Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!!


Recommended Posts

γιωργιαννα εχεις απολυτο δικιο αναφορικα με το συζυγο ισως ζωντας λιγο πιο πολυ το μωρο να αντιληφθει τη βοηθεια που χρειαζεσαι!!!ελπιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 946
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Aaa 3exasa na sas anaferw k kati allo pou mou eipe i simvoulos..Gia pio apotelsmatiko 8ilasmo mporoume na kratame to sti8os mas topo8etontas ton antixeira sto panw meros to sti8os (na min akoumpaei tin 8ilaia alw) k ta alla 4 daxtila mas sto katw meros tou sti8ous..To dokimasa alla den me volevei..Fisika 8a to 3ana epixeirisw..

Gewrgianna mou sevasti i apo4i sou k se euxaristw pou mou ta les :) eipa na dokimasw ola auta gia liges meres na dw ti apotelesma 8a exw k logika siga siga 8a ko4w ola auta ta xapakia..Oute emena mou aresei na pinw ola auta!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afroditi mou i prolaktini einai idi se 4ila epipeda se emas pou 8ilazoume..Ta xapakia 8a ta pinw gia 5 meres (30 xapakia exei to kouti) k 8a milisw me tin simvoulo 3ana tin deutera k 8a tis pw tin anisixia mou..K emena den mou aresei na xapopinw :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα, εγώ πολλές φορές τη νύχτα άμα την βλέπω πολύ ήσυχη πηγαίνω πάνω από την κούνια της να δω αν αναπνέει.Φαντάζομαι την τρομάρα σου.

Γενικα χαμογελάει συχνά και χαμογέλασε πολύ νωρίς εκούσια πάνω στον μήνα ενώ συνήθως γίνεται στο 2μηνο.

Σήμερα ανανεώθηκα!!!!Πήγα για ψωνια,βρήκα ευτυχώς με την πρώτη μαγίο νούμερο 4 παρακαλώ!!!!!πήρα τζιν σορτς,πέδιλα,ένα ωραίο φόρεμα για ένα γάμο που έχουμε τον Ιούλιο και ψηλά πέδιλα.Μου λέει ο άντρας μου"και sexy και μαμά!".το χρειαζόμουν να νιώσω καλά και πάλι με το σώμα μου για να δς μπας και χάσω κανένα δράμι πάνω στη χαλκιδική με τη θάλασσα. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα,να σου ζήσουν και οι δυο!!!

Τον άντρα σου αν θέλεις μπορείς να τον στείλεις για ένα 10ήμερο σεμινάριο στα Χανιά, θα τον αναλάβει ο άνδρας μου!ιχιχιχι, θα γυρίσει ξεφτέρι πίσω!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μου καλη επιτυχια!! Μην ανυσηχεις για το ταπερ, εγω το κανω συχνα!! Ειδικα το καλοκαιρι πηγαινα βολτα ειχα και το ταπερ μαζι μου.

Δαναη μου εχω μπλεξει ασχημα ειναι Αιγωκερος και Κεφαλλονιτης, ο χειροτερος συνδυασμος!!! Ευχαριστως να στον εστελνα αλλα δεν παιρνει απο λογια. Βλεπεις δουλευει πανω απο 12 ωρες καθε μερα και συνηθως και τα Σ/Κ.

Με γεια τα ψωνια! Θελω και εγω!

Ανδρια να προσεχεις με την προλακτινη. Οταν ανεβαινει πολυ μετα ειναι δυσκολο να μεινεις εγκυος και περνουμε χαπια να την κατεβαζουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια και αγόρι και μωράκια!!

Ευτυχώς χθες κοιμηθήκαμε, μαζί βέβαια αλλά κοιμηθήκαμε αρκετά κι αισθάνομαι ξεκούραστη! Πάλι καλά γιατί έχουμε να πάμε και επίσκεψη το βράδυ!

Γεωργιάννα χρόνια πολλά και στο μικρούλι σου και στη μαμά σου, να τους χαίρεσαι!! Όσο για τον άντρα σου, τι να πω, τα ίδια τραβάω κι εγώ κάποιες φορές, δε βγάζεις άκρη τελικά.

Ρε Αφροδίτη τι ύπνος είναι αυτός που ρίχνει η Αθηνούλα, απίστευτο μου φαίνεται!! Φτου φτου!!!

Άντρια ευχαριστούμε για τις συμβουλές, πάντως κι εγώ θα ήμουν επιφυλακτική για την αύξηση της προλακτίνης με χάπια Για τη μαγιά οκ αλλά τα άλλα?

Άφρο καλή αρχή και καλή επιτυχία στη δίαιτα!!

Δανάη με γειααα!!

Ο άντρας μου τηγανίζει γαύρο και πατατούλες!! Όταν θέλει είναι τόοοοοσο καλός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou eixa provlima me tin prolaktini mou ekana 8erapeies gia na tin ri3w , mporei na itan k auto pou den emeina eukola egkios k twra para3enevoume pou den exw paaaaaara poli gala..Paw na vgalw me to 8ilastro ligo giati niw8w disforia..

Daphne mou mono 5 meres 8a piw euxomai na min kanw kanena kako alla ws tou xronou pou skeftomai na 3ekinisw deila-deila gia 2o mwraki euxomai na einai ola mia xara..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να προσεχεις αντριανακι με τα χαπια..

εμεις απο εχθες ολο θηλαζουμε και γκρινιαζουμε!! Ειμαι γκρινιαρα δε μπορω αλλο..τωρα θα ντυθουμε να βγουμε εξω μπας ηρεμησει λιγο.. να μην κλαιει θελω .. νοιωθω ενα βουητο στο κεφαλι μου !

Το καλο ειναι οτι εχασα ακομα 1.200γρ :) Αντε ακομα αλλα 2.8 κιλα απο αυτα της εγκυμοσυνης..μετα πάμε για τα υπολοιπα!!! Να δω την ζυγαρια μου σε διψηφιο θεε μου κ τι αλλο!!

Αφρο παμε γερα !! Θα τα χασουμε τα κιλα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!!

σήμερα εργασία και χαρά από το σπίτι και το βραδάκι τρέξιμο και γυμναστικούλα! έχω καθιερώσει αυτό το πρόγραμμα και νοιώθω πολύ καλα!!

έβαλα και ΜΑΓΙΟ!!!!!!!!!!!!! το περσινό μου και μπορώ να πω ότι χάρηκα πολυ!!! :D:D:D βρε μανία με τις αναλογίες και τα κιλά που έχω :lol::lol::lol::lol::lol:

αλήθεια δεν μου είπατε, εσείς θα αφήνατε για 2-3 μέρες τα μωράκια σας να πάτε κάπου με τον αντρούλη σας?

κορίτσια για το νέο θέμα προτείνω τίτλο: Ανοιξιάτικα & Καλοκαιρινά μωράκια 2011 έτσι ώστε να έρθουν και άλλα κορίτσια που θα γεννήσουν τώρα!!!

αααα και σχετικά με το θέμα σου Ειρήνη για τον θηλασμό, οι περισσότερες απόψεις που γραφτήκαν είναι ενδιαφέρουσες...αλλα διάβασα και κάτι κοτσάνες εκεί μέσα πω πω!!!!! ο κόσμος γενικά δεν πάει καλα :D:D:D:D:D

εγώ πάντως πιστεύω ότι αξίζει πολύ να προσπαθήσει μια γυναίκα να θηλάσει ...αλλά αν δεν τα καταφέρει...ε δεν αξιζει να πάθει και κατάθλιψη!!!!!!!!!!!!!

ααα κ κορίτσια σαν να εχει μεγαλωσει πολυ το νινι μου!!! πανω απο 60 ποντους πρεπει να ειναι!!!εσεις βλεπετε διαφορα???

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pira til tin simvoulo 2 fores..Tin 1i fora mou eipe i idiaitera tis pws e3etazei (einai paidiatros-simvoulos 8ilasmou) k tin 2i fora den to apantise..Otan 8a me parei pisw 8a tin rwtisw an iparxei periptswi na dimiourgisei kapoio provlima mellontika, fisika k i idia to ipie kapoia fasi den nomizw na to riskare k ekeini k ws pote 8a pinw tis ka4oules magia mpiras..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια εισαι τυχερη που θηλαζεις. Η κουνιαδα μου που ειχα παρει χαπια να ριξει την προλακτινη δεν μπορεσε να θηλασει κανενα απο τα 2 παιδια της.

Φαε και ασε τα χαπια!!

Σαμανθα μου εγω θα τους αφηνα, μου λειπει ο ανδρουλης μου. Δεν ειναι κακο ουτε θα την παραμελησεις για 2-3 μερες, θελεις και εσυ την ευτυχια σου!! Πηγαινετε και να περασετε καλα!!!

Ειρηνη εισαι τυχερη που εχεις ακομη 2κιλα απο την εγκυμ. εγω γτ δεν χανω; Δεν με νοιαζει κιολας απλα αναρωτιεμαι, αχ αυτα τα γλυκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα καλοκαιρινά μωράκια του 11 απ' ότι έχω δει έχουν δικό τους θεματάκι, όχι ότι έχω αντίρρηση να τα συμπεριλάβουμε.

Όσο για εκδρομούλα με το έτερον ήμισυ, ναι, κι εγώ θα τον άφηνα το μικρό και με την πρώτη ευκαιρία θα το κάνω, σε λίγους μήνες που θα έχω (ελπίζω) αποθηκεύσει γάλα και θα έχει οργανωθεί ο ύπνος του, θα πάρω τον άντρα μου να πάμε ένα ταξιδάκι!!!

Συγχαρητήρια σε όσα κοριτσάκια χάσανε κιλάκια!

Γεωργιάννα κι εγώ τρώω απ' όλα και γλυκά! Έχασα βέβαια ήδη 10 από τα 15 της εγκυμοσύνης, να δούμε αν θα συνεχίσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τοτε γτ δεν μπορω να χασω κιλα αραγε; Καλα δεν με παιρνει απο κατω ακομη! Απλα αναρωτιεμαι. Καποια στιγμη θαααααα τα χασω..........

Λεω να αφησουμε το θεματακι ετσι μια χαρα ειναι. Να βαλουμε και ενα ΜΕΓΑΛΟΝΟΥΜΕ αντι το Νο 2.

Τον ζυγισα τωρα το βραδυ και εχει παει 6600, πηρα 300γρ απο την Παρασκευη. Εχω αρχισει να τρομαζω για το που θα παει αυτο. την γνωμη σας θελω. Θα μιλησω με τον παιδιατρο την Παρασκευη που θα παμε για εμβολιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας! Μπήκα στα κλεφτά να σας διαβάσω,περιμένω να κάνει κακάκια,να τον αλλάξω κ να κάνουμε νανάκια..λέω τώρα..

Γεωργιάννα μου μόνο που διάβασα οτι σου πνίγηκε ο Διονυσάκος μου κόπηκαν τα πόδια!Το ίδιο κάνω με το φύσημα στο πρόσωπο σύν τη κίνηση "κουνέλι" άν δεν συνέρχεται άμεσα. Παναγιά μου,μεγαλύτερη λαχτάρα στη ζωή μου δεν έχω πάρει..άν κ πλέον είναι στη καθημερινότητα μας το "πνίξιμο",μέχρι κ σον ύπνο του χωρίς λόγο το παθαίνει αλλα κάθε φορά είναι σαν πρώτη φορά κ η τρομάρα δεν περιγράφεται..καμία άλλη να μη το νιώσει! Με τον ορό δεν σου πνίγεται που μπαίνει με σχετικά δύναμη στη μυτούλα;

Ανοίγω το Νο2 όπως είπες! Ελάτε εκεί μανούλες κ πατερούλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!Βρε Γεωργιαννα,επειδη διαβαζω αναποδα τα μνμ ,μεχρι να δω ι εγινε μου εφυγε η ψυχη!!!Ευτυχως ολα καλα ο Διονυσακος μας!Συμβαινουν κ αυτα,εμενα οταν ηταν πιο μωρο μου εβγαζε γαλα απο την μυτη κ σαν πνιγοταν,ευτυχως την γυρναγα μπρουμυτα κ ολα καλα.Συνη8ες φαινομενο μου ειχε πει ο ντοκτορ. :D

Καλα εχτες πηρα το μωρο με το αμαξι να παω στην νονα της να φτιαξουμε τα προσκλητηρια.

Το τι τραβηξα???Φανταστειτε 3 οροφους χωρις ασανσερ,χωρις παρκινκ το αμαξι κ αραγμενο 2 στενα πιο πισω...πηρα το κα8ισμα αυτοκινητου να το φτιαξω να ειναι ετοιμο,καροτσια συμπρακαλα κτλ μιαμιση ωρα ετοιμασιες,ουτε ταξιδι να πηγαινα!!!

Ουφ δλδ.Ο Χρηστος κοιματαν κ δεν η8ελα να τον ξυπνησω γτ δουλευε νυχτα κ ηταν πολυ κουρασμενος,απλα του ειχα βαλει την μικρη διπλα του μεχρι να κανω τις ετοιμασιες.Οκ τα καταφερα αλλα το σκεφτεσαι για να πας καπου.........

Σημερα ομως λεω να παω στην μανα μου γτ 8α ειναι η αδερφη μου με το μωρο της που εχουν διαφορα 3 μερες,η μανα μου ακομα να τα δει μαζι,οποτε πρεπει να παω,8α ειναι ωραια :D

Τουλαχιστον 8α εχω β οη8εια σημερα....

φιλιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...