Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο2/οι πρώτες βουτιές!!


Recommended Posts

Και ναι επιτέλους... ανοίξαμε 2ο θεματάκιιιι!!!

Ελπίζω να λέμε πολλά και μόνο ευχάριστα νεάκια και να πάμε σύντομα για το 3ο θεματάκι!

Καλό καλοκαίρι να έχουμε, το πρώτο μας με τα μωράκια μας!

Καλές βουτιές! (εντός και εκτός κολυμβήθρας όπως επισήμανε και η συμπεθέρα μου ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλοριζικοοοοοοοοο

καλο καλοκαιρι

Αναστασια ,για να μην σε βαλω να διαβασεις το προηγουμενο θεματακι μας,επαναλαμβανω

με στενοχωρησες που με κοβεις αγορομανα......και προσθετω.......θα την κανω μαρη την κορη και ας ειναι το 26 παιδι μου.....Σαρα θα γινω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικοοοοοοοοο

καλο καλοκαιρι

Αναστασια ,για να μην σε βαλω να διαβασεις το προηγουμενο θεματακι μας,επαναλαμβανω

με στενοχωρησες που με κοβεις αγορομανα......και προσθετω.......θα την κανω μαρη την κορη και ας ειναι το 26 παιδι μου.....Σαρα θα γινω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vale mpros esu kai h korh einai ston dromo,,,,,Erxeteeeeeeeeeeeee.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικοοοοοοοοο

καλο καλοκαιρι

Αναστασια ,για να μην σε βαλω να διαβασεις το προηγουμενο θεματακι μας,επαναλαμβανω

με στενοχωρησες που με κοβεις αγορομανα......και προσθετω.......θα την κανω μαρη την κορη και ας ειναι το 26 παιδι μου.....Σαρα θα γινω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

=))=))=))=))

Ρηνιώ παρεμπιπτόντως νομίζω ότι βρήκες το καινούριο nickname: Σάρα! θα έρθει και η κόρη μην ανησυχείς, πριν τα 26 παιδιά!

Εγώ κάθε βράδυ τέτοιες ώρες κοιμάμαι... πως να μην έβγαινε νυχτόβια και η κόρη μου;

Συμπεθέρα μου τι να πω, με την ίδια φράση κλείσαμε το προηγούμενο θεματάκι! εδώ κολλάει και πάλι η παροιμία: "Αν δεν ταιριάζαμε δεν θα συμπεθεριάζαμε" :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευουλα,βγαλε τα τιρκερακια σου σε παρακαλω ,ειναι εκτος εποχηςβαλε κατι καλοκαιρινο και σεξυ :lol:

To kserw re si pws eimai ektos topou kai xronou alla den kserw pws na paw sthn selida gia na valw ala..

An mporei kapia na mou parathesh thn selida tha ta alaksw...Alla oxi shmera eimai komatia......

Sas afinw manoules paw na kserathw prhn ksipnisei to palikari kai thelei pali nanourizmata....

FILIA ...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))

Ρηνιώ παρεμπιπτόντως νομίζω ότι βρήκες το καινούριο nickname: Σάρα! θα έρθει και η κόρη μην ανησυχείς, πριν τα 26 παιδιά!

Εγώ κάθε βράδυ τέτοιες ώρες κοιμάμαι... πως να μην έβγαινε νυχτόβια και η κόρη μου;

Συμπεθέρα μου τι να πω, με την ίδια φράση κλείσαμε το προηγούμενο θεματάκι! εδώ κολλάει και πάλι η παροιμία: "Αν δεν ταιριάζαμε δεν θα συμπεθεριάζαμε" :D

Kale ti strofes pernoume vradiatika......Rinio Sara tha se leme

Mpravo simpethera mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σας ελεγα τι ερχεται........ετσι λεω για την κορη,για να τα ακουω μονη μου

εξαλλου ο παρτενερ δεν μου καθεται για το 3ο

Kai emena den thelei 3o alla an thelw egw tha to kanei kai tha pei kai ena tragoudi...

Eksalou autoi tha ta kouvalisoun???

Alla 3o mono an den menoume Ellada tha epixirousa, edw me tpt....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα χα χα, ευχαριστώ Εύη μου! κι εγώ νομίζω ότι της ταιριάζει με αυτά που λέει!

Εντάξει Ειρήνη, θα ψάξουμε αύριο να βρούμε κι άλλες ιδέες!

Αντε φιλεναδίτσες μου καληνύχτα, πάω κι εγώ να κοιμηθώ - όσο με αφήσει κι απόψε η μπουμπού!

Πολλά φιλάκια, τα ξαναλέμε αύριο!

(και Ειρήνη, όπως λέει η Ευη, ο παρτενέρ θα σου κάτσει θέλει δεν θέλει! άλλωστε είστε παντρεμένοι οπότε δεν θα θεωρηθεί βιασμός :lol: !) Φιλάκιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη εισαι σιγουρη οτι θελεις την ελενη συμπεθερα????????

κλεισε τα ματια και φαντασου 20 χρονια απο τωρα,εξω απο μια μεγαλοπρεπη εκκλησια

βγαζεται φωτογραφιες μετα τον γαμο τους......

ολα ακουγονται τελεια...εκτος την Ελενη....μια ψηλη γαλανοματα κορμαρα.......σου την σπαει η οχι????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι σαν να μου πει ο γιος μου οτι θα παντρευτει την κορη του ρουβα και της ζυγουλη.......εγω τι θα κανω εκει?????θελω τουλαχιστον 30 χρονια για να αδυνατισω :roll::roll::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη εισαι σιγουρη οτι θελεις την ελενη συμπεθερα????????

κλεισε τα ματια και φαντασου 20 χρονια απο τωρα,εξω απο μια μεγαλοπρεπη εκκλησια

βγαζεται φωτογραφιες μετα τον γαμο τους......

ολα ακουγονται τελεια...εκτος την Ελενη....μια ψηλη γαλανοματα κορμαρα.......σου την σπαει η οχι????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :lol:

Ksereis ti me parigorei Eirhnh...?

Ta eggonia mou isos na paroun to diko ths DNA kai glitosoun ta kaimena, giati an miasoun apo emena kaikan :lol::lol::lol:

Eksalou tha exw tetio leventi gio pou den tha kitaei kaneis emena......Koukou va, koukou va mia koukouvagiaaaaaaaaaa........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΘΕΜΑΤΑΚΙ!!!!!!!!! :D:D

βλεπω οτι το ξενυχτησαμε και κατι μου λεει οτι μας πιανουν οι καλοκαιριατικες αυπνιες,μια η ζεστη,μια τα "φουντωματα"...αχ Ειρηνη για σενα πιο πολυ το λεω,κουκουβαγιες θα γινουμε :lol:

κοριτσια αφου σας αφησα πηγα να του την "πεσω" του Μανου,αλλα δε :shock::x:o κοιμοταν και τοτε θα με κατηγορουσαν για βιασμο...χεχε Ελενη εμεις δεν ειμαστε παντρεμενοι :lol::lol:

ο μικρουλης παλι στριφογυριζε αποψε,αλλα δεν εκλαιγε..παλι καλα..του εβαζα την πιπιλα και βυθιζοταν παλι στον υπνο το πουλακι μου :)

Ελενη ή οσες κοπελες γνωριζετε,οταν γυρισουμε στην δουλεια μετα το εξαμηνο του ΟΑΕΔ,ξερετε τι δικαιουμαστε;αν δηλαδη μπορουμε να εχουμε μειωμενο ωραριο ή οχι;(μηπως τα θελουμε ολα δικα μας!!)..πώς περασε ο καιρος που γεννηθηκε Δεκεμβρη κι ελεγα μεχρι Σεπτεμβρη εχω καιρο να το μεγαλωσω και να ξεπεταχτει δεν το καταλαβα!! ωρες ωρες με πιανει καταθλιψη που θα τον αφησω και θα γυρισω στο γραφειο :(:(

εχω κανει προταση στην κορη ενος ξαδελφου μου να τον κραταει μεχρι να βρει δουλεια(εχει σπουδασει βρεφονηπιοκομος) και ακομα δεν μου εχει απαντησει,αν και ενθουσιαστηκε οταν της το προτεινα..μακαρι να δεχτει,εστω και για λιγο καιρο..ειναι θεμα ομως η φυλαξη του μωρου :roll:

εμενα το εξαμηνο τελειωνει στις 9/8,αλλα εχω ακομα υπολοιπο 15 μερες απο το 2010 και θα τις παρω ο κοσμος να χαλασει..το ειχα συννενοηθει με το γραφειο προσωπικου..τους πηρα προχθες για να δωσω το παρον(λεμε τωρα) και για να τους το ξαναθυμησω..τους ειπα οτι ακομα θηλαζω και δεν εχω βρει γυναικα να μου κραταει το παιδι..να τους προλαβω πριν μου πουν ελα!!!πωπω!!δε θελω να γυρισω πισω με τιποτα!!!με εχει πιασει καταθλιψη στην σκεψη αυτη :cry:

σας αφηνω και τα ξαναλεμε!!!!!!!!!το πολυ πολυ θα σας βρω το βραδυ ΜΑΝΕΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΕΣ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!Βλεπω το ξενυχτησατε ε?

Α καλοριζικο και το νεο επιτελους θεματακι μας.

Λοιπον εμεις την καναμε την βουτια στην κολυμπυθρα και το ονομα αυτου Παναγιωτης.Πανο τον φωναζουμε.Ολα πηγαν τελεια πολυ το χαρηκαμε!

Ειρηνακι Σαρα ε???μαλλον και εγω για εκει το παω :lol::lol::lol:

Μαρινα δεν εχω ιδεα αν δικαιουμαστε μειωμενο μετα ...εγω δουλευω σε οικογενειακη επιχειρηση και δεν τα πολυψαχνω...

Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω Σαρα...οβερ

Ελισακι να ζησει ο παιδαρος

με το καλο ....ξερεις τι ε ????μονο εσυ με καταλαβαινεις οι αλλες ειναι γαιδουρες

φιλακια ζουζουνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Βρε σεις! Τι λογοδιάροια σας έπιασε; Δεν πέρνατε ένα τηλ. να με ξυπνήσετε να μπω κι εγώ; Τι να πρωτοσχολιάσω; Θα σας αφήσω ασχολίαστες! Θα ευχήθω μόνο κι εγώ καλορίζικο το νέο μας θέμα, καλό καλοκαίρι να έχουμε και καλές βαφτίσεις για τα υπόλοιπα μωράκια μας.

Συμπεθέρα!!!!! Αν δεν είχα κάνει εγώ την αρχή έστω κι αποτυχημένη δεν θα βρίσκαμε το καινούργιο σου nickname (αν και δεν σου πολυαρέσει κι αυτό ε;). Αν δεν σου κάθεται βρε ο Βαγγέλης για το τρίτο κάντο με καναν άλλον μήπως και φταίει κι εκείνος που "σπέρνει" αγόρια (χι,χι,χι). Ε ρε και μ' ακούσει.... Θα μου κόψει και την καλημέρα. (Είμαι η γαϊδούρα ΝΟ 1).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραα! τι κάνετε; πως πάνε οι μαύροι κύκλοι;

Μαριέττα φυσικά και δικαιούμαστε μειωμένο ωράριο, και καθόλου δεν τα θέλουμε όλα δικά μας! σκέψου πόσους μήνες κάθονται οι δημόσιοι υπάλληλοι, και πληρώνονται και κανονικά το μισθό τους όχι όπως εμείς που παίρνουμε τον κατώτατο μισθό από τον ΟΑΕΔ (και πάλι καλά που υπάρχει και αυτό αλλά κάτι άκουσα ότι θέλουν να το σταματήσουν... :shock: ). Λοιπόν από ότι ξέρω δικαιούμαστε είτε 1 ώρα την ημέρα μειωμένο για 30 μήνες, ή 2 ώρες για 1 χρόνο και μετά 1 ώρα για άλλους 6 μήνες. Ελπίζω να μην έχει αλλάξει κάτι σε αυτά που σου λέω γιατί όλο αλλάζουν... Κι εγώ 8/8 γυρνάω τυπικά, έχω 19 μέρες περσινή άδεια και 22 φετινή αλλά δεν θα τις πάρω όλες, θα γυρίσω γύρω στις 12 Σεπτεμβρίου. Είμαι στο ψάξιμο για γυναίκα να έρχεται στο σπίτι, έχω 2 υπόψιν. Αλλιώς έχω ρωτήσει ήδη σε παιδικό για να είμαι καλυμένη. Αχ, είναι πολύ δύσκολο να εμπιστευτείς κάπου αλλού το μωράκι σου αλλά τι να κάνουμε που δεν έχουμε άλλη βοήθεια...

Βρε Ειρήνη τι της λες της συμπεθέρας μου;; και μου αρέσει που με περιγράφεις λες και είμαι η Ζιζέλ :lol: ! Που τετοια τύχη! Σου χρωστάω κέρασμα :lol: ! Εύη μου ήταν συγκινητική η περιγραφή της Ειρήνης πάντως με τη μεγαλόπρεπη εκκλησία, χι χι! Είσαι μια κούκλα και το dna το έχουν ήδη τα μικρά κουκλάκια σου! Οσο για σένα Ειρήνη-Σάρα, μην το βλέπεις και πολύ απίθανο να παντρευτεί ο Παναής την κόρη Ρουβά-Ζυγούλη! Ολόκληρο πανέμορφο αντράκι θα της δώσουμε!

Ρε γαμώτο τώρα που το ξαναθυμήθηκα, πρέπει να βρω εκείνη τη φωτογραφία μου που ήμουν στην ηλικία του Παναγιώτη να τη σκανάρω και να την ανεβάσω να τη δεις!

Μαριέττα αφού δεν είστε παντρεμένοι, να το προσέξεις αυτό με το βιασμό! μην αφήσεις ίχνη :lol:

Ελιζάκι να σου ζησει ο Πάνος σου! όποτε έχεις χρόνο πες μας περισσότερες λεπτομέρειες, να παίρνουμε κι εμείς ιδέες!

Αναστασία δεν μου είπες, εντάξει είσαι με τη μέση σου;

Αντε σας αφήνω να πλύνω κανένα πιάτο, τα λέμε αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο κοριτσια και καλες βουτιες!!!

Παω να σας διαβασω τωρα!!!

Α ειρηνη μου ουτε και εγω ξερω πως να σε κανω φιλη. :oops::oops::oops: Και ολες σας κοριτσια δηλαδη. Πως γινετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...