Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελα ρε Σωσω με τα καινούρια σου λέμε!!!!!!!!!!!!!

Αντε με το καλό να το γεμήσουμε και αυτό με την πολυλογία μας! :lol::lol:

Καλέ spirtouli τι κάνεις;;; Καιρούς και ζαμάνια! Εγκυουλα μπήκες και μας είπες ένα γεια και τώρα με το νινί σου μας ξανάρθες! Να σου ζήσει κοπέλα μου!!!! Αντε να μπαίνεις που και που να μας λές ενα γεια... να συναντηθούμε κιολας! Είμαστε λίγο τρελούτσικες και τα νινάκια μας έχουν και αυτά την δόση τους, αν είσαι και εσύ θα την περάσουμε ζάχαρη!!!! :lol::lol::lol:

Μωρή Τόνιααααααα!!!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))=)) Αν αυριο ακούω κουλές τιμές μα την Παναγία θα το ρωτήσω αν έχει τέτοιο τάπερ!!!! :lol::lol::lol::lol: αν είναι ρε παιδάκι μου να το διατηρήσουμε το σπερματάκι και να κάνουμε μετά μόνες μας σπερματέγχυση με συριγγουλες του φαρμακείου!!!! :lol::lol:

Σωσω σου λέω έλαααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να περάσω να σας πάρω;;;; Αλήθεια τώρα! Και όποια άλλη θέλει ταπεράκια να μου το πει! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε δε θελω να ξεπαραδιαστω...μονο αν εχει πολυ φαγητο θα ερθω..οχι ρε..πλακα κανω..

αν θελετε συριγγες..εδω...παλι τζαμπα θα ασου βγει μωρες..

σπιρτουλι η μαριλου δε λιγοτερες δημοσιευσεις σε ξερει και γω οχι;;

απαραδεκτο..πως μου ξεφυγες;;

για συστησου..να σε γνωρισουμε και οι υπολοιπες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε γεια χαρα κ απο εδω ..καλογραφιστο κ αυτο ..Υπαρχει αυτη η λεξη η εγω τωρα την εβγαλα ? τεσπα..αντε με το καλο ..

Μαριλου πες παιδι μου στον κυριο αντρα σου να μην ριχνει αδεσποτες περα δωθε .. :lol::lol: Εχεις ενα σκοπο εδω .. :lol::lol: Δεν σχολιαζω το τι ειπε η Τονια για τον συλλεκτη σπερματος γιατι αν το ξαναπω θα κατουρηθω στο τελος απο τα γελια ..Βρε σε καλο μας παλι σημερις ..Η αληθεια ειναι οτι εχω γελασει πολυ απο το πρωι κ αναρωτιεμαι τι θα μου συμβει ..δεν γινεται λεμε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σπιρτουλι η μαριλου δε λιγοτερες δημοσιευσεις σε ξερει και γω οχι;;

απαραδεκτο..πως μου ξεφυγες;;

για συστησου..να σε γνωρισουμε και οι υπολοιπες..

Ναι καλε πως ξεφυγες απο το αγρυπνο ματι της γκεσταπω!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αντε καλε με γεια το καινουριο μας θεματακι! ;)

Ευα μη γρουσουζευεις μαρη!!!γελα εκει περα κι αμα σου κατσει καμια στραβη...θα το ξεπερασεις εχεις συνηθισει τα αγγουρια αλλωστε!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ spirtouli τι κάνεις;;; Καιρούς και ζαμάνια! Εγκυουλα μπήκες και μας είπες ένα γεια και τώρα με το νινί σου μας ξανάρθες! Να σου ζήσει κοπέλα μου!!!! Αντε να μπαίνεις που και που να μας λές ενα γεια... να συναντηθούμε κιολας! Είμαστε λίγο τρελούτσικες και τα νινάκια μας έχουν και αυτά την δόση τους, αν είσαι και εσύ θα την περάσουμε ζάχαρη!!!! :lol::lol::lol:

ευχαριστω πολυ!!!! και συ να χαιρεσαι το γιοκα σου!!! μπορει να μην εγραφα αλλα διαβαζα τα νεα σας οταν μπορουσα. συνηθως μπαινω αλλα σε αλλο ποστ... :D:D:D:D ααααααα και να ζησετε δεν σου ειπα, νομιζω παντρευτηκες προσφατα, οτι καλυτερο και συντομα το δευτερο μωρακι!!!!! απο τρελα αλλο πραμα..πουλαω κιολας :lol::lol::lol::lol:

σπιρτουλι η μαριλου δε λιγοτερες δημοσιευσεις σε ξερει και γω οχι;;

απαραδεκτο..πως μου ξεφυγες;;

για συστησου..να σε γνωρισουμε και οι υπολοιπες..

Σωσω ειχα γραψει τις μερες που ελειπες σαλονικη αν θυμαμαι καλα, γιαυτο δεν με ξερεις...

ειχα προσπαθησει να ερθω και σε 2 συναντησεις αλλα δεν τα καταφερα και μετα γεννησα...

σε ενα μηνα που θα κλεισουμε τον 3 ( γιατι εχουμε κανει μια φορα νοσοκομειο, δεν θελουμε αλλο)θα κανονισουμε να βρεθουμε να σας γνωρισω και απο κοντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλε...να ερθεις...γιατι μπηκατε;;μας παρακολουθεις βλεπω;;.πες ηλικια..που σουλευεις και τετοια...

εγω ειμαι η γεωργια 31...νοσηλευτρια..τυπου..

με 1 παιδι...

ε πες και συ να σε μαθουμε..χαχαχ..που μενεις;;

συνεχισε να γελας καλε ευα..κανει καλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

10 ώρες διάβαζα και τελικά είσαστε σε άλλο ποστ!

Τί κάνετε; είμαι στην δουλειά.........με έχουν γαμήσει εδώ και 2 βδομάδες.................

η μικρή έχει ακόμα μύξα κι εγώ τον λαιμό μου.....

spirtouli καλώς μας ξαναβρήκες!

τα υπόλοιπα όργια απ'ότι διαβάζω οργιάζετε και πάτε! Εύα περαστικά και καλή υπομονή!

Αωσώ, Τόνια και Μάιρη με έχετε γκατεμιάσει! Από τότε που είπαμε να βρεθούμε σπίτι μου δεν έχω δει άσπρη μέρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω που λες ειμαι η ελσα και ειμαι 30...αν δεν πατησει ο αυγουστος δεν λεω 31 :D:D:D και τωρα δουλευω σαν μαμα.... και εχω ενα γλυκο ζουζουνι 2 μηνων!!

και βεβαια σας παρακολουθουσα....στο νοσοκομειο μπηκαμε στις 20 μερες γιατι εκανε φλεγμωνη στο βυζακι και επρεπε να παρει αντιβιοση.... ουτε θελω να το θυμαμαι...

και μενω ηρακλειο.

καλως σας ξαναβρηκα λοιπον!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρακλειο που;;χαχαχα....

νασου ζησει η μικρη..απο μικρη στα βυζια θεματα;;οταν σου ζητησει πλαστικες θα της πεις....νοσηλευτηκες ηση 1 φορα..

σταματα καλε νικη που σε γκαντεμιασαν..δε θελεις να εριοθουμε σπιτι..

ασε τα χαζα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Έλσα!!!! Χωριανάκι λοιπόν κι εσύ! Να χαίρεσαι το ζουζούνι σου! Καλά, έπαθε φλεγμονή στο βυζάκι?? αν είναι δυνατόν! Φαντάζομαι την ταλαιπωρία σας..

Εγώ είμαι σπίτι..κοίμησα την ζουζού, ο Γιώργος έχει κατέβει λιμάνι για να παραλάβει ένα λεωφορείο αλλά οι οπαδοί του ΟΦΗ δεν αφήνουν τα καράβια να δέσουν και η τηλεόραση δεν πάιζει! Και δεν μπορώ να μπω και στο Facebook να παίξω κανένα παιχνίδι να περάσει η ώρα.. αυτά!

Σωσώ...........έλα τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε καλα ντε..μπερδευτηκα...

νικη αλλαξε καλε το τικερ σου!!

4 ιουνη..απο τωρα σας το λεω..ημερα σαββ γιορταζει η μικρη..εννοειται ολοι εδ.ω.κλασικα..

θα ειναι κα ιη μεγαλη μου αδερφη..χεστηκατε απλα ετσι το λεω..μαριλου αν εχεις θεμα,παρε το.....και ελατε..

θα το βαλω στο ταπερ στο ωυγειο και συνεχιζετε μερττα...

θα μας γκαστρωσεις ολες τισ υπολοιπες μεχρι να πιασεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγα καλέ μην μου κρατήσετε και από το δικό σας σε περίπτωση που λειφτώ! :lol::lol::lol:

Στη γιορτή θα ερθουμε βέβαια.... με ή χωρίς! Πες ώρα και θα είμαστε εκεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα μας γκαστρωσεις ολες τισ υπολοιπες μεχρι να πιασεις!!

εγω μπορω να μην γκαστρωθω γιατι δεν θα το αντεξω ?? :lol::lol::lol: Ολες οι υπολοιπες υποψηφιες βουρ στο ψητο .. :lol:

Καλα να ειμαστε Σωσω μεχρι τοτε κ θα την τιμησουμε την μαρθουλα ..Εμεις ειμαστε πολυ καλυτερα πηγαν οι μεγαλες παιδικο , το μικρο μες την γκρινια βαζει οτι βρει στο στομα ..την ρωτουσα αν ποναει κ μου δειχνει το στομα ..το καημενακι ..της δινω ντεπον κ ελπιζω να το βγαλει το ριμαδοδοντο να τελειωνουμε κ αυτη κ εμεις ..

Οι υπολοιπες τι κανετε ? Μαριλου εχεις ταπεροκατασταση σημερα νομιζω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:o:o:o:o:o:o:o εεεεεεεεεεεεεε οχι και ο γιοκας μου να βαλει βυζια..... εχουν και τα αγορια βυζακια κυρια μου :D:D:D:D

τελος παντων περασμενα ξεχασμενα που λενε... περασαμε την μεγαλοβδομαδα, την βδομαδα των παθων αλλα τωρα παει τελειωσε...

αυριο εχουμε το πρωτο μας εμβολιακι, ελπιζω ολα να πανε καλα!!!

πω πω δεν σας ειπα καλησπερα....

Καλησπερα λοιπον και καλη σας νυχτα :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε σπιρτουλι..γραψε λαθος,,μη μςε σταυρωνεις;;και αν εχει γυναικομαστια;;παναγια μου τι λεω βραδυατικα..ελπιζω να μη με παρεξηγησεις..μαμα ευα ελπιζω να μπορεσετε να ερθετε ολο το..πουλμαν στη γιορτη..ανευ συζηγων γιατι ο δικος μου θα λειεπι..

ακουε μαριλου;;παλι θα χασεις τη γιορτη..καλα αν τα βρεις σκουρα φερτον..

και οι υπολοιπες να θελετε..απλα δε θα χωραμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριλου αν εχεις θεμα,παρε το.....και ελατε..

θα το βαλω στο ταπερ στο ωυγειο και συνεχιζετε μερττα...

θα μας γκαστρωσεις ολες τισ υπολοιπες μεχρι να πιασεις!!

=))=))=))=))=))=))=)) ΠΕΘΑΝΑΑΑ ΣΟΥ ΛΕΩΩΩΩ!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))

Λοιπον και γαμω τα παρεακια ειμαστε!!!!πολυ μας γουσταρω!!!!!! :-bd:-bd \M/ \M/ \M/

Ελσα επιβαλεται να σε γνωρισουμε γιατι οπως εχω ξαναπει ειμαστε κοριτσια απο σπιτι και πρεπει να δουμε τι κουμασι εισαι γιατι δε κανουμε παρεα με οποιον κι οποιον!!!! :lol::lol::lol:

Αλλο κακο να τον βρει τον σπιρτουλη σου!!! ;)

Νικη αντε να αναρρωσετε γιατι μονο το δικο σου σπιτι δεν εχουμε κανει μπουρδελο ακομη και δε παει ομορφα!!!! :lol::lol::lol: α και της Μαριλου η οποια να ετοιμαζεται!!! :P

Ευα ενταξει τα γλιτωνεις τα λεξοτανιλ;;;;; :lol::lol:

Μαρη Σωσω ανοιξες το κουτακι με τις μαλακιες βραδιατικο κι εσυ;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε συ..γιατι οχι..με μπνεεται..λοιπον..κανονιστε συναντηση την αλλη βδομαδα..εκτος του παρτυ..

εγω δευτ τριτη και τετ καθομαι..πρωι απογ οποτε θελετε και οπου θελετε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνια παιδι μου , συμφωνω μαζι σου οτι ειμαστε κοριτσια απο σπιτι ...Αντε να ερθετε κ στο δικο μου να τα κανουμε π..αλλα ουτως η αλλως ετσι μου το κανουν καθημερινα οι τσουπρες οποτε μικρο το κακο .. :D

Σωσω με αποτελειωσες με την ..γυναικομαστια ..μνησθητι :lol::lol::lol: Τι λες καλε στην μανα ???? Κ για να εχουμε καλο ρωτημα εσυ συνεχεια ρεπουδευεις ? Πως τα καταφερνεις ?

Παιδια βοηθεια το μικρο μ'εχει πεθανει ..ελεος ..ειπαμε δοντια ξεδοντια αλλα νισαφι ..δεν νταγιαντιζω ..

Καλε η μαριλου δεν μπαινει τετοια ωρα ? Α..ξεχασα εχει ταπεροκατασταση σημερις ..

τεσπα ..παω να πειραξω λιγο τον Νικο γιατι το παιζει τσαντισμενος .. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε πανε και συ στο νικο..προσεχε μη πας για 4ο και δε παρεις γραμμη..

καλε τι ρεπο;;εγω και πρωι νυχψτα να ειμαι βγαινω..διγα να μη κατσε σπιτι..

αυρειο πρωι νυχτα..το απογ καφε..

ρωτα την αντωνια..

σε λιγο θα την παντρευτω..

θα διωξω το λευτ και θα μετακομισει εδω..χαχαχ...

αλλα ειπαμε κατσε να μεγαλωσει λιγο το μικρο της..δε μπορω κλαματα..

που εισια μωρη αντωνια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

(-|(-|(-|(-|(-|(-| Με πηρε ο υπνος στο καναπε ευτυχως που ξυπνησα(4:00 ειναι) γιατι θα εχανα το αρμεγμα καλε και θα μπλοκαρε το εργοστασιο τη παραγωγη!!! :lol::lol::lol:

Ναι καλε απογευμα καφεδακι αυριο κι αγιος ο θεος!!!κι αυτο με το Λευτερη....δεν ειν κακοοο γιααα!!!!!:lol::lol::lol::lol:

Ευα το δικο σου σπιτι δε το ανεφερα οτι θα το κανουμε μπουρδελο γιατι φανταστηκα οτι με 3 θα ειναι ηδη!!!! :lol::lol::lol::lol: Καλε γιατι τσαντιστικε ο Νικος και σου κραταει μουτρα;;;;;ξυδακι πες του γιατι δεν ειστα για πολλες γλυκες κινδυνευετε!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...