Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

geia kai pao maw..πηγαμε παρκο..δε σκοτωνομαι και για μπανιο αλλωστε...

κινεζικο και πλι κινεζικο..οποιος δε τρωει να φσαει...τσοτ@@@@

χαχαχ..

σακουλλ.τι κανεις;;μλησα και με ευα..ρε παιδια η μικρη ..ο κωλος της..την τελευταια βδομαδα μπορει και περισσοτερο κατα διαστηματα μεσα στην ημερα ανοιγει ο κωλος της..μιλαμε πολυ ομως..δε μπορει να κτσει το παιδι και κλαιει..

στην αρχη ελεγα τα μπειμπιλινο που πηραμε 1 φορα..αλαλ τελικα γυρισαμε σε αλαλ παμπερσ και τα δια..

μιλαμε το λυπαμαι..

κανει 1 κλανιτσα η μικρη διαρροια αλλα οχι νερο..σορυ για την περιγραφη..

και λερωνει την πανα..και μετα τσουζει..και κοκκινιζει τ κουτι τξη\ς\\ης,σκασμος λεμε,και ο κολαρικος της..

αυριο μου ειπανε να παω να παω η μελανι,η εοσιν 2γρ η πενατεν αλοιφη που ειναι σα στοκος..μιλησα και μεμαμα ευα ...μου ειπε και αυτη τα δικα της..

τα δοντια κανουν τοσες μερες διαρροια;;γουατ δε φακ δλδ..

καλε ρτι ειναι μποσκερας;;η π..το τερας;;χαχαχ!1

η μαριλου η βρωμοστομη θα το ξερει αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλε ρτι ειναι μποσκερας;;η π..το τερας;;χαχαχ!1

η μαριλου η βρωμοστομη θα το ξερει αυτο

εχω πεθανει λεμε .... =))=))=))=))=)):lol::lol::lol:

σε καλο μου βραδυατικα ..μιλαμε δακρυσα ..

ε οχι κ τερας ..ειπαμε ..

καλε μια χαρα λεξη ειναι το μπροσκερας ..κρητικοτατον..Μπροσκερας Σωσω σημαινει προχειρο ..να εχω πχ το μπουκαλι μπροσκερας να το δωσω του κοπελιου .. :lol::lol:

ακους εκει η π..το τερας :lol::lol::lol: ακομα γελαω μονη μου ... :lol::lol:

Για την Μαρθουλα εγω νομιζω οτι ειναι τα δοντια ..μην νομιζεις οτι βγαινουν κ απ την μια μερα στην αλλη ..μεχρι να γινει η προετοιμασια της περιοχης να φουσκωσει κ να βγαλει συμπτωματα θελει το κατι τις του ..Παντως για καλο κ για κακο αποφυγε να της δινεις αυτα που λεγαμε κ πασαλειψε τον απαυτο της με μπολικη κρεμα ..μπορει που κ που να γκρινιαζει γιατι ποναει εκει ..το καημενο ..κ πλενε την καλα σε καθε αλλαγμα ..ν'ανακουφιζεται λιγακι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egv exv peuanei me ola ayta poy grafeiw ευα...

αρα λεμε να σε πεταξω 1 μπορυσκερας..στα γρηγορα..προχειρα..

να της βαζω αυτα τα φαρμακευτικα;;εγω ξερω οτι το μελανι τσουζει..ισχυει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μελανι δεν εχω χρησημοποιησει μεχρι τωρα κ δεν ξερω να σου πω ..

μπορεις να το πεις βρε κ ετσι ..το μπροσκερας ειναι μαστ λεξη λεμε .. :lol::lol:

Παστουρωσε εσυ τον απαυτο της μαρθουλας ( ..εμ μα εχω πια μπερδευτει με κουτια πιπια κ κωλια ..) κ ελπιζω να συνελθει γρηγορα ..ποναει μωρε ..κ αλλαζε το παμπερς οσο πιο συχνα γινεται για να μην προλαβαινει η κρεμα να απορροφηθει κ να ακουμπησει το τσιρλιω στο δερμα ..εκει ειναι που θα την τσουζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι την καψερη .. :D:D

οντως την Αντωνια δεν την πολυειδα σημερις εδω στα μερη του μαμμυ ..πως να τα πηγαινει το μικρο ?

εγω εδω τερματιζω , κλεινω διακοπτες , παω για υπνο

σας ευχομαι μια καλη κ ηρεμη νυχτα ..

τα λεμε αυριο κορες !

:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)):)):)):)):)):)):)) Δε μπορω μωρη Σωσω με πεθανες παλι!!!!!!! :)):)):)):)):)):)):))

Α το αλλο που τρωγεται πως το ειπατε;;;τι ειναι ακριβως;;;;;; :P

Ελσα το δαχτυλο που βαζουν για να δουν τον τραχηλο δε ποναει...κι εμενα μου εβαζα οταν μπηκα στο μηνα μου. Αλλα για να λεει η Μαρια οτι τα ειδε ολα μαλλον της εβαλε απο το αλλο το καλο που επιταχυνει το τοκετο(οχι παντα βεβαια οπως αποδεικτηκε σε μενα! :P )..

Γιουλακι ερχεσαι;;;;;;;;!!!!!!!!εννοειται θα σε δουμε εεεεεε;;;;;;;;; :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Δε μου λες τοτε που τη πατησε ο δικος σου μπεμπης τι αντιβιωση του εδινες;;;; του εδινες πριν μπειτε νοσοκομειο αερολιν-φλιξοταιντ και αντιβιωση;;;;

Ελπιζω να μη χρειστουμε τιποτα νοσοκομεια και σαλταρω τελειως!!!!! :o

Καλε εδω ειμαι,γραφω!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αντωνια εχει ψυχωση παιδια με τισ αντιβιωσεις...το βλεπω..φιλαεναδα χαλαρωσε..για αυρτα να παιρνουν αντιβιωσεις και τιποτε αλλο..ρωτα και μενα..που εχω καταντησει η βριστολ μαγιερ σκουιμπ!!!

θα μου πιειτε τ θα γινε με το κωλο της μαρθουλας;;

δε θα την δειτε τη γιουλη γιατι ερχεται για 2 μερες και την μια θα ειναι ιεραπετρα..το εχει ταξει..χαχαχ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε φιλεναδα ξεχασα το κωλο της Μαρθουλας!!!!! :oops::oops::oops::oops: ρε συ παρε σουντοκριμ να τη παστωσεις μπας και φτιαξει! για μελανια και τετοια δε ξερω...

και αυριο μη της δωσεις τροφες που δε κανουν οταν εχεις διαρροια...δωστης ρυζι,πατατα,καροτο,μπανανα κτλ να δεις μην εχεις καμια διαφορα! ;)

Ναι ρε γαμωτο εχω παθει ψυχωση με τις κωλοαντιβιωσεις γιατι η συγκεκριμενη παιδιατρος τις εχει καραμελες και το ψαχνω πολυ πριν δωσω...αν πζ μου ελεγε η χαιρετη να δωσω δε θα το εψαχνα αλλο! ;)

Επισης εχω και την ανιψια μου απο κατω που απο τις απειρες αντιβιωσεις που εχει παριε εχει σακατευτει το παιδι και με παει λιγο πιπα κωλος!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα και μας που εχουμε παρει πολλες..τι εχουμε παθει;;

παιδακια σας αφηνω..

νυσταχω αισχρα..

αντωνια σε πεθυμησα ρε...

που ειναι εκεινα τα ωραια τα φαγητα σου να ξενοιασω λιγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντωνια σε πεθυμησα ρε.....

Κι εγω μωρη Σωσω!!!μες τη μαυρη καταθλιψη ειμαι!!!! :P

Περα απο τη πλακα ειμαι πολυ σκατα αυτες τις μερες...νιωθω απιστευτα κουρασμενη...δεν εχω καμια ορεξη να ασχοληθω με τα μικρα αλλο....αναπολω τις μερες της ελευθεριας μου... :(

Γκαστρωμενη μην ακους εσυ!!!! εσυ εχεις το παππου που θα ασχολειται με την εγγονα κι εσυ θα αραζεις!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες !!

Αντωνια εισαι στα κατω σου καλο μου ?? ..αχ το περναμε ρε γμτ αυτο ολες μας ..καποια στιγμη η κουραση βαραει μπιελα κ μεις μαζι της ..βαλε κ το αρμεγμα καθε τρεις κ λιγο το δικο σου ..ειναι δυσκολα χωρις πλακα ..για σκεψου ομως να ειχες τον αλεξακο που απότι καταλαβα κ αυτο τον ακαθιστο εχει ολημερις κ απο νωρις , να ειχες κ την μπεμπα να μην κλεινει ματι επισης μερα νυχτα ..εκει θα ειχες φυγει για καιρο καημενη ..εγω περισυ τετοιο καιρο κοντευα να σαλταρω απ΄το μπαλκονι κ δεν την παλευα με τιποτα ..Θα περασει ομως ..απλα εισαι κουρασμενη ..εκατσε κ της μπεμπας η ιωση κ ηρθε κ εδεσε ..Να ρωτησω , το αρμεγμα μεχρι ποτε σκεφτεσαι να το κανεις ? Ισως αν καποια στιγμη τελειωσει αυτο να εισαι λιγακι πιο ανετη..

Σωσω καλοπερνατε ? ο απαυτος της Μαρθας πως παει , πηρε λιγο τα πανω του ?

Μαριλου που εισαι καλε , εξαφανιζολ ? :lol::lol:

Μαρια εγκυμονουσα εσυ ?

οι υποδελοιπες τι κανετε ?

εγω πρεπει να κατεβω κεντρο να παρω ενα δωρο γιατι εχουμε αυριο τρομαρα μας κ βαφτιση αλλα κ γαμο σε δυο διαφορετικες κατευθυνσεις κ να δω πως θα τα προλαβουμε κ τα δυο ..

εχω να κανω κ τα μποτε μου βεβαιως βεβαιως ..

Απο την Τριτη εχω ξεκινησει την διατροφη του μηνα κ απο το πολυ κοτοπουλο η φτερα θα βγαλω η οταν με ρωτανε τι κανω θα κακαριζω .. :lol::lol::lol:

αληθεια ποτε θα κανουμε την επισκεψη στο κινεζικο ??? Ατιμη σωσω που μου εβαλες την ιδεα .. :lol::lol::lol:

παω να ταισω την μπουλουκα ..τωρα θα με ταισει αυτη η εγω δεν ξερω μιας κ πλεον τα φρουτα το πρωι τα τρωμε κομματακια κ με πιρουνι .. :D

σας φιλω τα λεμε αργοτερις !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα γλωσσούδες μου!!!!!

Απα πα! Τι είστε εσεις καλέ;;;; Λίγο μόνες να σας αφήσω έχετε ξεφύγει τελείως!

Από που να αρχίσω να σχολιάζω και που να τελειώσω μου λέτε;;;;

Αρχίζω με τα πιο sos.... το κωλί και το πιπί (και όχι κουτί) της Μαρθούλας.... η αλήθεια είναι οτι από κορίτσια δεν ξερω και πολλά αλλά αν την αλλάζεις πολύ πολύ συχνά και με πλύσιμο και με παστούρωμα μπόλικης κρεμας ισως δεις διαφορά.... θα σου έλεγα να την αφήνεις και λίγη ώρα χωρίς πανα για να αερίζεται το μέρος.

Πολύ μου άρεσε ο Βρομύλος!!!!! Πω πω .... μου άρεσαν πολύ αυτά τα τραγούδια!!!!

Οστόσο λύθηκα με το μπρόσκερας!!!! Δηλαδή Σωσω να πω του Γιώργη: "ελα να μου τηνε βάλεις μπρόσκερας;;;;;" =))=))=)) Οοοοοοοχι το σωστό είναι: "έχε την μπρόσκερας μπας και τηνε χρειαστώ!" :lol::lol::lol::lol:

Μαρία μην ακούς!!!!!!!

Αντωνία μου τί κρίμα ρε γαμωτό.... πολύ στεναχωρέθηκα με την μικρή.... ευχομαι σύντομα να γίνει καλά! Και εσύ μην μασας! Όλα είναι καλά!!!!!!! :-*

Μαράκι μου.... το δαχτυλάκι και εμένα με πονούσε αλλά όσες φορές και να μου το έβαλε ο τράχηλος ήταν σκληρός.... :( γέννησα 38+4 με φ.τ. με πρόκληση γιατί αλλιώς το μωρό θα πήγαινε πάνω από 4 κιλά και θα χρειαζομασταν καισαρική....

Μη σε αγχώνει οτι κοιτάει πάνω.... κάνε πολύ περπάτημα και να δεις που οταν έρθει η ώρα θα έχει γυρίσει σωστα!

Τα κολοκυθάκια αυγολέμονο είναι πανευκολα:

Αδειάζεις τα κολοκύθια (εγώ παίρνω μεγάλα και τα κόβω στην μέση)

φτιάχνεις ένα μειγμα με κιμά, λίγο ρύζι, μαϊντανό, ανηθο, φρεσκο κρεμμύδι και δυόσμο, λάδι, αλάτι & πιπέρι (εγώ στα 800γρ κιμά που έκανα έβαλα 1 φλ. τσαγιού ρύζι)

Τα γεμίζεις, και τα βάζεις όρθια σε μια πλατιά κατσαρόλα που έχει λίγο νερό και λίγο λάδι.

Τα σκεπάζεις και τα μαγειρευεις σε χαμηλή θερμοκρασία για περίπου 1 ώρα (τα τσιμπας και βλέπεις πότε είναι έτοιμα)

Μετά κάνεις το αυγολέμονο αφράτο - αφράτο και το ρίχνεις στην κατσαρόλα με τα κολοκύθια.

Και είναι έτοιμα!!!!!!!

Ειρήνη μου ευχαριστούμε για τις πληροφορίες!!!! Αρκετά χρήσιμες!!!!!!!

Ευακι μου μην αρχίσεις τα κακαρίσματα γιατί θα σε.... κράξουν! χαχα!!!! Ελα υπομονή και έχεις λίγο δρόμο ακόμα! Ο στόχος φαίνεται!!!!! Μπράβο ρε συ.... εγώ να δω τί θα κάνω με την μπούκα μου! :lol::lol:

Γιουλάκι μου μπράβο που έχετε και την κοινωνική σας ζωή στο φούλ!!!!!

Τα μικρα είναι καλά; Εμείς έχουμε σταματήσει προσορινά τις προσπάθειες αλλά λίαν συντόμως οι μηχανές θα πάρουν μπρός και θα καούν τα μοτεράκια! :lol:

Να σας πω και τα δικά μου...όσες βαριέστε απλά μην διαβασετε....εγώ θέλω να πω τον πόνο μου...

Αρχικα με τον Γιώργο από χθες το πρωί δεν μιλάμε... :cry: αιτία έναρξης; ενα κομμάτι σκατογλυκό. Το έτρωγε από το ταψί μέσα και επειδή του την είπα εκείνος θύμωσε.... από δω σε εχω από κει σε έχω, είπαμε διάφορα και νευρίασε γιατί πάντα σκεφτομαι το τί θα πουν οι άλλοι.... από την μια έχει δικιο αλλά έτσι εχω μάθει ρε γαμώτο.... ζούμε σε μια κοινωνία που υπάρχουν καιάλλοι ανθρωποι, δεν είμαστε σε ερημονήσι μόνοι μας.... είμαι πολύ στεναχωρημένη....

Και επίσης ο Χριστόφορος χθες βράδυ ήταν τόοοοσο ανήσυχος που δεν κλείσαμε μάτι! Ο καημένος ξυπνούσε κάθε 1 ώρα (ισως και νωρίτερα) και τη μια ήθελε νερό, την άλλη ηθελε γάλα, την παράλλη ήθελε αγκαλιά....ουφ.... καταλληξαμε όλοι μαζί στο κρεβάτι μου και δεν κάναμε και ύπνο της προκοπής... στριφογυρνούσε συνέχεια και κλωτσούσε από εδώ και από εκει... δεν ξαναέχει όμως... καλύτερα να την βγάζω καθιστή στον καναπέ αγκαλιά με το μικρό....

Τώρα το πρωί είδα και μάλλον έσκασε μύτη ο κάτω κυνόδοντας.... δεν με αφήνει και το σκατό να βάλω το χέρι μου.... και σίγουρα ετοιμάζεται και ο επόμενος.... ουφ αντε να βγούν αυτα τα δόντια επιτέλους να δουμε και μια .... μαυρη νυχτα!

Α!!!!!!!! Τα είπα και ξεθύμανα! Πάω να κάνω εναν φραπε γιατί σκάω στη ζέστη!

Φιλιά σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ καλημέρα σας σε όλες!!! Ευακι τι έγινε θα μας κανεις και αυγουλακια μήπως???!!! να ξέρω δηλαδή γιατί σαν τα φρέσκα δεν έχει!!!! :D:lol::D:lol: το πολυ πολυ βρε να μεγαλώσουν τα μεμε σου!!! Αντωνία νομίζω ότι φταίει ο Ερμής ο γαμημενος που είναι αναδρομος!!!!όλοι όσοι ξέρω αυτή την περίοδο είναι μες τη μαυρίλα!!! Κι εγω δε πάω πίσω δηλαδή που όλη μέρα σκέφτομαι τον ακατανομαστο και πόσο ξεφτιλισμενος μπορεί να είναι ένας άντρας, μου την έχει βιδωσει και η πολλή η αγαμια βλέπεις που φταίει κιόλας στο ότι είμαι κλειστή που λέει κι ο φίλος μου Χναρακης και που δε πρόκειται να βρεθεί εθελοντής για τα επόμενα χρονακια, και είμαι γενικότερα σε μια κατάσταση απίστευτης ευεξίας!!!! :evil::evil::evil::evil: κανονιστε για κινεζικο γιατί μου έχετε βάλει την ιδέα κι άμα μου καρφωθει κάτι δε φεύγει με τίποτα!!! Το θέλω οπωσδήποτε!!! Μαριλου τι κανεις? το αντρακι σου το όμορφο?ποτε θα κανονισουμε καφεδάκι πάλι να μαζευτουμε όλες μαζί εσείς με τα μωρά σας κι εγω με την κοιλιά μου??!! σωσω γυρισες η θα μείνεις παρέα με το ηφαιστιο για να ζηλευουμε όλες???!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε δετυτ γυρναω...το νακατανομαστο σκεφτεσαι εσυ αλαλ αν σου πει να γυρισεις θα το σκεφτεις..εισαι 1 μαιμου και συ..

χαχαχ΄καλε θα το κανονισω για κινεζικο..λεω ρεγω ποτε κατι και δε το κανω;;

πατε καλα;;

θα σκεφτω το προγρ μου και θα σας πω..και θα διασταυρωσω αν δουλευει μεσημερι για να βολεψει..μεσημερι μπορειτε οι υπολοιπες,ε;;

η αντωνια θα την παλεψεις και βραδυ;;

μαριλου μου...

μη ξανα κανεις γλυκο..σε χαλαει..καλα ειναι και τα κολοκυθακια ρε..

ελα ρε..υπαρχιε ενταση γενικα που λεει και η αμν....

χαλαρωστε και συζητηστε..αυτη ειναι η λυση..

και μην το φουντωνεις και δε σου καθεται μετα..τον κυνηγας και αυτο ςιναι κρυμμενος στη ντουλαπα.!!!

τι εγινε με τον ογα;

αγορασα παμπερσ ακτιβ φιτ και πενατεν..αι να δουμε.δεν εχω βρακια εδω για να την αφηνω τσιτσιδι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οστόσο λύθηκα με το μπρόσκερας!!!! Δηλαδή Σωσω να πω του Γιώργη: "ελα να μου τηνε βάλεις μπρόσκερας;;;;;" =))=))=)) Οοοοοοοχι το σωστό είναι: "έχε την μπρόσκερας μπας και τηνε χρειαστώ!" :lol::lol::lol::lol:

Μαρία μην ακούς!!!!!!!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=)) ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΜΟΥΡΛΗΗΗΗΗ!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))

Καλα μαρη για το γλυκο τσακωθηκατε;;;;επειδη το ετρωγε απο το ταψι ο χριστιανος;;;; βρε το δισμοιρο καταπιεση!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Κι εγω το κανω αυτο πες του Γιωργη οποτε ειμαι μαζι του!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αντε να τα βρειτε γιατι δεν ειναι καιρος για τσακωμους τωρα...εχεις ενα στοχο μπροστα σου!!!! βεβαια στο Γιωργο δε μιλας ,αλλα στη τσουτσου του μπορεις να πεις δυο φωνηεντα!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρια μη βλεπεις εσυ!!!!ακους τσουτσου και γυαλιζει το ματι σου το βλεπω!!! :lol::lol:

Τριτη τι εισαι Σωσιδιο;;; για καφεδακι λεω!

Κινεζικο παιδια για βραδυ εγω χλωμο γιατι μεχρι να τελειωσω με μωρα και αρμεγματα παει 11+...εσεις ομως να πατε ρε,σιγα μη περιμενετε τη μικρη αγελαδα ποτε θα ευκαιρησει! ;)

Ευακι ο αρχικος μου στοχος ειναι 6 μηνες...λεω να αντεξω 2 εβδομαδες ακομη ετσι εντατικα μεχρι να παει 5 μηνων,οπου θα της αρχισω φρουτα και λαχανικα να αντικαταστησω 2 γευματα και να μειωσω ανλτησεις...μολις γινει 6 μηνων θα κανω μονο 3-4 κι αν εξακολουθω να εχω πολυ γαλα θα το συνεχισω ετσι χαλαρα,αλλιως αν μειωθει και κοπει οκ μεχρι εκει καλ ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι θέλω και μιλάω!!!! Δεν έλεγα τίποτα άλλο!!! Εμφανίστηκε ο ακατανομαστος τηλεφωνικά μόλις τώρα και μιλούσαμε σαν να μη συμβαίνει τίποτα!!! απορώ με την ψυχραιμία μου!!! Μου έβαλε λέει και λεφτά στην τράπεζα!!! Μωρε ας έρθει να αναγνωρίσει το παιδι που ξαφνικά θυμήθηκε ότι είναι και στοργικος πατέρας και με ρωτούσε τι κάνει η μπεμπα στην κοιλιά κλωτσαει βγάζει μαλλιά κι αλλα τέτοια κουλα!!!! Παει!!!το χάσαμε τελείως μου φαίνεται!!!! Αφού το είπε και η Λίτσα Πατέρα σήμερα ότι έρχεται στις 3 του Μηνα αναδρομος Ερμής!!! Μη μιλάτε για τσουτσουδες γιατί αγριευομαι μεσημεριατικο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι εννοείται!!! Τώρα εδώ και μια βδομάδα λέει έχει ξαναβρεί τον εαυτό του με τη δουλειά και είπε να θυμηθεί ότι θα κάνει κορη!!! Αχ και να μπορούσα να του φάω το λαρυγγι του ακατανομαστου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμφανιστηκε το Ιταλο;;;; :-w:-w:-w καλα εκανε κι εβαλε λεφτα και καλα θα κανει να ερθει να το αναγνωρισει και να σκασει κι αλλα φραγκα!!! και να σου πω,δε πας να γεννησεις και στο Μητερα με το γυναικολογο μου που ειναι πολυ καλος να τα πληρωσει ολα ο Ιταλος;;;;;; ;););)

Βεβαια το βλεπω οτι αν ερθει και δει το μωρο θα παθει τη πλακα του και δε θα φευγει με τιποτα!!! ;)

Απογευμα ναι ρε μπορω για κινεζικο,αλλα απογεματιατικο θα παμε για φαγητο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμαν αυτη η κορη μου ..μιλαμε αυτη η γκρινια δεν παλευεται πια ..αντε να τα βγαλει τα κωλοδοντα μπας κ δουμε ασπρη μερα ..

Απ'οτι διαβασα Μαιρη μια απο τα ιδια κ ο Χριστοφορος ε ?..ζοριζονται γμτ κ τι μπορουμε να κανουμε ..Εγω ομως στο κρεβατι μου δεν τα παιρνω ;) ασε μην μας βγει μετα χουι κ τρεχω να το συμμαζεψω κ αυτο ..Ειμαι διπλα τους στα παντα , οτι κ οπως το θελουν αλλα στο κρεβατι του ο καθενας .. :D

Εδωσες τελικα ντεπονακι η του εβαλες αυτη την κρεμα που ελεγες ?

Σωσω δεν τρωγω κοτοσουπα καλο μου - αχ μακαρι κ να τρωγα .. :( , δεν επιτρεπεται ..) Ετρωγα την κοτοπουλαδα μου , φιλετο στην ψηστιερα με ρυζι ..αχ .. :roll:

Τι κανει το ..Μαρθουλιω ? ηρεμισε λιγακι η ακομα ποναει ?

Μαρια εγκυμονουσα συμφωνω κ επαυξανω με την Αντωνια ..Κ γω νομιζω οτι αν δει το μωρο δεν θα μπορεσει να ξεκολλησει ..Ειπαμε κ συ βραχος ..ναι μεν αλλα με προυποθεσεις μεσιε.. ;)

Παιδια για κινεζικο εγω μεσημερι δεν μπορω κλαψ ..ερχονται τα πιτσιρικια εκει γυρω στις δυο κ εικοσι οποτε μεχρι να ετοιμαστουν κ να πανε για υπνο , τρεχα γυρευε ..Αν το πατε απογευμα ειμαι μεσα ..

Κ τωρα που μου ηρθε η αναλαμπη , τι θελαμε κ λεγαμε πριν μερικες μερες για τσιτους κ σουιτους κ απλα κ μαξι ? Εβγαλα στο ματι κ εχω ριξει δακρυ που παει συννεφο ..μιλαμε οτι τσουζει αφανταστα ..Αχου καλε σε πια εγκυμονουσα ειπα εγω οχι κ δεν το θυμαμαι ..Βρε Μαρια μου ειπες εσυ κατι κ ειπα οχι ?! :lol::lol: Γιατι δεν μου ερχεται καμια αλλη ..μπροσκερας .. :lol::lol::lol::lol:

Μαιρη τα παιξαμε τελειως με την λεξη αυτη ε ? Εμ που τις βρισκω η ρουφιανα ..Θα σκεφτω κ θα βρω κ καμια αλλη ..Αλλα βρε κοριτσουδι κ συ για το γλυκουδακι τσακωθηκατε ..Βεβαια οτι εγινε εγινε δεν θελουν τ'αγορακια κ πολυ ..τωρα επειδη ο σκοπος ειναι ιερος πηγαινε λιγο να του τριφτεις ..Βαλε τα ετσι κ τα αλλιως σου κ βουρ στο ψητο ..

Γμτ ειχαμε σημερα ραντεβου με τον οφθαλμιατρο για την Νικη αλλα μας πηραν οτι κατι εκτακτο ετυχε στον γιατρο κ το μεταφεραμε για Τριτη απογευμα ..Για να δουμε κ εκει τι θα γινει ..Αλλο αγχος μεχρι τοτε ..

Κατεβηκα κ το πρωι σαν την τρελη του Σογιουλ να παρω το δωρο για την βαφτιση κ ν'ανεβω τρεχοντας σχεδον ..Πα πα ζεστη ..ευτυχως που κρατησε η μανα μου για λιγο το μικρο γιατι θα σκαγε το καημενο ..Της εχω βγαλει κ το φανελακι τωρα το μεσημερι γιατι το δωματιο τους ειναι λιγο ζεστο ακομα κ με ανοιχτα παραθυρα ..

Εγραψα παλι την ιστορια της ζωης μου ..παω για τσιγαρο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...