Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια μου :D:D:D

Ανοίγω λοιπόν καινούριο θεματάκι!!! Ευκαιρία για κονταροχτύπημα :lol::lol: Πάμε όλες για το όσκαρ :lol::lol::lol:

Είστε όλες καλά;;

Μαράκι η ψυχολογία του μπαμπά σου είναι καλή;; Έχει άγχος;; Όσο για τα παιδιά καταλαβαίνουν πολύ περισσότερα από αυτά που εμείς νομίζουμε..

Ρία με ενέπνευσες για τον τίτλο του θέματος ;) .Νομίζω ότι μετά από όλα αυτά ένα όσκαρ το αξίζω :lol::lol: . Και άσε τη Βάσω να λέει :lol::lol::lol::lol:

Βάσω μου η φωτό που έβαλες μου αρέσει πάρα πολύ! Κούκλος ο γιόκας σου!

Φιλάκια πολλά σε όλες σας :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στυλάτες ουουουου!

Βασω ειναι κούκλος ο μικρός, είχε να μοιάσει βεβαίως!

Μπράβο Ανθη! Δεν εγραψες ομως εσυ τι φορας να δουμε αν το πάρεις!

Εγω δεν το παίρνω με τιποτα. Ειμαι ολη μέρα με φορμες.

Σημερα περάσαμε τέλεια με τον κώστα! Εχει κάτι μέρες καταπληκτικές. Με το που ξυπνάμε παίρνουμε πρωινό, βλέπουμε μαστοράκο και φευγουμε για την παιδική χαρά. Παιρνω, νερά, φρούτα, μια μπάλα, το βίβλίο μου και φευγουμε! Αυτος παίζει, και εγω λιάζομαι στο παγκάκι! :D:D

ΤΙ ΩΡΑΙΑ Η ΑΝΟΙΞΗ!!

φΙΛΆΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλο φιλεναδα μου!!!!! :lol::lol::lol:

Ουτε εγω το βλεπω να το παιρνω γιατι σα την Ερη ολη μερα με κολαν και ξωβυζες μπλουζες! :P

Καλα φιλεναδα ΤΙ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟ παιδι εχεις;;;;;;; :x:YMHUG::YMHUG::-*:-* Εισαι πολυ τυχερη το ξερεις! Μακαρι να κοψει ετσι γρηγορα κι ευκολα και τις πανες! ;)

Μαρακι τι κανει ο μπαμπας σου;;;μολις μπορεσςι γραψε μας νεα!

Ερη εχει ωραιες παιδικες χαρες και παρκα εκει φανταζομαι!!! Μια χαρα το κανετε κι εσυ χαλαρωνεις κι αυτο ξεσκαει! ;)

Εμεις περασαμε μια μερα παλι χθες...ΔΡΑΜΑ!!! Απιστευτη γκρινια ο ΑΛεξ,εκανε οτιδηποτε δεν επιτρεποταν για να μου σπασει τα νευρα και ειχε κι ενα βηχαλακι που το βραδυ εξελιχθηκε σε λαρυγγικο και τα παιξα ελαφρως καποια στιγμη γιατι ξυπνησε και δυσκολευοταν να αναπνευσει! :? Τον εβγαλα στο μπαλκονι,του εβαλα υγρντηρα,του εκανα και εισπνοες και ηρεμησε...η παιδιατρος μου ειπε να του δωσω και σολντεσανιλ σταγονες αλλα μεχρι να τις φερει ο Μακης ειχε ηρεμησει εντελως και δε τους τις εδωσα...ευτυχως απο τοτε κοιμαται ησυχος! :roll:

Βασουλα πολυ αντρακι το καμαρι σου!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΥΛΑΤΕΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΘΕΟ ΣΑΣ!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΟ ΠΕΡΝΩ ΤΟ ΟΣΚΑΡ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΦΟΡΜΕΣ ΚΑΙ ΑΜΑΝΙΚΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΔΙΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ Ο ΙΔΡΩΤΑΣ ΠΑΕΙ Κ ΕΡΧΕΤΕ!!! :lol::lol::lol::lol:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

Η ΜΑΡΙΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..

Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΦΛΕΜΑ Κ ΛΙΓΟ ΒΗΧΑ....ΒΙΧΕΙ Κ ΤΟΥΡΧΕΤΕ ΕΜΕΤΟΣ ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΜΕ!

ΧΤΕΣ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ ΣΤΗ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑΞΑ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΕΒΓΑΛΑ ΧΑΛΙΑ ΠΑΠΛΩΜΑ ΚΤΛ...

ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΑΛΕ ΑΕΡΑ ΟΜΩΣ Κ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ..ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΝΕΙΣ;;;;;;;;Ε ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ Κ ΑΥΤΑ!

ΑΣΠΑΚΙ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ;ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΛΑ!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Φυγαμε για οσκαρ!

Λοιπον εγω φοραω κολαν μαυρο,μαυρη μακρια μπλουζα και all star.

Τι κανετε?εχω ξυπνησει πουρνο πουρνο,ο μπεμπης ολο γκρινιαζει :( ο μεγαλος κοιμαται και οταν ξυπνησει θα φυγουμε να τους παω στην μαμα μου να παω για δουλιτσες!

Μαρακι σου ευχομαι να πανε ολα καλα με τον μπαμπα σου.

Ανθη,Ρια Τονια,Βικουλινι καλημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΙΣΑΚΙ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ;;;;;;;

ΑΧ ΑΥΤΗ Η ΓΡΙΝΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΓΕΡΑΣΕΙ :lol::lol::lol::lol:

ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑΚΑ ΣΟΥ!ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!!!

Καλά έχω τρελαθεί με τον καινούριο μας τίτλο και να χωρίς να διαβάσω το 2008 το κατάλαβα ότι ήταν δικό μας :lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ σήμερα φοράω τζίν παντελόνι μαυρη μπλούζα σκέτη από μέσα και απ' έξω μια με ψιλοκοντό μανίκι μπλε της αεροπορίας κάπως λέγεται αυτό το μπλε αλλά δεν θυμάμαι :lol::lol: και φυσικά μαυρες μπότες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας αφήνω γιατί έχω δουλειά και τα λέμε αργότερα.

Θα παώ να ψάξω για την φώτο της Βάσως που όλες λέτε γιατί εγώ σαν ξανθιά δεν την είδα.

Μαράκι καλή επιτυχία στην επέμβαση.

Κατερίνα θα το κανονίσουμε οπωσδήποτε να έρθετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε Βικουλινι ειναι μερες που θελω να ουρλιαξω...εχω και τον μεγαλο που τον τσιγκλαει συνεχεια και καταλαβαινεις.Εν τω μεταξυ ο μπεμπης δεν καθεται καθολοθ μονος του θελει ολο να ειμαστε διπλα τουαλλιως αρχιζει τις φωνες...

τι κανουν τα δικα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ ξέχασα να πω γεια στο Βικουλίνι :(

Βικουλίνι μου ελπίζω να γίνει καλά ο μπεμπάκος γρήγορα και να μην ταλαιπορηθεί άλλο.

Να σου δώσω μια φιλική συμβουλή όταν βλέπεις έστω και λίγο συνάχι ή λίγο βήχα να τον πλακώνεις στους ορούς γιατί όταν μένουν μέσα οι μύξες και δεν βγαίνουν τότε το γυρνάνε σε ωτίτιδα έστω και να μην έχει μύξες ή συνάχι αν τον βλέπεις ότι βήχει έστω και λίγο να του βάζεις ορό.

Είδα και της φώτο της Βάσως καλέ είναι πολύ όμορφη καλά τα λέει η κοπέλα και ο μικρός κούκλος αφού πήρε από την μαμά του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελίσα μάλλον το βραβείο θα το όσκαρ θα το πάρεις εσύ σήμερα γιατί φοράς το αγαπημένο μου χρώμα και all star επίσης αγαπημένα μου παπούτσια (που θα πάω να πάρω σήμερα ελπίζω να προλάβω).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσάκια μου!!! καλορίζικο το 15!!!!! εγω έγραψα στο προηγούμενο!!! :oops::oops::oops:

Τι κάνετε;; Εγω μόλις αφησα τον μικρό στο σχολείο και τώρα είμαι στο γραφείο :evil::evil::evil: . Βαρεμάρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΛΩΡΙΑΝΟΥΚΟ!!!!!!ΣΕ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;

ΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΡΟ ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΡΥΝΙΤΙΔΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ.

ΕΛΙΣΑΚΙ ΑΣΤΑ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΒΑΡΙΕΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΣΧΟΛΙΑ ΤΟΝ ΤΡΩΝΕ Κ ΤΑ ΟΥΛΑ ΤΟΥ Κ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΓΡΙΝΑ :( ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΥΡΛΙΑΖΩ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΚΡΙΣΗ Κ ΤΣΑΚΩΝΟΜΕ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΛΟΙΠΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΗ ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΝΙΩΘΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΖΟΡΙΑ...ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια.....καλορίζικο και αυτό το θεματάκι, με πολλά και όμορφα νέα!!!!

Είστε όλες καλά.....χάθηκα, και έχω χάσει επεισόδια εεε???

Εγώ δουλειά, ο μικρός μου ακόμα χωρίο και η μικρή σχολείο....

Τι λέτε...θα κάνουμε καμιά συνάντηση??????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πάντως εγώ για συνάντηση αυτή την εβδομάδα δεν θα μπορέσω είμαι όλη κλεισμένη.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Τώρα το θυμήθηκα την Πέμπτη θα πάω Αθήνα κέντρο με μια φίλη μου για να δούμε κάτι υφάσματα

Μπορεί καμία σας χωρίς παιδια?????? Γιατί θα πάω μεσημέρι και δεν θα την πάρω την μικρή.

Θα μπορέσω γύρω στις 17.00 αν μπορεί καμία θα είναι ευκαρία!!!!!!!!!!!

Καλά έχω βρει ένα μαγαζί με υφάσματα που έχει λέει με 1,23 ευρώ το μέτρο θα πάω να διερευνήσω και θα σας πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Ανθη ο τιτλος ειναι ολα τα λεφτα :!::!::!::!::!::!:

Αλλα οσο και να προσπαθεις το οσκαρ δεν το παιρνεις :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βικουλινακι περαστικα σας ευχομαι γρηγορα να γινεται καλα :)

Ασπακι που εισαι εσυ καλε χαθηκες.........

Ερι τι ωραια που περνατε!!!!!!!!!!! ολη μερα ειστε μαζι τι πιο ομορφο :D

Φλωριανα ολες βαριομαστε εχεις παρεα τουλαχιστον σε αυτο :lol::lol:

Ελισακι μην χαιρεσαι για το οσκαρ ακομα δεν το πηρες :lol::lol::lol:

Εγω φοραω μαυρο κολητο παντελονι μπαλαρινες μπλε μπλουζακι αμανικο και ειμαι

μια κουκλα οπως παντα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σημερα ειμαι καλυτερα εφτιαξε και ο καιρος και ανεβηκε η διαθεση μου δεν μπορω αλλο αυτη

την μαυριλα ελπιζω να μην χαλασει ξανα θελω καλοκαιρι επιτελους.....

Κοριτσια σας ευχαριστω για την φωτο αλλα ο μικρος ειναι ιδιος μπαμπας του :(

απο μενα πηρε μονο τον χαρακτηρα και τα ματια τιποτα αλλοοοοοοοο.............

Αυτα αντε παρτε και κανενα καφε γιατι εχθες δεν σας εκανα ;)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)

ΤΟΝΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Βικουλίνι μου!!! Είμαστε όλοι καλά!!! Επιτέλους!!! Το ΣΚ εχω κανονίσει CAMPING στο Ναύπλιο!!!! Περαστικά στον μικρούλη σου μωλέ!! Τι έπαθε πάλι ο μπουμπούκος;;;

Βασούλα ευχαριστώ για την συμπαράσταση!!!!

Ρια μου ούτε εγω μπορώ αυτη την εβδομάδα. Από την άλλη αν θέλετε ευχαρίστως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ελισακι μου εισαι μεγαλη καρδια :D:D:D

Καλε αν το παρω εγω θα το μοιραστω μαζι σου ;)

Σε ευχαριστω για τον γιο μου............ειδες καλε τι αντρακλα εχω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου.ευχαριστω παρα πολλυ για τις ευχες σας.η ψυχολογια του μπαμπα μου ειναι καλα μεχρι στιγμης αλλα δεν ξερει και την αληθεια.του ειπαν οτι εχει φλεγμονη και πρεπει να χειρουργηθει.καλοριζικο το Νο15 και γουρλιδικο για ολες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ευχομαι ολα να πανε καλα και αφου η ψυχολογια του μπαμπα σου ειναι

καλη να μην ανησυχεις καθολου ολα θα πανε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...