Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο2/οι πρώτες βουτιές!!


Recommended Posts

Ρουλα μου αρεσει η ιδεα πολυ!! να πετυχουμε μονο μερα που να βρεχει,γιατι τοτε θα εχει γουστο!! :lol::lol:

τι ηταν κι αυτο τοτε;κινησε ο Εβραιος να παει στην αγορα κι ηταν ημερα Σαββατο

(μιλαω παντα για την πρωτη μας συναντηση)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ Ευάκι μου, καληνύχτα!!

ΥΓ. Πότε λες να κατέβεις προς τα δω;;;;;;

Μαριέττα θα κοιτάω το meteo κάθε μέρα.. που θα πάει, θα την πετύχω τη βροχερή μέρα!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριέττα αυτό σκεφτόμουν κι εγώ! ότι αν θήλαζα ακόμα θα είχε αντισώματα αλλά λογικά κάτι θα εχει μείνει από τα "παλιά" :)

Ρούλα κοντά μένουμε, εγώ μένω Ταύρο-σύνορα με Πετράλωνα. Η οδοντίατρός μου είναι Αγ.Αναργύρους! Καλή η ιδέα σου για το μουσείο, ευκαιρία να το δω κιόλας δεν έχω αξιωθεί να πάω.

Εύη μου ευχαριστούμε, καλό βράδυ και καλή ξεκούραση!

Σας έβαλα καινούρια φωτό, φρέσκια, από τις διακοπές της μπουμπούς!

Α, πριν πατήσω υποβολή είδα ότι με προλάβατε και την είδατε, χα χα χα ούτε να γράψω γρήγορα πλέον δεν μπορώ η άχρηστη :lol: ! ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια και ανταποδιδω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι γονείς μου πάνε σε μία πολύ καλή οδοντίατρο εδώ στη Νέα Σμύρνη, αλλά δεν έχω αξιωθεί να πάω ακόμα. Μέχρι τώρα πήγαινα σ' έναν στο Γκύζι, ο οποίος είναι μεν καλός, αλλά τώρα πια μου πέφτει μακριά..

Θες να μάθω αν αυτή της Νέας Σμύρνης είναι εδώ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ Ρούλα! για το συγκεκριμένο δόντι επειδή είναι "ζόρικη" περίπτωση (αυτό και άλλο ένα που έπρεπε εδώ και καιρό να είχα σφραγίσει αλλά ας όψεται η κοριτσάρα μου) θέλω να πάω σε αυτήν γιατί την εμπιστεύομαι τυφλά. Για αργότερα όμως, επειδή στον οδοντίατρο είμαι εξαιρετική πελάτισσα (χα χα χα!), θα ήθελα να αλλάξω γιατί είναι και πανάκριβη η άτιμη! αν θες στείλε μου όποτε μπορέσεις το τηλέφωνό της με π.μ. να την έχω στα υπόψιν! και πάλι ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να σας αφησω κι εγω;

Ελενη περαστικα,μη φοβασαι για την μικρη..δε θα κολλησει..

Ρουλα να τον χαιρεστε τον Φιλιππο,να δειτε εγγονια και δισεγγονα!!!

φιλια και παλι εδω θα ειμαστε αυριο...

Υ.Γ.Ρεββεκα παλι θα διαβαζεις το πρωι,αν και ημασταν λιγο συνοπτικες αποψε!!

Λυδια κανε νανι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια για τις ευχές!!!

Πάω κι εγώ, πάλι το ξημερώσαμε.. αφήνουμε δουλειά για τις πρωινές! :-p:lol:

Φιλάκια πολλά σε όλες, καληνύχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιας και μιλατε ακομα για δοντια και για μασελες,εχω ενα δοντι που στην εγκυμοσυνη εσπασε λιγο και ακομα δεν εχω αξιωθει να παω να το φτιαξω...δεν ειναι το καλυτερο μου αυτος ο γιατρος.. κανε μου ενεση καθε μερα,μη μου πεις να πω ουτε για καθαρισμο....να ειναι καλα τα νημματα και οι βουρτσες!!

αντε καληνυχτα τωρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, εγώ τη μασέλα την έχω σίγουρη!!! μπορεί τα δόντια μου να είναι ολόισια αλλά από πάστα... χάλια! "δωράκι" από την μανούλα μου, ελπίζω να μην τα κληρονομήσει και η μικρή! τι βούρτσες, τι listerine, τίποτα δεν με σώζει δυστυχώς.

Καληνύχτα κι από εμένα και όνειρα γλυκά, τα λέμε αύριο! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, εγώ τη μασέλα την έχω σίγουρη!!! μπορεί τα δόντια μου να είναι ολόισια αλλά από πάστα... χάλια! "δωράκι" από την μανούλα μου, ελπίζω να μην τα κληρονομήσει και η μικρή! τι βούρτσες, τι listerine, τίποτα δεν με σώζει δυστυχώς.

Καληνύχτα κι από εμένα και όνειρα γλυκά, τα λέμε αύριο! :-*

Κι εγώ τα ίδια... πάστα χάλια, χαλάνε κάθε τρεις και λίγο...

Ουφ, πρέπει να ξεκουνηθούμε και να πάμε κορίτσια, είναι ακριβές οι μάσέλες!!! :lol:

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera manoules mou.

Axxx auth h nhfoula mou oso paei kai omorfenei, kouklitsa einai Elenh mou na dw pote tha aksiothw na thn gnorisw kai apo konta..

Roula gia na erthw thelei na volepsoun polla kai kirios na exw kalo xartzilikh mazi mou gia na girisw ligo. Proxtes eipa ston antra mou pantos pws fetos tha katevoume Athina ena S/K ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα :D. :D:D:D γελαω γιατι διαβασα 4 σελιδες παλι,μαμα παναη παρτο πισω δεν ειμαι ξεσηκωστρα :D:D μαλλον το μαρακι που απλωνει σεντονια :D:D:D:D

ενινα περαστικα κοριτσακι....ελπιζω να μην κολησει...

ευη αν ερθετε να μου πεις μετα χαρας να σας ξεναγησω.... :D:D

αντε καλε κοντα ειμαστε ελατε :lol:

μαρακι χαχα τι γελιο....δεν ειχα προπονηση το βραδυ χαχα.....

η μικρη μου κοιμηθηκε χωρις κλαμματα παλι...10...3.30...6.30..8.30..εεεεε καλα ειναι απο το καθε μια ωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera manoyles shmera o mpemphs moy ksipnhse me neyra epaikse elaxista sto parko toy kai meta nystaze alla den hthele na koimhthei,en oligeis gyrnagame apo gwnia se gwnia den hthele na paiksei ,oyte na koimhthei sto karotsi,oyte to krevati toy..telika katalhksame na koimhthei sto krevati moy!!!!

axx eutyxws prostoparon exw mia kalh egkymosynh alliws den tha thn paleya!se mia vdomada exw radeyoy kai me t o gynaikologo..mallon tha akoysoyme kai kardoyla etsi poy arghsame na kleisoyme randeyoy.exw arketh agwnia...oxi kai san to prwto alla kai pali!ksekiname kai giaourtaki ayrio.rebbekaki mh ksexasw o giatros moy eipe na mh toy dwsw allo giaoyrtaki ektos apo to advanceh allo me tropopoihmeno gala.sto lew mhpws to giaoyrtaki poy eftiakses peiraksei h mikrh soy :lol::lol::lol::lol::lol::lol: moy eipe oti ayto symvainei giati thelei gala symvato me thn hlikia toy na mporei na to dextei o organismos toy.ki egw den to hksera!

elanaki h mikrh soy einai mia koykla!perastikoylia elpizw na mh kolhsei h mikrh soy.]

eyh otan ertheis mono th sympethera sth deis e????emas tis ypoloipes vre tipota??? :(:(:(

poy sai marietaki shmera xalas th piatsa twn polylogoydwn!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou Katerinaki, exthes se skeftomoun skeftika pws epidi den mpikes malon tha sernese apo tis anagoules kai thn kourash. Eftuxos ekana lathos eee.....? :D

Otan erthw fisika kai thelw na eiste OLES PAROUSES thelw para polu na to kanw afto to taksidaki anapsuxhs...Apla elega mipos kataferw na sinantisw thn nufoula mou prhn ton gamo, katalaveneis :lol::lol::lol::lol:

Marietta ontos shmera xalas thn piatsa, pou eisai kaleeeee ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ελληνιδες μανες..τι κανετε???εγκυουλα μου ευτυχως ολα καλα..μηπως ειναι απο κανα δοντακι ο εκνευρισμος του μικρου???εμενα κοριτσια ο δικος μου ξυπνησε στις 5,30 με κλαμματα..δεν ξερω τι ειχε ναταν δοντι ναταν εφιαλτης δεν ξερω..παντως κατσαμε αγκαλιτσα στην κουνιστη και τον πηρε ο υπνος στις 6,30 μεχρι τις 8 που σηκωθηκε με πολλη πολλη ορεξη για κουβεντα...οπως καταλαβαινετε κουτουλαω...

ελενακι τι κουκλα ειναι αυτη???φτου φτου περαστικα κοριτσακι ελπιζω σημερα να μην πονας και ολα να περασουν...

κατερινα ξεχασα εγω του δινω ολυμπος βιολογικο δεν νομιζω πως ειναι συμβατο μονο με την δικη του ηλικια..και το τρωει με πολλη ορεξη τωρα του το δινω σκετο και μετα αν θελει του δινω φρουτο και εχθες κοντεψε να φαει ενα ολοκληρο κεσεδακι..

δινω μαχηνα μην μου το κλεισει..φευγωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eυχαριστουμε :P και μολις αλαζα φωτο,ηθελα προσφατη....

Pantos vlepontas diafores fwto pio palies nomizeis pws einai alo mwro, alazoun para polu sinexia.

Kai me ton diko mou etsi ksafniazome otan kitaw palioteres fwtografies tou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επεστρεψα..νυσταζε και τον πηγα στο κρεβατι του και τωρα κοιμαται...κανονικα θα εκανα καμια δουλεια αλλα βαριεμαι...δεν φυσαει και σημερα και εχει ζεστανει παλι ο καιρος...μαγειρεψα κι ολας οποτε λεω να κατσω λιγακι...

ρεββεκα τι νινι πανεμορφο ειναι αυτο...ευη εχεις απολυτο δικιο...αν δεν μεγαλωνε σπιτι να τον βλεπω θα ελεγα οτι αποκλειεται αυτο να ειναι το δικο μου παιδι...καμια σχεση με πριν λιγους μηνες..κανουμε και σημερα βηματα αν και σημερα το εχει ριξει περισσοτερο στα φωνητικα..απο το πρωι στριγγλιζει και μιλαει...αν ηξερα και τι ελεγε θα ηταν καλυτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka ti yperoxo mwraki einai ayto?????pws allazoyn etsi vre koritsia ta ninakia mas!kala o manwlios ola ta lefta!!tha soy ginei aytos enas antras erwtiarhs.....tha tln kynhgas moy fainetai etsi koyklaki poy einai!nai vre eyaki ennoeitai na deis prwta th sympethera!na mh gnoristoyn ta paidia prin apo to gamo!!

koritsia emena shmera me exoyn piasei t akatw moy,gia to pws tha ta vgalw pera me to deytero mpempaki kai ta sxetika kai me exei piasei ena psyxoplakwma.polles tha me peite axarhsth alla ti na kanw h alhthia einai oti pernane kai skepseis tetoies apo to myalo moy.shmera ananewsa to bibliario giati opws katalabainetai ftoy kai ap'thn arxh twra kathe mhna tha exw eksetaseis..tis opoies dystyxos den dynamai na tis kanw se idiwtiko gia na glitwsw th talaiporia toy ika.axxxxxx ta skeftomai ola ayta kai frikarw oligon!!alla tha moy perasei etsi me pianei potepote kamia krisoyla h opoia krataei gia merikes wres kai meta meli gala :lol::lol::lol::lol::lol::lol: eimai moyrlh gia desimo h moy fainetai!???

opws katalavainetai einai mia mera dyskolh oxi logw egkymosynhs alla yparksiakwn.xthes h anagoyla moy xtyphse entona gia prwth fora th porta,elpizw na meinei ekei!o mpemphs moy exei trela me ta paramythakia kai ama vlepei mesa kanena nini (etsi to leme) to deixnei kateytheian me to daxtylo,genika exei trela me ta mwrakia opote pisteyw tha einai eyxaristh elkplhksh to aderfaki.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emena pali o dikos mou apo ths 10:30 koimate :shock::shock: to proi koimate 1 me 1,5 wra kai meta pali to meshmeri alla shmera den kserw ti epathe...Mono na mhn einai proaggelos kamias ioshs h narkosh tou giati exei 2 meres otan ksipnaei einai kai gematos tsimples.

Shmera eftuxos den xriazete na magirepsw giati exthes mou estile h pethera mou katsikaki, soutzoukakia kai mikra piperakia ligo pikantika tiganita. Tha kanw ena rizaki kai mia salatoula kai tha fame mia xara...

Prhn ligo ekana kai ena ntouzaki giati eixa ginei xalia apo thn akatanomasth, kalo to spiral koritsia alla plimira to aima otan mourxonte. An iksera pws tha ginomoun etsi tha evaza to ormoniko na mhn exw tpt kalitera...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...