Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ :D ΜΩΡΑΚΙΑ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ... ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 729
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια!ο μπεμπεκος κοιμαται του καλου καιρου κι εγω σηκωθηκα να βγαλω γαλα για να παω για δουλεια...τι κουραστικο αυτο το πραγμα...ευτυχως τουλαχιστον που δεν ξυπναει τη νυχτα.και χτες η αληθεια ειναι πως τον ταισαμε χωρις να πειναει κατα τις 11 γιατι κουτουλαγαμε!

οσο για το ρανια πως προεκυψε..ειναι υποκοριστικο του επιθετου μου!δικη μου ανακαλυψη για τις αναγκες του φορουμ :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για το ρανια πως προεκυψε..ειναι υποκοριστικο του επιθετου μου!δικη μου ανακαλυψη για τις αναγκες του φορουμ :D:D

χαχαχαχα... τωρα που το λες το συνδυασα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα

αχ, Χαλκιδική...πανέμορφες παραλιες....τυφλα να'χουν τα τροπικα νησια...

εγω παρακολουθω τις εξελίξεις στην τιβι. της π@#$ γινεται...

το κοριτσι μου κοιμαται κ δεν εχω να μαγειρεψω- ουτε δουλειες να κανω- οπότε απολαμβανω καφεδακι.

:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια εγραφα εγραφα και κολησε η μα....και φτου και απο την αρχη,,,,εω συντομια μια χαρα ειμαστε χτες πηγαμε μια ξεγυρισμενη βολτα οικογενειακως απο κουνιες μεχρι ταβερνα τελεια ηταν το ευχαριστηθηκαν τα παιδακια μου η δε μικρη αχνα δεν εβγαζε ολο υπνο και γελακια,ο καιρος δεν λεει να φτιαξει και μου την δινει αντε να δουμε ποτε θα παμε για κανενα μπανιο εκεινος ο γιος μου εχει λυσαξει...απο γευματα 5 και εμεις κανουμε μεχρι 160 ml με το τελευταιο γυρως στης 9.30 με 10...και μετα εγερτηριο 6.30 με 7 συνηθως...τυχαινει και 8 σπανιος ομως...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακι αρα μπορει κ να βρεθουμε το καλοκαιρι ;) εγω πευκοχωρι μενω ;)

σου εστειλα μνμ γιατι μου εστειλες λαθος κωδικο.

κ δω μαμμυ χαλια ο καιρος... :cry:

να δουμε ποτε θα καλοκαιριασει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε ολες καλε??????????τελεια η χαλκιδικη εχω κανει απο της ωραιοτερες διακοπες μου εκει στην αφυτο συγκεκριμενα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!!

βρε γιουλακι τι σκλεναρικοβα εχεις κανει?? μπραβο, μπραβο στη ζουζου, μπασκεμπολιστα θα θες για γαμπρο.... εμεις για να πιασουμε 6 κιλα μας βλεπω προς το πενταμηνο :):)

οσο για τα ουλακια δεν σου ειπε να της βαζεις μουντιζαλ?? εμεις αυτη βαζουμε αλλα την πρωτη φορα δεν του αρεσε καθολου και εκλεγε, τωρα σιγα σιγα την εχει συνηθισει.....

δεν μου λετε βρε κοριτσια, οταν βγαζετε φωτο τα μικρα,βαζετε φλας ή οχι???

αααα και κατι αλλο, υπαρχει κανενα μωρακι που να φτερνιζεται και να βηχει ακομα απο την γεννα??

γεια σου βρε ανεβασμενη... ρανια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hi!!!!! σπιρτουλι εγω βγαζω κανονικοτατα φωτο την μπουμπου δεν υπαρχει προβλημα απο οσο ξερω...οσο για τα ουλακια και τα δικα μας ειναι φουσκωμενα αλλα ακομη την παλευουμε την κατασταση οταν θα αρχισουμε γκρινιτσες που της βλεπω να ρχονται θα βαλουμε και εμεις,την ειχα δοκιμασει σε μενα πριν την βαλω στο γιο μου και οντως μου μουδιασε το ουλο στο σημειο που την εβαλα...κανει θαυματα αυτο αλλα και τα παγωμενα μασητικα.....οσο για βηχαλακια και μυξουλες μας φυγανε ολα απο τον δευτερο μηνα....απο βαρος 6250 ειμαστε οσο θα εχω την ζυγαρια την ζυγιζω τακτικα απο τον αλλο μηνα μονο στον γιατρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα !! ειχα μια ομορφη και δημιουργική μερα σημερα χιχιχχι... επιασα την ραπτομηχανουλα μου και εφτιαξα ριχταρια για τους καναπέδες και μια κουρτινουλα... αντε γιατι τα ειχα βαρεθεί ολο τα ιδια και τα ιδια εδω μεσα... !!!

οταν με το καλό τα "φορεσω" στο σπιτακι, θα σας βαλω φωτο :x

εχασα και 2 κιλακια ! και δεν εκανα και τιποτα ιδιαίτερο ! εβαλα λιγη ντοματα, τονο και πρασινα μηλαρακια στο μενού μου ! μακαρι να συνεχιστεί αυτή η "καθοδος" της ζυγαριάς !

χθες πηγαμε και βόλτα στο κεντρο της Αθήνας με τον τσιχλάκο και την εφηβη αδελφή μου! καναμε τα ψώνια μας αλλα απο ενα σημείο και μετα δεν μου καθόταν καρότσι !!;;

εσας σας συμβαίνει αυτό ;;

ευτυχως προλαβα να αγορασω και κανα καλλυντικό να ανανεωθώ η γυναίκα... χιχιχιχι :lol:

θελω να περασω και το μαλλί... γενικό ρεκτιφιεεεεεεεεεεεεεεεεεε :lol:

σε λιγες μερουλες εχουμε 2ο τσιμπι τσιμπι... ωχ ωχ ωωωωχχχ... αντε να δουμε και πως ειμαστε απο κιλακια ! ο τσιχλάκος θα γίνει big babol ;;;!! χαχαχαχαχα !!

αντε διώξτε με παλι να παω για υπνο (κι οσο προλάβω δηλαδή !!)

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑααααααα κούκλες :x:x:x:x:x:x:x:x

ΥΓ: ΡΑΝΙΑ ... και γω καλησπέρα!... σε σκεφτόμουν ολη μερα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια..εχω ξυπνησει απτις 5:30(ο μπεμπεκος εφαγε 9:30 το βραδυ και ξυπνησε).τωρα παει να αποκοιμηθει(αν δωσει ο θεος)και καθομαι να αρμεχτω κλασικα..μου κακοφανηκε σημερα γιατι τα εκανα ολα μονη μου και ειναι διπλος ο χρονος που χρειαζομαι..ο αντρας μου νοσοκομειο,μπηκε η πεθερα μου χτες.τον πεθερο μου περιμεναμε,αυτη θα μας την "κανει" στο τελος.κατι εχει πισω απο το παγκρεας,ογκο η κατι τετοιο.πρεπει αμεσα να τη χειρουργησουν,αλλα ειχε πιεση 5 χτες βραδυ,ειναι και μεγαλη,βαρια γυναικα,με προβληματα καρδιας και ειναι πολυ δυσκολο να αντεξει χειρουργειο..θα δειξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια! πως ειστε? ρανια υπομονη με ολα αυτα τα τρεχαματα που εχεις... και κουραγιο... δυσκολες καταστασεις... τι να πεις... :?:?

εμεις ειμαστε καλα, προχτες πηγαμε γιατρουλη για απλο ελεγχο, δεν καναμε εμβολιο αυτο το μηνα, τον επομενο θα εχουμε διπλο τσιμπηματακι.. :?:? ο μπεμπης μας ειναι και επισημως φρατζολακι... 6800 και 63 υψος. γερο να ναι το παιδι μου... τρωμε 5 φορες το 24ωρο απο 200 περιπου και απο 5μιση μηνων θα ξεκινησουμε τις κρεμουλες μας... αχ.. ανυπομομωωωω... :D:D

χτες το πρωι ηρθαν οι κουμπαροι μας που σας ελεγα και μενουν σπιτι γι αυτο και δεν εχω και πολυ χρονο... ξαφνικα βρεθηκαμε 4 ατομα και 2 παιδια. το δικο τους τωρα χρονισε, ειναι αγορακι και ειναι σκετος ΚΟΥΚΛΟΣ!!! την αλλη κυριακη θα τον βαφτισουμε και χτες ολη μερα προσπαθουσα να τον κανω να πει νονα!!! αντε να μεγαλωσουν λιγο και τα δικα μας μωρε... χτες τον εβλεπα τις αγκαλιες και τις γλυκες που εκανε με τη μαμα του και ελιωνα... αραγε ποτε θα πουν μαμα τα ζουζουνια μας??? :x:x:x

αυριο ο μπεμπης μας θα παει στην πεθερα μου και θα τον παρουμε δευτερα βραδυ... θα χαλαρωσουμε λιγο ειδικα τωρα που εχουμε και φιλοξενουμενους...

ευτυχως και το δικο τους μωρο κοιμαται πολυ τα βραδια (8μιση το βραδυ μεχρι 9 το πρωι!!!) και εχουμε το χρονο να αραξουμε στη βεραντα, να κανουμε τα τσιγαρακια μας, να πιουμε τις μπυρες μας κτλ...

χτες με πηραν και απο το ταμειο μου οτι βγηκε το επιδομα τοκετου. σε λιγο παω να εισπραξω 2 χιλιαρικακια! :ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες !!!ψιλοχάθηκα ειναι η αληθεια αλλα τρεχω ολη μερα...δεν μου φτανει ο χρονος μου αν ειχε η μερα αλλες 24 ωρες πάλι δεν θα μου φταναν. τωρα ειμαι δουλεια αλλά κανω υπομονη διότι 30 ιουνιου απολυομαι. ανεργία ....δυσκολη κατασταση προβλέπω... τελοσπάντων κατα ταλλα ειμαστε πολυ καλα... το νινι μου μεγαλωσε,ψηλωσε κ στις 24 παμε για διπλο εμβολιο...το καημενουλι μου...

Σάββατο θα κάνω εξορμηση στα μαγαζιά για την μπεμπα μου διότι δεν μας κανει τπτ...ουτε φορμακια ,ουτε φανελάκια...τελικά τα καλύτερα ήταν αυτα απο mothercare οπότε πάλι απο κει θα παω να της ψωνίσω. καλά εχω μαζεψει κ κατι δωρα- αγγαρεία δεν σας λεω τπτ...αφηστε που πολλά τα ειχαν ηδη απο παιδακια- εγγονακια τους κ μου τα εφεραν οπότε δεν μπορώ κ να τα επιστρεψω κ να παρω κατι αλλο...

Σας επρηξα ετσι? :lol::lol: αντε σας αφηνω φιλακια

αααα κ να σας πω κ το τελευταιο...εχασα 3 κιλα :lol::lol: βεβαια χανω με ρυθμους χελωνας αλλά συνεχιζω διαιτα κ γυμναστηριο κανονικοτατα...φιλιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα,η πεθερα χαλια.δεν ξερω αν τη βγαλει τη μερα...20% εχει πιθανοτητες να ζησει ειπαν..εχει φλεγμονη η ογκο πισω απο το παγκρεας και δεν γινεται χειρουργειο.8 η μεγαλη πιεση και 23 αιματοκριτης.ηρθε ο πεθερος τη βειδε,εκλαιγε,με πηραν κι εμενα τα ζουμια,τον αντρα μου...αν πεθανει θα ακολουθησει κι ο πεθερος.ειναι που ειναι στα χαλια του,δεν θα αντεξει.τον αντρα μου σκεφτομαι.μεσα σε 1,5 χρονο και αδερφο και γονεις..

τωρα ηρθα σπιτι να βγαλω γαλα να παω για δουλεια.δεν μπορω να μην παω..το μικρο τον αφησα απτο πρωι,ελαχιστα τον ειδα.ετρεχα και τον πατερα μου το πρωι στους γιατρους.αρθριτιδα,δεν μπορει να περπατησει.σηκωτο τον πηγαινα.πανω που πηγαινε καλυτερα κι αυτος.

αα καλημερα δεν σας ειπα!!σας εκανα την καρδια περιβολι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε Ρανια....και η πεθερα σου? πωπω κουραγιο στους ανθρωπους κ σε εσενα- ευχομαι μονο να μην ταλαιπωρείται η γυναικα, αχ κ ο πεθερος σου πωπω τον ανθρωπο....

κουραγιο κοπελα μου :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

Έλα ρε συ Ράνια, τι ατυχία είναι αυτή??? κουράγιο, και ιδιαίτερα στον άντρα σου! και η χειρότερα, τι να πω...

gioulaki μια χαρά η μπέμπα, μπράβο!!! Μαρία, ξέρεις να κάνεις τέτοια ωραία πράγματα στη ραπτομηχανή? εύγε! tesh δύσκολη η ανεργία και απευκταία!!! εύχομαι να μπορέσεις να συνεχίσεις εκεί, αν βεβαια είσαι ευχαριστημένη.

spirtouli ο μπεμπέκος είναι σκέτος μπέμπαρος! τι καλά, έτσι να συνεχίσει το μανάρι μου!

ο δικός μου είναι 7 κιλάκια, από ύψος θα δούμε τη Δευτέρα που έχουμε γιατρίνα, κάνουμε και το 1 εμβόλιο τώρα που είναι ο ζυγός μήνας. αν δεν απατώμαι είναι το prenovac, εσάς ποιο κάνει?

δεν θυμαμαι αν σας είπα ότι κλείσαμε εκκλησία κ φωτογράφο για βαφτίσια. θα γίνουν 21/8 και ώρα 7 το απογευμα, για να μη λιώσει ο κόσμος στο catering απο τη ζέστη... η εκκλησία είναι στυλ κυκλαδίτικο (άσπρη με μπλε τρούλο), μπροστά έχει ένα πολύ μεγάλο πλακόστρωτο με χρωματιστά παγκάκια κ παιδική χαρά ακριβώς δίπλα. θέα θάλασσα φουλ, μια κ είναι τέτοια η θέση της. πολύ μου άρεσε! άντε να βαφτιστούν τα μπεμπεκάκια μας με το καλό!!!!!!!!!!!

κατα τα άλλα, άρχισα χτες τη δουλειά, μέχρι 19 ιουλίου, που τελειώνει η εκπαιδευτική σεζόν του φροντιστηρίου. απο Σεπτέμβρη πάλι! φιλάκια πολλά :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κοριτσια της λιμπερο μου λειπουν 230 ποντοι... βοηθηστε παρακαλω....

δλδ κωδικοι περιπου απο 3 συσκευασιες.....

οχι τπτ αλλο αλλα εχω4 οικον συσκευασιες κ 2 μικρες....

ποσες αλλες να παρω.... δεν εχω που να τις βαλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα Κωνσταντινε εχεις απόθεμα??? κατσε θα ανοιξω την αλλη συσκευασια κ θα σου στειλω τον κωδικο.

πολυ καλα ειναι τα λιμπερο παντως- ρε κοριτσια στο Τζαμπο τα nanny's ειναι παμφθηνα. τα εχετε δοκιμασει?

αυριο εχουμε μνημοσυνο- να σας ρωτησω - κανει (εννοω αν 'κολλαει' ) να παω με το μωρο στα μνηματα? δεν μου κάθεται κ πολυ καλα σαν ιδεα- να παω το μωρο στα νεκροταφεια.....ειναι λιγο spooky :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκιδα σ ευχαριστωωωωωω!

απο που τα πηρες τα λιμπερο? εχει η καθε συσκευασια 120 ποντους :shock: τι μεγεθος ειναι?

εγω στα μνηματα δεν θα το επαιρνα το μπεμπε μου ερχεται καπως σαν ιδεα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι οι οικονομικες συσκευασιες- ειχε προσφορα πανω στην προσφορα κ πηρα 2 συσκευασιες των...60? ποσα εχει μεσα δεν θυμαμαι.! ωραια ! αφου ειχαν πολλα ποντακια - αρα πιασαν τοπο! :D

τελικα δεν θα την παρω στο μνημοσυνο- θα παμε μαζι το μεσημερι στο τραπεζι...

που ειστε τσούπρες ολες!?

σημερα στη βολτα ειδα κ την ολυμπιακη φλόγα που περασε απο την πόλη μας- πολυ χαρηκα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκιδα εγω θα το επαιρνα το μωρο. Απο την αλλη ειμαι τοσο αναισθητη σε αυτα τα πραγματα οπότε μη με ακους :lol:

Στη κηδεια και στα μνημοσυνα της μαμας μου μονο τις εγκυες φιλες μου και τις λεχωνες εδιωχνα. Κυκλος ειναι η ζωη και καλο ειναι τα παιδια να το μαθαινουν αυτο. Ο αντρας μου ειναι 40 χρονων σχεδον και φρικαρει σε κηδειες κ κουβεντες με θανατους. Απαραδεκτο θεωρω.

Ενιγουει, σημερα φευγουμε για πλατς πλουτς. Θα της βαλω τα ποδαρακια λιγο στο νερο, εχω ετοιμασει μια βαλιτσαρα για το μωρο κ για μας ενα νεσεσερακι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια.τελικα τη χασαμε την πεθερα μου,ξημερωματα παρασκευης..ειχε εναν πολυ μεγαλο ογκο πισω απο το παγκρεας και ειχε παθει σηψαιμια.ειχε εσωτερικη αιμορραγια.πεθανε χωρις να πονεσει,στον υπνο της.ηθελε να παει κοντα στο παιδι της κ τα καταφερε.η κατασταση τωρα που δυσκολη.για τον αντρα μου,τα αδερφια του,τον πεθερο μου που μπαινει νοσοκομειο την τριτη για ακτινοβολιες...γενικα χαλια.η μονη παρηγορια τους ο μικρουλης μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχου βρε Ράνια μου.....λυπάμαι πολύ..και ο γολγοθάς σας συνεχίζεται.

ευχομαι να ειστε δυνατοι ολοι σας ... :(

η πεθερα σου εφυγε την ιδια μερα που χασαμε πέρσυ την δική μου πεθερά...απο την ιδια αιτία.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...