Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

Γεια σας φίλες μου καλές!!!

Λένα μου χρόνια πολλά με το καλό το μωράκι σου!!!

Νάσια μου τι διάβασα ο άντρας του σπιτιού έκανε και δουλειές σήμερα, ποιος στη χάρη σου!!!

Η αμνιοπαρακέντηση κόστισε περίπου 800€ αν δεν κάνω λάθος, γιατί έκανα και κάτι αιματολογικές,

θα το δω και θα σου πω.Σκέφτεσαι να την κάνεις;

Ηλιαννάκι τι έπαθε ο μικρός σου πρίγκηπας, δοντάκια.Ελπίζω να πέσει ο πυρετός και να πάρει

γρήγορα τα πάνω του!!!

Nia μου να χαίρεσαι τον άντρα σου και να περάσετε καλά σήμερα.

Τα φιλιά μου σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Teddy μου τί κάνεις καλό μου???????? Η ζουζούνα σου??????? Κι εγώ για 800άρια έχω ακούσει ίσως και λίγο παραπάνω και μου φαίνονται πάρα πολλά κυρίως επειδή δεν έχουμε......συνεννοήθηκα με τον γιατρό μου και αποφασίσαμε να περιμένουμε την β' επιπέδου να δούμε τί θα μας πεί κι εκείνος ο γιατρός!!!! Ελπίζω να μην χρειαστεί....

Άννα Μαρία δεν φαντάζεσαι.....πόσο θέλω να τον πλακώσω στο ξύλο αυτόν τον άνθρωπο!!!!!!! Έχει χάρη που ο άντρας μου τον έχει φοβερή αδυναμία αλλιώς ούτε καλημέρα δεν θα του έλεγα...

Ααααααα κορίτσια το alpha test πότε το κάνουμε? Νομίζω στην 17η με 18η εβδομάδα???? Γιατί ο γιατρός μου δεν μου είπε αν θα το κάνω.....

Κοριτσάκια μου σας αφήνω....πρέπει να φύγω......δυστυχώς η μαμά μου δεν έχει ιντερνετ οπότε θα διαβάσω αύριο τα νεάκια σας!!!!

Φιλάκια πολλά και να προσέχετε τις κοιλίτσες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα σε όλες σας....:)...

Χρόνια πολλά Ελένη μου.....να είσαι ευτυχισμένη και με ένα γερό μωράκι...:)

Βερόνικα μου να χαίρεσαι τον αντρούλη σου.....:)....να είσαστε πάντα αγαπημένοι και με δυο υγιέστατα μωράκια στην αγκαλιά σας σε λίγους μήνες...:)

Ηλιάννα μου, το αγοράκι σου έγινε πλέον κανονικό αντράκι,.,,.:)......βουρρρρ....στις βολτες τωρα..:)

Κατά τα άλλα από ότι διαβάζω είσαστε όλες καλά...και χαίρομαι πολύ κοριτσάκια μου γλυκά..:)....

όσον αφορά για τα θαλασσινά μου ανοίξατε την όρεξη και τρέχουν τα σάλια μου..:)

Νάσια μου τι κανεις?...πώς είναι η κούκλα κορούλα σου?...

Μαρία μου εσύ όλα καλά με τον αυχένα?...

Βανεσσάκι μου όλα καλα?....

Αναστασία μου?...πως είσαι?

Άννα Μαρία μου πως είναι το στομαχάκι?

Κίσκα μου?....εσύ?

Σας φιλώ όλες γλυκά..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSIA POLY HSHXEIA SHMERA....TI EGINE POU EISASTE????????EGW TWRA ETOIMASTIKA GIA NA VGOUME NA PAME STO MAGAZI ENAS FILOU POU EXEI GENETHLEIA SHMERA!!!!!!!!!!!!!!

EXEI KATAPLIKTIKH VRADIA SHMERA!!!!!!!!!!!AKRWS KALOKAIRINH!!!!!!!!!!!!

EYXOMAI NA THN APOLAYSETE OLES SAS!!!!!!!!!!! [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaaaaaaaaaaa. ti kanete kopelares????????????? egw twra diavasa ta nea sas..mia xara oles ......

etsi etsi........mexri to telos oles na eimaste kala..........

egw phga exthes to mesimeri sto metro mall ....kai fagame sti la pasteria zymarika.mmmmmmmmmmmmmm teleia htan kai meta gyrisame pesame kana dyo writses sto krevataki mas kai meta etoimastikame kai vghkame to vradaki me allo ena kwsta kai mia elenh xaxaxaxxaxa eimastan 7 atoma kai 3 giortazan..xaxaxxaxaxa wraia perazame aaaaaaa kai mia allh kopela htan kai ayth ekgyoyla sto 4 mhna ...xixiixi eimastan dyo dld.......ayth h kopela omws exei olo emetoys mwre kai den exei parei grammario grrrrrrrrrrrrrr :lol::lol::lol::lol::lol::lol: kai egw mia xara goyroynitsa.... :lol::lol::lol::lol::lol:

loipon ayta twra ti tha fame shmera eeee????????? egw tha ftiaxw spitika soyvlakia pitoyles mpiftekakia ntomata kremydi kai tzatzikaki mmmmmmmmmmmm............moy aresoyn poly........paw na zymwsw ton kima kai ta leme pali filiaaaaaa............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στα κοριτσια.Καλοκαιριασε για τα καλα, βγαλαμε τα μπρατσα εξω και σε λιγο καιρο και τις κοιλιτσες :D Σημερα θα παω σε κατι γεννεθλια και ειναι η μονη φορα που δεν αισθανομαι μειονεκτικα επειδη δεν εχω μωρακι, γιατι αυτη τη φορα το εχω στην κοιλιτσα!!!

Πολλα φιλια σε ολες και καντε βολτουλες σημερα αξιζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!!

καταραχας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες!!

δε θυμαμαι ομως να σχολιασω, ειπατε παρα πολλα..

εγω παντως τρελαινομαι για οστρακοειδη1!!!! μιαμ μιαμ!!

χτες φορεσα ενα φορεμα κ η κοιλια μου φαινεται τεραστια!!!!!!!!!!! πωπω επαθα ενα μικρο σοκ!!!

να σας ρωτησω εσεις τι κρεμα βαζετε για τις ραγαδες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα καλημερααα...εχτες δουλευα ειχαμε μια βαπτιση και γυρισα πτωμα...εβαλα κατι φωτο στο ιντερνετ και καθησα να ξεκουραστω..επεσα για υπνο λιγο πριν τις 9 να φανταστητε αλλα το ευχαριστηθικα..καλα εχτες στη βαπτιση ε...ειχαμε και παγωτο κοριτσιαααα..αςςς μην πω ποσο εφαγαααααα....διαβασα και τα νεα σας..Ηλιαννακη με το καλο ο γιος σου καλες βολτες..κοριτσια εγω πεθαινω για τα οστρακα και την καθαρα Δευτερα εφαγα του σκασμου..ειχα ρωτησει και τη γιατρο και μου ειπε το εξης...ας μην υπερβαλουμε με τα φαγητα,το τοξοπλασμα ειναι στο ωμο κρεας και τα λαχανικα ..οποτε του εδωσα και καταλαβε...σημερα εχω να παω σε ενα σχολειο και βαριεμαιιι...παιδια η κοιλια μου εχει γινει τοοοοοοσηηηη...εβαλα κολαν το πρωι...αυτο που φοραω παντα και με στενευε..ωχχχχ...που θα φτασωωωω....χρονια πολλα Μαιμουδακιιι..φιλακια πολλααααααααααα σε ολες τις κοιλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera lena moy ti kaneis???????pws perases thn giortoyla soy.....

egw vazw baby oil kai mia kremoyla tis proderm poy einai gia mwra xaxaxxaaxa toys vazw apo twra egw.......kai persi eixa tarastia koilia mexri ton evdomo poy gennisa kai den ekana oyte mia ragada ..opote kai fetos ta idia vazw.........a exeis kai esy megalh koilitsa??????????? lew kai egw mono egw exw poy eimai toso mikrh egkymoshnh..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Όλες καλά βλέπω!

Εμείς σήμερα έχουμε εκλογές, αλλά δε με βλέπω να ψηφίζω. Έψαξα να βρω τον λιγότερο γελοίο για να τον ψηφίσω, αλλά δεν τα κατάφερα...

Νία, στείλε κανένα μπιφτέκι κατά δω! Όσο για τα σουβλάκια, τις πίτες, το κρεμμύδι και το τζατζίκι, μπορείς να τα κρατήσεις! Εμείς θα πάμε στη μάνα μου, είπε θα κάνει κουνέλι λεμονάτο και πατάτες στο φούρνο, αλλά για το κουνέλι κρατώ τις επιφυλάξεις μου.

Αναστασία, γιατί να νιώθεις μειονεκτικά, δεν κατάλαβα; Εγώ εκνευριζόμουν με τα παιδικά γενέθλια, ειδικά στα πάρτι που κάνει μια φίλη μου για τα παιδιά της. Καλεί τόσο μα τόσο κόσμο, που το σπίτι της δε χωράει, και έχει πολλούς που τρώνε όρθιοι. Βλέπω κόσμο που ξέρω και δεν μπορώ να τους χαιρετήσω, γιατί δεν συναντιόμαστε καν! Φέρνει "διασκεδαστές" παλιάτσο, ή τη Ντόρα και πάει λέγοντας και εκνευρίζομαι που τα παιδιά παίζουν κατευθυνόμενα και ελεγχόμενα. Και γενικά, βαριέμαι τα παιδικά πάρτι, πάντα πηγαίναμε, καθόμασταν λίγο και την κάναμε. Και στο κάτω-κάτω, δε ζούμε στον κόσμο της Παλαιάς Διαθήκης που ήταν ντροπή να μην έχεις παιδιά!

Λένα, τι κρέμα για τις ραγάδες καλέ; Αφού από κοιλιά εγώ μηδέν! Εντάξει, αυτές τις μέρες σαν να φούσκωσε λίγο.

Κίσκα, όντως, πρέπει να προσέχουμε πολύ με το κρέας, να είναι πολύ καλά ψημένο, το ίδιο και το ψάρι, και τα λαχανικά πολύ καλά πλυμμένα. Αχ, παγωτό.... Βρίσκεται ανάμεσα στις τροφές που απαγορεύει ο γιατρός μου, αλλά αν τηρούσα αυτά που μου είπε, δε θα έπρεπε να τρώω απολύτως τίποτα. Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου είχε δώσει έναν κατάλογο με απαγορευμένες τροφές: μακαρόνια, γλυκά, παγωτά, μπλε τυριά, τυριά που αλείφονται, αβγά, οστρακοειδή, γεύματα αεροπλάνων, και πολλά άλλα που δεν τα θυμάμαι! Τα παγωτά πάντως τα τσακίζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νία, εγώ δεν έχω τέτοιες ευαισθησίες! Και κουνελάκια τρώω, και ορτυκάκια, μια χαρά τα κανονίζω όλα! Τις επιφυλάξεις τις έχω στο αν θα το πετύχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια μου χτυπησες ευαισθητο σημειο μου με τα παρτυ...εγω ειμαι Παλιατσος οπως λες αυτη ειναι η δουλεια μου και πιστεψε με κανεις δεν κατευθυνει τα παιδια ο κλοουν η παλιατσος οπως λες ειναι εκει να κανει τα παιδια να περασουν καλα..χωρις αυτον θα ηταν ενα παρτυ γεματο παιδια που δεν ξερουν τι να κανουν και απλα τρεχουν στο σπιτι ανεξελενκτα καταστρεφοντας τα παντα γιατι μπορει το 1 να ειναι να μια χαρα παιδι και να μην ξεσαλωνει αλλα αμα βρεθει με αλλα 10-20 γινεται χαμος βαριουνται ενω εμεις τα κανουμε μια ομαδα οποια ηλικια και να εχουν και παιζουν ολα ομορφα και εχουν μια ωραια αναμνηση μετα..οσο για τους γονεις γιατι να μην ειναι εκει..και ναι ας καθησουν και ορθιοι και τι εγινε??Περνανε και αυτοι καλα βλεπουν τα παιδακια τους να συναναστρεφονται με αλλα παιδια..βγαζουν φωτογραφιες και περνανε ολοι μα ολοι ωραια..αν δεν σου αρεσουν τα παρτυ οκ αλλο αυτο αλλα μην τα κατακρινεις οοολα ..οχι και κατευθυνομενα τις περισσοτερες φορες τα παιδια λενε τι θελουν να παιξουν....δεν εχει να κανει με την Παλαια Διαθηκη το οτι η Αναστασια ενιωθε αβολα που δεν ειχε παιδι οταν πηγαινε..ο καθε ενας που θελει ενα παιδακι ,θελει να το βλεπει να παιζει να χορευει κλπ..και να βγαζει φωτο οπως κανουν ολοι οι γονεις με τα παιδια τους.Λυπαμαι που εχεις αυτη την αποψη για τα παρτυ...εγω αν και ο γιος μου εχει λογω της δουλειας μου φουσκωτα και κλοουν και μπαλονια και οτι εχει να κανει με αυτο..δεν τα χορταινει ποτε...διασκεδαζει απιστευτα και ετσι απο αυτον περνω και ιδεες για καινουργια πραγματα πρωτος δοκιμαζει τα μαγικα και βλεπουμε αμα αρεσει στα παιδια η οχι..αλλα ποτε μα ποτε δεν μας ετυχε να μην θελουν ακομα και αυτα που φοβουνται στο τελος παιζουνε και κλαινε αμα φευγουμε!Τα παιδια δεν ειναι χαζα και αμα δεν ηταν ετσι τα πραγματα δεν θα μας θελανε και δεν θα ειχαμε δουλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας εγκυούλες!!!!!

γύρισα στο σπίτι μου και είμαι πτώμα...ευτυχώς η μικρή κοιμάται και ίσως προλάβω να ξεκουραστώ λίγο κι εγώ...λέμε τώρα!!!!!!!!!

Εχθές ξύπνησε η κατίνα μέσα μου αλλά το καταευχαριστήθηκα!!! Πήγαμε με τον άντρα μου στο ξενοδοχείο που δούλευε πέρυσι για να πάρει βεβαίωση εργοδότη κι ενώ τους είχαμε ειδοποιήσει εδώ και τρείς μέρες ότι θα πηγαίναμε και να έχουν έτοιμο το χαρτί, το αφεντικό (ο ψυχάκιας ο γιος του δηλαδή που έκανε τη ζωή του άντρα μου κόλαση πέρυσι) θεώρησε ότι ήταν μεγάλη εξυπνάδα να μας ταλαιπωρήσει λίγο περισσότερο (γενικά μας έχει κάνει πολλά, μέχρι και να απειλήσει εμένα και το παιδί τόλμησε πέρυσι) και μας είχε σαν τους μα.......ες να τον περιμένουμε στο αυτοκίνητο μέχρι να αποφασίσει να μας εξυπηρετήσει! Κατέβασα κι εγώ όλα τα παράθυρα του αυτοκινήτου κι έβριζα ότι μπορείτε να φανταστείτε...στο τέλος άνοιξα και το ράδιο στο τέρμα......καφέ Σαντάν το έκανα!!!!!!! Για πότε μας το έδωσε το χαρτί και ζητούσε και συγνώμη για την ταλαιπωρία......ο άντρας μου, μου είπε ότι με άκουσε ο ψυχάκιας που έλεγα ότι θα τους κουβαλήσω το υγειονομικό (ξέρουν ότι δούλευα εκεί και τα έχω καλά με όλους) να δεί τί γκοτζίλα ταϊζουν τους έρμους τους τουρίστες!!!!!! Άμα δεν απειλήσεις τελικά ούτε σε σέβονται ούτε η δουλειά σου γίνεται!!!!

Κοριτσάκια πάω να ξαπλώσω λίγο.......θα τα πούμε το βράδυ!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας εγκυούλες!!! Είπα να καλημερίσω κ να στείλω φιλάκια στις κοιλίτσες σας! Αχ... πόσο μου λείπει η κοιλιά μου μερικές φορές... είναι πολύ μαγικές αυτές οι στιγμές, ωστόσο ακόμη πιο μαγικό να βλέπεις το μωράκι σου!!! Για την κοιλίτσα, είναι καλή και η prevenstria της frezyderm. μου την είχε συστήσει μια φίλη αλλά κ η μαία, κ έμεινα ευχαριστημένη. τη συνέχισα κ λίγο μετά τη γέννα κανονικά σε στήθος+κοιλιά.

Kiska τι ωραία η δουλειά σου με τα μικρά παιδάκια!!! Είσαι Αθήνα ή σε κάποιο άλλο μέρος? Αν βρίσκεσαι κοντά σε Αθηνα, να το ξέρουμε για τα μωράκια μας, όταν έρθει εκείνη η ώρα! Κ εγώ είμαι της άποψης ότι τα μικρά ξετρελαίνονται για τέτοια παιχνίδια κ μάλιστα οξύνεται κ η φαντασία τους. Ωστόσο, όπως το βλέπει καθένας. Τα ανίψια μου πάντως το διασκέδαζαν δεόντως!

Φιλάκια σε όλες τις εγκυούλες κ στις κοιλίτσες σας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...