Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΑΝΗΛΘΑ!!!!! ΜΕ...... ΠΑΡΕΑ!!!!!!


Recommended Posts

τι λες τωρα????????????

πωπωπω ποσο πολυ το χαρηκα!!!!!!!!!!!!!

συγχαρητηρια κοπελα μου πολλα συγχαρητηρια!!!!!

με το καλο να παρεις στην αγκαλια σου τον γιοκα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 99
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΠΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

δε ξερεις ποσο χαρηκα οταν το διαβαζα!!! ειχα αγκαλια τον γιο μου και πραγματικα συγκινημενη του διαβαζα δυνατα το post σου και χαιρομουν και με εβλεπε και γελαγε!!! :lol::lol:

κοριτσακι μου σου ευχομαι με το καλο να κρατησετε αγκαλια το μικρο σας και να γεμισει το σπιτικο σας απο χαρουμενες φωνες και γελια δυνατα!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymapplause::ymapplause: Πηνελοπακιιιιι συγχαρητηρια!!!!!Χαρηκα πααααρα πααααρα πολυ καλη μου!!!Να εχεις ενα ηρεμο υπολοιπο εγκυμοσυνης κ με το καλο να αγκαλιασετε τον μπεμπακο σας!

Ισως θυμαμαι λαθος...Αλλα δεν ειχες θεματακι με τη μανουλα σου???Αν τα βρηκατε κ μαλιστα ειναι κ τοσο κοντα σας τοτε ειναι 2πλη η χαρα!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαίρομαι πάρα πολύ για σένα γλυκιά μου!!!!!!!!!!!!

εύχαμαι μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένςν υγιέστατο αγόραρο!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφού μας έφερες τόσο υπέροχα νέα δεν θα σε μαλώσω :lol::lol:

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Ή Ρ Ι Α :YMHUG::YMHUG::x:x

με το καλό να φέρεις στον κόσμο ένα υγιέστατο μωράκι !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:o:o:o:o:o:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

δε ξες ποοοοοοοοοοοοοοοοσο χαρηκα..αληθεια...

δε γνωριζομαστε αλλα ηξερα ποσο απογοητευσεις ειχες..

σε ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου ολα να πανε καλα

αχ αγορια λατρεμενα... :):D:lol::lol::lol:

με το καλο ρε ποπη :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρηκα παρα-παρα-παρα πολυ με τα νεα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D δεν εχουμε ξαναμιλησει αλλα εχω διαβασει πολλα ποστ σου!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) δωσε πολλα φιλακια στην κοιλιτσα και να μπαινεις να μας λες τα νεα σου!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

φιλακια!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! Χάρηκα πάρα μα πάρα πολύ :D !!!! Μπράβο κοπέλα μου! Εύχομαι με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου τον μπέμπαρό σου!!!! Ένα θα σου πω: Τρελή αδυναμία τα αγοράκια στη μανούλα τους ;) .

Επίσης εύχομαι όταν με το καλό έρθει το μπεμπάκι σου στον κόσμο να είσαι μία κάτοχος PROFICIENCY! Είναι η χρονιά σου άλλωστε ;) !

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακιιιιιι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να χεις ενα πολυ καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης κ με το καλο να κρατησεις το αγορακι σου αγκαλια!!!!!!

Χαρηκα παρα παρα πολυ για σενα γλυκεια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ειμαστε κ κοντα κοντα!!Εγω εχω ΠΗΤ 28.7 αλλα θα γεννησω λιγο νωριτερα λογω καισαρικης!!!!!!

Σε περιμενουμε στα καλοκαιρινα μωρακια!!!!!!

Φιλακιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο!!!!

χαρηκα παρα πολυ!!!!

το καλυτερο για την υπολοιπη εγκυμοσυνη σου και φυσικα τη γεννηση του μικρου σου!!!

το αξιζεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Πόσο χαρηκα και πόσο συγκινηθηκα!!!!!!!!!!!Μπραβο,μπράβο,μπραβο!

Με το καλο να το πάρεις αγκαλίτσα!

Τα κατάφερες κοριτσάκι!Κι εγω πόσο θάρρος πήρα γτ κι εσυ είσαι από τις παλιές όπως κι εγώ!

Και πάλι με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω κοπέλα μου;ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! [smilie=wav.gif] Τι γλυκειά ιστορία!Καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης και μέναν πόνο,άντε δύο ;)

Να ξέρεις -που αν και δεν έχουμε μιλήσει συμπεραίνω οτι ξέρεις πολύ καλά-οτι η ιστορία σου δίνει μεγάλη αισιοδοξία σε μας που έχουμε ταλαιπωρηθεί τόσο, ευχαριστούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνίτσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μου είπε η Νίνα τα νέα σου και, αν κ δεν μπαίνω πια στο μαμμυ, δεν κρατήθηκα να μη σου γράψω...

Συγχαρητήρια κοπέλα μου, το πάλεψες κ το αξίζεις τόσο πολύ!

Χάρηκα απίστευτα με τα νέα σου, αν κ ήμουν πάντα σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά για σένα, είχα προαίσθημα βρε παιδί μου!!!

Να είσαι πάντα γερή, να χαρείς το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης σου κ μετά, μ΄έναν πόνο, να χαρείς το μωράκι που με τόση λαχτάρα περιμένεις!!!

Σου στέλνω πολλά φιλάκια (ε, δεν είναι όλα για σένα, δώσε κ στην κοιλίτσα μερικά!) κ σου εύχομαι να γίνεις η πιο ευτυχισμένη μανούλα στον κόσμο!

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ Κ ΗΞΕΡΑ ΤΙΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΙΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΓΕΡΟ Κ ΔΥΝΑΤΟ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!!! Χάρηκα πάρα πολύ μόλις το διάβασα!!!

Εύχομαι καλή συνέχεια απο εδώ και πέρα και με το καλό να κρατήσεις τον παίδαρο σου στην αγκαλιά σου!!! Θα τα λέμε στα καλοκαιρινά μωράκια!! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης κ με το καλό να κρατήσετε το αγοράκι σας αγκαλίτσα! Είναι πολύ συγκινητικές αυτές οι στιγμές... Να έχεις έναν πολύ εύκολο τοκετό κ όλα για εσένα να πηγαίνουν κατ'ευχήν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου ποσο συκγινιθηκα δε μπορω να σου το περιγραψω....ηξερα τη βαθια πιστη σου προς το Θεο κ να που οι προσπαθιες σου επιασαν τοπο ;) ευχομαι ολοψυχα ενα υγιεστατο αγορακι...... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΠΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!ποσο καιρο εχουμε να τα πουμε(δε ξερω αν με θυμασαι κιολας :oops: )αλλα ποσο χαιρομαι που σε ξανασυναντω μεσα σε αυτο το ποστ!!

συγχαρητηρια κοπελαρα μου!!με το καλο το μωρακι σου!!ο Θεουλης δεν αφηνει κανενα κ εσυ το αξιζες τοσο πολυ!!

σε φιλω κ ευχομαι παντα τετοιες χαρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια !!!!!Χαρηκα παρα πολυ με την εγκυμοσυνη σου.Διαβαζα παλιοτερες δημοσιευσεις σου ποσο προσπαθουσες για μωρακι ....Ευχομαι ολα να πανε καλα ....Πολλα φιλακια στην κοιλιτσα !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε πηνελοπη μου το ειδα στο fb κ με κουφανες πραγματικα δ ξερεις ποοοοοοοοοοοοσο πολυ χαρηκα για σενα

πολλα πολλα πολλαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ\

ευχομαι καλο υπολοιπο κ με το καλο να ερθει ο μπεμπακος σας κ με εναν πονο

υγ οσο για την γεννα να μην φοβασαι ΚΑΘΟΛΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ η μαμα σου εχει δικιο ΜΟΛΙΣ δεις αυτο το υπεροχο πλασματακι που κουβαλουσες τοσους μηνες μεσα σου Δ ΘΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΠΤ πιστεψε με

κ στο λεω εγω που περασα ολους τους πονους κ δ προλαβα να κανω επισκληριδιο

δ θα φοβασαι ΚΑΘΟΛΟΥ φιλακια πολλα πολλα

κ στον ζουζουνακο σου ναι???????? :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοβαρά μιλάάάάάςςς????????? :o:o:o:o:o

Άτιμο πιπιτσάκι μας έκρυβες τετοια νέαααααα?????????????????????

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό να έρθει ο μπεμπάκος που τόόόόόσο πολύ επιθυμούσες,να είστε όλοι

γεροί να ζήσετε το θαύμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μου φτιαξες τη μερα κούκλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χάρηκα απίστευτα πολύ.......................

Την αγάπη,την αγκαλιά κ την αγάπη μου στέλνω...κ σε σενα κ στην πιο γλυκιά

"παρεούλα" του κόσμου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιπιτσα μου μπραβο....σου ευχομαι το καλυτερο...ο θεος να ειναι διπλα σου συνεχεια....ο γιος σου θα σε τρελανει....θα σου παρει τα μυαλα....αχ οπως ο δικος μου....χαρηκα πολυ.....

ειναι οτι καλυτερο μπορει να συμβει σε μια γυναικα...η μητροτητα....μπραβο κοριτσακι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπέροχα νέα !!!!! [smilie=wav.gif]

Εύχομαι καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης και με το καλό να κρατήσεις

στην αγκαλιά σου το θαυματάκι σου [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...