Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΕΣ....

ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕ ΞΕΡΕΤΕ, ΑΛΛΕΣ ΟΧΙ, ΑΛΛΕΣ ΜΕ ΘΥΜΑΣΤΕ, ΑΛΛΕΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ......

ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ, ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ....

ΚΙ ΟΛΕΣ ΓΚΡΙΝΙΑ,ΜΠΙΧΛΑ....ΠΑ-ΠΑ-ΠΑ

ΤΟΝΙΤΣΑ , ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ?ΤΩΡΑ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ?ΠΑΕΙ , ΠΕΤΑΞΕ.ΠΗΡΕ ΡΕΝΤΜΠΟΥΛ.

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΔΕΧΟΝΤΑΙ, ΣΚΑΣΕ ΚΑΙ ΚΟΛΥΜΠΑ :P:P

ΣΙΣΣΟΜΠΕΙ, ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΕΣ?ΚΑΙ ΤΙ ΕΠΑΘΕ Ο ΚΩΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ Σ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γυρισαμε απο μπανιο..η μ\φανταστειτες..1 λεπτο το πολυ..ρε παιιδα μη φατε μεδσημεριανο και παμε κατα 6,30 στο κινεζικο;;εγω παντως και μεσημεριανο θα φαω εκξεινη τη μερα και κινεζικο..ειπαμε..πρεπει να διατηρηθω.

ευα η τριτη κοντα ειναι ρε..

ολα καλα θα ειναι..

το απογ βολτα!!

βρε την τεο κουλ..

αν αποοφασισει να μπαινει ,θα σας ενημερωσω κοριτσια..για το ποιον της..φιλη της αντωνιας..τι να περιεμενει κανεις;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα νταν :D

ειναι απο τις σπανιες φορες που μενω μονη στο σπιτι ..περιεργο μου φαινεται ομως ..Ο Νικος γυρισε νωρις , πραγμα ανελπιστο κ τελειως ξαφνικο κ αποφασισε να παει τα πιτσιρικια στο παρκο με ολα τα συμπραγκαλα τους να τα χαρει λιγο κ αυτος ..

Αχ ..ηπια το καφεδακι μου εκανα κ μερικες δουλιτσες αλλα τωρα νιωθω καπως σαν κατι να μου λειπει , δεν εχω κανεναν να κανω καμια παρατηρηση :lol:

Τεο κουλ χελοο !! Πες μας ποια εισαι εσυ :D

Σωσω εισαι στην ρεσεπτιον - υποδοχη - καλωσορισμα κανε τελοσπαντων αυτο που πρεπει .. :lol::lol:

Αντε κ ενα τραγουδακι ..

http://youtu.be/e9iQbnZC9Kc

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε την ξερω τη μανταμ...και η αντωνια τη ξερει καλυτερα....συμπαθητικη μου φσινεται!!!χαχαχα

συστησου στα κοριτσια τεο κουλ..το παιδι της ειναι τελειο παντως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΕΣ....

ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕ ΞΕΡΕΤΕ, ΑΛΛΕΣ ΟΧΙ, ΑΛΛΕΣ ΜΕ ΘΥΜΑΣΤΕ, ΑΛΛΕΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ......

ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ, ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ....

ΚΙ ΟΛΕΣ ΓΚΡΙΝΙΑ,ΜΠΙΧΛΑ....ΠΑ-ΠΑ-ΠΑ

ΤΟΝΙΤΣΑ , ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ?ΤΩΡΑ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ?ΠΑΕΙ , ΠΕΤΑΞΕ.ΠΗΡΕ ΡΕΝΤΜΠΟΥΛ.

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΔΕΧΟΝΤΑΙ, ΣΚΑΣΕ ΚΑΙ ΚΟΛΥΜΠΑ :P:P

ΣΙΣΣΟΜΠΕΙ, ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΕΣ?ΚΑΙ ΤΙ ΕΠΑΘΕ Ο ΚΩΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ Σ?

Καλως τη φιλεναδα μου!!!!!!! :D:D:D:D:D

Κοριτσια η Ποπη ειναι μια απο τις φιλες που εκανα μεσω μαμμυ και πραγματικα το ευγνωμονω γι αυτο!!!!!!!

Καλα μη το παρεις και πανω σου εσυ!!!!! :lol::lol::lol:

Τι κανει ο Θοδωρακος;;; καλυτερα;;;

Ναι ρε φιλεναδα αυτες τις μερες εχω φαει τετοιο γαμησι που αναπολω τιε παλιες καλες ελευθερες εποχες!!! :?

Ευακι πας καλα;;;;;;; σου λειπει που δεν εχεις καποιον να του κανεις παρατηρηση;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[ου εκανα μεσω μαμμυ και πραγματικα το ευγνωμονω γι αυτο!!!!!!!

Ευακι πας καλα;;;;;;; σου λειπει που δεν εχεις καποιον να του κανεις παρατηρηση;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

το παιρνω πισω , το παιρνω πισω ..ηρθαν απ'το παρκο κ με αποζημειωσαν .. :lol::lol::lol:

πω πω μεσα στην βρωμα ηταν ..αλλα απ'οτι μου ελεγε ο Νικος δεν εβαλαν κωλο κατω ..ξεπατωθηκαν κ ιδιαιτερα η μικρη εδωσε παλι ρεσιταλ ..εμαθε κ την τσουληθρα , ανεβαινει μονη της κ τσουλαει ..

τις εβαλα πριν λιγο για υπνο επιτελους καθαρες κ πιστευω οτι κοιμηθηκαν με το που γυρισαν πλευρο ..

παω κ γω τωρα να κανω το τσιγαρο μου με την ησυχια μου κ μετα νανι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

posa τσιαγαρα κανεις καλε;;

αλλα και 2 κουτες την ημερα να κανεις..λιγα ειναι..χαχαχα!!γυρισαμε απο βολτΑ..ΠΟΥΘΕΝΑ στο γαμοπνησο μελανι..αυριο ειπε θα με φτιαξει μια..

εφαγε και τα γονατα της..πρωτη φορα..και ποναει..εβαλα μπεταντιν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΣ ΦΙΛΣ-ΦΙΔΙΑ....ΤΙ ΥΠΟΔΟΧΗ......

ΑΝ ΚΑΙ Η ΤΟΝΙΤΣΑ ΗΤΝΑ ΓΛΥΚΙΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ :-*:-*:-*

ΣΩΣΑΡΑ, ΕΙΠΑ ΝΑ ΨΑΝΑΜΠΩ.......ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ?ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ ΤΗΣ ΤΟΝ ΧΑΒΑ? :lol:

ΜΑΜΑ ΕVA, ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΠΝΙΖΕΙΣ ΠΟΛΥ :x , ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Η ΠΟΠΗ ΜΕ ΕΝΑ ΓΙΟ ΤΟ ΘΟΔΩΡΑ (2 ΚΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ , Ε9 ΔΕΝ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ :lol: ) , ΚΑΤΑ ΤΡΙΤΟΝ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟΝ , ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΠΗΡΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΠΑΡΚΟ??????? ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΠΑΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΛΤΑ?ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ? ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΛΗΓΜΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ?????? ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΖΗΣΩ ΑΥΤΟ????? :((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΓΝΩΜΗ , ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΙΛΑΩ ΜΟΝΗ, ΑΛΛΑ Η PIPITSAZOUZOUNA ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ??? ΑΠ'ΟΤΙ????ΤΗΣ ΕΙΠΑΝ???????? :D:D

ΚΑΛΑ ΟΧΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ, ΣΕΖΟΝ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ....

ΚΑΛΑ ΡΕ ΤΟΝΙΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ??? ΤΣ-ΤΣ-ΤΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια δεν καπνιζω πολυ ..χωρις πλακα ..τα τσιγαρα που κανω σπιτι ειναι ισαμε 5 την ημερα ..κ αυτα οχι ολοκληρα ..Οταν βγω εξω γμτ ξεσαλωνω .. :roll:

Τεο-ποπη κοιτα για το παρκο που ελεγες τα πραγματα ειναι απλα ..Με τρια παιδια ο Νικολης μου δεν εχει το χρονο ουτε να το κωλοβαρεσει ουτε να κανει οτι δεν βλεπει ..Στο κατω κατω μπαμπας ειναι ..ας κανει κ αυτος κατι με τις κορες του ..Ομως το θελουν κ αυτες ..τον βλεπουν λιγο τις καθημερινες λογω δουλειας οποτε ξεσαλωνουν ..Παντως οι φορες που μενω μονη ετσι σπιτι ειναι απειροελαχιστες ..Νομιζω οτι για φετο ηταν η πρωτη φορα ..Αντε του χρονου παλι .. :lol::lol:

Ελα στην επομενη καφεδοσυναντηση να σε δουμε κ σενα να μας δεις κ συ.. :D

Σωσω μου ηρθε η εξης αναλαμπη ( ..μα τι εχω παθει σημερα με τις αναλαμπες δεν ξερω ..)

Απο ποτε εχει η Μαρθουλα αυτο το σχεδον διαρροια ισα να λερωσει το παμπερς ? Μηπως ρε συ αυτα τα χαπια του ομοιοπαθητικου με τα σκουπιδακια την πειραζουν ? Ξερω γω λεω τωρα ..Μπορει να λεω κ μπαρουφες αλλα ποτε δεν ξερεις ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...ρε παιδια ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!

στο καφενειο κατω απο το σπιτι μου ψηνουν στα καρβουνα διαφορα πραγματακια .. :((:((:((:((

κ η μυρωδια ειναι τελειαααααααααααα κατι σε παιδακι μου κανει ..αχ πειναω .. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπη ειδες ρε δε σε ενημερωσα για τα κοσμοιστορικα του μαμμυ!!!!! :lol::lol::lol:

Ειναι που εχουμε ψιλοχαθει ρε φιλεναδα και χασαμε την επαφη!!!!! :P

Θα ανασυγκρωτηθουμε ομως τωρα που αναρρωνει ο Θοδωρας γιατι πολυ μου εχετε λειψει κι ολο σε μελεταμε με τη Σωσω! ;)

Εσυ ποτε θα το ζησεις αυτο;;;;;;να απαντησω ή θα σε απογοητευσω;;;;; :lol::lol::lol:

Ευακι και πως τη παλευεις πουλακι μου με τετοιες μυρωδιες!!!!! =p~=p~=p~=p~ θα ειχα παει στο καφενειο με τους παπουδες στανταρ!!!! :lol: καλα πως θα ηθελα τωρα μερικα κοψιδια στα καρβουνα δε σου λεω!!!!

Η ξαναμενη που εξαφανιστηκε;;;;μαρη Μαριλου τη βρηκες μπροσκερας και τη περιποιησαι;;;;;; :lol::lol::lol:

Ενταξει τα βρηκατε με το Γιωργο;;; :roll:

Γκαστρουλα εσυ;;; μη μου πεις οτι ακομη να συνελθεις απο το τηλεφωνημα του Ιταλο γκαβαδι;;; :lol:

Ρηνουλα,σπιρτουλι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re sy mama ευα..με εκπλησεις...πραγματικα..που το σκεφτηκες ρε θηριο;;

πραγματικα δε το ειχα σκεφτει..αλλα δε πρεπει να εναι απο αυτο..γιατι τα ειχαμε ξεκινησει εδω και 3 βδομαδες..και δεν ειναι τοσο αυτο..

λες να της ανοιξε το εντερο και να χεζεται στη διαρροια;;

ρε τεο κουλ ..καλος ανθρωπος ειμαι και γω..

πως θα αντεχα τη φιλεναδα σου την τονια;;

καλε θα ανασυγκορτηθουμαι..ρε παιδια ξανα ρωταω..και σε σενα ξανα νεο μελος..

απογ 6 μπορειτε κινεζικο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τριτη δεν μπορω στα σιγουρα γιατι εχουμε το ραντεβου της Νικης στον οφθαλμιατρο ..Πεμπτη δεν εχω προβλημα ..Για να δουμε τι θα πουν κ οι υπολοιπες ..

Για τον ομοιοπαθητικο μια ιδεα βρε εριξα ..αλλα αν τα παιρνετε τοσο καιρο τοτε μαλλον δεν ειναι απ'αυτο..

Τεσπα ..παω να ξαπλωσω την κορμαρα μου κ να κανω νανακια γιατι δεν παει αλλο ..το βλεφαρο κλεινει ..

καλη κ ηρεμη νυχτα κοριτσουδια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ρε ευα..καλη ξεκουραση..θα σας πω αυριο τα κωλο...νεα της μικρης..και γω λεω να την πεσω..οποτε πεμπτη απογ μπορειτυε καλε λουλουδες;;

εχεις πμ τεο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!

Πω πω λύθηκα στα γέλια πρωι πρωι η αμοιρη!!!!!!

Λοιπόν Τεο κουλ..... είσαι δικιά μας! Τελειωσε!

Ρε συ Αντωνία που την κρύβατε τόσο καιρό;;;;; Μιλάμε δεν παίζεται το άτομο!!!!!

Εμείς με τον Γιωργάκη όλα καλά! Αχ αυτό το γ@μησι ρε παιδί μου....όλα τα διορθώνει;;;; Και ειδικά μετά από τσακωμό είναι ακόμα καλύτερο! Λοιπόν....θα τσακωνόμαστε συχνότερα! :lol::lol::lol:

Πιο πριν πήγαμε θάλασσα....τσακωσμένοι! Ο μικρός επιτέλουν ξεκόλλησε από πάνω μας και ήθελε να είναι συνέχεια στην βαρκουλα-σωσίβιο.... ο καημένος ποτε δεν παραπονέθηκε όσο και αν κρυωνε όσο και αν ετρεμε το σαγονακι του από το σφίξιμο που έκανε.... απλά χθες μετά τα πρώτα 10 λεπτά χαλάρωσε και απόλαυσε την θαλασσα.... και την άμμο!

Πέμπτη απόγευμα κινέζικο;;;;;;; Ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εκτός απροόπτου ετσι; Ειναι πολύ μακρια η Πέμπτη ακόμα. Σε ποιο θα πάμε; Εγώ ή θα φέρω και τον Γιώργο μαζί να κυνηγάει το παιδί ή θα αφήσω τον Χριστόφορο σπίτι. Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να με αφήσει ήσυχη....θα αλλωνίζει παντού και εγώ θα τρεχω από πίσω του και εσεις θα το εκμεταλευτείτε και θα φατε όλα τα φαγητά και για εμένα θα μείνει αυτό [smilie=thefinger.gif] :lol::lol::lol:

Μαράκι μου, μακάρι ρε συ να τα ξαναβρείτε με την προϋπόθεση να πετάξετε την πεθερά από την ταράτσα! Πως διάολο θα γίνει να μην του πιπιλάει το μυαλό αυτή; Ουφ.... θα πρέπει να βρούμε ένα σχέδιο εξόντωσης! Μπορούμε να την αφήσουμε εκεί που κάθεται και να μην της ξαναδώσουμε σημασία (κυρίως ο πιλότος) αλλά μπορούμε να την καλέσουμε στη γέννα και με την ευκαιρία να την πάμε Βενιζέλειο για τσεκ απ και να την παραλάβει η Σωσω....από κει και πέρα όλα θα πάρουν τον δρόμο τους! :lol::lol: Η εντατική από το νεκροτομείο απέχουν πολύυυυυυ λίιιιιιιιιγο! :D

Ρε Σωσω χτυπήσατε και γόνατα;;;; Μπράβο! Ωραία μάνα! :D:D Ελα ρε συμβαίνουν αυτά και στις καλύτερες οικογένειες....με το κωλί τί κάνετε; Τα ακτιβ φιτ νομίζω είναι οτι πρέπει για την περιπτωση.... και τα ιζι απ είναι πολύ καλά αλλά μην κάνεις οτι κάνουν κάποιες πόντιες (συγγνώμη κιολας) που οταν χεστεί το παιδί κατεβάζουν την πάνα και όλα τα σκατά φευγουν.... έχει στο πλάι εγκοπές που σχίζεις την πάνα και ειναι οπως ανοίγεις μια κανονική πάνα. Η κουνιάδα μου δεν τις χρησιμοποιούσε οταν μαθαινε στο παιδί της το γιογιο γιατί δεν ηταν ευχρηστες. :shock: Μετά που της το είπα με μεγάλη έκπληξη με ρώτησε αν μου το είπαν ή αν το ανακάλυψα μόνη μου! :lol::lol::lol:

Κακούργιες.... πάλι με επιασε πάρλα!

Μιας που κοιμάται ακόμα ο μικρός πάω να παιξω The Sims 3 που πριν λίγες μέρες απέκτησα!!!Ε τόσα χρόνια με το The Sims 2 βαρέθηκα.... αντε γεια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρη εισαι τρελ..πρωτη σημμειωση..τσακωμος-τσακωμενοι κασι οχι τσακωσμενοι..αφου ανοιιξατε θεμα,να προσεχετε τι γραφετε..χαχαχ...

μωρη εσυ και με τσακωμο κασι χωρις το τσοντικο σου βγαινει...

ε το χριστοφορο το καλο μου..κιχ δεν εκανε,;;

πουλακι μου καλο..

αν θελεις φερε το γιωργο //θα ρτον στειλουμ διπλα για καφε με το παιδι.εγω ξερω αυτο στο λιμανι απο επανω..

εκει δουλευε ο λευτ..

1 χρονο..

ελπιζω να μη φεριες και συ τον ιταλο ανμ και τα παρουμε ολες στο κρανιο.χαχαχα.χ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου, μακάρι ρε συ να τα ξαναβρείτε με την προϋπόθεση να πετάξετε την πεθερά από την ταράτσα! Πως διάολο θα γίνει να μην του πιπιλάει το μυαλό αυτή; Ουφ.... θα πρέπει να βρούμε ένα σχέδιο εξόντωσης! Μπορούμε να την αφήσουμε εκεί που κάθεται και να μην της ξαναδώσουμε σημασία (κυρίως ο πιλότος) αλλά μπορούμε να την καλέσουμε στη γέννα και με την ευκαιρία να την πάμε Βενιζέλειο για τσεκ απ και να την παραλάβει η Σωσω....από κει και πέρα όλα θα πάρουν τον δρόμο τους! :lol::lol: Η εντατική από το νεκροτομείο απέχουν πολύυυυυυ λίιιιιιιιιγο! :D

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))Λυθηκα μωρη πρωινιατικο!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Μας την ειπε παλι η πρωτευουσιανα για το τσακωσμενοι καταλαβες;;;; :-w:-w:lol:

Αντε βρε ΠΑΝΕ κι εσυ και και το ΚΟΥΤΑΚΙ σου!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σωσω θυμασια τα γονατα του δικου μου που ειχε πεσει 40 φορες και τρεχανε τα αιματα;;; ε μια χαρα ειναι τωρα! αλλο κακο μη σας εβρει! ;)

Ευακι να ρε συμπεφτει το ομοιοπαθητικο φαρμακο με τη κοκκινηλα του κωλου της Μαρθας!!!! Ρε Σωσω λες;;;;;; :shock::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε νομιζω ρε παιδια να συμπεφτει...λεω εγω..γιατι δεν ειναι συνεχεια ερεθισμενη..ειναι κατα διαστηματα μεσα στην ημερα..

7,30 σηκωθηκε το μουλικο..

μαριλου μη στεναχωριεσαι..

εχω μαθει και τροπο να σκοτωσεις καποιον χωρις να φαινεται στη νεκροψια~~~

αν παλι δεν εχεις προβλημα,ολα γινονται..

ο αναπνευστηρας χωριςε λευμα δε δουλευει...

η επεισης αν το ναποσυνδεσεις κατα λαθος..πατωνει..

δε ξερω πιο ποναει λιγοτερο..αχαχχα.χ..

εσεις τι πανες χρησιμοποιεται;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσωκα είχες δεν είχες, πάλι μου την είπες.... αλλά τωρα θα ανοιξω και εγώ το στόμα μου και θα δεις...

Μιλάς εσύ που από τις 10 λέξεις που γραφεις ανάθεμα και αν γραφεις σωστα τις μισες; ολο λάθος γραμματα και σύμβολα πατάς.... από τα συμφραζόμενα οτι καταλάβουμε! Το κουμπί ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ το έχεις δει;;;; α! τα ειπα!

Αντωνία ευχαριστώ για την συμπαράσταση! Εμεις βλέπεις ειμαστε χωριατάκια...ενώ η κυρία ....αντε να μην πώ! :-*

Κινέζικο στο λιμάνι;;;;;; Που ειναι καλε;;;;; Ξέρεις τώρα... λιθοβόλησέ με που δεν το ξέρω!

Από πάνες αυτες τις δυο που σου είπα και εννοείται κυρίως Λιμπερο.... όλες οι άλλες του κάνουν κόκκινο και γεματο σπυριά κωλο όσο συχνά και αν τον αλλάζω.

Ρε συ Ευα...οταν ξανακάνουν κατάσταση τα παππούδια με παϊδάκια, για δώσε σήμα!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες ..

Σηκωθηκα στραβα .. (-|(-|(-|(-|

Αλλη μια τσακωμενη - τσακωσμενη προσθεστε παρακαλω κ μαλιστα πρωι πρωι πριν καν ανοιξει το βλεφαρο .. :evil::evil::evil:

Σωσω πολυ ενημερωτικα ολα αυτα για το πως πεθαινει καποιος χωρις να φαινεται στην νεκροψια πιστεψε με θα τα εχω υποψην μου ..οπως λεει κ η Μαριλου θα τους στειλω στα χερακια σου κ παει λεγοντας .. :evil: Ιδιαιτερα μια μανταμ που την εχω κ πολυ αχτι λεμε ..

Περιμενω ν'αδιαθετησω κ τα νευρα μου επιασαν κοκκινο ..

Εμεις στην Αριαδνη χρησημοποιουμε τις πανες του λιντλ κ μας εχουν βολεψει παρα πολυ ..ειναι κ οικονομικες ..Ειχαμε δοκιμασει κ παμπερσ αλλα τις εκαναν κοκκινιλες κ ειχαμε πολλες διαρροες επισης ..Μιλαμε να βγαινουν απεξω κ να την αλλαζω συνκορφη καθε φορα ..Δεν λεει ..Στις μεγαλες ειχαμε παμπερσ κ τωρα που το σκεφτομαι μας βγηκε ο απαυτος οικονομικα μεχρι να τις κοψουν γιατι θελαμε στανταρ 40 ευροπουλακια εβδομαδιαιως .. :shock:

Μπραβο βρε Μαιρη στον Χριστοφορο ..σιγα σιγα λυνεται με την θαλασσα κ να δεις που δεν θα ξεκολλαει μετα ..Εμεις εχουμε παντα θεμα οταν φευγουμε ..η μικρη στριγγλιζει οι μεγαλες μουρμουριζουν κτλ κτλ κτλ ..Μουρμουριζει κ ο Νικος αλλα αυτος ουτως η αλλως ειναι της μουρμουρας ..( Αυτο ηταν καρφι προς το ετερον μου ημισυ .. :evil: )

Ολα καλα τα βρηκατε κ με το Γιωργη σου ..Εφαρμοσατε το .. μπροσκερας , Μαιρουλα ?? :lol::lol:

Εγω δεν θα τα ..βρω σημερις με τον Νικολη που να χτυπηθει ο απαυτος του πενηντα φορες κατω ..ετσι για να σκασει ..Το μπροσκερας να το ξεχασει λεμε .. :lol::lol:

Βρε κοπελιες οσοι θα μας διαβαζουν τωρα που το σκεφτομαι θα λενε οτι ειμαστε του σκοινιου κ του παλουκιου ..τορτορι το ειπαμε Σωσω ??? :roll::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις παλαβιαρες!!!! Καλα μιλάμε με έχετε πεθάνει στο γέλιο πρωί πρωί μόλις άνοιξα το μάτι μου!!!! Ο λεξοκαυγας Μαριλου εναντίον Σωσω με πεθαίνει!!! Απ' τα πολλά γέλια πάλι σήμερα μου φαίνεται θα γεννησω!!! Μαριλου τέλεια η ιδέα σου έχω αρχίσει να το σκέφτομαι πολυ σοβαρά!!! Σωσω ξέρεις εσυ, με το αζημίωτο φυσικά!!!! Τεο κουλ καλώς ήρθες κι ΕΣΥ κι ελπίζω να σε δούμε την Πέμπτη, όπως καταλάβατε εγω είμαι μέσα αλλα κινεζικο στο λιμάνι δεν έχω ξανακούσει!!! Για διαφωτισε μας λίγο βρε σωσωκα!!! Πρωτευουσιανα μου εσυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...