Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ....ΜΕΓΕΙΑ ΜΕΓΕΙΑ!!!!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΝ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΤΣΕΣ ΧΑΧΑ.ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΟΥΜΕ....ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΚΑΤΕΛΗΞΕΣ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ Κ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΝΙ ΝΑ ΝΟΙΩΘΕΤΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ!!!!!!ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ....ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ.ΠΑΛΙ ΑΙΜΑ?ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ......ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!!!!!!ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΕΝΤΥ ΝΤΙΟΝ ΜΑΡΑΚΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΙΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

GEIA SAS KAI PALI KORITSIAAAAAAAAAAAAAAAA KALORIZIKO TO KAINOURIO MAS POSTAKI!!!!!!!!!!!!MONO EYXARISTA NA GEMISEI KAI AYTO!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P

AX MHM MILATE GIA KILA......EGW SE ENANN MHNA PHRA KAI 3!!!!!!XIXIXIIXIXIIXI!!!!!!!!!!!!!!

OSO EINAI NA PAROUME THA PAROUME!!!!!!!!!!!EGW PANTWS MERIKA APO TA ROUXA OU DOKIMASA SHMERA....EINAI FYSIOLOGIKA MPORW NA TA FORAW AKOMA...PALI KALA...........!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ηλιαννα κ κισκα!!!! τι ομορφα παιδακια που εχετε!!!!!!!!!!!! καλε ειναι σκετα κουκλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! για ζουληγμα ειναι!!!

καλε ηλιαννα κατσε καλα!!! :lol::lol::lol: ειδες κ αιματακι κ εχεις κ ορεξουλες! φτου σου!!! :lol::lol::lol::lol:

τιτινακι μεγεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πολυ ομορφα ειναι ολα!!!

νιακουλινακι εγω ειχα ζαχαρο 96 κ εχω καταγχωθει! φοβαμαι μην κανω διαβητη κυησης, αλλα δεν ειχα φαει τπτ το προηγουμενο βραδυ.. κ ειπα τη γιατρο να κανω καμπυλη ζαχαρου νωριτερα (16η εβδ)

βλεπω κ εγω ζωη της αλλης!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::geek: αν κ εχω αρχισει κ το ψιλοβαριεμαι τωρα τελευταια, δεν εχει σασπενς!!

πω πω εγω δηλ ειμαι τρελο μωρο που μολις εκλεισα τα 27 ε?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμεις στον ανασταση τα ρουχα για τον πρωτο χρονο τα ειχαμε παρει ΟΛΑ απο μαδερκεαρ! ειναι λιγο ακριβουτσικα, αλλα δενεχουν παθει το παραμικρο κ να φανταστειτε τα ειχα δωσει κ σε μια φιλη μου που γεννησε το δεκεμβρη κ δεν εχουν παθει τιποτα!! ολο διαβαζω κ για ανακλησεις ρουχων απο τα τζαμπο λογω ακαταλληλοτητας λογω τοξικω νχρωματων κλπ, ε γαριαζουν κ με το παραμικρο, δεν ξαναπαιρνω! προσωπικα προτιμω λιγα κ καλα!

αναστασακο τι να σου πω, εγω στον ανασταση δε μπορουσα καθολου να φαω αλλαντικα, ολα μου μυριζαν, τωρα δεν εχω προβλημα αλλα γενικα τα αποφευγω.. φανταζομαι οτι ειναι καλο αυτο που λεει η αννα μαρια να μην τα εχεις πολυ καιρο στο ψυγειο..

επισης μην αγχωνεσαι μωρε για τα κιλα, δεν ειμαστε κ συνεχεια εγκυες :mrgreen: ας φαμε κ κατι παραπανω... ετσι κ αλλιως μετα με το θηλασμο κ το τρεξιμο θα τα χασουμε ευκολα (φανταζομαι!)

εκατσε κ εκανα κουκις να κερασω αυριο στο σχολειο γιατι εχω γιορτη το σαββατο!

εννοειται μονο στα παιδια μου οχι κ στους αλλους τους καφρους!

παω για υπνο κοριτσαρες φιλακια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στο όμορφο παρεάκι,

καλορίζικο το νέο ποστ που μας άνοιξε η καλή μας φίλη Muriam

και να έχουμε πάντα χαρές!!!

Πρώτα από όλα Vanessaki χρόνια πολλά!!!

Και να σου τραγουδήσω και λίγο:Να ζήσεις Βανεσσάκι και χρόνια πολλά

μεγάλη να γίνεις με πολλά παιδιά!!!

Χρόνια πολλά καλή μου, με το καλό να γίνεις μανούλα!!!!!!! [smilie=occasion13.gif]

Α και με το καλό οι εξετάσεις σου σήμερα!

Kiska και Ηλιαννάκι τι να πω για τα παιδάκια σας!!!!!Κουκλιά και τα δύο και μια γλύκα!!!!!

Titinaki τι όμορφα πραγματάκια ψώνισες, με 'γεια να τα χαρεί ο μπεμπάκος!!!

Maimoudaki κουκις διαβάζω, μιαμ μιαμ χρυσοχέρα!!!

Nia μου είστε μια γλυκιά γλυκιά οικογένεια!!!

Αναστασία μου δεν θα σκάσουμε για τα κιλά.Θα τα χάσουμε μετά από το τρέξιμο!!!

Τα φιλιά μου σε όλες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Πολύχρονη vanessaki και με το καλό :D

Teddy όλα καλά με την εξέταση ε; Κοριτσάκι τελικά είδα; Άντε να το κρατήσεις και αγκαλίτσα να σε τρελάνει τελείως :D

Δεν πρόλαβα να δω και πολλά απ' όσα είπατε, αλλά προσυπογράφω τα περί mothercare. Το βαμβάκι τους δεν παίζεται. Επίσης Zara και H&M φαντάζομαι ξέρετε ότι παίζουν άπαιχτα μωρουδορουχαλάκια, αν και τα H&M από πλευράς ποιότητας δεν είναι τόσο ωραία, ενώ Zara για νεογέννητο δεν είχα βρει σχεδόν τίποτα τότε.

Για τα αλλαντικά που λέτε, δεν τα συνιστούν βρε κορίτσια οι γιατροί. Ειδικά τώρα που έρχεται καλοκαιράκι, δεν ξέρουμε σε τι συνθήκες τα έχουν και εάν έχουν υποστεί κάποια αλλοίωση. Εγώ υποκύπτω σε γαλοπούλα φουαντρέ μόνο, αλλά όσο μπορώ πιο σπάνια γι' αυτό το λόγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες μου καλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε??????πως ειστε σημερα????????????????????

εγω πριν κανα μισαωρο ξυπνησα κ τωρα θα φτιαξω καφεδακι!!!!!!!!!!!!!!!!!να ανοιξει το ματακι!!!!!!!χιχιχιχιχιχι!!!!!!!!!!!!!

κατ'αρχην ΒΑΝΕΣΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ Κ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΜΩΡΑΚΙ Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λενα κ τιτινα εμεις που ειμαστε 27, 23 κ 26 αντιστοιχα ειμαστε πιπινια!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: τω ρα πιπινια με τις κοιλουμπες............................. :roll::roll::roll::roll::roll:

καλε καλοριζικο το νεο μας ποστακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να γεμισει μονο απο ευχαριστα νεακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εδω τριγυρο θα ειμαι!!!!!!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε κοριτσια καμια δεν ειναι εδωωω???

κοριτσια να σας ρωτησω 36,6 αιματοκριτης ειναι καλος?χαμηλος δεν ειναι?ρωταω γιατι ειμαι παντελως ασχετη απ'αυτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά Νιάκι, ευχαριστώ. Ξάπλα :? αλλά καλά. Τα διδυμάκια σου τι κάνουν; Σκέψου ότι χοροπηδάνε τώρα ε! Όπου να 'ναι θα τα νιώθεις κιόλας!

Ηλιάννα, μια χαρά είναι το 36,6 δεδομένων των συνθηκών. Πρώτη εγκυμοσύνη 35-36 έπαιζα, αλλά δεν είπε ποτέ τπτ ο γιατρός. Σίδηρο πίνεις λογικά ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai koritsaki mia xara xaxaxaxaxxa...egw sas afhnw twra paw peiraia na doyme gia thn toyrta kai kapoia alla akoma gia ton gamo..filakia se olessssssssssssss :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

nai katerina moy mia xara einai ta skatoylia moy perimenw pws kai pws na ta niwsw.........ksapla esy ee?????????na prosexeis.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου!!

καλη βολτιτσα νιακι μου!!

Κουο μου ναι σιδηρο παιρνω.υπομονη κοριτσακι μου!!!μεχρι ποτε θα εισαι ξαπλα σοτ ειπε ογιατρος?

τιτινακι τι κανεις? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαααρες μου :D

με γεια το καινουργια μας ποστακιιιιι,

μεχρι να γεμισουμε οχι στο 3ο στο 103ο θα φτασουμε χαχχα :lol:

κατ'αρχας να πω χρονια πολλα

στο βανεσακι μας :D

Να τα εκατοστησεις γλυκια μανουλα to be :D

ποια θα ηταν πιο επικρατεστερη ευχη απο το

να σου ευχυθω ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.. να φερεις στον κοσμο ενα υγιεστατο

μωρακι :D

να και το τραγουδακιι μου :D

http://www.youtube.com/watch?v=wFh-rX_Sfhs

χριστινιω μου τελεια τα πραγματα του μπεμπηη

με το καλο να ερθει να τα χαρει :D

ευη ΚΟΥΚΛΙ ο γιοοοοος

εχω κόρη 1μιση χρονων σας κανειιιι? :D:D:lol:

ποια θελειιι ΤΡΕΛΙΤΣΕΣ?

η κουκλαααα η φιλεναδααα μου? χαχχα

μωρη τρελη κατσε κατωωωωωω θες και τρελιτσεεεες

ΑΡΓΟΤΕΡΑΑΑ! :lol::lol:

εγω ειμαι στο μαγαζι και ΠΕΙΝΑΑΑΑΑΑΑΩ

τα φιλια μου σε ολα τα κοριτσιααααααααααααααα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα τα χασουμε μετα τα κιλα απο το τρεξιμο σωστα!!

Αμήν. Αυτό έλεγα κι εγώ την πρώτη φορά, αλλά ξεκίνησα τώρα +4 και ήδη νιώθω γουρούνα. Γι' αυτό και προσπαθώ να κάνω ignore ό,τι λέτε για γλυκά :(

Καλή βόλτα Νιάκι! Πότε είναι ο γάμος ρε συ; Δεν είχα ιδέα! Με το καλό :)

Σ' ευχαριστώ Ηλιάννα μου. Μέχρι να σταματήσει το καφέ ξάπλα θεωρητικά. Ευτυχώς πάμε όποτε θέλω και το βλέπουμε. Όλα ΟΚ κι ο γιατρός καθησυχαστικός.

Να σε ρωτήσω κάτι; Πώς τα καταφέρνεις με τα άλλα δύο παιδάκια; Έχεις βοήθεια; Έχεις τη δυνατότητα να μην τα πολυσηκώνεις πχ; Εγώ δεν κάνει να σηκώνω τη μικρή, αλλά δε γίνεται κιόλας να μην...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κυοο :D

αναπόφευκτο πιστευω να μην σηκωνεις τα μικρα

παρ'ολο που δεν κανει

και εγω δεν θελω να τα σηκωνω συνεχεια

αλλα μερικες φορες για μπανιο της μικρης

και μεσα εξω στην κουνια

αναγκαστικα το κανω εγω οταν λειπει ο αντρας μου :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαι κ παλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλε φιλεναδιτσα μου τι ωραια κοιλιτσα ειναι αυτηηηηηηηηηηηη??????????????????????????????????

φτου φτου φτου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχαχαχαχαχαχα ναι λεω να κατσω στα αυγα μου ομωςςςςςςςςςςςςςςς.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εφαγες κατι η ακοομα πεινας κουκλιτσα μου?????????????????????????

κουο μου καλη μου ,ευχομαι το σηντομοτερο να σταματησουν τα καφε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

οσο για τα παιδια κοιτα, η κορη μου δεν χρειαζεται να την σηκωνω πλεον γιατι ειναι 3+ κ οτι ειναι να κανει το κανει μονη της,ακομα κτο να ντυθει να φανταστεις!!!!!!τωρα οσο για τον γιο μου που ειναι πιο μικρος αναγκαστικα τον σηκωνω απ'την κουνια να τον βαλω στην στρατα του η κ για αλλαγμα!!!!!!!

βοηθεια δεν εχω ιδιαιτερη!!!!!!!η μαμα μου μενει απο κατω μου ομως κ αυτη δουλευει ολη μερα κ το μονο που τα κανει μπανιο κ δεν χρειαζεται να σηκωνω τοσο πολυ!!!!!!κ καποιες φορες που της λεω κ τα παιρνει κατω για λιγο!!!!!!ομως κ αυτη κουρασμενη ,εχει κ τις δικες της δουλειες......!!!!!!!!!

οταν ειναι ο αντρας μου σπιτι με βοηθαει κ αυτος οτι μπορει στα παντα!!!!!!!!!το δυσκολο για μενα ειναι οταν δουλευει απογευμα οπως αυτη τη βδομαδα κ ειμαι μονη μου κ με τα δυο,εκει κουραζομαι αρκετα!!!!!

αααααααααααα κοριτσια θα σας βαλω κ μια φωτο του αγγελακου μου να το δειτε κ αυτο το λουλουδακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια και καλορίζικο το καινούριο μας ποστ!!!!! Πολυλογούδες είμαστε τελικά :lol:

Πρώτα να ξεκινήσω από τις ευχές στην γλυκιά μας εγκυούλα το Βανεσάκι μας...Να τα εκατοστήσεις κουκλίτσα μου, να είσαι γερή να σε χαίρονται και με το καλό να γίνεις μανούλα!!!!!!!!! Έχεις τις καλύτερες ευχές μου καλό μου!!!!!!! :ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif]

Η δική μου μέρα δεν ξεκίνησε καθόλου καλά (βέβαια το κακό ξεκίνησε από βραδύς γι 'αυτό και δεν μπήκα καθόλου να δώ τα νέα σας) που ο παππούς του άντρα μου (ετών 84) έπαθε απανωτά εγκεφαλικά και τον τρέχανε όλη νύχτα στα νοσοκομεία...τελικά ο καημένος πέθανε σήμερα το πρωί (μακάρι να πάρουμε τα χρόνια του!)

Κι ενώ ετοίμαζα την κόρη μου για να την πάω στην μαμά μου να την κρατήσει για να μπορέσουμε να πάμε το απόγευμα στην κηδεία παρατήρησα στην πάνα της λίγο περίεργο χρωματάκι (σαν αιματάκι) στα τσισάκια της οπότε πανικόβλητοι τρέξαμε στο κέντρο υγείας να της κάνουμε ανάλυση ούρων γιατί φοβηθήκαμε για ουρολοίμωξη...κορίτσια δεν μπορώ να σας περιγράψω την ταλαιπωρία που περάσαμε......της βάλανε σακουλάκι ουροσυλλέκτη (εμείς δεν έχουμε ιδέα απ'αυτά γιατί δεν μας έχει ξανατύχει) και περιμέναμε να κάνει τσισάκια....κόσμος και ντουνιάς κι ένας ηλίθιος δίπλα μου να με βλέπει με την κοιλιά τούρλα και να βήχει μεσ'τα μούτρα μου! Μου 'ρθε να τον σκυλοβρίσω, δεν έβαζε καν το χέρι μπροστά στο στόμα του ο άθλιος!!!!! Να γίνεται ο κακός χαμός και η κόρη μου να μην κάνει τσίσα με ΤΙΠΟΤΑ, τί νερό της δώσαμε, τί χυμό, τί βρύσες ανοίγαμε για να της έρθουν ΤΙΠΟΤΑ, έφυγε όλος ο κόσμος και στο τέλος άδειασε το κέντρο υγείας και είμασταν μόνο εμείς και η κόρη μου με τα βρακιά κατεβασμένα να τρέχει πάνω κάτω και να την κυνηγάμε για να μην πέσει το σακουλάκι....τρείς ώρες περιμέναμε, τελικά τα καταφέραμε και ευτυχώς βγήκε καθαρή, δεν έχει τίποτα το πουλάκι μου......δόξα το θεό!!!! Πριν λίγο γυρίσαμε στο σπίτι και είμαι πτώμα!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια μου συγνώμη που δεν σχολιάζω αλλά σας διάβασα εν τάχει και τώρα δεν θυμάμαι τίποτα από την κούραση που έχω....μην με παρεξηγήτε!!!!

Θα ξαναμπώ το βραδάκι να τα πούμε

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...