Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

ειμαι κ εγω εδωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ετσι νασια μου ετσι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

αννα μαρια μου παλι διαβασμα ε???!!!!

βρε κοριτσια πειτε καμια ιδεα για φαγητο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι τρωμε σημεραααααααααααααααααα??????????????????

*νασιουλα μου πετα κ καμια πατατα κ προς τα δω!!!!!αχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

nasia mou xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: poly gelasa me to xali!!!!!!!!!!!!!!!!!nai asta xamos ginete sthn koilia mou!!!!!!!!!!!disco party prepei na kanei sigoura [smilie=binkybaby.gif] [smilie=blob5.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=blob5.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=blob5.gif]

anna maria mou meta thn 20 evdmada tha niotheis tis entones klotsies!!!!!!!!!!ypomonh!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε γμτ γιατί πρέπει κάθε μέρα να με συγχίζει κι από ένας???????? Μόλις πλακώθηκα με την μάνα μου....καλά δεν παίζεται η γυναίκα, ότι προλαβαίνει λέει.....μ'αρέσει που τολμάει να λέει ότι δεν μας ξεχωρίζει, με την αδερφή μου...α μπααααααααα καθόλου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια, εγώ αυτές τις ορφανές τις έτρωγα πολύ στην αρχή της εγκυμοσύνης. Και τώρα πιο πολλές πατάτες θα φάω, το κρέας δεν το πολυθέλω.

Ηλιάννα, κάνε ψωμοτύρι.

Χριστίνα, έχω καιρό μπροστά μου δηλαδή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε νασουλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μα ολοι να σε συγχιζουν???????????????????????

μα καλα δεν καταλαβαινουν????????????...................??????????

ααααααααααααα δεν σας ειπα ο αγγελος περπαταειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ναι αλωνιζει ολο το σπιτι μονος του!!!!!!!!!!!!!!!!!! αχ το αντρακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ομως φοβαμαι βρε κοριτσια κ πρεπει να τον εχω συνεχεια απο πισω.....!!!!!!!

ετσι λοιπον τον εχω στην στρατα του...!!!!!!! :?:?:?

αχ αννα μαρια μου δεν τρωω καθολου τυρι,δεν μάρεσει καθολου....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax vre nasia mou!!!!!!!!pes tous na stamatisoun na se tsantizoun mwre......

egw twra efaga pswmi me mortadela.....ola ta lefta!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

kai twra perimenw mia filh na erthei na me parei na pame voltoula shn paralia!!!!!!!!!!!!!!!

mpravo hianaki gia to antraki sou synxaritiria kales voltitse twra.....na mou ton filiseis ton mpoumpouko sou ton glyko!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα, μορταδέλα; Μπλιάχ! Ούτε και πριν δεν την έτρωγα!

Νάσια, εντάξει, κι εμένα μου έσπασε η μάνα μου τα νεύρα τις προάλλες που με πήρε και μ' έπρηζε να πάω να ψηφίσω, τι να κάνουμε; Οι μανάδες υπάρχουν για να μας πρήζουν.

Ηλιάννα, συγχαρητήρια στον Άγγελο! Η στράτα νομίζω δεν είναι και ό,τι καλύτερο και καλύτερα να αποφεύγεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα, κάνε ψωμοτύρι.

=))=))=)):lol::lol::lol:

Ηλιαννάκι μου συγχαρητήρια!!!!!!!! Μπράβο στον Αγγελάκο!!!!!!!! Άντε καλά τρεξίματα τώρα.....μην τον αφήνεις πολύ ώρα στην στράτα, έχω ακούσει ότι μέχρι μισή ώρα επιτρέπεται......εμάς η παιδίατρος δεν μας άφησε καθόλου να χρησιμοποιήσουμε στράτα. Θέλει λίγη προσοχή τώρα που είναι αρχή...

Τιτινάκι μου είπαμε όχι αλλαντικά......σε πειράζω κορίτσι μου φάε ότι σε τραβάει, κι εγώ πάντως τρώω αλλαντικά! Καλά να περάσετε στην βολτούλα με την φίλη σου......βγες τώρα που μπορείς γιατί μετά ο γιος θα σου βάλει τα δυό πόδια σε ένα παπούτσι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!αχ ναι θελει προσοχη τωρα!!!!!μονο που δεν εχω κ πολλα κουραγια.......!!!!!!!!!!!!!!

οσο για την στρατα κ τα δυο μου ολη μερα εκει τα ειχα!!!!!δεν ειχαμε κανενα απολυτος προβλημα.κ η παιδιατρος που την ειχα ρωτησει μου ειχε πει πως ολα αυτα ειναι βλακειες κ πωςς το μονο που πρεπει να προσεχουμε ειναι τα ατυχηματα!!!!!!!!!

καλη βολτα τιτινακι!!!!!!!!!!!!

νασια μου ενταξει τελειωσες με τις δουλειες??????

αννα μαρια μου αχ ναι μας πρηζουν μερικες φορες ομως πιστευουν πως ειναι για το καλο μας ασχετα αν για εμας λενε αλλανταλλα!!!!!!!!!

παω να φαω κατι γιατι ζαλιζομαι πολυ κ θα πεζω κατω (κ δεν ειναι κανενας να με σηκωσει, :lol::lol::lol: ειναι τα παιδακια μου μονα τους κ κοιμουνται), να ξαπλωσω κ τα λεμε μετα κουκλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaaaaaaaaa dld kalhspera phge 3 h wra eixa katharistria shmera kai den mphka .......ti moy kanete?????

lenaki moy xronia polla kai kala me to kalo to deytero nini.......

emena koritsakia giortazi o antroylhs moy na ton xairomai loipon kai na me xairete kai aytos .xaxaxxaxaxa kai twra poy eimai mia goyroynitsa xaxaxaxa........

hlianna moy mpravo gia to loyloydaki soy poy perpatise ......emeis den kanoyme giorth fetos giati den mporw na exw kosmo kai meta pali na katharizw apapapa toy xronoy me to kalo.........tha pame gia fagaki oi dyo mas xixixixiixi kai tha giortasoyme mia xara kai ksekoyrasta ...

koritsia h mesh moy den antexete pia pwpw kala kai poy na valw kai polla kila apapapapa.......shmera exw kai kati ponakia xamhla koyrastika mallon gia ayto ekana kai egw doyleies kapoies den ginete na moy tis kanei h kopela opote ekana kai egw.........sas eyxome kalo mesimeri kai ta leme to apogeymataki............filakiaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σαςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να'μαι κ παλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ξαπλωσα,κοιμηθηκα,ξεκουραστηκα κ τωρα τα ιδια κ παλι.......!!!!!!!!!!!!!!!!!

ο αγγελακος μου τωρα που ξυπνησε εκαιγε ολοκληρος το παιδακι μου ειχε 39 πυρετο ..!!!!!! :cry::cry:

δεν ειναι αρρωστος,βγαζει δυο δοντακια πανω κ γι'αυτο μου εκανε πυρετο!!!!!!!!!!

ααααααααααααα κ εγω πριν ξαπλωσω ειδα κατι κιτρινα , σαν κ αυτα που ειχα δει στην αποκοληση, μονο που τωρα καμια σχεση ειναι πολυ λιγα.

οποτε σε κατι γιορτες που ειχα να παω.......ακυρο!!!!!!!

νιακι μου να τον χαιρεσε τον αντρουλη σου κοπελα μου!!!!!!!!!να ειστε παντα καλα κ με το καλο να υποδεχτειτε τα μωρακια σας σε λιγους μηνες!!!!!!!!!!

εννοειται πως δεν εισαι για γιορτες κ τετοια τωρα.απο του χρονου εχετε να κανετε γιορτες..................!!!!!!!!!!!!!!τωρα προεχουν τα μικρουλια μωρακια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα, κι εγώ έχω συνέχεια κίτρινα. Είναι φυσιολογικά, δεν είναι αίμα, φτάνει να είναι άοσμα. Ο γιατρός μου είπε ότι μπορεί να είναι και καμιά μόλυνση, και την επόμενη φορά που θα πάω θα κάνουμε καλλιέργεια κολπικού υγρού για να δούμε τι συμβαίνει.

Νία, να χαίρεσαι τον άντρα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ναι αννα μαρια?????εγω ποτε δεν ειχα τετοια κ τωρα που ειχα κ το αιμα λεω μηπως ειναι απ'αυτο!!!!!

γιατι κ στην αποκοληση ηταν κιτρινα σκουρα προς κοκκινο,γι'αυτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, εσένα ήταν άλλη απόχρωση! Εγώ όταν λέω κίτρινα, εννοώ κίτρινο ανοιχτό, διαφανές!

Γιώτα, κι εμένα μου το κάνει πολλές φορές, είναι πολύ σπαστικό!

Βανεσσάκι φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι κι εγώωωωω!!!!!

Βερόνικα να χαίρεσαι τον άντρα σου!!!!!! Πολύχρονος και γερός!

Κοριτσάκια κι εγώ έχω κίτρινα υγρά, ορισμένες φορές (ειδικά όταν αλλάζω μήνα) γίνονται πιο έντονα κίτρινα (μπλιάξξξξξ) αλλά δεν ανησύχησα ιδιαίτερα γιατί και στην κόρη μου είχα και τους εννιά μήνες οπότε το θεώρησα φυσιολογικό.....

Τιτινάκι πέρκα ε?????? Δεν τα πάω πολύ καλά με τα ψάρια......μ'αρέσουν τα μύδια, καραβίδες, γαρίδες κτλ αλλά όχι τα ψάρια! Νομίζω όμως ότι γενικά δεν κάνει να τρώμε τέτοια θαλασσινά (εννοώ τα οστρακοειδή).....τελικά πολλά πράγματα δεν κάνει να τρώμε! Πώς τα πέρασες?

Ηλιαννάκι μου σίγουρα ο πυρετός είναι από τα δόντια???? Μήπως περνάει καμιά ιωσούλα ο Αγγελάκος? Γιατί απ'όσο γνωρίζω τα δοντάκια δεν φέρνουν τόσο υψηλό πυρετό.....αν δείς και συνεχίζει κάνε μία ερώτηση στον παιδίατρό σας καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδικά τις γαρίδες τις τσακίζω!!!!!!! Με κόκκινη σάλτσα σαγανάκι.......πωπω μόνο που το σκέφτομαι μου τρέχουν τα σάλια!!!!!! Μέχρι τώρα έχω φάει μόνο μία φορά στην αρχή της εγκυμοσύνης......αλλά έφαγα μέχρι σκασμού......μετά θυμήθηκα ότι δεν κάνει να τα τρώμε.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιεααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε φαγανουλες??????????

ακουω για ψαρακια κ θαλασσινα μιλατε ε?????μπλιαχχχχχχ δεν τρωω τιποτα απ'αυτα!!!!δεν μ'αρεσουνε!!!!!

νασιουλα μου ναι απ'τα δοντακια του ειναι πηρα κ την παιδιατρο τηλ.βγαζει τα δυο πανω (τα μπροστινα) κ παιδευεται ο καημενουλης μου!!!!!εχει πολυ σκληρα ουλα κ εχει παιδευτει πολυ.να φανταστεις εχει μονο δυο δοντακια κ γι'αυτα παιδευεται απο δυομιση μηνων ο γλυκουλης μου!!!!!

μια χαρα ειναι παντως ορεξατος,ευδιαθετος κ τρωει κανονικοτατα!!!!!ετσι ξαφνικα εκανε πυρετο!!!!!!!

αχ βεριεμαι πολυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!λεω να φτιαξω ενα καφεδακι κ να κανω εκεινο το σκουπισμα/αφουγγαρισμα που λεω απ'το πρωι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια, εγώ αντίθετα από σένα, το ψαράκι το τρώω, αλλά για θαλασσινά δεν τρελαίνομαι. Όσο για οστρακοειδή, απλά τα α-πε-χθά-νο-μαι. Μόνο που τα βλέπω αηδιάζω. Το ίδιο κι ο άντρας μου. Αφού σε μια εκπομπή του Μαμαλάκη που είχε πάει στο Παρίσι και του είχαν ετοιμάσει μια πιατέλα με όστρακα, μόνο που τα είδε ανατρίχιασε, και μου ζήτησε ν' αλλάξω κανάλι!

Οπότε, δε στεναχωριέμαι καθόλου που δεν μπορώ να φάω!

Α, Ηλιάννα, βλέπω έχουμε ίδια γούστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα ΟΚ Ηλιαννάκι μου αφού μίλησες με την παιδίατρο......και η δικιά μου το πάει πολύ αργά με τα δόντια, είναι 17 μηνών κι ακόμα έχει μόνο 12......έχουμε μέλλον μέχρι τα 20!!!!!!!!!!! Ευτυχώς δεν μου 'χει κάνει πυρετό σε κανένα δόντι αλλά ακόμα δεν φτάσαμε στους κυνόδοντες που είναι το μεγαλύτερο ζόρι...........

Τιτινάκι μου γυαλιστερές, στρείδια, κυδώνια και τέτοια δεν τα τρώω....γενικά δεν μου αρέσει τίποτα ωμό!!!!! Άσε που είμαι και φουλ στις αλλεργίες και δεν κάνει να τρώω τέτοια....οπότε καλύτερα που δεν μου αρέσουν!!!

Άννα Μαρία μου κι εγώ δεν θέλω ούτε να τα βλέπω......κάποια στιγμή στην ταβέρνα των πεθερικών είχε κάνει ένα τραπέζι για την γιορτή του ο κουνιάδος (μπλιάξξξξξ επίσης) και με έβαλε να δοκιμάσω με το ζόρι αχινό........απορώ πώς το έβαλα στο στόμα μου αυτό το σίχαμα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...