Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο12-ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

Καλορίζικο το νέο μας θέμα και να χαρούμε τα πρώτα μας γενέθλια με υγεία πάνω απ' όλα πολλή αγάπη και ευτυχία.........

Η ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ (για να μη ξεχνάμε τα γενέθλια των πριγκιπόπουλλων):

@ngel: 23 Μαρτίου 2010 / κοριτσάκι / Δέσποινα / καισαρική

Dimi74: 1 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Άννα-Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

ZETA2010: 6 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Δήμητρα / καισαρική

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

ΗΛΙΑΝΝΑ: 16 Απρ. 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

ilioulina: 19 Απρ. 2010 / αγοράκι /

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

martha1: 22 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Νικόλαος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

kiki08: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι /

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

zoumpalou: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

loukitsa2: 7 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

thena: 10 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / καισαρική

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

MamaFaki: 14 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

mairybaggelhs: 16 Μαϊου 2010 / αγοράκι / φυσιολογικό τοκετό

tsiggou: 17 Μαϊου 2010 / αγοράκι /

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

thimidia: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

mariaxar: 01 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Κωνσταντίνος / καισαρική

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ: 02 Ιουνιου 2010 / αγορακι / Παναγιωτης-Ραφαηλ/ καισαρικη

marina.: 11 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Μάρκος / καισαρική

MIKA: 11 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

Βασουλα ΠHT:06/06/10

mama again ΠΗΤ:09/06/10

Zena(κοριτσάκι)

BALERIA

maya1

ritsaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 881
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ!!!ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ, ΑΝ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ :twisted::twisted::twisted::twisted: Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΧΕΙ ΩΣ ΕΞΗΣ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΣΠΑΡΤΗ, ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΟΠΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΣΥΝΤΗΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ.ΕΙΠΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΚΟΥΒΑΛΙΟΥΝΤΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ, Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ :twisted::twisted::twisted: ΑΠΛΑ ΜΑΣ ΔΗΛΩΣΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΚΑΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ :twisted::twisted::twisted: ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ. Ο ΗΛΙΑΣ, Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ, ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΑ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΠΑΩ, ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙ Η ΣΑΡΑ ΚΑΙ Η ΜΑΡΑ...ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΝΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ...ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΑ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ, ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΙΑ Κ.Ο.Κ ΟΥΦ ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΞΕΘΥΜΑΝΑ ΛΙΓΑΚΙ... ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ? ΘΕΝΑ? ΗΛΙΑΝΝΑ? ΝΤΙΜΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΑΝΤΙΗΛΙΑΚΗ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΞΩ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ. ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΣΟΥ, ΣΝΙΦ!!!ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ? ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ? ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγω η κουλη!

λιγα θα πω :?

καλοριζικο το θεματακι μασ κ χρονια πολλα

ζετακι κουλαρισε μονο αυτο σουλεω γιατι επρεπε να το ηξερεσ οτι μαζι με τον αντρα περνεισ προικα κ το σοι :lol:

εγω παντοσ χρησιμοποιο πολυ πεθερα πρωι μεσημερι βραδυ τοσο πολυ που με την πρωτη ευκαιρια μου ξεγλυστραει κ την κανει :lol::lol::lol::lol: αφου θελω να βρω εναν τροπο να χορεσει κ στο νεσεσερ μου για τισ διακοπεσ μου :lol::lol::lol: ...στην αρχη δεν ηθελα κανεναν ολα ηθελα να τα κανω μονη μου ...φαγητα παιδια κτλ...αλλα αραξα λιγο κ ιδα οτι χαλιεμε πολυ κ κουραζομαι κ εδωσα αλου να κρατανε τισ κολονεσ του σπιτιου εγω μονο τισ ξαραχνιαζω :lol::lol::lol::lol: μην εισαι χαζη θελουν να ερθουν ασ ερθουν κ να τα κανουν ολα αυτεσ ;) εσυ κ καλα θα προσεχεισ την κουκλα σου εγω ετσι κανω ολα η πεθερα τα φτιαχνει δεν κουναω δαχτυλο κ μου λεν κ ευχαριστω :lol::lol::lol:

ηλιαννα πεσ μασ τι εγινε αντε μπεσ να μασ φυγει η αγονια

συμπεθερουλα μου τι κανεισ καλε! ξερω τι τρομαρα πηρεσ ακομα το θυμαμαι το πρωτο πεσιμο του Γιωργου ηταν 3-4 μηνον κ τον ακουμπησα στο καναπε κοιμησμενο κ ετρεξα 5 μετρα στο μπανιο ουτε 5 δευτερολεπτα κ το παιδι πωσ εκανε κ επεσε κατω ηταν κ βραδυ μονη μου κ εκλεγα απο το φοβο ηταν κ να κοιμηθει κ δεν τον αφυνα μηπωσ ειχε κατι....απο τοτε εχει φαει το κεφαλι του εκατο φορεσ(παω να παρω κανα πατατακι κ ερχομαι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:-h ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ!!!!! ΝΑ ΜΠΩ ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ!!!!! ;) Κ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΟΜΟΡΦΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!

ΑΣΕ ΒΡΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ!!! ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ!!!!!! ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΟΥΤΑ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!! Ε ΜΗ ΧΕΣΩ ΠΟΥ ΦΥΤΡΩΝΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΠΕΡΝΟΥΝ :twisted::twisted: Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΤΣΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ Κ ΦΑΣΑΡΙΑ!!! ΚΑΛΑ ΕΜΑΘΑ ΣΤΗΝ ΗΣΥΧΕΙΑ ΜΟΥ!!!!!! Κ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΣΟΓΙΑ :roll:

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ :lol::lol::lol::lol: ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΟΛΛΥ ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ Ο (ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΟΣ) ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ!!!!!! ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΝΑ 15 ΝΘΗΜΕΡΟ ΜΠΟΡΕΙ :lol::lol::lol:

ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΠΕΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ Κ ΕΣΚΑΣΕ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ!!!!!!ΤΕΤΟΙΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΕΙΠΑ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΣΤΑ ΔΥΟ!!!! ΑΛΛΑ ΕΚΛΑΨΕ ΛΙΓΟΥΛΚΙ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ Μ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΡΑΤΟΥΣΕ...Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΠΟΥ ΜΑΛΩΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΚΛΑΕΙ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ :lol::lol::lol::lol:

ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΙΣΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΤΑ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΜΕ ΦΟΡΑ Κ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΗΣΗΧΗΣΑ ΦΩΝΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ!!!!! Μ ΕΙΠΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ....ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΦΥΤΟ.... ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ.....ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΑΜΕΣΩΣ!!ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΩΡΑ2!!!! ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΟΠΟΤΕ ΟΚ!!!!! Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΧΤΥΠΑΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ...ΚΟΥΠΕΠΕ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΥΜΑΤΕ!!! :lol::lol::lol::lol:

ΑΝΤΕ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ Κ ΜΠΕΝΙΕ ΣΚ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ!!! ΣΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΣΕ ΕΓΡΗΓΟΡΣΗ!!! :lol:

ΗΛΙΑΝΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ??? ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ??????????

ΘΕΝΑ Κ ΕΓΩ ΩΣ ΤΩΡΑ ΧΕΡΟΜΟΥΝ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΟΡΦΑΝΟ....ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΑΜΑΝ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ!!!!!

ΑΛΕΚΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμμ τι ελεγα ....αα ναι απο καρουμπαλα αλο τιποτα...οσο αν παθει διασιση δεν κανουν κατι στο νοσοκομειο απλα το αφυνουν κ φευγει μονο του στο λεω γιατι επαθε ενα ανεψακι επεσε απ την καρεκλα πρωσ τα πισω κ εκανε εμετο κ του εβγαλαν ακτινα αλλα το εδιωξαν να παει σπιτι του.

εγω σημερα πηγα αλλαξα τα παπουτσια τησ νονασ του ιασονα πηγαμε χθεσ στο σπιτι τησ σμεισ γιατι πριν λιγεσ τησ βρηκαν στο τεστ παπ τον ιο στον τραχιλο κ τισ το εβγαλαν περημενει τωρα τη βιοψια....τι να πω βρε κοριτσια ο θεοσ να μασ φιλαει 30 χρονον κοπελα ειναι :? τουλαχιστον το ιδαν τωρα που ειναι η αρχη :roll:

εμισ αντιλιακο πηραμε ενα τησ φρεζιντερμ του βαζω κ στην βολτα απο δω κ περα θελουν συνεχια

ελενακι εγω του εδοσα το ολυμποσ το γιαουρτι αλλα του βαζω κ 2 κουταλιτσεσ μαρμελαδα δαμασκινο απο μια θεια μου που την εφτιαξε κ το τσακιζει :mrgreen: δοκιμασε να το δινεισ αφου πινασει πολυ ;)

εμενα το ψαρι δεν τρωει κ δεν ξερω τι να κανω οσο για το αυγο ολο το εδινα παντα αφου ειχαν δοκιμασει πριν κεικ κ αυγοκομενα φαγητα κ ολα ηταν ενταξη ;)

αχ μαρινακι υπομονη απλα θα ξερεισ στο επομενο παιδι οτι υπαρχουν κ οι πιπιλεσ :lol:

κοριτσια ποναω σασ το πα? :lol: φιλια ..πιτετα εσεισ ακοω εγω :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: Καλησπέρα!! Με το δεξί στο καινούριο μας θεματάκι, το σημαδιακό!!!

Τα σποράκια μας κλείνουν ενός έτους και σε αυτό το θεματάκι οι περισσότερες θα περιγράψουμε τις εμπειρίες από τα πρώτα τους γενέθλια!!!! αχχχχ....συγκινήθηκα.....

'Ελενα, εμένα μου είπε τον κρόκο για ένα μήνα και μετά και το ασπράδι..το βράζω 5 λεπτά αφού κοχλάσει το νερό και το λιώνω μετά με το πηρούνι, λίγο λεμονάκι και ζεστό νεράκι και γίνεται σαν κρεμούλα..δοκίμασα να του βάλω και ψωμάκι μέσα αλλά δεν το τρώει άμα νιώθει "κόκκους" μέσα...

Ντίμι μου μην ανησυχείς..αφού δεν εμφάνισε κανένα σύμπτωμα, όλα καλά είναι..ωχχχχ..και έχουν να φανε τούμπες και κουτουλιές τα μικρούλια μας.... :roll::roll:

Ζέταααα??? Καλωσόρισες στο κλαμπ!!!!! :lol::lol: Προσπάθησε μόνο μην χαλαστείτε εσείς μέρες που είναι γιατί εσένα θα φάει η πίκρα..κρίμα είναι..οι άλλοι δε θα καταλάβουν και τίποτα...

Θένα μεγάλο θέμα άνοιξες..μακάρι να το προλάβει η κοπέλα και όλες οι γυναίκες του κόσμου..είναι βραχνάς αυτός που δε φεύγει εύκολα...

Όσο για τα πατατάκια,να τα τρως δεν πονάς..να μας γράφεις πονάς??? :lol::lol::lol::lol::lol:

Ηλιάννα ακόμα δεν μπήκες κοπέλα μου? Τί έγινε? Μη μας κάνεις να ανησυχούμε...

Οι υπόλοιπες τί κάνετε? Αλέκα πού χάθηκες εσύ?

Αχ κορίτσια έχω ένα ΦΟΒΕΡΟ πονοκέφαλο όοοολη μέρα...ο Κωνσταντίνος ξύπνησε χτες το βράδυ 4 η ώρα και είχε όρεξη για παλαμάκια... :|:| κοιμήθηκε 6.30 η ώρα που έφυγε για δουλειά ο άντρας μου και ξύπνησε 8... :shock::shock: είμαι κομμάτια αλλά δε μπορώ να κοιμηθώ από τον πονοκέφαλο...

Με πήρε τηλ.και η κουμπάρα μου από κάτω και μας έστειλε λαμπάδα και ρούχα!!Τα περιμένω πώς και πώς!!!Μας έστειλε και τα σχέδια του σπιτιού ο αρχιτέκτονας..άλλο πονοκέφαλο εκεί..άλλα του είπαμε, άλλα έκανε..νευρίασε ο άντρας μου..νευρίασα και εγώ..τον πήρε τηλ.ήταν η γυναίκα του, άλλα της έλεγε, άλλα έλεγε αυτή..αύριο πάλι θα πάρουμε τηλ.ουφ.... :?

Να σας ρωτήσω και κάτι που σκεφτόμουν σήμερα..πώς θα το κάνετε με το βράδυ της Ανάστασης στην εκκλησία με τα μικρά που θα κοιμούνται εκείνη την ώρα? ή δε θα πάτε? εγω αναγκαστικά μάλλον δε θα πάω γιατί θα κοιμάται και μπορεί να ξυπνήσει και να θέλει θηλασμό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kaloriziko to kainoyrgio themataki me to kalo na xronisoyn ta aggeloydia mas !!!

kai apo mas gia na min stenaxorieste poy den eidate to nikola moy ton ebala se mikrografia na ton deite kai tha ton allaksaso kai kana 2 meres!!!!

zetaki mou apo tin mia einai pikra apo tin alli giati den afineis peuerikokoyniada na ta kanoyn ola aytes kai esi na kathese kai na kaneis boltes me tin mpempoula sou????

mprabo bre thena tin idia skepsi kaname !!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

elenaki mou ti kanei o xristaras pos einai na mou ton filiseis !!!!!

marinaki mou pos eisai? pos einai o mikroulis ektos pao to oti se talaiporei ston ipno !!!!!!

thena mou eksakoloutho na eyxomai gia ali mia fora enai loipon PERASTIKA SOY!!!!!!

maraki mou perastika kai se sena miopos na se ksematiasoun ligo mipos isixaseis???

alekaki moy ti kanete? renata? mika? ntimi? iliana tha mas peis nea???????

an ksexasa kamia sory!!!!

filakia koritsakia mou!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki mou ego tha pao kanonika kai me to nomo pou lene tha ton balo na koimithei to apogeyma kai meta tha ton ksipniso kai tha pame den peirazei as bgei apo to programma mia toso agia imera kai mas i mama mou mas ksipnouse kai pigainame/!!!!!! opote kai na koimate tha ton ksipniso alla an ton balo to apogeuma na koimithei tha argisei na koimithei to bradi idi mas ksenixtaei posa bradia!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...............τα νεύρα μου.........τα γραψα και μου τα σβησε.......... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Θάλεια μου ΚΟΥΚΛΟΣ πτου πτου.............πιο ασπρουλιάρης κι από τον Ορέστη............

Θένα μου το επόμενο μάλλον δε θα γλιτώσει την πιπίλα..........αν και είμαστε άντρες χωρίς πιπίλα και δε θα δυσκολευτούμε να την κόψουμε............ :P:P:P:P:P:P

Ζετάκι πήγαινε να κάνεις τις βόλτες σου κ ασε την πεθερά να κάνει τα υπόλοιπα.............

Μαράκι εγώ να δεις πονοκεφάλους από την αυπνία..............

Κι εγώ θα τον πάω την Κυριακή....δε φτανει που δε νηστεύουμε............να μην πάμε και στο ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ???????????Μαράκι αν του ετοιμασεις γαλα στο μπιμπερό???????????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα που ειστε εσείς καλές μου κυριούλες ... φιλεναδούλες ???? ... Εχω αρχίσει να ανυσηχώ.....

Ειδικά η Ηλιανούλα που θα έκανε την εξέταση .... ?????? οεοεοεοοοοο που εισαι?????

Πάντως δεν σας κρύβω ... ότι τα έχω παίξει με το "μπουμ" της μικρής!!! :cry:

Κυρίως, γιατί νομίζω ότι εχει αποκτήσει ενα είδους τικ .. μια φοβία (οπως μου λέει κι ο γιατρός μου) ... δηλαδή .... οταν τώρα πάει να πατήσει το πόδι της στην κουζίνα που έχει πλακάκι (αντί μοκέτα όπως στο υπόλοιπο σπίτι) καταρχήν σταματάει να περπατάει... ακουμπάει το χεράκι της στη κάσα κ τεντώνει το άλλο για να την πιάσω από το΄χέρι κ μερικές φορές κλείνει τα βλέφαρά της (αργά .... για δευτερόλεπτα) σαν να την πιάνει μια ζαλάδα ασ πούμε.... Τι να σας πω .... εχω τρομάξει πολύ.... Ο γιατρός μου λέει ότι δεν χρειάζεται καθόλου να ανυσηχώ ούτε να την πάω για εξετάσεις εφόσον όλα τα υπόλοιπα (συμπεριφορά και κινήσεις) είναι κανονικότατα !!!! :roll: ΄

Τελοσπάντων .... θα δω πως θα εξελιχθεί το θέμα τις επόμενες μέρες ... θα φύγω κ για πασχα στο εξοχικό της μαμάς ν αλλάξουμε περιβάλλον... κ θα δούμε....

Φιλάκια πολλα σε όλες !!!!!!!!!!!!!! ...... ειδικά στη συμπεθερούλα ........... :x:x:x:x

(να μου προσέχεις το χεράκι σου!!!.... κι όχι μόνο....)

Πρέπει να σας αφήσω...... με φωνάζουνε .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!!

ΡΕΠΑΡΩ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΤΟ ΕΡΙΞΑ ΣΤΗΝ ΑΝΕΜΕΛΙΑ :D:D:D:D:D

ΝΤΙΜΗ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ!! ΓΙΑΣ ΝΑ Σ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΤΙ ΝΘΑ ΞΕΡΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!

ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΧΑΛΑΣΩ ΤΟΝ ΥΠΝΟ Κ ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ :D

ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΑΛΕΚΑΚΙ!!!!! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-) ΜΑΥΡΑ ΜΑΤΙΑ ΒΡΕ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε εμεις καλα μολις κοιμησα τον ντουρασελ!!! αχαχαχαχαχαχαχχα

ντιμη δεν ειναι τιποτα απλα φοβηθηκε λιγο και νιωθει ανασφαλεια θα δεις θα περασει σε λιγες μερες!!!

αλεκακι μου τι κανετε τι κανει η μικρουλα σου ολα καλα?

ελενακι ξεκουρασουυυυυυυ ευκαιρια ειναι!!!!! οσο μπορεις δηλαδη με το ζουζουνι διπλα σου να βαλεις και εσυ καμια φωτο να τον δουμε λιγακι!!!!!

φιλακια πολλααααααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΘΕΜΑΤΑΚΙ...

ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΜΑΤΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!

ΠΡΩΤΑ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΑΣ Η ΣΑΝΤΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΕ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΣΚΕΤΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ... :D

ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΑ :D ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΦΕΡΑΝ ΝΟΝΟΙ ΤΗΣ ΠΡΟΧΤΕΣ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑΔΑ ΤΗΣ ΜΙΝΝΙΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ :D ...ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΡΕΝΑΤΑ ΧΑΘΗΚΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΑΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ :D ...

ΖΕΤΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΣΟΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΘΕΝΑ ΟΤΑΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΑΝΤΡΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΟΙ ΜΑΖΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ;);)

ΗΛΙΑΝΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ... :D

ΘΑΛΕΙΑ ΚΟΥΚΛΟΣ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΩ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝ ΤΗΣ ΧΑΛΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΚΑΗΚΕΣ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΓΑΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΟΠΟΤΕ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΝΑ ΠΑΜΕ...

ΓΕΩΡΓΙΑ,ΡΟΥΜΠΕΛΑ,ΜΙΚΑ,ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ????? :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μένα κορίτσια!!!! Για να δούμε τι σχεδιάζουμε να κάνουμε στα πρώτα μας γενέθλια??? Τούρτα? Προσκλητήρια? Εγώ θα φτιάξω σε άσπρο χαρτόνι με φόντο την φωτογραφία του γιού μου ένα κειμενάκι θα το κάνω ένα ρολό και θα το βάλω μέσα σε ένα μπαλόνι!!!Το διάβασα κάπου σε ένα φόρουμ και μου άρεσε η ιδέα.. εσεις τι θα κάνετε για τα μικρούλια σας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!!πως ειστε???????χαιρομαι πολυ που διαβαζω πωςε ειστεκαλα!!!!

μπραβο παντα ετσι να εισαστε!!!!!!!!!!!!!

εγω για αλλη μια φορα δεν εχω κ τοσο καλα νεα!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:

απ'οτι φαινεται δεν προκειται να ηρεμησω ποτε σ'αυτη την εγκυμοσυνη!!!!!!τελικα,ακυρωσαμε την αυχενικη χθες γιατι το μωρο μου ειναι πολυ μικρο, κ ετσι οπωςφαινοτανε,οπως το ειδαμε χθες,ηταν περιεργα κ δεν κουνιοτανε καθολου....νομισα πως ηταν νεκρο!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: αλλα ευτυχως ακουσαμε την καρδουλα του!!!!!!επειτα ο γιατρος μου βρηκε ενα οινομιωμα ακριβως κατω απο την τομη της καισαρικης!!!!!!κ μου ειπε πως η μητρα μου ειναι λιγο περιεργη απο τις δυο καισαρικες, (φανταστειτε τι μ@λ@κιες θα ειχε κανει ο αλλος ο ελεηνος!!!!!......).τι στο καλο εχω κανει κ τα τραβαω οοολα αυτα????δεν μπορω αλλο.δεν αντεχω!!!!!!!!!!!!εχω κουραστει πολυ αυτη τη φορα με οοοολα αυτα!!!!!!!!!!! :cry: :cry:

δυο παιδια εχω κανει κ δεν τα ηξερα ολα αυτα,τωρα...............!!!!!!!!!!!!!!

ισως μπω αργοτερα να σχολιασω η μπορει κ καθολου!!!!!!!!!!δεν ξερω...!!!!!!ειμαι τοοσο χαλια!!!!!!

ευχομαι σε ολες σας να ειστε παντα καλα!!!!εσεις κ τα παιδακια σας!!!!!!!!!!!!!!!

εχετε την αγαπη μου κ τα φιλια μου κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!

ειστε /εισασταν μεχρι τωρα η πιο ομορφη παρεουλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

να ειστε ολες καλα εσεις κ τα μωρακια σας!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΚΗ ΑΝΑΜΝΗΣΗ. ΜΗΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ. ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ.

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΜΑΣ. ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΣΑΣ, ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΣΑΣ, Η ΛΑΜΠΑΔΑ ΣΑΣ ΚΤΛ.

ΘΕΝΑ ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΚΑΙ Η ΦΩΤΟ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΤΕΛΕΙΑ. ΠΟΝΑΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ? ΥΠΟΜΟΝΗ !!!

ΑΛΕΚΑ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ. ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ Η ΣΑΝΤΥ ΜΑΣ ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΣΟΥΠΕΡ ΣΤΟΝ ΣΤΑΘΜΟ. ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕΡΝΕΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΥΤΗ. ΚΟΥΚΛΙ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ.

ΖΕΤΑ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΜΑΣ. ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ? ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΟΓΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΘΟΥΣΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΕΒΑΙΑ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΑΛΛΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΑΚΟΜΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ Ε ? ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΑΣ. ΑΚΟΜΗ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ?

DIMI ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΓΕΝΝΗΘΗΘΗΚΑΝ ΜΕ ΙΔΙΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΙΔΙΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ. Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΥΡΗΣ. ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ . ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ !!! ΓΙΑ ΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΙ ΕΓΩ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΕΣΙΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΣΟΥΜΕ. ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΑ. ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΑΓΧΩΝΟΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ? ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΟΜΩΣ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ. ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΑ ΝΕΑ. Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΙ ΕΤΕΣΙ ΒΡΗΚΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ.

ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΛΑΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΞΩ. ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟΣ. ΓΕΝΙΚΑ ΦΕΤΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΠΑΣΧΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΘΕΣΗ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΚΑΠΩΣ ΤΟ ΚΕΦΙ.

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ? Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΠΥΡΑΚΙ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ. ΜΗΝ ΓΕΛΑΤΕ....ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΑΓΟΡΟΜΑΝΕΣ ?

ΚΑΛΕ Η ΜΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΗΜΙΚΡΑΝΙΕΣ ΤΙ ΑΠΕΓΙΝΕ ? Η ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΕΙ ? Η ΡΟΥΜΠΗ ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΡΗΚΕ ΓΚΟΜΕΝΟ ?

ΜΑΡΙΑ ΑΠΟ ΚΩ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ. ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ. ΟΧΙ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΑΦΗΝΩ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΛΩΝΙΖΟΥΝ.

ΜΑΡΑΚΙ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΩ ΕΣΕΝΑ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΥ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ? ΧΑΘΗΚΕΣ ΛΙΓΟ...ΘΑΛΕΙΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ :D:D:D ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙΤΕ :(:(:( ΝΤΙΜΗ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΜΑΛΛΟΝ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ.ΑΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΟΥΜΕ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ'ΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΑ ΦΑΝΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΑΙΜΑΤΑ :o:o:o:o ΕΣΥ ΔΕΝ ΧΤΥΠΟΥΣΕΣ ΜΙΚΡΗ? ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΟΥΜΠΕΣ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ :oops::oops::oops: ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΛΑ ΛΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ, ΘΑ ΚΟΒΩ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΦΡΟΝΤΙΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ!!! ΘΑ ΒΑΨΩ ΚΑΙ ΤΟ ΝΥΧΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΑΡΚΕΤΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΗΚΑ :x:x:x ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗ ΞΥΠΝΗΣΩ ΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΟΠΟΤΕ ΞΙΝΗ ΘΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ...ΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΑΛΛΙΩΣ ΑΣ ΠΑΝΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ...ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ? ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΧΙΛΙΑ ΔΙΚΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΙΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΧΩ ΗΔΗ ΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΛΗΜΑ ΘΕΟΥ...ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ, ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.ΚΙ ΕΓΩ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΨΑΧΝΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΒΡΙΣΚΩ Μ'ΕΧΕΙ ΡΙΞΕΙ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ, ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΒΡΙΣΚΩ ΜΙΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ!!! ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ, ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΟ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ. ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΩ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΙ, Ή ΘΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ PC ΞΑΦΝΙΚΑ, Ή ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕΙ ΕΞΩ. ΑΝΤΕ ΜΕΤΑ ΝΑ ΒΡΩ ΞΑΝΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ. ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΑΗΔΙΕΣ ΑΚΟΥ ΝΟΜΙΣΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΕΚΡΟ!!!!!!!! ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΣΚΑΜΠΙΛΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΣΟΥ!!!!! ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!! ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!! ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ Κ ΕΣΥ ΠΟΛΛΥ ΑΓΧΩΔΕΙΣ!!!!!

ΤΑ ΜΩΡΑ ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΟΥΝΤΑΙ...... ΕΔΩ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΟΥΝΗΘΙΚΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ ΤΩΡΑ?????????

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΜΟΣΙΝΗ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΗΓΕΝΑ!!!!! ΑΙΜΑ...ΧΑΛΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΥΝΔΡΟΜΟΥ...ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΑΛΛΟ!!!!! ΟΤΑΝ ΕΦΤΑΣΕ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΠΗΓΑ ΓΕΛΑΣΤΗ :D Κ Τ ΛΕΩ!!!!!! ΠΕΣ ΟΤΙ ΘΕΣ!!!!! ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΑΝΤΕΧΩ ΟΛΑ!!!!! ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ!!!!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ!!!! Ε ΜΕΤΑ Μ ΒΡΗΚΑΝ ΖΑΧΑΡΟ ΜΕΤΑ Ο ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΣ Μ ΒΡΗΚΕ ΜΙΑ ΣΚΙΑ ΣΤΟ ΦΑΡΥΓΑ ΛΑΡΥΥΓΓΑ(ΚΑΝΑΣ ΟΓΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ) ΤΙΠΟΤΑ ΕΓΩ.....ΑΠΑΘΕΣΤΑΤΗ!!!!!!!!! ΑΝΤΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΝΑΠΟΔΑ!!

ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΖΑΜΠΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΜΟΥΝ Κ ΤΖΑΜΠΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ Κ ΕΣΥ!!!!! ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ Κ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΧΤΙΣΤΟ ΝΥΧΙ!!! :lol::lol::lol::lol: ΠΑΡΕ Κ ΜΑΣΚΑ Κ ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΣ Κ HUPPY EASTER!! :D

ΠΟΛΛΥ ΚΡΥΟ ΕΔΩ ΠΑΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΤΑ ΓΥΡΙΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΟΥΤΕ ΒΟΛΤΑ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ :cry:

ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΜΑΓΑΖΙΩΝ ΜΑΣ!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: ΜΑΜΙΟΝΤΑΣ ΘΑ ΠΗΓΕΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!!!!

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!! ΠΑΣΧΑΛΙΑΤΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΟΙ ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΑΤΙΚΑ ΣΑΣ ΕΠΙΑΣΕ Η ΠΑΡΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...