Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκά βαφτισης

Recommended Posts

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Αυτό πιστεύω κ εγώ ότι θέλει κανένα μήνα τελικά να πέσει...ότι είναι να γίνει θα γίνει θα δείξει κ ο υπέρηχος μωρέ...κ όλα καλά θα πάνε την επόμενη φορά πιο σίγουρα κ χωρίς μικρόβια!!! 
    • Ναι το ουρεοπλασμα και το μυκοπλασμα μου είπε ο γιατρός είναι από τα πιο σημαντικά.εμεινες εγκυος εννοείς ενώ έπινες την αντιβίωση??? Τέλεια!! 
    • Στην αρχή δεν πρέπει να διπλασιάζεται??? Εμένα δε έφτασε πχ όπως κάτι άλλες που βλέπω 3,4,5 κτλ χιλιάδες.... μίλησα με 2 γιατρούς. Θα κάνω άλλη μια χοριακη από μόνη μου να δω που έφτασε. Σίγουρα τα τεστ και οι χοριακες μας τρώνε αλλά έλα σου που δεν μας αφήνει το άγχος μας και κάνουμε!!!
    • Εγω έπινα ένα μήνα αντιβίωση μαζί με τον αντρα μου για το μικρόβιο μυκοπλασμα τότε έμεινα και εγκυος  στην κόρη μου  δεν είχα κάποιο θέμα στην εγκυμοσύνη όλα πήγα καλά   
    • αυτό γίνετε σχετικά στην αρχή την εγκυμοσυνης βέβαια μπορεί να γίνει και αργότερα παίζουν αρκετά πράγματα ρολο εγω είχα δει σακο λεκιθικο εμβρυακα στοιχεία όταν πήγα να ακούσω καρδιά 7 εδβ και 3 μερες ειδα στην οθόνη του υπερήχου την καρδιά να κουνιέται αλλά δεν την ακούσαμε με ήχο.. 8 εβδ ξανά πήγα πλέον είχε σταματήσει και η καρδιά.. εγω όμως τις μερες μέχρι να ξανά πάω για υπέρηχο ώστε να δούμε την εξέλιξη της εγκυμοσυνης είχα κάθε πρωί εμετό γιατί λογικά η χοριακη έπεφτε με αργους ρυθμούς  πήγα για αποξεση χάπι δεν μου εδιναν για αποβολή μπήκα το πρωί βγηκα το απόγευμα δεν είναι κάτι φοβερό πιο πολύ όπως είπε και η άλλη κοπέλα είναι το ψυχολογικό κομμάτι  αλλά πρώτα από όλα αυτά πρέπει να πάρεις  μια σίγουρη απάντηση για την εξέλιξη της εγκυμοσυνης σου 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...