Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ :D ΜΩΡΑΚΙΑ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ... ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια. τι κανετε? εμεις ησυχια... σημερα θα τον παμε κι εμεις θαλασσα αλλα θα καθησουμε σε μπαρακι στη δροσια. ελπιζω να ειναι ησυχος... κι εγω το βραδυ μετα το μπανακι του, του φοραω σκετο φορμακι χωρις εσωρουχακι. ολη μερα τιραντακι εσωρουχο και κοντομανικο.

κουκι οντως εχει χαλασει ο καιρος λιγο κι εδω... δεν πειραζει. θα τον παμε το επομενο. την τεταρτη ερχονται κατι φιλοι μας διακοπες για μια βδομαδα με το χρονιαρικο μωρο τους και ανυπομονω... την επομενη βδομαδα θα παμε μαζι τους τρικαλα και θα τους βαφτησουμε το μπομπιρακι!! θα πεταχτουμε και θεσσαλονικη στην αλλη μας κουμπαρα για ενα τριημερο μετα τη βαφτιση κι ετσι αυτες θα ειναι οι διακοπες μας για φετος...

το μικρακι μας θα μεινει εδω με τη μαμα μου... δυσκολευομαι λιγο στην ιδεα μιας βδομαδας μακρια του αλλα θελω κι ολας να ξεκουραστω και να περασω καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 729
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! τι κανετε? εμεις καλα!!! κυριακη σημερα θα παμε στη γιαγια και τον παπου. τωρα ριχνουμε ενα μικρο υπνακο και σε λιγο θα ετοιμαστουμε να φυγουμε... και σε μας ειπε η παιδιατρος πριν τον 6 οχι αντιλιακο αλλα για θαλασσα δεν ρωτησα αλλα απο οτι βλεπω δεν εχει θαλασσα φετος αντε κανενα σκ και αν.....εμεις για να αφησουμε το μωρο καπου δεν γινετε γιατι το φαι του ειναι μαζι μας και ετσι θα περιμενουμε το επομενο με τα κουβαδακια μας :D:D:D:D:D

Ρανια μου ευχομαι ολα να πανε καλα με τον πεθερο σου και τελικα να τα καταφερει.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalημερα κορίτσια

στην παραλια πηγαμε σε ενα καφε που εχει τραπεζια κατω ακριβως απο μεγαλο δεντρο κ υψωνεται κ λοφακι ακριβως απο πισω οποτε δεν την ειδε καθολου η ηλιος- καπελακι φοραμε κ αντιληακο μας ειπε οτι μπορουμε να παρουμε ενα φυτικο με δεικτη 30 (ακομη δεν επιτρεπονται χημικα στο δερματακι τους- οι υψηλοι δεικτες δλδ) -δεν θυμαμαι την μαρκα.

Το βραδυ πηγαμε κ σε μια φιλη κ γυρίσαμε 3.30 το βραδυ - η μικρή μια χαρα το σουρτούκεψε χθες! σημερα τπτ δεν εχει- ο καιρος μας τα χαλασε δυστυχως.

Κοριτσια εγω θα την βαλω στη θαλασσα τον αλλο μηνα-να ζεστανουν τα νερα λιγο- ειναι ανοιχτο πελαγος και εχει γαλαζια σημαια η παραλια που θα πηγαινουμε . πηραμε κ το οκ απο την παιδιατρο αλλα κ που ρωτησα εναν παιδιατρο διπλανης πόλης που ειναι κορυφαιος κ πιστοποιημενος συμβουλος θηλασμου (τα λεω αυτα γιατι θεωρω τους παιδιατρους που εχουν σωστη ενημερωση για το θηλασμό ανθρώπους που αγαπούν κ ψάχνονται στο αντικείμενο τους) οτι κ απο νωρίτερα ακόμη μπορουν να μπουν στη θαλασσα.

Ο ηλιος θελει προσοχη κ οι ωρες που κυκλοφορουν τα μωρακια.

αυταααα

Αχ σας ζηλευω που θα ξεφυγετε λιγο κ θα κανετε διακοπούλες παλιοκόριτσα!!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελουδάκια κ μωράκια!

πώς πήγαν οι βόλτες? εμείς κάναμε χτες μια σύντομη βολτούλα, ήρθε η γιαγιά μας σπίτι για σ/κ, όλα καλά! τελικά 21 Αυγούστου τα βαφτισάκια μας κ λέμε για απόγευμα, να γίνει κ σωστά το catering, χωρίς να ιδρωκοπήσει ο κόσμος...

κατά τα άλλα, στο λαιμουδάκι του μπέμπη μας βάλαμε Fissan πούδρα γιατί δεν αντεχόταν άλλο η κατάσταση :oops: βέβαια η παιδίατρος είχε πει πως δεν πρεπει να το χρησιμοποιούμε, αλλά προσπέρασα την άποψή της :roll:

πήγαμε 7 κιλά, τρώμε το φαί μας όπως καταλαβαίνετε :D

φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας βρε κορίτσια !!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

τα καταφερα να ριξω μια ματια στον ιστό και γώ!!! περασαμε ενα κρύωμα... απαπαπααα... κολλησε ο αντρας μου (ισως απο το μετρό;;) και το πιασαμε όλοι! απο ενοχληση στο λαιμό, εγινε ΤΡΕΛΟ ΣΥΝΑΧΙ που εφυγε με αντιβίωση και αφήνει εναν βήχα... το τσιχλάκι μας εχει πολλά μυξώνια που τα τραβαμε καθε τρεις και λίγο με το γνωστό μαραφέτι...

α! τελικα πηρα το swing της medela !!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ δηλαδή! βρήκα την υγειά μου (την ψυχική θα ελεγα χιχιχχιχι) ! με αυτό μπορώ και "κλέβω" ενα γευμα των 130 ml περίπου στο 24ωρο, να εχω καβατζούλα αμα κανω καμια μεγαλη βολτίτσα!! μεχρι τωρα ημουν με το ματι στο ρολόι ! σαν τη σταχτομπούτα δηλαδη...!!! πωπωω βρε παιδιά πως ταλαιπωρήθηκα ενα τρίμηνο... δεν λέγεται !!!!!

οποτε εχουμε καθιερώσει μια βολτα την ημέρα -ειτε μεγάλη ειτε μικρή- και απο το απογευματάκι και μετα πεφτουν οι ρυθμοί μας ! υπνο απο τις 8 - 9 περιπου εως τις 8- 9 το πρωί (εννοείται με 3 - 4 διακοπές τη νύχτα τουλάχιστον ! αλλα χαλαράαααα...) γι αυτό και στη διαρκεια της ημερας δεν πολυκοιμάται.... αντε να τον κλεψει κανενα μισαωρακι μετα απο κανα γεύμα ή στην βόλτα αλλα τιποτ αλλο! γαριδάκι το ματι χιχιχιχι !! :x

φορμακια και μεις μόνο το εσωτερικό αλλα με το κοντο μανικακι προς το παρόν μες στο σπιτι!

air condition βαζουμε στο σαλόνι και ερχεται και στο υπνοδωμάτιο (το βραδυ) αλλα την ημερα καποια στιγμή βαζουμε στο σαλόνι και καθόμαστε εκεί με το τσιχλάκι, αρκεί να μην μας "βαραει" απευθείας ! δεν γινεται αλλιώς... ειναι κόλαση το καλοκαίρι στην πόλη... μπλιαχ ! ειναι και ζεστό το σπιτι... οτι γλιτώνουμε τον χειμώνα απο θερμανση μας τα τρώει η ΔΕΗ το καλοκαίρι ! τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!σημερα πηγαμε αθηνα.δυστυχως δεν ειδαμε τα διδυμακια,τα ειχαν αλλου.η μαμα πολυ ταλαιπωρημενη απτην καισαρικη.εκανα 10 φορες το σταυρο μου ποσο καλα γεννησα..τελικα θα βαφτισουμε το κοριτσακι!

το πρωι περιμεναμε το μπεμπεκο να τον ταισουμε και να φυγουμε..ειχε φαει απτις 23:45 χτες βραδυ.ξυπναω στις 7,κανω μπανιο,ετοιμαζομαι,βγαζω γαλα να αφησω..ο μπεμπης τπτ.φυγαμε πια και τον ξυπνησε η μανα μου στις 10!και μολις γυρισαμε το μεσημερι κοιμηθηκε ενα τριωρακι(κι εμεις μαζι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε Ράνια με το καλό το βαφτιστηράκι σας!!! Εμείς βαφτίσαμε αγοράκι το 2009 κ μου φαίνεται ότι θα πήξω στο αγόρι... εκτός απο την ανιψιά μου, δεν βλέπω να "παίζει" κανένα άλλο θηλυκό στο εγγύς περιβάλλον... μιλάμε, είμαστε μια παρέα κ αν σας πω ότι ΟΥΤΕ ένα ζευγάρι δεν έκανε κόρη :shock: και όσοι δευτέρωσαν, αγόρια έκαναν, άρα κ εμείς που είναι και αγοροοικογένεια ο σύζυγος, για πουλάκι με ξαναβλέπω :lol: Να είναι καλά τα μωράκια μας κ να μας έρθει έτσι όπως το πρώτο κ ό,τι να΄ναι.

Επίσης, καλά κάνεις κ κάνεις το σταυρό σου, γιατί όντως η καισαρική είναι ένα ζόρι για 2-3 μέρες :roll: είσαι σαν κομένη στα 2...

Περαστικά Μαρία!

καλή μας εβδομάδα κοριτσάκια! ξεκινάω κ εγώ ξανά δουλειά, στο φροντιστηριο θερινά προετοιμασίας για πανελλαδικές. bye-bye!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια. τι κανετε? εμεις τελικα χτες πηγαμε τη βολτα μας και ο μπεμπης το καταευχαριστηθηκε!! σημερα δε μας βλεπω να κανουμε κατι το ιδιαιτερο... ο αντρας μου θα δουλευει οοολη μερα κι ετσι... τελος παντων.. αυριο πρωι εχουμε γιατρουλη και ανυπομονω...

ο μικρος τις τελευταιες μερες εχει κανει νινιδα ρε γαμωτο και ελεγα οτι θα τη γλιτωναμε... πωπω πολυ χαλια ρε παιδια...ευτυχως εχει πολλα μαλλακια και δεν φαινεται στις βολτες μας αλλα αν το παρατηρησεις ειναι χαλια... αυριο να δουμε τι θα μας πει ο γιατρος... οσες ειχαν τα μπουμπουκακια σας εφυγε η ακομα?? καθολου δε μ αρεσει!!! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε όλες!

Σοφουκι μου η διδια μου ειχε πολυ νινιδα και μαλιστα στο μετωπακι (!) μετα γεμισε κ το κεφαλι της- τωρα εφυγε -θελω να πιστευω οτι δεν θα ξαναβγαλει. παντως αυτο που εκανα ηταν να της το τριβω με ενα βαμβακακι βουτηγμενο στο ελαιολαδο κ μετα με μια χτενουλα μπεμπε (με στρογγυλεμενες ακρες για να μην της τραυματισει το κεφαλακι ) την χτενιζα κ τα κομματια που ηταν να φυγουν εφευγαν.ασε- ανακουφιζοταν η καημενουλα οταν καναμε 'beaute' τοσο που εκλεινε τα ματακια κ κοιμοταν.. Ευχομαι να σας φυγει συντομα.

Επισης να σου πω οτι καναμε κ αγωγη με μια αλοιφη (Stellaker/Mustella) - για 14 μερες κ μετα για 15 μερες ελαιολαδο κ ξανα 14 μερες αλοιφη κ τωρα παλι ελαιολαδο (στα σημεια που εμεινε κακαδάκι)

Αντε να παμε για καφε σημερα- ο καιρος εφτιαξε μεν αλλα φυσαει μαμώτη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!!

Μαρακι μου περαστικουλια και σε σενα και στον τσιχλακο!!!! βρε κοπελια 130μλ βγαζεις μονο με το swing? εγω βγαζω μεχρι 160 με το μινι και σκεφτομαι να το παρω και γω μηπως βγαζω περισσοτερο....εμενα το προβλημα ειναι το βραδι, το πρωι μπορω να βγαλω αρκετο αλλα απογευμα η βραδι αντε κανενα 40-50 μλ.

η μαμμυ νομιζω ειχε πει για την μουντιζαλ για τα ουλακια? μας την εδωσε και μας η παιδιατρος γιατι πιπιλαμε πολυ τα χερια αλλα δεν του αρεσει καθολου...την πρωτη φορα μαλιστα εκανε σαν τρελο δεξια αριστερα το κεφαλι και μετα εβαλε τα κλαματα αλλα τωρα καπως καλυτερα....

demaki καλη αρχη στη δουλεια.

κουκιδακι και σοφουκι φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Dolfin να σου ζησουν τα ζουζουνακια σου. Ο παιδιατρος μου ειπε να τον βγαζω μετα τις 6 το απογευμα εξω. Αντηλιακο μεχρι 6 μηνων δεν κανει στο δερματακι τους οπως και στην θαλασσα μεσα. Βαλε αιρκοντισιονερ απλα να μην τα χτυπανε, αυτα υποφερουν απο την ζεστη περισσοτερο απο εμας. Το βλεπω και στο δικο μου που κοιματε πιο ηρεμος οταν εχει δροσουλα. Ειχα ρωτησει και το παιδιατρο και μου ειχε δωσει το οκ.

Μονο φορμακι του φοραω.

Ελπιζω να βοηθησα λιγακι.

σε ευχαριστω πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα , τι κανετε? χαθηκα γιατι ελλειπα για 3ημερακι, πηγαμε στο παραθεριστικο της μαμας.

αν κα μας τα χαλασε ο καιρος ωραια τα περασαμε. :D

κουκιδα οι κωδικοι ειναι στο πανω μερος της συσκευασιας.

σπιρτουλι, μαρια κ ρανια εμεις μειναμε να θηλαζουμε?

εκτος απο την ρανια που εχει αποθεμα στο ψυγειο, οι υπολοιπες γιατι δεν ζητατε δειγματακια γαλα απο την παιδιατρο ωστε αν ξεμεινετε κ λειπετε να μην αγχωθειτε? εγω ετσι κανω κ εχω το κεφαλι μου ησυχο...

συνολικα δλδ θα πιει 5-6 γευματα το μηνα σκονη. αληθεια ποσο καιρο λετε να θηλασετε? σπιρτουλι, μαρια το βραδυ ξυπνανε για μαμ? ρανια δεν ρωταω γιατι κ ο δικο σου ιδιο προγραμμα με τον δικο μου εχει ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω βρε σπιρτουλακι... στη διαρκεια της ημερας πινει ανα 2 ωρες, πότε να κανω και αντληση παραπανω ;; ή εγω παραγω ακριβώς οτι χρειάζεται ο τσιχλάκος ή δεν θα τα παω ποτέ τελεια μετα θήλαστρα... χιχιχι !! αφού παίρνει βάρος ολα καλά !

και με ενα γευμα κλεφτό την ημερα μια χαρά ειμαι!

απολαμβάνω τόσο πολύ την "επικοινωνία" μας με τον μικρό την ωρα του θηλασμού που οταν του δινω μπιμπερό (ακόμα και δικό μου γαλα!!) ψιλοχαλιέμαι... :roll:

Κωνσταντίνος εγώ σκέφτομαι να το κανω 6μηνο αποκλειστικό... μετα που θα βάλουμε και στερεες θα λιγοστεψουν οι θηλασμοί, το σκέφτομαι να το τραβήξω και μετα το 6μηνο αλλα δεν ξερω ακόμα...

μιλάμε για εξάρτηση... μαλλον εγώ θα δυσκολευτώ να αποθηλάσω καποια στιγμή και οχι ο μικρός!!!!

ατιμη ωκυτοκίνη !!! χιχιχι :lol:

α! και το βραδακι ξυπναει 3 - 4 φορες τουλάχιστον (σε 12ωρο διαστημα), τον αλλαζω πανα, τον ταίζω, αποκοιμιεται στην αγκαλια μου και τον βαζω στο κουνακι του !

το βραδυ ομως δεν του μιλάω και δεν αναβω φωτα και ετσι καταλαβαίνει οτι ειναι ωρες υπνου και κοιμαται στο πιτς φιτίλι μολις φαει !

ωχ! σα να περασε η ώρα και χανω υπνο μου φαίνεται... φιλάκια και ονειρα γλυκά !!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω ρε μαρακι,τρωτε ξενυχτι δηλαδη...οταν τρωει απο το μπουκαλι αυτη τη μια φορα που του δινεις,ποση ωρα τον κραταει?μηπως το τελευταιο του γευμα να το δινεις απτο μπουκαλι για να ξερεις ποσο τρωει?εμας κραταει τουλαχιστον 7ωρο τη νυχτα.εχει κανει και 10ωρο βεβαια..κι εγω 130-140 του δινω καθε φορα.την ημερα βεβαια τρωει ανα 3-4 ωρες.ευτυχως ομως το παιδακι μου κοιμαται σερι το βραδυ και το μεσημερι ενα τριωρακι στανταρ.οποτε χορταινουμε υπνο κι εμεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα εχω ξεκινήσει την αντληση και εχω δώσει μονο 2 -3 μπιμπερό ... οχι το βραδυ !

αλλιώς πώς θα μου αποκοιμηθεί ;;; μόνο στο στηθος κοιμομαστε γαλήνια...χιχιχι... :P

α δεν εχω πρόβλημα με το βραδινό υπνο παρ ολο που ακούγεται ταλαιπωρία! μια συνήθεια ειναι και ευτυχως παντα προσαρμοζόμουν ευκολα σε αλλαγές στη ζωή μου... και για τον υπνο... συνολικά φτανουμε τις 8 - 9 ωρες (αθροιστικά) και ειμαι μια χαρούλα ! ειλικρινά! :x

α! και μερα παρα μερα περιπου, κοιμαται και το μεσημερακι ενα 2ωρο οπως σήμερα δηλαδή και ετσι εριξα και γω εναν εξτρα υπνακο ;)

ελα διώξε με τώρα να κοιμηθώ και γώ!!!!! γιατι σημερα με το που κοιμηθηκε για βραδυ εκανα καθαριοτητες μες στο σπιτι και ξαναζωντάνεψα... γαρίδα το ματι μου...

διωξε με να παω για υπνο καλέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!! :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσοπουλα μου!! τι μου κανετε??εμεις ξυπνησαμε 7μιση, ηπιαμε το γαλα μας και καθομαστε στη βεραντα να πιει και η μαμα τον καφε της!! τωρα θα πρεπει να τον κρατησω ξυπνιο καμια ωριτσα για να κατεβουμε κεντρο και να μου κοιμηθει στο καροτσακι του. στις 12 εχουμε γιατρουλη! για να δουμε τι καναμε και αυτο το μηνα!!

πωπω μαρακι ταλαιπωρια τρελη μου ακουγεται κι εμενα αυτο ολο!! :?:? κουραγιο...

αυριο ερχονται και οι κουμπαροι μας... τελεια!! το μονο που σκεφτομαι ειναι οτι παλι θα τρωμε συνεχεια εξω και κριμα τα κιλακια που εχασα... στο σπιτι ψιλοκρατιεμαι... αλλα οταν βγαινω... καταστροφη!!! βρηκα ενα ωραιο συνολο για την αλλη βδομαδα που θα γινουμε νονοι και θελω να βρω μια κοκκινη γοβα σημερα... δε μπορω και τα τα κουνια με τπτ... αντε να δουμε τι θα βαλω...

ο μικρος νομιζω τωρτα που μιλαμε οτι τα κανει... :D:D

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια .... τι μου κανετε?

μονο ο δικος μου κανει συνολικα 4 γευματα?

τρωει ρε κοριτσια στις 9πμ, στις 13.30, στις 18.οο κ τελευταιο γευμα στις 11.οο κ μετα κοιμαται σερι ως την αλλη μερα [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] !!!

πινει κανενα μωρακι s26 gold? αν ναι μπορειτε να κανετε εγγραφη στο σαιτ http://www.pfizernutrition.gr/tabid/131/Default.aspx κ σας στελνουν ενα γαλα δωρο το νο 2 βεβεαια! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.

λοιπον και γω μαρακι εχω στο νου μου για 6+ μηνες θηλασμο αλλα θα δουμε πως θα παει ο μπεμπης με τα κιλα...

εμενα το βραδι θα φαει κατα τις 8,30-9,00 και θα ξυπνησει ξανα καποια στιγμη απο 2-4 για ενα 5-7 λεπτο γευμα και μετα παλι απο 3 με 4 ωρες θα ξαναφαει αλλα θα κοιμαται 12 ωρες την νυχτα... 9 το βραδι 9 το πρωι θα ξυπνησει, 10 το βραδι, 10 το πρωι και παει λεγοντας....

κων/νε ευτυχως που εχουμε και εσενα και μας ενημερωνεις :-*:-* αν και εγω δεν δινω συμπληρωμα αλλα η παιδιατρος μου εχει δωσει ενα δειγμα απο απταμιλ.

φιλια και καλη σας μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας μανουλες τι νεα?ρανια μου λυπαμαι για τον ανθρωπο αλλα ειναι ατιμη αυτη η κολωαρρωστια.....και μεις ζεστενομαστε πολυ καλα την βγαλαμε με τον ανεμηστηρα ως τωρα αλλα απο βδομαδα θα αναψω κληματιστηκο στο δωματιο που θα πιασουν οι ζεστες γιατι δεν λεει....και η μικρη ιδρωκοπαει το μαναρακι ,μου απο βολτες και καροτσαδες αλλο τιποτα ολο και καπου παμε και ετσι και αυτη απολαμβανει και εμεις ξεσκαμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koριτισια καλημερα!

πωπω ποσο το απεχθανομαι το air condition :| αλλα στην αναγκη θα το αναψω τι να κανω!

Απο γευματα εμεις κανουμε 5. ενα νωρις το πρωί κ μετα πρωινο/ μεσημεριανο/απογευματινο κ βραδυνο.

αυριο θα παω jambo με τις φιλες μου να παρουμε τζιτζιλα για να φτιαξουμε ενα diaper cake μιας κ γενναει μια φιλη μας μεσα στο μηνα! το βρίσκω φανταστικό για επισκεψη στο μαιευτήριο!θα το κανουμε με βαση αυτο που εχω στο δωματιο της μικρης -(για την ακριβεια τωρα αρχισα να χρησιμοποιω τις πανες που ειχε)

πολύ χαιρομαιιιι [smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!καλα,εχω το μπεμπεκο διπλα μου στο ριλαξ του και ακουμε αντυπα!απτην κοιλια μου μια ταραχη την παθαινε με τον αντυπα!ενα σου σημαδι μονο,μωρο μου καλησπερα(τρελαινεται) και τα σχετικα!εχει πολυ γελιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι ας αργησα!

Καναμε εμβολιακια αλλα ευτυχως ακομα δεν ανεβασε πυρετουλη.

Ειναι 65 εκατοστα κ 6290 κιλα. ΜΑς αφησε θαλασσα και αντιηλιακο φυτικο της Mustella. Τα ουλα της ειναι πρησμενα και το χερι το βαζει ΟΟΟΛΟ μεσα στο στοαμ. Κραταω τις πιπιλες στο ψυγειο και οταν τις δινω ανακουφιζεται πολυ το γλυκουλι μου.

Βεβαια μας ειπε οτι στη παραλια μεχρι τις 11-12 το πολυ και μετα τις 5 , αλλα ειναι πιο καθαρη η θαλασσα το πρωι. Ευτυχως στη Χαλκιδικη που παμε εχει κρυσταλλο θαλασσα.

Κρεμουλες μετα το 15Αυγουστο αρχιζουμε.

Κωνσταντινος κωδικους απο Λιμπερο κρατας? Εχω παρει ενα πακετο αν θελεις να σου στειλω τον κωδικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ !! ΤΟ ΕΒΕΛΙΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ!!!

ευχομαι να μην ανεβασει πυρετουλι - να σου πω ρε Γιουλ μηπως να την πηγαινετε το πρωι για εμβολιο? για να ανεβασει λιγοτερο -αν ειναι να ανεβασει δλδ.

αυτο το αντηλιακο μας συστησε κ εμας η παιδιατρος (η οποια καλα καταλαβα την τελευταια φορα που πηγα οτι την ειδα λιγο 'φουσκωμενη' αλλα ντραπηκα να την ρωτησω αν ειανι εγκυος -μηπως ειχε τπτ φουσκωμα δλδ. αλλα τελικα ειναι οπως εμαθα κ αναρωτιεμαι που θα μας πασαρει οταν ειναι να γεννησει..... :shock:

και σημερα πηγα τον σκυλακο μου βολτα- μια ωρα περπατημα (τι περπατημα- τρεξιμο κ τραβηγμα ετσι που με σερνει- εχω χασει το feeling πρεπει να τον κοντρολαρω λιγο καλυτερα οπως πριν- με ξεμαθε ο καημενουλης)

Ρανια ..μωρο μου καλησπέρα...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki χαλκιδικη που πηγαινεις? λες να βρεθουμε σε καμια παραλια?

ναι τον κωδικο τον θελωωωωωωωω στειλε πμ....

ρανια της ποιοτικης μουσικης ειναι ο γιος βλεπω :lol::lol:

που τον βρισκεις που τον χανεις στα μπουζουξιδικα θα ναι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...