναφτιάχνω βαλίτσες.....και θα ξαναπάω δηλ απλά τσιρίζει ο άντρας μου που μένει μόνος του χωρίς τα παιδιά......

λίγο σας διάβασα....δεν έχω κουράγιο για σχόλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Βρε βρε καλως τη συμπεθεραΠου χαθηκες εσυ;;;,...καλα καλα δουλευεις ενταξη...χιχιχιιχ..κουκλα η Ολινα φτου φτου.

Κατερινακη αντε και εσυ μεσα στα ροζ...προσεχε !!!!!

Ιφη ειναι απαραδεκτοι...τετοια ωρα με νεογεννητο στο σπιτι;;;...σοβαροτης μηδεν. Μπραβο για τον θηλασμο.

Ζαιρακι ξεκουραστηκες καθολου;;;.μπαααααα;;;;;.

Εμεις καλα..ο μικρος κανει κολικους τη νυχτα...γμτ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μεσημερι....τι εγινε καλε; ολες στις παραλιες ειστε;..... ;) ζηλευωωωω με την καλη ενοια παντα....καντε βουτιες κ για εμας..... :):x

ζαιρα μου μια χαρα περασανε τα παιδια στο χωριο μου φανηκε......κ εσεις με τη μαμα σου χιλια μπραβο τοσα ατομα κ ολα να περνανε απο τα χερια σας..... :P

Ιφι μου τι καλα που τα καταφερες να θηλασεις αποκλειστικα..... :P καλα αυτο με το κωνσταντινο να σας μαλωνει για να κανετε ησυχια... :lol: καλε τα προσεχουν τα αδερφακια τους ασχετα αν καμια φορα τα πιανει κριση ζηλιας..... ;)

Χρυσα μου πολυ αργα το βραδυ εχετε κολικους; ο μπεμπης γενικα πως ειναι; ο φοφο; δε μας εγραψες αντιδρασεις.... ;)

τα δικα μας νεα τα ιδια ο μικρος εχει χασει καθε προγραμα κοιμαται οποτε θελει,τρωει οτι θελει μαλον φταιει κ η ζεστη κ δε τον ζοριζω κ γενικα ειναι πολυ παλαβος :lol: εγω αυτη την εβδομαδα τα ειδα ολα με τη ζεστη δε ξερω που να βολευτω κ πως....... :?: σημερα εχω επετειο γαμου κλεινω 12 χρονια γαμου,κ δε σας κρυβω τα 2 τελευταια πως ειναι σουπερ....... :D πιθανο το βραδυ να παμε βολτιτσα θα δουμε.....μακια σε ολες σας :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω νινινα μου να της εκατοστησετε τελεια εμεις εχουμε στις 1 και θελω πολυ να βγω για φαγητο αλλα ο κωνσταντινος δενθα κατσει στα αυγα του οποτε δεν ξερω αν θα βγουμε εξω αχχχχχχχ...

αληθεια τι ωραρια υπνου εχουν τα παιδακια σας?εμενα εδω και 2 μηνες ξυπναει απο τις 6 εως τις 7 το πολυ δεν κοιμαται παραπανω τι και αν κοιμηθει το βραδυ 10 η 11 η 12 η και 1,30 ετυχε παλι 7 ορθιος ελεος και οποτε απο τις 12,30 νυσταζει και κατα τις 1 τον βρισκω στα πατωματα να κοιμαται και αν κοιμηθει πχ 1 κατα τις 2 με 2,30 ορθιος πχ σημερα ξυπνησε 7 παρατεταρτο κοιμηθηκε στις 2 και 4 ξυπνησε και ξανα 10 θα κοιμηθει για βραδυ αχ..αναγακαοζμαι με τον αντρα μου να κανω βαρδιες....ευτυχως η μικρη εχει 2 βραδυα την ταιζω γυρω στις 12 και μετα ξυπναει 7 κατι ειναι και αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΑ...λεξη ιερη!!!

Ένα μωρό ρώτησε το Θεό,

Μου λένε πως θα με στείλεις στη Γη αύριο, αλλά πώς

υποτίθεται πως θα ζήσω εκεί που είμαι τόσο μικρό και αβοήθητο;"

"Ο φύλακας άγγελός σου θα είναι εκεί να σε περιμένει και θα σε προσέχει."

Το παιδί ξαναρώτησε, "Πες μου όμως, εδώ στον παράδεισο για να είμαι ευτυχισμένο δεν έχω παρά μόνο να τραγουδώ και να γελώ."

Ο Θεός είπε, "Ο φύλακας άγγελός σου θα τραγουδά και θα γελά για σένα.

Και θα νιώθεις την αγάπη του και θα είσαι πολύ χαρούμενο."

Το παιδί όμως ξαναρώτησε, "Και πως θα καταλαβαίνω τι μου λένε οι άνθρωποι όταν μου μιλούν αν δεν ξέρω την γλώσσα;"

Ο Θεός είπε, "Ο φύλακας άγγελός σου θα σου πει τις πιο όμορφες και

γλυκιές λέξεις που θα ακούσεις ποτέ και με πολύ υπομονή και φροντίδα, ο

άγγελός σου θα σου διδάξει πως να μιλάς."

"Και ποιος θα με προστατεύει;"

Ο Θεός είπε, "Ο φύλακας άγγελός σου θα σε προστατέψει ακόμα κι αν αυτό σημαίνει να δώσει την ίδια του τη ζωή."

Όταν ήρθε η στιγμή ν΄ αφήσει τον Παράδεισο, το παιδί ρώτησε με βιασύνη, "Θεέ

μου, εφόσον είναι να φύγω τώρα, πες μου σε παρακαλώ το όνομα του

αγγέλου μου."

"Απλά θα τη φωνάζεις.... ΜΑΜΑ."

Από: Otan duo an8rwpoi agapiountai pragmatika i istoria tous dn teleiwnei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας τσούπρες!!!!!!!!! :D

Κ εμείς σήμερα ήμασταν για μπανάκι,η Ολίνα βρήκε 3 παιδάκια εκεί,συνομήλικα κ

έκανε παρεούλα!!Αχ,κ μου φαίνεται απίστευτο που είναι πια παιδί κ παίζει κ μόνο του!

Καλε ερχόταν μόνο για να με ρωτάει "πού ναι η μπάλα?",να μου πει οτι το κουβαδάκι της

"τέχει νελό" κ όταν παραζεσταινοταν που μου ζητούσε να πάμε να κάνουμε μπάνο(μπάνιο!)

Το καλοκαιράκι τελειώνει ρε κοριτσια,πώς θα κλειστούμε τον χειμώνα μέσα?Δε θέλω λέμεεε!

Φανούλα μου ήρθαμε κ κάναμε κ μπανάκι κ στον "Ωκεανό",στο χωριό σου!Όχι

σήμερα,την προηγούμενη εβδομάδα!Ωραία ήτανε, αλλα πολλοί μαύροι ρε ματια μου,

ανα 2 λεπτά είχα κ απο έναν πάνω στο κεφάλι μου με τα συμπράγκαλά του,έλεος δηλαδή,νυσάφι! X( Αλλα για την μικρή η θάλασσα εκεί είναι σούπερ!

Όσο για το "θ",μην αγχώνεσαι,θα στρώσει βρε είναι πολύ μικρή ακόμη!Η Ολίνα το σίγμα

το λέει,αλλα πάει προς το χ...Εχει πολύ πλάκα!Ιδίως όταν την λέω σουσού κ το λέει με τον

δικό της,μοναδικό τρόπο!!!! :x:x

Κ για το ντελικάτο Ολινακι μην ορκίζεσαι..δε θες να ξέρεις πώς ήταν το λευκό της φόρεμα

στο τέλος της βραδιάς........ :roll:

Ντινακι μου κ μετα απ όλα αυτα,ξαναπας με τις μπάντες??Τι να πω ρε κοριτσάρα μου,

χαρά στο κουράγιο σου!!!Εγώ αγχώθηκα κ μόνο που τα διαβασα πάντως...

Ιφι μου τα φιλιά μου στην μπουμπού σου!Είναι κούκλα!

Συμπεθέρα μου είδες τι νύφη σου κανα?????? Δε μας έγραψες για τον φοφο όμως,τι κάνει,

πώς τα πάει με το μωρό???Οσο για τους κολικους??Ωχ ωχ ωχ...υπομονή...

Κατερινάκι μου,τι ωραίες οι φωτο στο φεις!Ο γιόκας σου έχει απίστευτα μάτια!Φτου φτου!

Πάω να απλώσω ρούχα!!!Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλε ακομη δε γυρισατε.... :o:lol: αντε να μαζευτουμε παλι ........εμεις ειμαστε πολυ καλα,γυριζουμε στα πανυγηρια της περιοχης....χιχι :lol: κανουμε τα ψωνια μας μπαλα,αυτοκινητακια,κ ολα τα σχετικα,κ 2 πρωινα εχουμε που ξυπναμε μετα τις 9 κουρασμενοι απο τις βολτες λεμε..... :lol::lol::lol:

μακια πολλα κοριτσαρες..... :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρεεεες κοριτσάρες μου!!!!!!

Τι κάνετε πώς είστε??

Εμείς καλά,όπως οι περισσότερες θα διαβάσατε στο φβ ναι,ναι ναι είναι γεγονός,

ξεκινήσαμε σχολείο!!!Είμαστε βέβαια ακόμη στο καθημερινό δίωρο προσαρμογής,αλλα

το κοριτσάκι μου τα πήγε τέλεια κ είναι κ κατενθουσιασμενη!!!Αβιο πάλι λεει!!

Δε μπορείτε να φανταστείτε πόόόσο μεγάλο άγχος μου φυγε!Ήθελα τοσο πολύ να της

αρέσει!!Κ έτσι κ έγινε...Βεβαια το οτι πήγε καλα στην αρχη δε σημαίνει οτι δε θα

στραβωσει στην πορεία,αλλα η αρχη είναι το ήμισυ του παντός,έτσι δεν είναι????

Εσείς τι κάνετε?Πού βρίσκεστε,πώς περνάτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα να μαι και εγω αχ τη ζεστη ειναι αυτη και με το θηλασμο δραμα ακομα πιο πολυ ζεστενομαι...

επισης ειχα αναφερει για τον θηλασμο εχω το μεντελα το ηλεκτρονικο και μεχρι πριν μερες δεν μπορουσα να βγαλω πανω απο 50 γρ μεσα σε 20 λεπτα δραμα αλλα παντα το εβαζα αφου ετρωγε η μικρη σημερα το πρωι εφαγε λιγο μονο μιση ωρα και ειπα δεν βαζω να βγαλω μιας και με ψιλοπονουσε και προς μεγαλης μου εκπληξης εβγαλα 100γρ μονο σε 10 λεπτα απο το ενα στηθος αμα εκανα κανα μεσαωρο θα γεμιζα ενα μπουκαλι για τον μεγαλο μου που τρωει 250..οποτε οσο παιρναει ο καιρος η παραγωγη αυξανεται υπομονη....

μαλλιοκεφαλα μου βαλε και τα 3 απο 100=300 ετσι για πλακα(δυστυχως)τωρα που θα φυγω καστορια αυτα θα κανω πρωτα πρωτα,εγκυος και για καθαρισμο πηγαινα να καταλαβεις...

τωρα τα νεα μου εχει 3 μερες η μπεμπα μου φτου φτου να μην την ματιασω κοιμαται απο τις 12 εως τις 7 το πρωι μια χαρα κοιμαμαι και εγω τουλαχιστον και 2 μερες που ξυπναει ο μεγαλος μου 8 το πρωι ,2 μηνες μας ταραξε 6 και 6,30.απλα η μικρη μας ζοριζει λιγο στον μεσημεριανο υπνο δεν κοιμαται πολυ και απο τις 9 μεχρι τις 12 μας παει παλι ετσι λαγοκοιμαται αλλα οπως ειπα το βραδυ ετσι και ξυπναει 7 τρωει παλι και μετα γυρω στις 11 παλι

χθες πχ ημουνα ολη μερα μονη ο αντρας μου υπηρεσια και ημουνα στο τρεξιμο το βραδυ ειδικα εςπειδη δεν κοιμηθηκε σχεδονκαθολου απο τις 2 εως τις 7 και μετα κοιμηθηκε μονο μια ωρα ειχα ψιλογκρινια ολο το βραδυ μεχρι τις 11 αλλα 10 βαζω τον μεγαλο για υπνο ξερετε τι εκανα εδινα στο μεγαλο μου γαλα και με το ποδι κουνουσα τη μικρη στο ριλαξ μπας και ηρεμησει...μπανιο εκανα τον μεγαλο σχεδν και οι 2 μαζι και για να βαλω για υπνο τον μεγαλο μου παω και ξαπλωνω αγκαλιτσα για 5-10 λεπτα και φευγω να εχω απο τη μια στο χερι τη πιπια της μικρης μης της φυγει και απο την αλλη να αγκαλιαζω τον μεγαλο μου αχ...την εβγαλα ομως τη μερα αυριο παλι μονη θα ειμαι ομως...

τωρα εχω ενα θεματακι με τη μικρη αν και η παιδιατρος μου ειπε δεν πειραζει και απο τον μεγαλο μου εχω εμεπειρια γιατι εκεινος ειχε θεμα για κανα 3μηνο σιγουρα.η μικρη μου δεν κανει καθε μερα κακα μου κανει καθε 3 μερες ως συνηθως βεβαια μαλακα και νερουλα αλλα αυτη τη φορα δεν μου εκανε 4 μερες και ογιος μου εκανε τοσες μερες να κανει μου ειπε ηπαιδιατρος ειναι λιγο τεμπελικο το εντερο και δεντην κοβει ακομα τοσο να ζοριστει την ειπα να τρωω εγω κατι μηπως μιας και δεν πινουμε ξενο για να οφειλεται εκει αλλα μου ειπε δεν θα βοηθησει κατι αν αλλξω κατι στη διατροφη μου αλλα οταν μου κανει μου χεζει για ολες τις ημερες που δεν εκανε...τι ναπω δεν ξερω...απλα οταν δεν κανει μετα ειναι ανησυχο το πουλακι μου...

το ολινακι παει σχολειο?τελεια ιδιωτικο?και εγω ηθελα φετος αλλα λογο της μικρης το αφησαμε για του χρονου..

κατερινα βολταρετε ε?αχ...με 2 παιδια και ενα τοσο μικρο και το αλλο ζωηρο ακομα και η βολτα ειναι δυσκολη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεεεεεεεεεεεεεεεεεεεειιιιιιιιιιιιιιααααααααααααα σας :D:D:D:D !!!!!!!!

Γυρισαμε!!!!Την Κυριακη!Αλλα τωρα τελειωσα με τις δουλειες...μονο το σιδερο μου εμεινε :?:? ....

Ωραια τα περασαμε!!Η μικρη ειδικα τα περασε ΤΕΛΕΙΑ!!!Εγω ομολογω οτι κουραστηκα αρκετα αλλα χαλαλι της!!Στο σπιτι την ελεγχω καλυτερα,εκει μεσα στην απλα κ τα παιδια ηταν ανεξελεγκτη αλλα την εβλεπα τοσο χαρουμενη που λεω χαλαλι!!Καταευχαριστηθηκε το κοριτσακι μου παιχνιδια,παιδια,βολτες,θαλασσα...!!!!!!!!!!!

Πηγαμε κ Γιαννενα,Συβοτα κ στον ποταμο Αχερωντα...τι τελεια που ειναι εκει,δεν ειχα ξαναπαει!Δε φτασαμε μεχρι τους καταρρακτες γιατι δεν ειχαμε τα μαγιω μαζι,την επομενη φορα που θα ειμαστε οργανωμενοι!

Με το γιογιο τιποτα...δεν ειχα καθολου χρονο να ασχοληθω,ολο βολτες ειμασταν...το εβγαλα 2-3 φορες,εβαζα κ τα ξαδερφακια της να καθονται αλλα τιποτα...κατουρηθηκε μια φορα πανω της κ εκλαιγε κ τελος...τεσπα!!

Απο κουβεντες...οοοοοολη την ωρα μιλαει αλλα θελει κ τη μεταφραστρια μαζι της(εμενα :lol: )...τα περισσοτερα δε τα λεει πολυ καθαρα ακομα αλλα προσπαθει κ ετσι δε με ανησυχει ;)

Βασικα σε ολες σχεδον τις λεξεις κοβει την 1η συλλαβη με καποια παραλλαγη :roll: ...πουπι=κουνουπι,κουζι=καρπουζι,νανα=μπανανα,τάτα=πατατα κτλ κτλ

Αλλα βρε κοριτσια οσο παει γινεται κ πιο επιμονη-τσαουσα-πεισματαρα...που εμοιασε αναρωτιεμαι..

Ντινακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x !!!!!!!Τι ευχαριστη εκπληξη :D:D:D:D !!!!Ποσο χαιρομαι που σε ξαναβλεπω στα λημερια μας κ που ειστε τοσο καλα!!!

Μεγαλωνει το Ολινακι!!!Σωστη δεσποινις!!!Τι γλυκια που μοιραζεται τα παιχνιδακια της!!Και με τον παιδικο τελεια ε??Ετσι,η αρχη ειναι το ημισυ του παντος ;) ...ολα τελεια θα ειναι!!!Θα παιζει,θα τραγουδανε,θα μαθαινει...μια χαρα θα τα περναει,θα δεις!!

Εγω αρχιζω κ το σκεφτομαι για του χρονου...

Τι αλλα για πες??Θα σε "βλεπουμε" ξανα συχνα???

Ζαιρακι καλως ηρθες κ εσυ!!Ευχαριστηθηκαν κ τα ζουζουνια σου ε :) ??

Καλα οντως η αναλογια των ατομων δεν ηταν κ πολυ υπερ σας :?:lol: ...καλη καρδια ομως κ διαθεση να υπαρχει κ ολα καλα ;) !!!

Φανουλι μου!!!Τι κανετε??Πως τα περνατε??Θα φυγετε καθολου??

Αχ ψοφησα στο γελιο με την κυρια ΑχλαΔία =))=))=)) !!!!Τι τελειο!!!!!!

Αχ ποσο ξυλο να σου ριξω :-w ...μια τα δοντια...μια το "σ" καο το "β"....!!!!!!!!!!!Φαφουτα εμεινε τελεικα???Κοντευετε να μας περασετε,ακομα 12 εχουμε τοσο καιρο!!!!Λες να μη μαθει κ τα γραμματα σωστα?????Μην αγχωνεσαι βρε αγαπη!!!Εγω θυμαμαι τον εαυτο μου να λεω το "σ","θ"!Θα ημουν γυρω στα 4 κ κατι...

Νινινα μου εσεις τι κανετε??Ολο βολτες ε??Τελεια!!Εχει κ ο Αυγουστος πολλες γιορτες,οτι πρεπει!!!Να χαιρεστε κ το αντρακι σας το ομορφο,αν κ πολυ καθυστερημενα!!Γερος κ πολυχρονος να ειναι!!!

Η μπεμπουλα μας καλα???Κλωτσαει :D ???

Χρυσουλινι που εισαι????Τι κανει η ομορφη οικογενεια???

Φανταζομαι πως οι πονοι ανηκουν στο παρελθον πια ,ε..??

Ιφ πως τα πατε εσεις??Η μικρουλα βλεπω ριχνει τρελλουν νυχτερινους υπνους,μια χαρα!!!Αμα κοιμαται ετσι καλα το βραδυ,υπομονη για τη μερα δε πειραζει!

Μπραβο κ για το θηλασμο!!Περναει ο καιρος,εδραιωνεται και γαλουχια,ολα καλα!

Τι αλλο ηθελα να σας πω :roll: ...δε θυμαμαι...ειμαι ακομα λιγο κουρασμενη,εντος των ημερων θα επανεθουμε στους ρυθμους μας ;) !!!

Για την ωρα τα φιλια μου σε ολες μια προς μια :x:-* !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεεερα!!!

Καλως το κοριτσι μας!! Στελλιτσα μου... "γειαααααααα"....... :D:D:D:D:D

Το βιολι σου εσυ ε? Παλι το γιογιο ΚΑΙ στις διακοπες...?! :evil: Εισαι για ξυλο.... :?:?:?:?:?

Εγω θα τα "παρω" στο τελος μαζι σου.. Οχι το παιδι..!

Ελπιζω να γεμισες μπαταριες για τον χειμωνα... Εμεις εχουμε ενα ψιλοπροβλημα με την μικρη και το αυτοκινητο (κανει εμμετο) και δεν ξερω ποια θα ηταν η καλυτερη επιλογη για διακοπες... :?:?

Ειπαμε να παμε Θασο... αλλα πρεπει να μπουμε σε καραβι.. δεν ξερω...

Μετα ειπαμε εδω κοντα Κατερινη ... αλλα παλι εχει δρομο γαμωτο.. Δε μπορω να σκεφτω...

Θα δουμε.. Εδω που ζουμε παντως κανουμε μονιμες διακοπες.. Δε μας λειπει ουτε η θαλασσα ουτε το βουνο (λατρεμενο μου....).. Απλα ηθελα λιγο να ξεφυγω απ' την καθημερινοτητα...

Η Αφροδιτουλα τα λεει μπερδεμενα και μ' αρεεεεεεσει..........!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Εμεις ειμαστε στο σταδιο μεγαλων προτασεων...

Γι' αυτο το ματιασαν το πουλακι μου προχθες σε κατι γενεθλια και κουτουλισε πανω σε μια καρεκλα και εγινε το κεφαλι της ο χαρτης της Ελλαδας... :twisted::twisted::twisted:

Ποσο ειναι..? Ααα και μιλαει τοσο?? :o και δεν φοραει πανα..? Εχει και πεταχτο κ@λο και μπρατσακια... :twisted::twisted: Βρε αντε στα κομματια μου ρθε να τους πω...

Για ολα εχουν να πουν και να σχολιασουν οι παλιοκατινες..

Και να πω οτι μιλανε με καλοσυνη... :lol::lol::lol::lol::lol: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ!!!!!

Σε επρηξα το συκωτι ακομη δεν ηρθες.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ντινακι μου γλυκοοοοοο!!!!!!!!!!!!!

Καλη αρχη στο σχολειο κοριτσαρες μου!!!

Ουφ! Οσο θυμαμαι το περασμενο Σεπτεβρη στον παιδικο που ενα παιδακι εκλαιγε μεχρι τα Χριστουγεννα.. με πιανει τρελα..

Αμα της αρεσει παντως μην ανησυχεις! Θα περασει ΤΕΛΕΙΑ το καμαρι σου στο σχολειο!!

Θα μπω αργοτερα να διαβασω νεα απο τις υπολοιπες..

Παω να απλωσω και να ετοιμασω τσαντα για θαλασσα.. :D:D

Φιλια πολλα σε ολες!! Καλο απογευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...