Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερααααααα!!!!!!!!αχ μου λειψατε βρε κοριτσουδες!!

βασω μετακομιζετε;;;;;;που πατε;γιατι;;;;;;;;;;;;;;;εχω κ εγω αποριες εχω χασει επεισοδια!

ασπακι μου ολα καλα;;η οικογενεια;;;;;;;;ελπιζω κατι προβληματα να τα ξεπερασατε!

εγω κοριτσια περασα μεγαλη καταθλιψη κ η πιο δυνατη ηταν το μηνα ιουλιο...δεν εχω συνελθει ακομα τελειως...υπαρχουν μερες που ειμαι καλυτερα κ μερες που ειμαι πολυ χαλια....παρακαλαω να συνελθω γιατι πραγματικα φοβηθηκα πολυ...

τον μικρο τον βαπτισαμε τον ιουνιο...Ιακωβος!

για πειτε μου τα νεα σας!

Ανθη τη τραβας κ εσυ με τη δουλεια!

Τονια υπομονη κοριτσαρα μου...ειναι δυσκολα...υγεια να εχουμε κ ολα θα γινουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το Βικουλίνι….καλέ μας έλειψες!!!!

Για λέγε πέρασες κατάθλιψη???? Είχες βοήθεια, πήγες σε ειδικό….δεν παίζουμε μ΄αυτά και δεν αδιαφορούμε.

Όσο για μένα …τα προβλήματα υπάρχουν. Ήταν να μην ξεκινήσουν….τώρα προσπαθώ να τα πολεμίσω. Αλλά πάμε καλά και ευελιστώ για καλύτερα. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κολησε ο η/υ αλλα ειμαι παλι εδω..........

Ασπακι μονο για τα πανηγυρια ειμαι εγω τα ξεχναω ολα........

Βικουλινακι καλημερα πωπω τι τραβηξες και εσυ ελπιζω να παρεις γρηγορα τα πανω σου

και να συνελθεις εμεις εδω ειμαστε να μπαινεις να σε ανεβαζουμε την ψυχολογια ;)

Εμεις μετακομιζουμε ξανα πολυ πιθανον δηλαδη........Ο αντρας μου εχει καφε μπαρ και

τα Σαβ/ριακα κανει παρτι και εχει δυνατα μουσικη υπαρχει ενα σπιτι που το νοικιαζει ενας ο οποιος

τον εκανε συνεχεια ιστοριες φωναζε για την μουσικη και καλουσε αστυνομιες και τωρα αυτος φευγει και για να μην παει κανενας αλλος και εχει τα ιδια προβληματα θα παμε εμεις...........

Και μετα θα φωναζω εγω την αστυνομια αν δεν μπορει να κοιμηθει ο μικρος :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι δεν εχουμε δουλεια τι κακο πραγμα και αυτο η κατασταση αν συνεχισει ετσι

καηκαμε με βλεπω να ψαχνω για αλλη δουλεια τον χειμωνα θα μας διωξουν στο τελος......

Εσυ Ασπα τι λεει με την δουλεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα ίδια χάλια κι εμείς……δεν έχουμε τι να κάνουμε.

Και στην χειρότερη θέση είμαι εγώ….μαζί με την γυναίκα του, που με βλέπει να κάθομαι και να κοιτάω τον υπολογιστή μου και να μην κάνω κάτι. Εχει κάτι νεύρα κι αυτή…λες και φταίω εγώ…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως ειναι μεγαλο λουκι να την εχεις και διπλα σου και να σε βλεπει να καθεσαι

εμενα δεν με βλεπουν αλλα ξερουν γιατι βλεπουν τα δελτια που κοβω το καλο σε

εμας ειναι οτι τα χωνουν στους πωλητες που ειναι στην γυρα και οχι σε εμας ασε που

ο διευθυντης δεν ασχολειται καθολου μαζι μας αλλα αν μπει ο χειμωνας θα ερθουν χειροτερα

πραγματα θα αρχισουν παλι τα ανευ αποδοχων αντε να δουμε εχω και τον αντρα μου που και το

μαγαζι δεν παει καλα και ωρες ωρες με πιανει τρελο αγχος που θα παει αυτη η κατασταση μας

βλεπω στο τελος να την κανουμε για Γερμανια :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς αρκετός κόσμος είναι σε αυτά τα χάλια.

Ευτυχώς εμείς δεν έχουμε ακόμα οικονομικό πρόβλημα γιατί εγώ πληρώνομαι κανονικά στην ώρα μου. Βέβαια ο άντρας μου που έχει δική του δουλειά με συναίτερο , εκεί είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα γιατί δεν μπορούν με τίποτα να εισπράξουν….οπότε όλο μέσα μπαίνουν και πολλές φορές βγάζουμε από τα έτοιμα για να καλυφθούν άλλες ανάγκες.

Επίσης σημαντικό……ΔΕΝ εχουμε δάνεια…….μπρρρρρρρρρρρρρ…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμεις οικονομικα προς το παρων ειμαστε καλα μπορω.....

Εχει τοσο ησυχια ουτε φυλλο δεν κουνιεται :lol:

Για υπνο ειμαι..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τοση ησυχια μου φταινε τα παντα και θα ειμαι και αυριο εδω αλλα θα φερω μαζι

μου κανενα βιβλιο να διαβασω γιατι δεν θα περασουν οι ωρες με τιποτα.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

11 το πρωι με 7 το απογευμα ακομα πιο βαρετο αυτο το προγραμμα.......

Σκεφτομαι να ζητησω να με κανουν να ειμαι μονο πρωινη αν δεχτει βεβαια και ο αλλος

συναδελφος θα με βολεψει και πολυ με τον μικρο οταν θα παει στο παιδικο θα τον πηγαινει

ο αντρας μου το πρωι και μολις σχολαω θα πηγαινω να τον παιρνω τι καλα που θα ειναι αν

γινει ετσι θα σωθω.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι αντρας ειναι μεγαλος σε κανα δυο χρονια θα βγει σε συνταξη γενικως οτι του

ζηταω ειναι προθυμος να με βοηθησει να φανταστεις ερχεται πιο νωρις στην δουλεια

και μου λεει να φυγω και βαραει αυτος την καρτα μου εχει τυχει να δουλεψει πολλες φορες στην θεση

μου και αν μου τυχη κατι και εχει ρεπο η αδεια αν τον παρω τηλ ερχεται αμεσως ειναι παρα πολυ

καλος ανθρωπος πιστευω πως θα δεχτει αλλα δεν θελω να τον φερω σε δυσκολη θεση θελω πρωτα

να δω αν του αρεσει να ειναι συνεχεια 11-7 και μετα να του το πω θα τον ρωτησω με τροπο

ελπιζω να δεχτουν και απο πανω τα μεγαλα κεφαλια....παντως θα σωθω με αυτο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είσαι τυχερή λοιπόν που έχεις τόσο καλό συνάδελφο.

Μπορείς με ωραίο τρόπο να μάθεις και μπορείς επίσης να τονίσεις το γεγονός ότι θέλεις το πρωινό ωράριο αφενός για τον μικρό που θα ξενικήσει παιδικό και αφετέρου όταν χρειαστεί μπορείς να πηγαίνεις κάποια απογεύματα προκειμένου να τον εξυπηρετήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ειναι πολυ καλος και εννοειται οτι οταν θα χρειαστει κατι θα τρεχω.........

Α εγω ειχα ανοιξει το προηγουμε ειναι η σειρα σου τωρα μην με βαζεις να σκεφτομαι τιτλους

ποναει και το κεφαλη μου :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...