Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ "ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ" ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!!!


Recommended Posts

Κοριτσακια μου καλησπερα!Θα ηθελα και τη δικη σας γνωμη και εμπειρια...

Τελευταια περιοδος ηταν στις 17 Απριλιου,σημερα ειμαι στην 5η μερα καθυστερησης,ειχα ανεβασμενη θερμοκρασια γυρω στο 37,5 και πονακια χαμηλα και στη μεση.Σημερα το πρωι εκανα ενα τεστ της clear blue και βγηκε θετικο αλλα οχι πολυ εντονα,πηγα κατευθειαν για χοριακη και πηρα πριν λιγο τα αποτελεσματα και λενε 95,0 mlu/ml.Πως σας φαινεται σαν νουμερο?Ειναι καλο?Θα παρω και καποιο γυναικολογο μεχρι αυριο να μου πει,αλλα θα ηθελα και τη δικη σας αποψη εμπειρικα!!! :D:D:D[smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κουκλίτσα μου!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό!!!!!!!!!!!!!!

Δες άμεσα το γιατρό σου!!!!!!!!!!

Ξεκινάει το πιο υπέροχο ταξίδι της ζωής σου!!!!!!!!!!

Απόλαυσέ το!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε, ναι!Νομίζω ότι είσαι κ επίσημα μια μαγιάτικη εγκυούλα!!! Καλή εγκυμοσύνη κ με το καλό να κρατήσεις ένα υγιές, γερό κ καλότυχο μωρό στην αγκαλίτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ,σας ευχαριστω παρα πολυ για τις απαντησεις σας...ευχομαι υγιη και καλοτυχα μωρακια σε ολες μας!!! :-bd[smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Απλα με τη χοριακη δεν ηξερα αν ειναι καλες οι μοναδες αλλα αφου λετε οτι ειναι καλες :D:D:D βεβαια θα κανω αλλη μια τη δευτερα και θα παρω τον γιατρο για να κλεισουμε ραντεβου!Σε ποια βδομαδα περιπου φαινεται ο σακος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!1 :D:D:D:D:D:D:D με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D η χοριακη σου ειναι μια χαρα!!!!!!!εγω στις 6 μερες καθυστερησης ειχα 52 οποτε μην το σκεφτεσαι καθολου!!!!!!!!!!!!!! ;) παρε τηλ.το γυναικολογο σου να κλεισετε ραντεβου!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...