Μετάβαση σε περιεχόμενο

απιστευτο κι ομως αλιθηνο


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 124
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Επρεπε να το φανταστω οτι τοοοσα χρονια που προσπαθουσα με τον αντρα μου καναμε κατι λαθος και δεν καταφερναμε να μεινω εγκυος!!!!!!!!!!!

Δεν ηθελε : [smilie=sex.gif] τελικα ε;;;;;;; Που να το ξερω η καημενη..........;

Φτου μαμωτο......μας φαγαν τα λεφτα οι εξωσωματικοι ενω με μια αγκαλια θα ειχαμε ξεμπερδεψει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ωραιο το αστειακι σου κοπελια....μας δροσισες καλοκαιριατικα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα...γελασα με οσα απαντησατε και οχι με οτι εγραψε η κοπελα..αν ειναι κοπελα και δεν ειναι κανας βλακας που θελει να κανει την πλακα του...κριμαααα αμα το ηξερα παντως οτι γινοτανε ετσι...ουτε γονιμες μερες θα μετραγα..ουτε τα ποδια πανω....ουτε τιποτα....χαχαχαχα....ρε δεν μπορω δεν μπορω....εδω προσπαθουμε να κανουμε το ριμαδι το σπερμα να παει οσο πιο μεσα γινεται να μεινει εκει και αυτη εμεινε με την αγκαλια εγκυος....ωρεεεε...τι σπερμα εχει ο αντρας της κανονι??Τι να πεις...και ετσι να ειναι κοπελια αυτα δεν τα λες τα κρατας για εσενα...εδω προβλημα δεν εχουμε και εγκυος με την μια δεν μενουμε...απαντησεις ηθελες αλλα δεν σε βλεπω να σχολιαζεις και τιποτα...τι εγινε αλλα περιμενες να σου γραψουν??Τι να πωωωω...πρεπει να φοβαμαι στο εξης τις αγκαλιες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα θε μας τρελάνουν καλοκαιριατικα! Δεν μας φτάνει ο καυσωνας..

Εγω για κάθε πρόταση που γράφεις, έχω δέκα αντιρρήσεις... Αλλα αυτο που με τρελαίνει είναι ότι ΕΣΥ με ένα κειμενακι καταριπτεις τόσες επιστήμες

Βιολογία γενετική (πως συναντήθηκαν το ωαριο με το σπερματοζωριο?) με το σάλιο απο τα φιλία δεν γίνεται σύλληψη!

Στατιστική, έμεινες δυο φορές έγκυος με τον ίδιο απίθανο τροπο, και φυσικά μόνο εσένα συνέβει αυτο..η θεωρία των πιθανοτητων έχει παει περίπατο..

Ιατρική, μετα απο απόξεση ΕΣΥ είσαι ακόμα παρθένα και φυσικά ο παρθενικος υμενας δεν έσπασε ούτε μετα απο πέντε Κολπικους υπερηχους..μωρε μπράβο..

Ψυχολογία και κοινωνιολογια. Παντρευτικες στα 20 για να κανείς παιδια , έμεινες δέκα χρόνια με έναν άνθρωπο που δεν έκανες παιδια και ούτε δοκίμασες βέβαια!ποια γυναίκα που θέλει παιδια θα το έκανε?καμία! Και καλα αυτός γιατί σε παντρεύτηκε αφου δεν σε πηδ.... .? τοσο πολυ σε σεβόταν?

Ο επόμενος τι είπε όταν του είπες ότι είσαι έγκυος? πίστεψε ότι σε γκαστρωσε με τα φιλία του?τον επεισεΣ? μπράβο σου? και μάλιστα δυο φορές το πίστεψε! Που το βρηκες αυτο το κελεπουρι?

Αν ήταν αλήθεια αυτα που λες , θα το έβλεπαν πρώτα οι γιατροί που σε εξέτασαν και θα σε έκανε ντοκιμαντέρ το national geographic!

Κι επειδή εδω οι πιο πολλές που γράφουν και διαβάζουν αυτα τα μνμ προσπαθούν η προσπάθησαν με νύχια και με δόντια να κάνουν παιδι,μην λες ασυναρτησίες γιατί υποβιβαζεις την νοημοσύνη μας!

Απίστευτο είναι αληθινό δεν είναι!αλλα ΕΣΥ δεν γράφεις αληθινό αλλα α λιθηνο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε μας απαντά η Μαρία, όμως, και αγχώνομαι...

Μήπως ξαναέμεινε έγκυος και τώρα ανοίγουν σαμπάνιες με τον αντρούλη της;

Χωρίς πλάκα πάντως, επειδή το είχα ψάξει, μια παρθένα γυναίκα μπορεί να μείνει έγκυος, όχι φυσικά με απλές αγκαλίτσες, αλλά με τον λεγόμενο "συγκυλισμό", δηλαδή όλα τα υπόλοιπα εκτός από διείσδυση, φτάνει ο άντρας να τελειώσει στην είσοδο του κόλπου, οπότε το σπέρμα, υποβοηθούμενο από την κολπική βλέννα μπορεί να εισχωρήσει βαθύτερα και να γίνει σύλληψη. Φυσικά αυτό είναι σπάνιο.

Όσο για τα υπόλοιπα, από πού να την πιάσουμε τη φίλη μας;

Μάλλον την απογοητεύσαμε, όμως, γιατί θα περίμενε μηνύματα του στιλ "συγχαρητήρια, πόσες ελπίδες δίνεις σε μας που προσπαθούμε να κάνουμε παιδί εμμένοντας στην παρθενία μας", "η ιστορία σου είναι μοναδική, μας συγκίνησες", μπλα μπλα μπλα μπλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον...με απασχολησε πολυ το θεμα της φιλης μας και βρηκα την ιδανικοτερη αντισυλληπτικη μεθοδο!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θεα οπως παντα γιωτακι μου!!!!!!!!!!!

ρε κοριτσια λετε τοσο καιρο να προσπαθω με λαθος τροπο?????μηπως να παω να κανω μια παρθενοραφη μπας και μου κατσει επιτελους εγκυμοσυνη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσαάκι μου.... συγγνώμη αλλά είναι λίγο απίθανα όλα αυτά που λές.... οκ την 1η νύχτα γάμου δεν έκανες σεξ....αλλά 10 ολόκληρα χρόνια ο άντρας σου και εσύ τί κάνατε;;;;;;;;; Πάιζατε τίς κουμπάρες;;;;;;; Ανίκανος ήταν;

Και πες οτι οντως δεν κάνατε τίποτα.... ο επόμενος αντρας δεν ήθελε κοκο;;;;; Εσύ καταρχήν δεν ηθελες;;;;; Ξέρεις... με αγκαλίτσες και φιλάκια εγκυος δεν μένεις.... μηπως καλό μου κορίτσι σεξ κάνεις κανονικά αλλά νομίζεις οτι κάνεις αγκαλίτσες;;;; Εχω κουφαθεί λιγο.... σορυ κιολας αλλά δεν στέκουν αυτά που γραφεις.

Για να καταλάβουμε καλύτερα πες μας: έχεις δει ποτέ ανδρικό μόριο;;;; Τσουτσούνι;;;; Πέος;;;;;

Δεν υπάρχει αυτό που λες..... μήπως υπνοβατεις και κάνεις έρωτα χωρίς να το καταλαβαίνεις;;;;;

Και ναί, έγκυο παρθένα έχω δει αλλά οχι επειδή δεν έκανε έρωτα αλλά επειδή δεν έιχε σπάσει εντελώς ο παρθενικός υμένας.... το κουνελάκι το έπνιγε κανονικότατα! :lol:

Για να μας πουν και τα υπόλοιπα κορίτσια γνώμες, είμαι πολύ περίεργη!

Καλα μιλάμε Μαριλου με έχεις τρελλανει!!! Έχω ξεσκιστει στο γέλιο!!!λες να γεννησω επιτελους???!!! :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη τελευταια φορα που συνεβη αυτο,ενα φωτεινο αστερι γεννηθηκε στον ουρανο και 3 μαγοι ξεκινησαν το μακρινο τους ταξιδι.... :shock::?:lol:

ΚΟΠΕΛΙΑ ΕΓΡΑΨΕΣ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: μα θα τρελαθω καλοκαιριατικα γκαστρωμενη γυναίκα!!! Τι ακούμε Παναγία μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρ' όλες τις παπαριες :shock::shock::shock::shock::shock: που γράφει η κυρία Παρθενοπη οφείλω να ομολογήσω ότι της αξίζει τουλάχιστον ένα μπράβο :YMHUG::YMHUG::YMHUG::ymparty::ymparty::ymparty: που είχε τη φαντασία να γράψει αυτές τις παπαρδελες και μας έκανε να γελάσουμε τοοοοοοοοσο πολυ!!! Εγω πάντως το κατευχαριστηθηκα τόσο γέλιο μες τον καύσωνα!!! Να ξεχαστουμε λίγο βρε παιδάκι μου!!! :lol::D:lol::D:lol::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΉΤΑΝ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΣΕ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΜΑΘΑΙΝΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ !!!! ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΛΑΡΓΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΒΟΛΕΥΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΦΕΡΕΙ!!!! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΟΥΤΕ 5ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είσαι "μαρακι" ? έβαλες μπρος για το δεύτερο?δια της γνωστής μεθόδου υποθέτω..

Βρε κορίτσια, δεν είναι υπερβολή! Υπερβολή θα ήταν να μας έλεγε ότι έκανε δίδυμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια , καλημέρα και από εμένα. όλες καλά είστε από ότι βλέπω.Εμένα μόνο και μόνο το γεγονός ότι από εχτές την ΚΡΑΖΟΥΜΕ την <<ΜΑΡΙΑ ΤΗΝ ΚΕΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ>> και αυτή δεν μπαίνει ούτε στον κόπο να απαντήσει μου λέει πολλά. Εγώ προσωπικά δεν πρόκειται να της δώσω περισσότερη αξία.

Πάντως, αν παρ' ελπίδα η συγκεκριμένη κοπέλα (αν είναι κοπέλα, και δεν είναι κανένας ΕΞΥΠΝΟΣ) πιστεύει ότι όντως όλες αυτές οι ΜΠΟΥΡΔΕΣ της έχουν συμβεί, καλό θα ήταν να επισκεφτεί και κάποιον γιατρό με συγκεκριμένη ιδιότητα για να τη βοηθήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:Τι να πω πια! Μετα απο 3 εξωσωματικες και καποια ακροβατικα πριν απο αυτες μηπως μας τιμησει και εμας ο πελαργος μαθαινω οτι υπαρχει και αλλος τροπος!!!!!!!!!!!!!!Να εισαι καλα οποια κι αν εισαι, γιατι το ειχα αναγκη τοοοοσο γελιο. Τελικα αυτο δεν ηταν παρθενικος υμενας, το Σινικο τειχος ηταν!!!!!!!!!!! Φιλακια :lol::lol::lol::lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το που διαβάζω της απαντήσεις σας το πρώτο πράγμα που έκανα ητανε να κανω διαφραφη συνδρομης απ το mmamyland.

Δεν αντεξα όμως και ηθελα να σας απαντησω γι αυτό και εκανα νέο λογαριασμο.

Δεν είναι τιποτα ψεμματα, όλα είναι αληθινα. Για οσες δεν καταλαβατε δεν ειπα ότι μετα την αποξεση συνεχισα να ειμαι παρθενα απλα ηθελα να πω ότι συνεχιστηκε να υπαρχει το προβλημα μου δλδ ότι εκει κατω δεν δεχομαι να μπει τιποτα. Είναι πολύ σοβαρο το θεμα και λυπαμαι που το πηρατε ετσι.

Αυτό μου το προβλημα μ εχει σημαδεψει, υποφερω ειμαι δυστυχισμένη δεν είναι αστειο. Ειπα να το μοιραστω μαζι σας , να το συζητησω να ελαφρύνει λιγο η ψυχη μου αλλα όχι μονο δεν ελάφρυνε αλλα από χθες βραδυ αυτό που καταφερατε με τις απαντησεις σας ητανε να μου δεθει ενας κομπος αναμεσα στο στηθος μου, να αισθανομαι πολύ ασχημα δεν μπορω με λογια να σας εξηγησω το πώς νοιωθω. Δεν πειραζει ευχομαι σε ολες σας ποτε στην ζωη σας να μην εχετε προβληματα και όλα οσα επιθυμειτε να πραγματοποιουντε παντα.

Ευχαριστω ολες σας, ξεχωριστα την καθεμια για το πονο που με κερασατε….

Ναι είναι όλα αληθινα, τιποτα δεν είναι ψεμματα, ναι πηγα σε ειδικους, δεν ειμαι τρελη και ουτε παιζω με καμμιας τον πονο.

Είναι ένα προβλημα το οποιο δεν γιατρευεται με φαρμακευτικες αγωγες ουτε με εγχειρησεις, θα μπορουσε να ειχε συμβει στον οποιονδηποτε….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και το δουλεμα συνεχιζετε!!!!

σ ευχαριστω πολυ fifika, δεν προσπαθω να πεισω καμια σας.

αυτη ειναι η ιστορια μου.

απλα δεν θα ξαναασχοληθω. αρκετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι ότι ακούγεται μυστηριο όλο αυτό κ υποθέτω ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα που σε ταλαιπωρεί κ δεν μπορείς ακριβώς να το εξηγήσεις. Δεν θα γίνω κριτής κανενός και καμιάς γιατί σιχαίνομαι την ειρωνεία, ωστόσο αν όντως αντιμετωπίζεις μια τετοια κατάσταση, πρέπει να το κοιτάξετε με τον άντρα σου. μα ο γυναικολόγος σου τι λεει? πως γέννησες κ ζήτησες την καισαρική εκ των προτερων? δεν είπε κάτι ο γιατρός σου? προφανώς δεν έχετε ποτέ ολοκληρώσει σεξουαλικώς, όμως δεν γίνεται να πιαστεί παιδί χωρίς σπέρμα, το οποίο -αν κ δύσκολο- θα πρέπει να ήταν στην είσοδο του κόλπου, όταν κάνατε ό,τι κάνατε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι ότι ακούγεται μυστηριο όλο αυτό κ υποθέτω ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα που σε ταλαιπωρεί κ δεν μπορείς ακριβώς να το εξηγήσεις. Δεν θα γίνω κριτής κανενός και καμιάς γιατί σιχαίνομαι την ειρωνεία, ωστόσο αν όντως αντιμετωπίζεις μια τετοια κατάσταση, πρέπει να το κοιτάξετε με τον άντρα σου. μα ο γυναικολόγος σου τι λεει? πως γέννησες κ ζήτησες την καισαρική εκ των προτερων? δεν είπε κάτι ο γιατρός σου? προφανώς δεν έχετε ποτέ ολοκληρώσει σεξουαλικώς, όμως δεν γίνεται να πιαστεί παιδί χωρίς σπέρμα, το οποίο -αν κ δύσκολο- θα πρέπει να ήταν στην είσοδο του κόλπου, όταν κάνατε ό,τι κάνατε.

επιτελους ενας ανθρωπος που μπορεσε να με καταλαβει. ετσι οπως τα λες ειναι. ο γιατρος μου ειπε οτι δεν εχω κανενα προβλημα κ οτι ειναι μονο στο μυαλο μου και πρεπει να το ξεπερασω. απλα σταθηκα τυχερη κ εμεινα εγκυος πραγμα οντως πολυ σπανιο (ο τροπος που εμεινα εγκυος) αλλα συμβαινει. δεχτηκε να μου κανει καισαρικη γιατι δεν υπηρχε περιπτωση να γεννησω φυσιολογικα....εδω μια απλη εξεταση δεν δεχομαι να μου κανει...ασε τι να πω? δυσκολο πολυ... ουτε σε εχθρο μου να μην συμβει αυτο. βλεπω το μωρο μου και δεν το πιστευω οτι υπαρχει.

μετανιωσα την ωρα και την στιγμη που εκανα αυτη τη δημοσιευση...αυτο που ηθελα και περιμενα ητανε απλα να το συζητησω με καποιον αλλα .... τι να πω....δεν πειραζει.

σ ευχαριστω παρα πολυ demie.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...