Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

ΘΑ ΜΕ ΥΠΟΣΤΕΙΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ Μ....

ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ.......ΒΛΑΜΜΕΝΑ, ΟΤΑΝ ΠΡΩΤΟΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΑΓΕΝΝΗΤΕΣ.... :lol:

ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΗΝ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΓΛΥΚΑΝΑ, Ε???? ;)

ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΞΕΝΕΡΩΣΑ..ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ....

ΕΥΤΥΧΩΣ, ΚΛΗΡΟΝΟΜΗΣΑ ΤΗΝ ΤΟΝΙΤΣΑ... :P:P

ΑΡΩΤΗΣΗ:ΟΛΕΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥΛΟΓΟΥΔΕΣ ΕΙΣΤΕ????ΚΑΤΑΛΑΒΑ.ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΤΣΙ 10 ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ...

ΠΟΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗ??? :P:P

ΚΑΛΑ ΡΕ ΣΕΙΣ?ΑΠΟ ΤΙΣ 7 ΓΡΑΦΕΤΕ?ΤΣ-ΤΣ-ΤΣ.....

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ.ΕΠΟΥΔΕΝΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ.....

ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΜΥΓΔΑΛΕΣ,ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ ΤΟ ΜΑΝΤΗΛΙ...

ΑΠΟ ΠΑΝΑ, PAMPERSΟ,ΟΤΙ =ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΤΕ.ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ ΣΑΝ ΤΙΣ ALWAYS ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΔΟΣΟΥ ΠΟΤΕ....ΣΤΟΥ ΛΙΝΤΛ ΕΙΧΑΜΕ ΒΓΑΛΕΙ ΦΛΟΥΜΠΕΣ

ΒΑΒΥΛΙΝΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΕΣ...ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΨΕΣ....

ΜΑΡΥΛΟΥ, ΑΠΌΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟ ΚΟΥΝΕΛΙ ΤΟ ΠΝΙΓΕΤΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.....

ΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΠΕΘΕΡΙΚΟ??????ΘΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ....

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

..μην μας την λες βρε ΤΕΟ-ποπιτσα.. :((:((:((:((:((

κατα βαθος ειμαστε καλες κ φρονιμες κοπελουδες .. :lol::lol::lol:

εγω μπειμπιλινο πανες εβαλα στις μεγαλες μου οταν πλεον τις χρησημοποιουσαμε μονο την νυχτα για καθε ενδεχομενο ..Τελειως χαρτοσακουλα ηταν ομως ..

Τα παμπερσ τις ειχαν βολεψει αυτες ομως το μικρο για ενα περιεργο λογο δεν τις αντεχε ..ουτε τα ακτιβ φιτ ουτε τα μπειμπι ντραι ..εβγαζε κοκκινιλες απο το πουθενα ..Με του λιντλ αντιθετα μια χαρα ..τι ναπω .. :roll:

Μωρε που ειστε ολες πουλακια μου σημερις ??

Το απογευμα θα κανουμε αγωνα δρομου η βαφτιση στον ιππικο ομιλο στον καρτερο κ ο γαμος στην Ρογδια ..Πως θα βαλω εγω παλι τακουνι μου λετε ? Θα ξεπατωθω αλλα το φουστανι μου το ζηταει ρε γμτ ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι ηρθα και γωωωω... καλα σας εχει πιασει μια πολυλογια αλλο πραγμα...

γεια χαρανταν τεο κουλ...εισαι τοσο κουλ οσο περιγραφεις γηηηηηη??? :lol::lol::lol:

εγω κινεζικα δεν τρωω ειπα.... και να ερθω να σας κοιταω δεν λεει αρα θα σας δω στην επομενη συναντηση για καφε...

Μαριλου προσεξε μην, απο το πολυ μπροσκερας....παθεις καμμια αφυδατωση ;);););) χρειαζεσαι πολλα υγρα... :lol::lol::lol::lol:

bye προς το παρον και αν κοιμηθει επιτελους λιγο αυτο το παιδι μπορει να ξαναφανω... :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΜΕ ΥΠΟΣΤΕΙΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ Μ....

ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ.......ΒΛΑΜΜΕΝΑ, ΟΤΑΝ ΠΡΩΤΟΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΑΓΕΝΝΗΤΕΣ.... :lol:

:)):)):)):)):)):)) ΚΑΛΟΟΟΟ!!!!! :)):)):)):)):))

Με πεθερικο εχει η Μαρια(anm) θεμα τρελο αλλα κι ολες οι υπολοιπες!!!! :lol: απλως της Μαριας ειναι ακουσον ακουσον!!!! θα σε ενημερωσουμε τη Πεμπτη!!!! :P

Τι ακνει ο Ντοντος σημερα;;; σε επαιρνα τηλ αλλα ΠΡΡΡΡΡ κι εσυ!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ελσα δε τρως κινεζικο;;;;κριμαααα.....

Μωρη Σωσω μη ξαναφυγεις τοσες μερες!!!!!!!!!! :((:((:((:((:((:((

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai gv ayto λεω φιλεναδα..πολλες μερες τελικα...

δεν εχουμε προβλημα ολες μρ τισ πεθερες φιλεναδα..με το μπαρδονι..

εμενα ειναι 1 χαρα...αφου ειναι νεκρη..πλακα κανω..τη γυναικα την εφαγα με το χιουμορ μου..

ρε μαθετε να μιλατρε..τισ μετοχες δε τισ ειχατε ποτε;;

ολο φαγωτος και ολοιδρωτος...φαγωμενους και ιδρωμενος...αχαχα

ρε συ τεο κουλ..δε θα ερθεις κινεζικο;;και για ποιον οργανωνω παρτηυ εγω;;

βρηκα επιτελους μελανι..αν δεν ειναι μεςσα μελανι για σφραγιδες..τι να ποω..ολοι οι κουλοι εδω..

ξανα γδαραμε τα γονατασ..

τεο αλλη φορα γινεται αν γραφεις με μικρα γιατι ζορερομαι που λετε και εδω;;χζχζ

αμν τι εννοεις;;

θα τον ξεμπροστιασεις;;δε του λες να σε ριξει και 1 μπρουσκερας ημπως και γεννησεις κανονικα;και παρει θεση και το παιδι;;;

φαγαμε χειροποιητα μακαρονια..πηγαμε θαλλσα..αλαλ δεν την εβαλα..φοβαται που λρε..και δε θα την ξανα βαλω..αμα ειναι να μου βγει ζαβο με το μπανιο!@

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Σωσω εσυ δεν εχεις πεθεροθεμα γιατι την εχεις μακρια!!!αν ηταν διπλα σου δε ξερεις.... :roll:

Ναι καλε η Ελσα δε θα ερθει οχι η Ποπη..

Της Ποπης στο κινεζικο τη Πεμπτη!!!! :lol::lol:

Ουτε εγω το ξερω ομως αυτο το κινεζικο που λες..που ακριβως ειναι και πως το λενε;;;

Κατα τις 6:30 να προλαβω οκ;;

Μαρια ε μη γεννησεις μεχρι τοτε και δε φαει το νινι νουντλς!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αληθεια κοπελια ηθελα να σε ρωτησω απο προχθες που ειμασταν στο καφε,λιστα εχεις κανει πουθενα για το μπεμπε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αι μωρη που θα ξοδευτεις και για λιστα...ακομα δε τη γνωρισαμε θελεις να την παρεις και δωρο..καλα ρε παιδια...

καταλαβα οτι θα ερθει ο τεο κουλ..και ο χιτο σπιρτουλι..απλα τα εκανα...πουτ...στο μυαλο μου και ζοριζομαι..

φαγαμε γαριδακια..με κοτοπουλο..καροζπουζι..με κοτοπουλο...

συμπαρασταση στην ευα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γαριδακια με κοτοπουλο;;;καρπουζι με κοτοπουλο;;;;; μηπως σας πηραξε ο Σαντορινιοτικος αερας;;;;να φυγετε απο κει σας χαλαει να ερθετε πισω!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυλογουδεεεεεεεεεεεεεεεεεεες :lol::lol::lol::lol:

επιστρεψαμε απο την βαφτιση κ απο τον γαμο στην αλλη ακρη ..Χριστε μου δεν ξαναφοραω τακουνια τελος παυλα κ γραμμη κ θαυμαστικο ..

Εβαλα τις μικρες για υπνο κ επεσαν ξερα κ τα τρια ..εμ δεν ειναι να καθεσαι κ μεχρι αργα ..το πολυ εντεκα κ εντεκαμιση ειμασταν πισω ..Παιδια το μικρο εκανε φαν κλαμπ στον λυραρη ..τετοια λατρεια δεν την εχω ξαναδει .. :lol::lol::lol: Αλλα δεν το μπορω αυτο το ντιρλι ντιρλι συνεχεια μεσα στ'αυτια μου με τα κρητικα ..ελεος ..

Σωσω ευχαριστω για την συμπαρασταση στο κοτοπουλοκαρπουζι ..Αλλα βρε αθεοφοβη κ γαριδακια με κοτοπουλο ??/ Με συγκινεις καλο μου :D:D:D:D

καλε ουτε εγω εχω προβλημα με την πεθερα μου =))=))=))=))=)):)):)):)):)):))8-}8-}

Αυριο το προγραμμα λεει θαλασσα οποτε φτου κ απ την αρχη τρεξιμο ..

Παω να ξαπλωσω την κορμαρα μου αλλα θα ταισω κ πρωτα την λελουδο μου γιατι σημερις αν εξαιρεσει κανεις το μεσημεριανο δεν εχει αγγιξει τιποτα .. :roll: Αρχισαμε παλι τα κουλα μου φαινεται ..

τεσπα ..καλη κ ηρεμη νυχτα κοριτσουδια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....7.30 κλασικα...

να φανταστειτε τη σαβουρα τρωμε...σημερα πηγα για κακα μετα απο τοσες μερες..χαχα.σας εφτιαξα πρωι πρωι ,ε;;

η αδερφη μου ακομα κοιμαται..

ε μη ξανα βαλεις ρε φιλεναδα....αφου δε το χεις...

οντως..κουραση τα πολυ κρητικα...

και μη ξεκινηετε να μου τη λετε..

δε παλεουνται πολυ ωρα..

σημεραα θα κανωπιρτσα...κοτοπουλο εννοειται..

και το πρωι καμαι τυροπιτα..με κοτολουλο παντα..

θα παμε θαλλσσα αλλα δε τη βαζω..λετε να το ξεπερασει;;

η θα μας παει το καλοκαιρι με γΝΤΙΑ ΚΑΙ ΣΚΟΥΦΟ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανταμίτσες!!!!Καλά βρε Σωσώ εγώ είμαι γκαστρωμένη εσύ κάνεις τους συνδυασμούς που σκοτώνουν????γαριδάκια με κοτόπουλο????μήπως εκεί στη Σαντορίνη δε ξέρουν να τρώνε???!!!!Εγώ πάντως από δω και πέρα αν ξανακάνω κάτι με άντρα πρώτα θα ρωτάω "είσαι ορφανός πουλάκι μου?γιατί αν δεν είσαι bye bye!!!!!".

Αντωνία τι λίστα μου λες παιδί μου???Δε τα καταλαβαίνω εγώ αυτά τα πράγματα!!!!Είμαι τελείως και εντελώς λιτή κι απέριττη μέλλουσα μαμά!!!!Μόνο τα απολύτως απαραίτητα κι αυτά μερικά μου τα έχει δώσει η κουμπάρα μου!Σιγά μη κάθομαι να ξοδεύομαι τώρα για κανένα 40 εκατοστά ανθρωπάκι!!!Να μεγαλώσει πρώτα λίγο να καταλαβαίνει και μετά θα της παίρνω τα καλύτερα!!!

Ευάκι με τρεις τσούπρες κι εσύ μου θέλεις και τακούνι???Αφού το ξέρεις αυτά δε συνδυάζονται!!!!Μόνο αν είσαι Μενεγάκη κι έχεις 2 3 νταντάδες να τα κυνηγάνε κι εσύ να κάθεσαι κύρια να τρως το γαμοπίλαφό σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισαμε απο θαλασσα ..τελεια ηταν ..μιλαμε δεν κουνιοταν φυλλο στην αγ πελαγια ..

Ρε Σωσω αν την αφησεις ετσι την μικρη κ δεν την βαζεις εστω κ λιγο θα το παρει απο φοβο ..δεν σου λεω να της βουτηξεις το κεφαλι κ να τα δει ολα αλλα πηγαινε το λαου λαου ..Κατσε μαζι της στα ρηχα παρτε κ κουβαδια μαζι κ αρχιστε λιγακι το παιχνιδι ..σιγα σιγα πηγαινε την λιγο πιο μεσα ..με τροπο παντα ε ? Καποια στιγμη θα αρχισει ν'ανοιγεται ..

Πιτσα με κοτοπουλο μπορουμε ανετα να το βαφτισουμε πιτσοπουλο κ να το φαμε .. :lol::lol::lol:

μμμ Τυροπιτα με κοτοπουλο το λεμε κ αυτο τυροπουλο κ επισης το χλαπακιαζουμε χι χι.. :lol::lol::lol: Παλι ονειρευομαι φαγητα ..κλαψ χτες ουτε το γ..γαμοπιλαφο εφαγα ουτε τιποτα οπως καταλαβαινετε ..ειπαμε ο στοχος στοχος ..αλλα την Πεμπτη θα τον γραψω τον στοχο κ θα φαω κινεζικο !!!!

Ναι ρε παιδια τα τακουνια ειναι φονικο οπλο λεμε ..Καποτε τα φορουσα με ανεση αλλα τα τελευταια χρονια δεν με κρατανε τα ποδια μου ..Αλλα κ τι να κανεις ρε γμτ με την παντοφλα ??

Μαρια εγκυμονουσα οντως εχεις λιγο δικιο σ'αυτο που λες για τις αγορες ομως πχ η λιστα ειναι για μενα σωτηρια κ αποδειχτηκε σωστη κινηση για τα δωρα που θα σου παρουν για το μωρο ..Αλλο να τρεχεις σε διαφορετικες κατευθυνσεις ν'αλλαξεις οτι εχει παρει ο καθενας κ αλλο να ειναι συγκεντρωμενα ολα σ'ενα καταστημα κ να εχεις διαλεξει εσυ..Πρακτικοτατο πιστεψε με ..

Αναλαμπη ! Σωσω ξερεις πως λεμε τις εγκυμονουσες στην Κρητη? Βαρεμενες ..αν λοιπον το ακουσεις καπου μην βιαστεις να απαντησεις αναλογα ..Δηλαδη οταν καποια στιγμη κανεις αδερφακι στο Μαρθουλιω κ σου πουν ..καλε εισαι βαρεμενη ???!!! Μην ετοιμαστεις να πεις τιποτα ..αναλογο ..Για καλο θα στο πουν ..

Κ τωρα το μαθημα κρητικων τελειωσε κ θα σας πώ τι μου εκανε εντυπωση στον χτεσινο γαμο ..

Ο λυραρης ( ναι ναι αυτος που του εκανε φαν κλαμπ η μπουλουκα ..μνησθητι ..τι αλλο θα κανει αυτο το παιδι ..) δεν ηταν απ'αυτους που καθονται πανω σ'αυτα τα υπερυψωμενα πραγματακια κ κανουν ντιρλι ντιρλι συνεχεια ..Οοοοοχιιι παρακαλω ..Ειχε μικροφωνο με καλωδιο κ γυρνουσε τα τραπεζια κ την πιστα στιλ χριστοδουλοπουλος - απορω μ'εμενα απορω ..

Στο θεο σας πειτε μου γιατι εγω εμεινα παγωτο ..ειναι τωρα αυτο κουλο η οχι ? Εμενα μου φανηκε καπως ..Να μην πω για το υφος που ειχε οταν τραγουδουσε το αχ αυτος ο αααργαααλιοοοοοςςς σουυυυυυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυράρη Χριστοδουλόπουλο πρώτη φορά ακούω!!!!Ε ποτέεεεεεεεεε!!!!!!Έχουμε ξεφύγει τελείως!όταν δηλαδή κάνεις λίστα τι εννοούμε?σαν τι ακριβώς θα πρέπει να εμπεριέχει?ξεστραβώστε με λίγο κι εμένα την άσχετη καλέ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα ποτε δε μου αρεσε η λιτα..αυτο με τη λιδτα πρωτη φορα το ακουσα εδω..για λιστα γεννησης..

για λισυα γαμου ναι..

τεσπα..

οσον αφορασ τισ βαρεμενες...τις ξερω..και οχι τιποτα..ημουν στη χειρουργικη και εκει ερχοταν πολλα παππουδια..και οταν μιλουσαν κρητικα ,ρωτουσα..τι ειναι αυτο;τι ειναι το αλλο;;και ετσι εμαθα..

και επειδη δε καταλαβαινεται για το κοτοπουλ0ο..κανω συμπαρασταση που τρωει τοσο κοτοπουλο..

δλδ εφαγα σοκοφρετα με κοτοπουλο..μουρρλια ευα..

καλα..και παλ ιστη θαλσσα..ουτε για αστειο..ουτε με τα κουβαδακια..

θα το προσπαθησω στο ηρακειολ

ασε αυτη εψχει αποθρασυνθει εδω..

ολο ζημιες..εσαπσε τα γυαλαι της αδερφης μου..

εσπασε 1 ποτηρι εξω..1000 κομματια..μιλαμε θα το εσπαζα στο ξυλο..πως κρατηθηκα..

ανμ τι λεει ο μαφιοζος ιταλος;

αντε να γυρισουμε αυριο σπιτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε Μαρια μην το ψαχνεις ..κ γω πρωτη φορα βλεπω τετοιου ειδους λυραρη κ ομολογω οτι μου φανηκε καπως ..αλλα μετα λεω οτι ισως ειναι νεα μοδα ..τεσπα ..

Για την λιστα που λες ειναι απλο απλουστατο κ νομιζω πρακτικο ..Κανεις μια ερευνα αγορας ..Πας σε μαγαζια βρεφικων που σου αρεσουν πχ Μοδερκερ η πρεναταλ η κατι αλλο ..τους λες οτι θελεις να κανεις λιστα για νεογεννητο κ τους ζητας να σου δωσουν προσπεκτους των προιοντων τους με τα καροτσια , κρεβατια αλλαξιερες κ τελοσπαντων οτι θελεις ..Τα παιρνεις ολα αυτα πας σπιτακι σου καθεσαι με την ησυχια σου κ τα διαβαζεις .Μετα αποφασιζεις πιο μαγαζι επιλεγεις κ ξεκινας να διαλεγεις τα προιοντα που θες απο τον καταλογο του ..Επομενο βημα ενημερωνεις τους παντες - αν κ ο περισσοτερος κοσμος ρωταει για το αν κ που εχεις κανει λιστα για να σου φερει δωρο - οτι εκλεισες την λιστα του μωρου στο ταδε μαγαζι ..

Ετσι γλιτωνεις λιγο την ταλαιπωρια να πρεπει να γυρνας πραγματα που δεν σ'αρεσουν η ξαφνικα να βρεθεις με ενα εκατομυριο φορμακια που ουσιαστικα δεν θα τα χρειαστεις ..Δεν ξερω δεν θελω να σε επιρεασω σχετικα παντως εμενα με ειχε βολεψει αφανταστα ..ιδιαιτερα στις διδυμες μου ελυσε τα χερια ..

Δεν μου λες κατι αλλο , την Πεμπτη θελεις να περασω να σε παρω να μην περπατας εγκυος γυναικα ? Ουτως η αλλως στο δρομο μας εισαι ..Πες μου αν θελεις κ θα σου στειλω με πμ το κινητο μου να συννενοηθουμε ..

Οι υποδελοιπες λουλουδες που βρισκονται αραγε ..ξαπλαρωσαν στις παραλιες τα πουλακια μου .. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφαγα σοκοφρετα με κοτοπουλο..μουρρλια ευα..

Ευχαριστω ταμαλα για την συμπαρασταση .. :lol::lol::lol:

Ξεσαλωσε το μαρθουλι εμ στις διακοπες καλο μου ολοι ξεσαλωνουμε ..δεν πειραζει θα την ξαναβαλεις σε προγραμμα στο σπιτι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σα ς κόρες...

Σκατά....10 λεπτά έγραφα και δεν μου το αν'εβασε.. :twisted::twisted:

Λέω , όλες τσιμπήσατε με τα πεθερικά ε???

Σωσώ, επειδή μου τι ζητησες ευγενικά γράφω με μικρά :D

ΑΛΛΑ ΗΝΤΑΝΕ ΜΩΡΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΤΑ ΓΡΑΜΜΕΝΑ?ΛΕΞΙΚΟ ΘΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙς ΑΚΡΗ...ΤΙ ΣΥΓΧΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ?

Διακοπές κάργα διαβάζω.Μπράβο.Με τη Μάρθα και τη θάλασσα μην τρελαίνεσαι.Τα ίδια κι εμείς...Ούτε να πέξει.Κουκουλώνεται με το μπουρνούζι και επουδενί!Μου χουν σπάσει τα νεύρα....

Mama eva , δεν πα να χτυπήσει ο κάλος, δεν πα να πεταχτεί ο φλεβίτης . δε πα να κάνω 2 μέρες να έρθω στα ίσα μιυ, ΤΟ ΤΑΚΟΥΝΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ...από τα λίγα σεξιστικά που μας έχουν μείνει...

Το κινέζικο είναι δίπλα στο MARINE HOTEL?αν ναι είναι πολύ καλό.Πέρνουμε delivery.

Επειδή δεν είδα όλα τα επεισόδια, ζούμπερα θα κρατάτε?εγώ δύσκολα να αποχωριστώ το κολλητήρι μου μετά το γραφείο... ;)

Μαρία τι γεννάς?αν ενδιαφέρεσαι να σου δώσω πράγματα.Αλλά η λίστα βολεύει.Βάλε διάφορα και πες το σε πού δικά σου άτομα.Γλιτώνεις από βλακείες και χρόνο....

Τονίτσα, ο Θόδωρας καύτερα.Χτες ΄φαγε μπροτζόλα, αλλά νερό δεν πολυ πίνει , γιατί πονάει ο λαιμ'ος του -λέει-.... :shock:

Είμασταν με το Μάκη το μεσημέρι στη βάφτιση.Ψηθήκαμε....Χτες όταν πήρε είμασταν στο φευγιό, γιατό δεν σε πήρα...δεν σε έκλασα.....ΜΠΡΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ

ΥΓ.Τα κρητικά μόνο με αναβράζον παλεύονται...ΤΑ ΜΙΣΩ..................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΓ.Τα κρητικά μόνο με αναβράζον παλεύονται...ΤΑ ΜΙΣΩ..................

το ποσο συμφωνω δεν λεγεται ..Με πονοκεφαλιαζουν απιστευτα ..Για Ξυλουρη δεν λεω οχι , ειναι κ μια ποιοτητα βρε παιδι μου ομως οοοοολοι οι υπολοιποι που ουσιαστικα ξεφωνιζουν κ γκαριζουν μου τι σπανε σε σημειο ..Κ γενικα δεν ειμαι πολυ του ντιρλι ντιρλι ..Τον Νοεμβρη που μας περασε ειχαμε παει σ'αενα γαμο που παρα το γεγονος οτι ειχε ντιρλι ντιρλι δεν ηταν αυτο το τερμα τα γκαζια κ οπου παει αν δεν εχετε ωτασπιδες χασατε ..Εκανα το χρεος μου εριξα εναν πεντοζαλη κ μπαστα ..δεν μπορω να πω οτι ειναι κ το καλυτερο μου ..

Δεν ξερω αν θα παρω παλι το μικρο μου την Πεμπτη ..χλωμο το βλεπω γιατι σιγουρα δεν θα μ'αφησει σε χλωρο κλαρι ..θα παρω τις μεγαλες μου που εχουν κ αποψη ..ειμαι περιεργη πως θα τους φανει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mama eva πάντως σου υποβάλω τα σέβη μου.Άξια .με 3 παιδια.........μπράβο ;)

Εδώ με 1 (και ήσυχο ) και πελαγώνεις....

Εγώ έχω θέμα.Δουλεύω 9-5 (στην καλύτερη 5... :evil: ).Τον κρατάει η μαμά μου μέχρι τις 2.2 η ώρα τον μαζεύει ο Χάρης και πάνε για ύπνο.Όπότε με περιμένουν πώς και πώς.....

Θα δω, αν είναι και δεν φέρει καμιά σας σπλάχνα , θατου πω να τον πάει από το μεσημέρι στη μαμάκα του....

Αλήθεια, 6 ώρα το μαγαζί θα έχει βάλει φωτιές ή τζάμπα κουβεντιάζουμε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύα με σκλαβώνεις!!!Αν σε βολεύει και είναι στο δρόμο σου,πολύ με διευκολύνεις!!!θα σου πμ τον αριθμό μου!

Τεο κουλ βρες μου μια γυναίκα που να είναι μέλι γάλα με την πεθερά της ή ενίοτε και τον πεθερό της!!!!Έτσι για να μη βαριόμαστε βρε παιδί μου σ'αυτή τη ζωή!!!!Θα κάνω έναν κορίτσαρο σωστό γεννίτσαρο!!!!Αν κρίνω απ'τα κλωτσίδια και τις κωλιές που έχω φάει τους τελευταίους μήνες.....και τη γλώσσα που μου έβγαλε στον 3D τον τελευταίο....θα με καβαλήσει κανονικότατα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσααααα και ναι καναμε το πρωτο μας μπανιο!!!!!! \M/ \M/ \M/ με λιγο πιεση βεβαια λογω ανλτησεων αλλα τελος παντων!

Ο Αλεξ δεν ηθελε να πατησει στην αμμο οπως περισυ!!! :shock: του λεω παιδι μου αμμος ειναι δεν ειναι σκατα!!! ε μετα συνηθισε και γουσταρε! :P

Κι εγω ΜΙΣΩ ΚΡΗΤΙΚΑ!!!!! :ymsick: με κουραζουν παρα πολυ!

Ποπακι μου το πε ο Μακης οτι εισασταν εκει! ;)

Τη Πεμπτη εγω θα παρω τον Αλεξ κι αν δεν ειναι ελευθερο το παρκινγκ απο πανω θα παρω και τη μικρη... :? ε μεχρι τις 7 λεω οτι θα εχω καταφερει να φτασω!!! /:)

Αυριο το πρωι δουλευεις;;;ναι ε;;; θα παω για τις προσκλησεις να διαλεξω ενα απο τα 2 σχεδια που μου εφτιαξε...κανονισε ρε να παμε εκει που λες να βρουμε αυτα για τα καρουζελ! ;)

Πρεπει να ανασυνταχθω γιατι πλησιαζει και δεν εχω κανει τιποτα! :roll:

Εννοειται οτι ειστε ολες καλεσμενες!!! 28 Αυγουστου! θα σας δωσω και προσκλησεις! ;)

Μαρακι ναι ρε καλο μου κανε λιστα,ειναι πολυ πρακτικη και διευκολυνεις κι αυτους που θελουν να παρουν κατι για το μωρο! ;) πηγαινε στον Ομηρολη ή στο mothercare..

Αντε γιατι απο μερα σε μερα γεννας!!!! :D

Σωσω τι ωρα ερχεστε αυριο;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

poiow σε ψαχνει;;;ξη φιλεαδα πμου..ποιοςς αλλος..αντωνια σε χαπακι υπαρχει..χαχα;;;;

καλε αληθεια δε σας αρεσουν τα κρητικα;;

αν χαθειτε..κρητικες σου λεει μετα..και τα μουλικα μαζι μας ρε..μακαρι να πληρωναμε 1 κοπελα..λιγο ο καθενας μας να τα κρατουσε 2 ωρες..να ρουφηξω ττο νουντλ με την ησυχια μου..

διπλα στο μαρινε ,ναι..

ο αντρας μου δουλευε..θα παρω τηλ εγω αυριο να τους συννενε..να τους πω και την ωρα και ποσα ατομα πανω κατω..

ασνοιγε 6..και δεν ειχε δουλεια..κατα τισ 8.30 πλακωνε κοσμος.θα παρω και θα σας πω..

και ενω ετρεχε η μικρη..παραπατησε γιατι νυσταζε και εκανε ντουπ στο τσιμεντο..

να το κοκκιναδια,αυριο μελανιδι..

και λιγο αιμα η μυτη της.ζαβο θα το γυρισω το παιδι μου..

εφαγα πιτσα..κοτοπουλο και λεω να χτυπησω και 1 τοστ κοτοπουλο εννοειται..

τεο θα με συνηθισεις να με διαβασεις..απο τα συμφραζομενα..

σντωνια κανατε μπανιο;;γιυοπι.............

τεοο θα πηγαινουμε μαζι για μπανιο...

να εχουμε τα παιδια εξω και εμεις στη θαλασσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα ναπω ενα καλησπερα κ ενα καληνυχτα γιατι ξεπατωθηκαμε σημερα περα δωθε ..παω να ταισω την μπουλουκα γιατι παλι κανει νερα με το φαγητο ισως λογω ζεστης - δοντιων - οτιδηποτε ..

Σωσω καλη επιστροφη ..

Αντωνια καλη αρχη με τα μπανακια στη θαλασσα

Καλε η Μαριλου σημερις εριξε μαυρη πετρα ?

Σε οοοολες σας καλη κ ηρεμη νυχτα ευχομαι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

poiow σε ψαχνει;;;ξη φιλεαδα πμου..ποιοςς αλλος..αντωνια σε χαπακι υπαρχει..χαχα;;;;

Καλε αυτο δε το πιασα το ζαβο... 8-} τι εννοει ο ποιητης;;;;;

Ποπη και Σωσω και καλε εσεις στη θαλασσα και τα μικρα στις ξαπλωστες να σας προσεχουν!!!!! :lol::lol::lol:

Ε και που εισαι κοπελια...αρτιμελες να το δω αυριο το Μαρθουλινι ναι;;;;; :S

Ποπη κι εμεις μη νομισεις αποκρυπτογραφηση κανουμε με δαυτην!!!!! :lol::lol::lol:

Καληνυχτα Ευακι καλο ταισμα!!!! μα ειναι σπαστικο εσυ να θες να φας και τα ποδια σου απο τη πεινα και να μη μπορεις λογω διαιτας κι αυτα τα σκασμενα να τα παρακαλας!!!!! :-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...