Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!


Recommended Posts

ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ!!ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΤΟΣΟΣ ΓΕΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ!!

ΣΑΝ ΤΩΡΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΚΛΑΜΑ,ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΒΛΕΜΑ,ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΑΓΓΙΓΜΑ,ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΟ!ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΟΣΟ ΜΑΓΙΚΑ!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΗ!!!ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΤΑ ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΑ ΧΕΙΛΑΚΙΑ ΣΟΥ!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΣΕ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗ ΖΩΗ!!ΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΗ ΣΟΥ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ!!ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΑΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΛΕΙΨΕΙ ΤΙΠΟΤΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει πραγματικα συγκινηθηκα να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου να εχτε ολη η οικογενια υγεια κ να τα καμαρωσεις οπως εσυ θες με το καλο αν θες να κανει κ αλλο να σου μεγαλωσει η οικογενια :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια της πολλά [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Να σου ζήσει η μικρούλα σου και να την γεμίζεις φιλάκια κάθε μέρα :-*

Αχ πώς περνάει τόσο γρήγορα ο καιρός; :ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να την χερεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χιλιοχρονη!! και στα 100 !!!!!!!!!!!! :ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...