Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδάκια Μαϊου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009+τα αδερφάκια τους Νο8!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

όσο για την κόρη Φανούλα που αναφέρεις στο προηγούμενο το χω υπόψιν.... ;) .......

πρέπει μετά τη βάφτιση να αρχίσω το ψηστήρι πάλι ουφφφφφφφφφφ......να φύγουν τα πολλά έξοδα μην πάθει και κανένα εγκεφαλικό και τον χάσω.... =))=))=))=)) ...ήδη σε μισόλογα που κάνουμε βλέπω το στομά του να στραβώνει :)):)):)):)):)):)) ....νομίζω δε θα με ξαναπλησιάσει ή θα ντυθεί ολόκληρος προφυλακτικό μετά από τόσα χρόνια.....

εμένα ξεπετάχτηκε ήδη....θα περιμένω και τη Χρύσα να ξεπεταχτεί να πάμε πάλι μαζί..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ε νομίζω του χρόνου μετά το καλοκαίρι να μαστε καλά πάντα πρέπει να αρχίζουν οι προσπάθειες......

α ρε άντρα και να ξερες τι σε περιμένει πάλι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ντινακι που ανοιξες νεο θεμα!!!!

τι κανετε κουκλες;;;;;..εμεις καλα...

λεμε τωρα...

ποναω απιστευτα...πονανε τα παντα..η τομη...ο πισινος μου- ναι φυσικα μετα την καισαρικη και το ζωρι του φυσιολογικου πεταξα αιμορροιδες...και ποναω...και φυσικα ποναει το στηθος μου.

Το μικρο πιρανχας θηλαζει ..κοιμαται ολη μερα...ξυπναει, τρωει για 10 λεπτα..και ξανακοιμαται...

αυτα τα παιδια ειναι εκ δισμετρου αντιθετοι χαρακτηρες...

αμα ημουν καλα σωματικα και ψυχικα- γιατι ομολογω οτι ανευ λογου και αιτιας ψιλοφλερταρω με την επιλοχεια καταθληψη- θα ημουν υπερτχερη.

Εγω για τριτο δε ειναι...δεν αντεχω ουτε σωματικα ουτε ψυχικα τριτο χειρουργειο...

αμα τα καταφερνα και γεννουσα φυσιολογικα...θα εκανα καποια στιγμη και αλλο παιδι....αλλα τωρα με τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσάκι θα πάμε για φυσιολογικό και οι δύο στο τρίτο.... ;);););)

θα στηρίζουμε η μία την άλλη

πρέπει να κάνουμε κόρες......γαιτί καήκαμε......

δε μας είπες ποτέ την εμπιερία σου από αυτόν τον τοκετό,ετός αν δε θέλεις να το συζητας....διάβασα στο εξπρες ότι ταλαιπωρήθηκες πολλές ώρες....γιατί????????????

αν θες απαντάς.....φιλιά

και μένα εκ διαμέτρου αντίθετα ε'ινι τα παιδιά μου....θα ήμουν τυχερλη και γω.έτσι όπως νιώθεις τώρα 'ενιωθα και γω τότε...δεν την άφησα όμως την ποτ@ν@ την κατάθλιψη να με νικήσει αυτή τη φορά.... ;)

μόνο που έχω προβλήματα με το γάλα μου,,γάλα γιοκ, ίσως με ν'ικησε εκεί.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mανουλιτσες....... :D:D:D:D:D:D Καλο βολι.......!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ουτε λογος για δευτερο εγω..... :oops::oops::oops:

Με 4 μερες καθυστερηση, κοντεψα να παθω τριπλο εγκεφαλικο.... :o:o:o

Ευτυχως μου εκανε την τιμη η περιοδος!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Δεν ειμαι ετοιμη ακομη κοριτσια.. Δε θελω.... :?:?:?:?

Σας αφηνω γιατι εχω το λαστιχο στην αυλη... Γεμιζουμε την πισινα, αφου θαλασσα θα παμε σε 5 μερες παλι λογω περιοδου... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια πολυ μου αρεσε ο τιτλος οντως πολυ παραγωγικο το 7...

αχ μην μου λετε για αιμμοραιδες γιατι με τον κωνσταντινο εβγαλα και απο τοτε εχω συνεχεια οπως και τωρα...

ζαιρα μου ηθελα να σε ρωτησω πως τα πας με το θηλασμο...για πες λεπτομερειες...

εγω καλα δοξα το θεο η μικρη φαγανη υπνηλου οπως λετε τα 2 μας βγηκαν ησυχα και τα 30γρ που δινα ξενο τωρα δεν τα δινω σχεδον καθολου..πχ σημερα δεν φαγαμε καθολου ξενο...

αχ για 3?πονεμενο θεμα εγω παλι λεω αν παρω αποφαση να πηγαινουν σχολειο βεβαια ποτε δεν ξερεις...απ την αλλη λεω οικονομικα 3 πως μεγαλωνουν ειναι πολλα....

για την επιλοχειοπου λετε πιστευω οτι τα αγορια μας φερνουν?γιατι στην κορη δεν καταλαβα τιποτα...

μολις σαρανντησω θελω να δω και προκλητηρια και να ετοιμασω πραγματα 3 σεπτεμβρη φευγω για 1,5 μηνα στη μαμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχως Ιφιγένεια,

μόνο ξένο τρώει....το μωρό στο στήθος δεν....το λυπάμαι, τααιπωριεται.........τμόνο με το θηλαστρο.....αλλά πολύ ψυχοφθόρο....έχω σταματήσεθ προσπάθειες.....κάπνισα και ενα τσιγάρο προχτες....το χα τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο αναγκη..... δε θέλω να το κόψω....τι λέτε να ξαναπροσπαθήσω.???????????? είναι ηλίθια η ερώτηση??????? αν το κόψω θα νιώθω χάλια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ποτε ανοιξε αυτο παλι; καταλαθος το ειδα... :o οντως πολυ παραγωγικο το 7 αλλα πρεπει να παραδεχτω πως ο τιτλος ειναι σουπερρρρ.....μπραβο Ντινακι..... :D καλα σκεφτεστε κ για τριτο...αν σας πω κ εγω.....ο γιατρος μου λεει κατσε να γεννηθει αυτο με το καλο.... :lol: παντα ηθελα μεγαλη οικογενοια,τωρα αν τα καταφερω θα ειμαι πολυ τυχερη..... ;)

Χρυσα αχ κουκλα μου εφαγες ολο τους πονους κ τελικα το μαχαιρι.....ετσι κ η αδερφη μου ολη νυχτα πονουσε κ στο τελος καισαρικη..... :| παντως μια χαρα το βρισκω το μικρουλη μαμ,κακα,νανι.....ααα παντως στο fb δειχνει πιο μεγαλος......να προσεχεις κ να ξεκουραζεσαι....μακια πολλα κ στο φοφο...αληθεια πως αντεδρασε;

Φανουλα γιατι τρομαξες καλε; αν ειναι να ρθει ας ερθει με το καλο χαζουλα μου...... :x

Ιφι λες τελικα να φταινε τ'αντρακια μας; γιατι κ εγω περασα ελαφρα μια επιλοχεια κοριτσια..... :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα ξαναγραφω για σενα διαβασα αυτα που εγραψες στο εξπρες......λοιπον κ ο δικος μου ετσιθ ηταν ολο κοιμοταν γι'αυτο το λογο δεν μπορεσα να θυλασω οποτε τον εβαζα κοιμοταν κ δε μπα να του τραβουσαμε αυτια,χερια ποδια....τιποτε δεν ξυπνουσε.....μην ανυσηχεις καθολου,απλα να θυμασαι πως αυτα τα παιδια αργοτερα δεν κοιμουνται σχεδον καθολου...... ;) επισης χορτενε με πιο λιγο γαλα σε σχεση με αλλα μωρακια....... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαιρα... δεν εχω καταλαβει τι γινεται με το γαλα σου.... :oops::oops::oops:

Τι εννοεις οταν λες να "ξαναπροσπαθησεις"? :?:?:?:?:?

Δεν ειμαι "αρμοδια" να μιλησω για θεματα θηλασμου.. μιας και τα εκανα σκ@τ@ με την Αναστασια..

Ετυχε μερες που την ειχα και 18 ωρες πανω στο στηθος... αλλα δεν ετρωγε.. πιπιλουσε και κοιμοταν.. κουραζοταν.. κουραστηκα κι εγω και σε 36 μερες τα τιναξα ολα στον αερα... :(:(:(

Μην τα παρατας.... Βαλε τα δυνατα σου και ολα θα πανε καλα...

Ιφιγενεια...μπαααα και με τα κοριτσια αμα ειναι να την παθεις... θα την παθεις..

Στα δευτερα.. λιγο η εμπειρια.. λιγο τα πιο μεγαλα που σε κανουν να τα ξεχνας ολα.... λιγο η βοηθεια του μπαμπα... δεν ξερω.. πολλα παιζουν ρολο...

Μπραβο που τα πατε τοσο καλα με τον θηλασμο!!!! :D Σιγα σιγα δε θα πινει καθολου ξενο η μπουλουκα σου!! :D

Χρυσα μου.... :( πεταξες αιμορροιδες...Ελα ρε συ.... :(:(:(

Τοσο ζορι περασες...?

Χωρις να θελω να ριξω λαδι στη φωτια... οταν διαβασα οτι το μωρο γυρισε και ειχες διαστολη... πιστευα οτι θα γεννησεις οπως ονειρευοσουν.... :oops::oops::oops::oops:

Κοιτα ομως την πραγματικοτητα.... Εχεις στην αγκαλια σου δυο υπεροχα πλασματακια που σε θελουν δυνατη και υγιη! Μη σε ριχνει τιποτα!!

Κατερινακι μου... χεστ@κ@ επανω μου σου λεω...

Τα εβαλα με τον Β και του φωναζα αυτες τις 4 μερες που περιμενα....

Το τι μπουρδα ξεστομισα δεν μπορεις να φανταστεις...

Η δε μανα μου ... "καιρος ειναι τι περιμενετε"...? :o:o:o:o:o:o:o Ακουστε πραγματα!! :evil:

Χθες στη θαλασσα ηταν διπλα μου μια μαμα και με ρωταει "ποσο ειναι η μικρη και μιλαει τοσο πολυ"?

Της λεω οτι πριν ενα μηνα εκλεισε τα δυο.... Λεει "πλακα μου κανεις" Και με κοιταει σαν χανος με ανοιχτο το στομα.. :o Η δικια μου θα γινει 2 τωρα τον Αυγουστο και τα λεει ολα μισα...

Χασκογελοντας μου λεει "μη μου πεις οτι δε φοραει και πανα"? Και της απανταω "εχει 2 μηνες που την εκοψε".. Α! Καλα ... αμα το πεις αυτο στη δικια μου θα σε πλακωσει στο ξυλο και θα σου δωσει να φας και τα σκ@τ@ της... Αρχισε παλι να με ρωταει... Ο κυριος ειναι μπαμπας της? Δε του μοιαζει καθολου.. :twisted::twisted::twisted::twisted: Και της λεω οχι... ο μπαμπας της ειναι στη Σουηδια και τον περιμενουμε για διακοπες... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Με εκνευριζει η αγενεια και η κατινια... Δεν ξερεις σε τι φρουτο θα πεσεις... Ελεος πια!

Αντι να ανταλλαξουμε μια "σωστη" κουβεντα σαν μανες... κοιτουσε να γελασει με οτι κι αν ελεγα...

Λες και ηταν τοοοοοοσο αστεια αυτα που ακουγε...

Sorry για το σεντονι αλλα ηθελα να σας το πω..

Το να μιλας με ειλικρινια τελικα δεν κανει καλο....

Εγω μιλουσα σοβαρα κι' αυτη γελουσε... Τι να πω... Εχουμε χασει καθε ιχνος ανθρωπιας... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια σας παρακαλώ

ο τίτλος μου δεν είναι τυχαίος.οποια γραφει εδω μέσα θα γκαστρωνεται..... :)):)):)):)) .....

Φανη μου γιαί ανησυχεις???????????? δτστυχως δεν αποφασίζουμε εμείς γιατό.....

θα σας πω μια ιστοριούλ και ότι συμπέρασμα θελετε βγαλτε...τονίζω είναι η αποψη μου....

η κουνιάδα μου και η κολλητη μου γεννησανε όταν εγω εμενα εγκυος στο Στρατή μου...οταν λοιπόν κουβεντιζα για 2ο τους ελεγα "άντε πάμε μαζι " και αντιδρούσανε και οι δύο.....η δε κονιάδα μου ελεγε "δε μπορω να αγαπήσω άλλοπαιδί όπως τον Κώστα" :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: άκουσον, ακουσον. δε μπορω να ακούω αυτήη την ατάκα. δηηλ τι ? δε μπορεις να αγαπήσεις τοπαιδί σου??????? ή μήπως αγαπάς το συγκεκρμένο μονο σπερματοζωάριο του 'αντρα σου????????άκου σκεπτικό τεσπα....(η οποία κουνιάδα έχει στο ενεργητικό της μία έκτρωση στα 18 :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: και μετά δε μπορούσε να συλλάβει γιε΄τι είχε πρόβλμα στο αίμα :-o:-o:-o:-o:-o , πιάνει το χάνει :-o:-o:-o:-o και μεά κάνει το γιό της)...και μόνο από όλο αυτό τοιστορικό δε θα πρεπε να μιλάει έτσι.... και αν με ρωτάτε οι πραγματικοί λόγοι είναι ότι βαριεται....διότι όταν ήταν ελεύθερη δεν έβγαινε γιατί τσαντιζότανε ο άντρας της :-\ :-\ :-\ και τώρα την έχει δει αλλιώς,παρατάει το παιδί στον άντρα και δρόμο - πολυ εγωιστικό αν με ρωτάτε...

τεσπά...πείθω την κολλητηη μου που το ήθελε αλλά ήθελε καιλίγο σπρωξιμο παράλληλα ...ξεκινάμε μαζί προσπάθειες...πιάνω εγω .... την πιάνουν οι οικείοι τς και την πειθουν να σταματησει ()επηρεαστηκε) ενω το ήθελε πραγματικά γιατί εχει πολλά κιλά, γιατι πως θα τα βγάλει έρα οικονομικά, γιατί πως θα τα βγάλει περα γενικά, να ζησει το Παναγιωτακη..και άλλα τέτοια χχαριτωμένα...το αποτέλεσμα ??? οικονομικά είναι χειρότερα, τα κιλά της είναι περισσότερα, οι αντοχες λιγότερες γιατί το παιδάκι της αντί να μαλακώνει μεγαλώνοντας χειροτρευει η ζωηραδα του.και είναι όλοι πάνω στον Πναγιωτάκη (3χρονών τώρα)...(προχτές ήρθαν σπίτι μας τον βούτηξε από τα μαλια τον δικό μου επειδή δεν ηθελε να του δωσει κανένα από τα παιχνίδια μας για να παίξει.. :-o:-o:-o, ήθλε εκείνος όλα τα παιχνίδια και πως της εξηγεις της φιλενάδας που δεν δέχεται να ακούσει ότι κάπως πρέπει να δείξει στοπαιδίότι αυτό δενείναι σωστό, κλαίει, χτυπιέται ψευτικα ο Παναγιωτάκης- αγκαλιά η μαμα)...και τωρα "δε μπορεί" να πιάσει, απογητευμένη, ψυχολογικο ράκος ...Ό,τι ακριβως της ελεγα και πολυ στενοχωριέμαι γιατι μαρεσει τα παιδακια να εχουν παρεούλα, να βλέπω οικογένειες με πολλά παιδάκια,γιατί άποψη μου είναι ότι τα παιδάκια είναι πολύ ευτυχισμένα, μεγαλώνουν κάλυτερα ..βλέπω το δικό μου, τον πιάνει θέλει να τον σηκώσει να παίξουν, του φερνει τα παιχνίδια του κλπ..βλεπειες ότι το παιδί εχει λαχταρα...και του λέω "κάνε λίγο υπομονή Στρατακο μου να μεγαλώσει λίγοκαι θα παιζετε..." και εκείνος του φωνάζει "Γκογκο ελα να παίτσουμε...." και τον τραβάει τον κακομοίρη, τι έχει τραβήξει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: όταν ξυπνάει τρέχει στην κούνια, αν δεν τον δει τρεχει μεσ στο σπίτι φωνάζοντας "νινί", όταν γυρίζει από τη βόλτα του ζητάει το ¨νινί" του, το αγκαλιάζει, το φιλάει, θ΄λει να κοιμάται μαζί του (το χω βάλει κανα δυο φορές αναμέσα μας και από τότε αν το βαλω στην ούνια έχουμε δράματα ) ....

αυτο που θέλω να πω είναι μιας και το θίξατε ότι υπάρχουν τόοοοοοοοοσες κοπέλες που λαχταράνε τόοοοοοοοοοοοοοοοσο πολύ ένα παιδί και πόοοοοοοοοοοοοσο θα παρακαλούσαν να ναι στη θέση μας καιότι τα παιδιά δεν είναι μέρος του οικογενειακού προυπολογισμού....άλλο ένα έξοδο δηλαδη....ούτε προγραμματίζεται .....είναι ψ\υχούλες που χρειάζονται μονο αγάπη που όλες μπορούμε να δώσουμε νομίζω.......θεωρώ ότι ένα αδερφάκι μπορεί να δώσει μεγαλυτερη χαρά σε ένα παιδί από μια αποθήκγη παιχνίδια που σίγουρα έχουμε όλες στα 1α παιδιά ή μια ντουλάπα ακριβά ρούχα (τα βεβε ρούχα που ειχαμε πάρει είναι μέσα σε μια σιφινιέρα 5 συρταριών και φτάνουν να μεγλαώσουν τρίδυμα =))=))=))=)) , κάποια είναι αφόρετα ακόμα και στο 2ο ), ας είναι φθηνότερα ή λιγότερα δεν πειράζει...

αυτά είχα να πω χωρίς καμιά δόση κριτικής για καμία,ούτε τις προανφερθείσες, απλή παραθεση γεγονότων....και προσωπικής άποψης....συγνώμη για το μεγάλο ποστ....φιλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α και παρεπιπτόντως όταν πήγα να γεννήσω, νόμιζα ότι θα μουνα μια τρελή μόνη μου......

κι όμως δεν υπήρχε ούτε ράντζο στο ιασώ........

για ποιά οικονομική κρίση μιλάμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τοκ,τοκ :-s .....να μπω :-ss ...???Κατι πηρε το αυτι μου πως οποια μπαινει σε αυτο το ποστ γκαστρωνεται x_x:lol::lol::lol::lol: !!!!!!

Φανηηηηηηηη τις ακους καλε???Εμεις ακομα σκεφτομαστε το 2ο κ τουτες δω εχουν αποφασισει το 3ο :o:lol::lol::lol::lol: !!!!!!

Οντως πολυ παραγωγικο το 7...μπραβο στα κοριτσια μας!!!Ο,τι θελει ας φερει κ το 8...αρνουμαι να θιξω το θεμα [-(:lol::lol: !!!!

Θα επανελθω λέιτερ με ησυχια κ σχολιασμους,που θα κοιμαται η μικρη!!!

Μακια!!Καλημερεεες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις κούκλες! :YMHUG:

Ντίνα μπράβο για το καινούριο φόρουμ, άντε να μας φέρεις τύχη και σε εμάς για το δεύτερο :D

Φανούλα, μην τρελαίνεσαι, εσύ ξέρεις πότε θα νιώσεις έτοιμη για το δεύτερο, πάντως και να σου κάτσει που λένε :D θα δεις ότι δεν θα το μετανιώσεις! εντάξει, είναι ζόρι δύο παιδιά - ε, δευτερομανούλες?- αλλά φαντάζομαι αφού ξεπεταχτεί και το δεύτερο μπουμπούκι, η ευτυχία θα είναι διπλή! όσο για την τρελέγκω στη θάλασσα, άντε γεια!

Χρύσα μου να σου ζήσει και από εδώ ο μικρούλης σου :D . Ταλαιπωρήθηκες καημενούλα μου, ε? για την επιλόχειο, Χρύσα και γω την είχα περάσει που έκανα κορίτσι, επομένως δεν είναι θέμα αγοριού ή κοριτσιού. εντάξει, θα περάσει, απλά κοίτα να το πεις στον άντρα σου και δεν ξέρω σε ποιον άλλο πολύ δικό σου(π.χ μαμά) για να μην σ' αφήσουν να σε πάρει από κάτω. Προσπάθησε να θυμάσαι ότι όλες αυτές οι μαύρες σκέψεις είναι δημιουργήματα του μυαλού τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο και να μπαίνεις συχνά στο μαμυ να σε εμψυχώνουμε και εμείς.

Κατερίνα μου, αυτό που είπες ότι τα παιδιά που κοιμούνταν πολύ όταν ήταν βρέφη,μεγαλώνοντας κοιμούνται λίγο, δεν νομίζει ότι ισχύει σε όλα. μάλλον είναι θέμα παιδιού. Η δικιά μου παράδειγμα, από βρέφος τρομάζαμε να τη βάλουμε για ύπνο :shock: και το σόου συνεχίζεται!

Τί άλλο τσούπρες? εμένα αυτή η εβδομάδα δεν μου πήγε πολύ καλά, χθες έβαλα τα κλάμματα δύο φορές στη δουλειά και από προχθές έχω έναν ωραιότο έρπη στα χείλια :? . Γενικά τραβάω πολύ πίεση στη δουλειά, σας έχω πει ότι δουλεύω στο δημόσιο αλλά τέτοιο όγκο δουλειάς ρε κορίτσια δεν έχω ξανασυναντήσει ούτε στον ιδιωτικό τομέα. είμαστε ελάχιστα άτομα και γενικά τρέχουμε και δεν φτάνουμε....

τελοσπάντων, παρασκευή σήμερα, ποιος με πιάνει :D

Στελλίτσα πού είσαι καλέ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τοκ,τοκ :-s .....να μπω :-ss ...???Κατι πηρε το αυτι μου πως οποια μπαινει σε αυτο το ποστ γκαστρωνεται x_x:lol: :lol: :lol: :lol: !!!!!!

Φανηηηηηηηη τις ακους καλε???Εμεις ακομα σκεφτομαστε το 2ο κ τουτες δω εχουν αποφασισει το 3ο :o:lol: :lol: :lol: :lol: !!!!!!

..

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

έχω πεθάνει στα γέλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελλίτσα μια άλλη απορία έχω....

πως είχα την εντύπωση ότιμένεις σε νησί????????? :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

είσαι Αθηναία???????????

και γιατί δεν έχουμε συναντηθεί ακόμα??????????????? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::evil::evil::evil::evil::evil::evil::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα'μαι παλι :D !!!Απο αυριο μαλλον θα με χασετε κ θα σας χασω για λιγο καιρο...μαλλον αυριο το βραδυ θα φυγουμε για το χωριο(να κοιμαται και η Αφροδιτη!Ειναι κ 5 ωρες δρομος :? !) αλλα δεν ειναι κ σιγουρο!Ουτε ποσες μερες θα κατσουμε ξερουμε ακομα...θα παρουμε κ το λαπιτοπι αλλα χλωμο να μπαινω...

Ζαιρακι μου γελασες ε :lol: ??Με το μαλακο καλε κοριτσια!!Να εγκλιματιστουμε πρωτα :P !!!

Σκεφτομαι τον Στρατη σου πως κανει για τον αδερφουλη του κ μου φαινεται τοοοοσο γλυκο :x !!!

Η κολλητη σου δε καταλαβα ,γιατι να πειθεται απο 3ους :roll: ...?Για παιδι μιλαμε,αυτα ή εισαι σιγουρη ή δεν εισαι,ή εισαι ετοιμη ή οχι ,ή θες ή δε θες!Αλλα οπως κ να'χει ο,τι κ αν κανεις εσυ κ ο αντρας σου αποφασιζετε...οι αλλοι γιατι να την επηρρεαζουν..?

Καλε Ντινα πλακα με κανεις :-w:-w ...???Αθηνα μενω!!!Τι λεμε τοσο καιρο?!!Ισως μπερδευτηκες που αναφερω καμια φορα την Καλυμνο(καταγωγη)!!Μονο το Μαρακι(Μολλυ) ειναι απο νησι μου φαινεται(Χιο) :roll: !!

Κ με την Καρολ ολο αυτο λεμε πως κ δεν εχουμε βρεθει ακομα :lol: ??!!Δε ρυθμιζομαι καλα :roll::lol: ..!!!Απο Σεπτεμβρη που θα ειμαστε ολοι στις βασεις μας ;);):):) !!!!!

Αρχισε παλι να με ρωταει... Ο κυριος ειναι μπαμπας της? Δε του μοιαζει καθολου.. :twisted::twisted::twisted::twisted: Και της λεω οχι... ο μπαμπας της ειναι στη Σουηδια και τον περιμενουμε για διακοπες... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

=))=))=)) Αχ πεθανα στο γελιο!!!Βεβαια εσυ φανταζομαι οτι σε αυτο το σημειο πια θα εβγαζες καπνους X( !!!!!Ε και εγω θα εβγαζα Φανουλι μου!!!Απαραδεκτη η γυναικα,σκετη κατινα!!!!

Πραγματικα δε καταλαβαινω τι συμπεριφορα καποιων ανθρωπων...δλδ ολη αυτη η συζητηση τι νοημα ειχε :shock: ?Aνεγκεφαλοι :roll: ...

Να της φορας ματακι της κουκλιτσας μας!!!

Νινινα μου κ εσυ θες να εισελθεις στο κλαμπ των 3 που θα ιδρυσει το Ζαιρακι :P:-* ???

Αχ σας το ευχομαι ολοψυχα κοριτσακια μου :x !!Να ερθουν ολα οπως τα ονειρευεστε!!

Στεφανια μου παει περασε η παλιοβδομαδα :D μη το σκεφτεσαι αλλο ;) !!!Ολα ειναι παρελθον!!Ηρθε το Σ/Κ :D !!

Φανταζομαι οτι θα εχουν ζορισει τα πραγματα κ στο δημοσιο ε?Πολλες απολυσεις,πολλη δουλεια,λιγα ατομα..."αφηνε" τα ολα στο γραφειο!Οταν θα φευγεις απο την πορτα του γραφειου..."κλειδωνε" την ;)

Χρυσουλινι μου γλυκο!!!Οι ορμονες σου χορευουν τσιφτετελι :?:P !!!Κανε υπομονη κοριτσακι μου!!Σε λιγο καιρο αυτη η περιοδος θα ανηκει στο παρελθον κ ολα θα ειναι μια χαρα!Μολις μαλακωσουν κ οι πονοι λιγακι θα αισθανθεις καλυτερα!!

Να σκεφτεσαι ομορφα πραγματα :) !!

:YMHUG::-* !!!

Εμεις καλα!Περιπου δλδ...εχουμε προβλημα τελικα...απο εκεινη τη μερα που πεταξαμε τα κακα στη λεκανη,οποτε κανει κακα(στην πανα εννοειτε!),8 στις 10 φορες κλαιει :(:( ...ερχεται κ μου φωναζει "μαμα!!Μαμα!!" με δακρυσμενα ματια κ πιανει το κωλαρακι της :( ...κ λεει"Οσι κακα!!"

Την παιρνω αγκαλιτσα,της εξηγω οτι ολοι κανουμε κακα κ ειναι καλο που κανουμε!Για να μην ποναει η κοιλιτσα μας!Κ οτι πρεπει να φυγουνε..!Ολοι κανουμε κακα!Κ η μαμα κ ο μπαμπας κ δε κλαιμε γιατι ειναι καλο...

Ουφ δε ξερω!Την ρωταγα μηπως την ποναει ο πωπος της,αν εχει βαβά...αλλα λεει οχι κ οντως δε νομιζω να ποναει!Απλα κατι πηγε στραβα τωρα!

Τεσπα...ειμαι σε φαση που γινεται χαμος...φτιαχνω βαλιτσες,ψωνια κ τα σχετικα...αχ παλια επαιρνα 1 σακ-βουαγιαζ κ εξω απο την πορτα!!!Τωρα... :?:?:?:? !!!Πως θα μπουν ολα αυτα στο αμαξι :shock::shock::roll::roll: !!!Κ αυτοι οι αντρες....???Τιποτα δε φτιαχνουν X( !!!Κ αμα απο τα τοοοοσα πραγματα που θα παρω ξεχασω 1 θα τ'ακουσω κ απο πανω :shock:X( !

Σας αφηνω,παω να δω το φαι γιατι θα το καψω!!Φακες!!Της τεμπελας :P !!!

Μακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ και μενα θα με χασετε από αυριο........

ΦΕΥΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

πάω στο χωριό.........δεν ξέρω πόσο θα κάτσω.....

είναι και δυο παππούδογιαγιαδες κάτω κατουριούνται χεζονται.

είναι η μανα μυ κατω δε ξερω που θα πρωταλλαζουμ παμπερς.....

αν δω τα δυσκολα θα επιστρεψω....

αλλά μονο η αλλγη νομίζω αξιζει

να μυρισουν τα τα παιδακια καθαρο αερα, να φυγουν από το διαμέρισμα, στη φυση κατσικούλες, προβατακια , αντιο φυλακη για λίγο....

εσπα...ειμαι σε φαση που γινεται χαμος...φτιαχνω βαλιτσες,ψωνια κ τα σχετικα...αχ παλια επαιρνα 1 σακ-βουαγιαζ κ εξω απο την πορτα!!!Τωρα... :? :? :? :? !!!Πως θα μπουν ολα αυτα στο αμαξι :shock: :shock: :roll: :roll: !!!Κ αυτοι οι αντρες....???Τιποτα δε φτιαχνουν X( !!!Κ αμα απο τα τοοοοσα πραγματα που θα παρω ξεχασω 1 θα τ'ακουσω κ απο πανω :shock:X( !

αχχχχχχχχχχ και γωετσι ακριβως αυτή τη στιγμή δεν ξέρω τι μου γινετε..αν δεν κοιμηθούν τα παιδιά

ευτυχως κοιμούνται κα οι δυο ως τις 6 σερι κα ι το μωρο που τωρα τρωει.....

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ομορφες!!

Ζαιρα τι ωραια που τα λες... Μ' αρεσει να σε διαβαζω..

Αλλα δεν καταλαβαινω το σκεπτικο σου πολλες φορες και προβληματιζομαι... :oops::oops::oops:

Δηλαδη αν σε πιασουν στο "μπιρι-μπιρι" μπορει να κανεις και 8 παιδια?

Εμενα δε με πειθει κανενας και τιποτα, αν δε τα εχω βρει η ιδια με τον εαυτο μου...

Πολλοι λογοι υπαρχουν για να μην κανεις γρηγορα δευτερο-τριτο-τεταρτο-πεμπτο παιδι... Δε μιλαμε για οικονομικους αλλα για προσωπικους λογους..

Η γιαγια μου ξερεις τι μου ελεγε? Οσα ξερει ο νοικοκυρης, δεν τα ξερει ο κοσμος ολος.. ;)

Δε θα πω τιποτα αλλο! :D Σας φιλω!! :D

Στελλα μου να περασετε καλα κοριτσαρα μου!!! Τι ωραια!!!!! Διακοπουλες!!! :D:D

Ειδες τι φρουτα κυκλοφορουν? Αλλα της μιλουσα με τοοοοοοση απαθεια και μεσα απ' τα γυαλια του ηλιου δεν μπορεσε να δει το ματι που που γυαλιζε να χεστει απ' τον φοβο της... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βρε συ..... Αστο το γιογιο λεμε... Και σταματα τον "προλογο" με τις σκατουλες... ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ!!

Μη την θυμωνεις αλλο και μη το στεναχωρεις το Αφροδιτακι μου γιατι θα σου βγαλω τις μπουκλες αν σε δω... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Κοριτσαρες μου!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Στεφανια.. Ποτε ειναι η αδεια σου? Να κουλαρεις ρε κοριτσαρα μου γιατι με τα Σ/Κ δε γινεται δουλεια... Τι να προλαβεις να κανεις σε 2 μερες μονο και ποσο να ξεκουρασεις το μυαλο... :(

Να δωσεις φιλια στην στρουμπουλουτσικη σου Αννουλα! :x

Να σας ρωτησω... Εχει φτιαξει καμια σας λικερ απο λεμονια? Μου εφεραν μια σακουλα και δεν ξερω τι να τα κανω! Σκεφτηκα γλυκο του κουταλιου... αλλα βαριεμαι να βραζω ωρες ατελειωτες... :mrgreen: Αντε νοικοκυρες!! Πειτε ιδεες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξαναρθα.....

Μολις μου ειπε ο αντρας μου οτι μπορει να φυγουμε Τριτη :shock: ...κ εγω τι τις φτιαχνω τοσες βαλιτσες :roll::roll: ???Ουφ πολυ απροβλεπτη η δουλεια του!Ποτε δε μπορουμε να προγραμματισουμε τιποτα!!!

Δε ξαναλεω τιποτα, οταν ειναι ,θα μπω να σας χαιρετησω :D !!!

Ρε Φανουλι το εχω κρυψει το γιογιο,τιποτα δε της λεω της καημενουλας μου πια :( !!Δε κανω προλογο,επιλογος ηταν αυτος :lol: αφου ειχε κανει τα κακα κ εκλαιγε...

Κανει τα κακα στην πανα,οπως παντα!Μονο που τωρα κλαιει κ δε θελει :( !!!

Αντε να φυγουμε να δουμε!!

Αχ ειμαι απολυτα σιγουρη οτι το ματι σου γυαλιζε με την βλαμμενη :lol::lol::lol: !!!!!!Την επομενη φορα να το βγαλεις το γυαλι 8-)8-) !!!

Αααα!!!!Λεμοναδα να κανεις!!!!!!!Κανει η πεθερα μου κ τρελλαινομαι!!Ο,τι πρεπει τωρα που ειναι καλοκαιρι!Αν θες,ρωταω κ σου λεω αναλογιες!

Ζαιρακι μου να περασετε τεεεεεεεεεεεεεελεια!!!!!!!!!!!!!!!

Θα καταευχαριστηθουν τα αντρακια σου!!!Και οι παππουδογιαγιαδες :) !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελλα... ξερεις αν παρω αναποδες... το ματι μου πεταει σπιθες... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και ξαναρωταω... (μα γιατι ξεχναω παντα αυτα που λες...?).. Τι δουλεια κανει ο αντρας σου?

Για τα κακακια της Αφροδιτης δε μπορω να βγαλω ακρη... Τοσο τα φοβηθηκε η καημενη?

Και της κουνιαδας μου ετσι εκανε μολις τα εβλεπε.. Τσιριζε και χτυπιοταν..

Καταφερε να την καθαρισει εδω στο χωριο 3 μηνες πριν κλεισει τα 3... :?:?:?:?

Αστο το καημενο.. Τον επιλογο τον εκανες!!! Ευχαριστηθηκες....?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα καμια δε με προσεχει εδω μεσα :((:((:(( ????

Εχει χονδρικη κρεατα...προμηθευει κρεοπωλεια,ψησταριες,μαγαζια κ τα σχετικα...Για να κλεισει ο αντρας μου κ να παμε εμεις διακοπες θα πρεπει να γινει θαυμα να κλεισουν ολοι οι πελατες του(καποιοι δε κλεινουν καθολου ,οπως ψησταριες προς την παραραλια )κ μαλιστα ταυτοχρονα ή τελοσπαντων να γινει ενας καλος συντονισμος κ μια οργανωση....

Το Αφροδιτακι οπως φαινεται τοσο πολυ φοβηθηκε :( ...το αφηνω στην τυχη του το θεμα πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α! Ρε Στελλα... εγω ειμαι η πρωτη στο καρνε που δε σε προσεχω μαλλον!!!

Χτυπα με!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καταλαβα.... Για να κλεισουν οοοολα αυτα τα μαγαζια.. ειναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ!

Υπομονη φιλεναδα.. Τι να κανεις.... Ειναι δυσκολοι καιροι..

ΥΓ: Ρωτα για την λεμοναδα αν μπορεσεις! Δεν το ειχα σκεφτει καν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α! Ρε Στελλα... εγω ειμαι η πρωτη στο καρνε που δε σε προσεχω μαλλον!!!

Χτυπα με!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ζε μπολώ :x:x:x:x:x !!!!!

Μονο περσυ ειχαν κλεισει ολοι κ σχεδον ταυτοχρονα,20 μερες διακοπες καναμε περσυ :shock::ymdaydream: !!!!!Συνηθως την βγαζουμε με καμια βδομαδα...

Παω γιατι ξυπνησε!!Θα μπω να σου γραψω το βραδυ γιατι λεμοναδα!!Κ ειναι κ πολυ πιο ευκολη κ γρηγορη απο τα γλυκα κτλ ;) !Μακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...