Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!Νο 7&ΠΟΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ!!


Recommended Posts

Ειρηνη μου δεν ξερω τι να σου πω και εγω ειχα με το που μπηκα στο 9ο. Τωρα παλι ξεκινησαν οι πονοι αλλα σε ολη την κοιλια, μακαρι να γεννησω και εγω. Αριστερα οπμως που σε ενοχλει εσενα ειναι πιο πολυ απο το εντερο. Ποτε θα πας στο γιατρο; Νομιζω την Τεταρτη;

Σουλα μου ευχομαι να παμε ολα καλα μ'ένα πονο. Ελπιζω να μπορεσεις να ειδοποιησεις καποια απο μας για τα ευχαριστα νεα.

Αυριο παω στο γιατρο το πρωι. Για να δουμε τι θα μου πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα Happy, Steicy, Τουρίστρια, Γεωργιάννα, Χοανίτα και Andria!!

Happy μου ήρθε η ώρα! Με το καλό κορίτσι μου, όλα εύκολα να είναι!!! Ελπίζω κι εγώ να έχεις τρόπο να μας ειδοποιήσεις!!

Αχ κι εγώ έχω αρχίσει να έχω πονάκια τρεις μέρες τώρα, πότε μικρές σουβλιές κάτω, πότε διαμαρτύρεται εντόνως το έντερο, πότε τσιμπήματα, πότε μου ρίχνει ο μικρός κάτι γερές στα πλευρά, μέσα στο πρόγραμμα είναι αυτά, πιστεύω πως τους πόνους της γέννας θα τους καταλάβουμε διαφορετικά. Δυο νύχτες τώρα με πιάνει και κράμπα στο δεξί πόδι και στριφογυρνάω ώρες μέχρι να βολευτώ.

Γεωργιάννα μου χαίρομαι που βρήκες κάτι σ' αυτά που σου έγραψα, ότι θες, εδώ είμαστε!

Τουρίστρια πες μας για τη φίλη σου!

Αντριούλα, δεν πειράζει, τώρα θα ξέρεις ακριβώς πότε θα αγκαλιάσεις τη Βικτωρία σου! Όλα καλά θα είναι!!!

Χοανίτα μου είναι αλήθεια πως δεν έχω μειώσει τις δραστηριότητές μου ιδιαίτερα, προσπαθώ να ακούω τα μηνύματα που μου στέλνει το σώμα μου... Μερικές φορές το παρακάνω λίγο και μου βγαίνει η κούραση με ζαλάδες τελευταία αλλά γενικώς αισθάνομαι καλά. Και πρακτικά δε μπορώ να κάτσω ήσυχη, αν δε τελειώσουν κάποιες δουλειές!

Πριν λίγο μου στείλαν αυτό το μέιλ, είναι πολύ τρυφερά και αστεία τα λογάκια

Απαντήσεις από παιδιά 1ης Δημοτικού στις ακόλουθες ερωτήσεις:

Γιατί έφτιαξε ο Θεός τις μαμάδες;

1. Γιατί είναι η μόνη που ξέρει που βρίσκεται το σελοτέϊπ

2. Κυρίως για να είναι καθαρό το σπίτι

3. Για να μας βγάλουν έξω από κει όταν γεννιόμαστε

Πως έφτιαξε ο Θεός τις μαμάδες;

1. Με χώμα όπως κι εμάς

2. Με μαγεία και υπερδυνάμεις και πολύ ανακάτεμα

3. Όπως έφτιαξε και μένα. Απλώς έβαλε μεγαλύτερα ανταλακτικά

Από τι υλικά είναι φτιαγμένες οι μαμάδες;

1. Από σύννεφα και μαλλιά αγγέλων και οτιδήποτε ωραίο στον κόσμο και μια στάλα κακίας

2. Ξεκίνησε από τα κόκαλα του άντρα. Μετά μάλλον έβαλε ελατήρια νομίζω

Γιατί σου έδωσε ο Θεός τη μαμά σου και όχι κάποια άλλη μαμά;

1. Γιατί είμαστε συγγενείς

2. Γιατί ήξερε ο Θεός πως η δικιά μου με αγαπάει περισσότερο από ότι οι άλλες μαμάδες

Τι είδους μικρό κορίτσι ήταν η μαμά σου;

1. Η μαμά μου ήταν πάντα η μαμά μου και ποτέ από όλα αυτά τα πράματα

2. Δεν ξέρω γιατί δεν ήμουν εκεί αλλά μάλλον θα ήταν αυστηρή

3. Λένε ότι παλιά ήταν καλή

Τι χρειαζόταν να ξέρει η μαμά σου για τον μπαμπά πριν τον παντρευτεί;

1. Το επώνυμό του

2. Από πού κατάγεται. Μήπως είναι απατεώνας; Μεθάει πίνοντας μπύρες;

3. Βγάζει τουλάχιστο 800? το χρόνο; Λέει ΟΧΙ στα ναρκωτικά και ΝΑΙ στις δουλειές του σπιτιού;

Γιατί παντρεύτηκε τον μπαμπά σου;

1. Ο μπαμπάς μου φτιάχνει το καλύτερο σπαγγέτι στον κόσμο. Και η μαμά μου τρώει πολύ

2. Γιατί γέρασε πολύ για να κάνει κάτι άλλο μαζί του

3. Η γιαγιά μου λέει ότι τότε η μαμά μου είχε τα μυαλά της πάνω από το κεφάλι

Ποιος είναι το αφεντικό στο σπίτι σου;

1. Η μαμά μου δεν θέλει αλλά αναγκάζεται γιατί ο μπαμπάς είναι χαζούλης

2. Η μαμά. Φαίνεται από τον έλεγχο δωματίου. Βλέπει πράγματα και κάτω από το κρεβάτι. Ο μπαμπάς είναι εύκολος. Απλώς τον αγκαλιάζεις.

3. Μάλλον η μαμά, αλλά μόνο γιατί έχει πολύ περισσότερα να κάνει από τον μπαμπά

Τι διαφορά έχουν οι μαμάδες από τους μπαμπάδες;

1. Οι μαμάδες δουλεύουν στη δουλειά και στο σπίτι ενώ οι μπαμπάδες μόνο στη δουλειά

2. Οι μαμάδες ξέρουν πώς να μιλάνε σε δασκάλες χωρίς να τις τρομοκρατούν

3. Οι μπαμπάδες είναι πιο ψηλοί και δυνατοί αλλά την πραγματική δύναμη την έχουν οι μαμάδες γιατί αυτές πρέπει να ρωτήσεις αν χρειαστεί να κοιμηθείς το βράδυ στης φίλης σου

4. Οι μαμάδες έχουν μαγεία, σε κάνουν καλά όταν είσαι άρρωστος, χωρίς φάρμακα

Τι κάνει η μαμά σου τον ελεύθερο χρόνο της;

1. Οι μαμάδες δεν έχουν ελεύθερο χρόνο

2. Έτσι όπως την άκουσα να λέει, πληρώνει λογαριασμούς όλη μέρα

Τι χρειάζεται να κάνει η μαμά σου για να γίνει τέλεια;

1. Από μέσα καλή είναι. Απ' έξω μάλλον κάποια πλαστική χειρουργική

2. Δίαιτα. Και ίσως τα μαλλιά της

Αν άλλαζες ένα πράγμα από τη μαμά σου ποιο θα ήταν;

1. Έχει αυτή τη μανία με την καθαριότητα στο δωμάτιό μου. Αυτή τη μανία θα ξεφορτωνόμουν

2. Θα την έκανα πιο έξυπνη ώστε να καταλαβαίνει ότι έφταιγε η αδελφή μου και όχι εγώ

3. Θα ήθελα να ξεφορτωθεί τα αόρατα μάτια που λέει πως έχει στο πίσω μέρος του κεφαλιού της

Καλημέρα και στα υπόλοιπα κοριτσάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλιτσαααααααααααα σου ευχομαι να πανε ολα μα ολα καλα και μαγικα, και να κρατας τη μπουμπου σου ως αυριο το βραδυ, να ξερεις θα σε σκεφτομαστε και θα σου στελνουμε τη θετικη μας ενεργεια, θυμαμαι ακομα οταν πρωτογραφαμε στο θεματακι μας! Τις καλυτερες ευχες κουκλιτσα μου σε σενα και στη μικρη σου

σαμαρκανδη τελειο το κειμενακι

θα παω για περπατημα σας χαιρετω ολες, φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυριο γεννας τι καλα!!! Αντε ακομα μια μπεμπουλα στο φορουμ!!! Ολα να πανε καλά κ να μας ειδοποιησεις ναι?

Την ποδάρα της που την εχει; Εμας την εχει δεξια κ κλωτσοκοπανάει ολη την ωρα.. προχυθες ειχα το χερι μου ακουμπησμένο κ μου χωσε μια τεράστια κλωτσια κ μετα εσερνε το ποδι της.... το επιασα ειμαι σιγουρη!!!

μιλησα με την γιουλη...καλά ειναι απο οτι καταλαβα εχει χασει ηδη πολλά κιλά!!! αλλα κολαει το facevook k den μπορεσα να καταλαβω πολλα!!

σαμακαρδε τελειοοοοοο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια απο τωρα νιωθεις πολυ βαρια; Εχεις ακομη 3-4 εβδομαδες τουλαχιστον που οσο προχωρανε βαραινεις περισσοτερο. Υπομονη τωρα!

Ειρηνη καταλαβαινουμε οτι ειναι καλα η Γιουλη επειδη γραφει σε αλλα θεματα, εδω σε μας που τους τελευταιους μηνες μοιραζομασταν καποια πραγματα δεν γραφει. Και εμενα με ενοχλει αλλα δεν θα κατσω να ασχοληθω αλλο, οποια δεν θελει την παρεα μας δεν μπορουμε να την πειεσουμε.

Εφτιαξα και εγω τσουρεκια, τωρα τα εβαλα να φουσκωσουν και το απογευματακια να ψηθουν. Ξερω δεν παω καλα περιμενω με την βαλιτσα στο χερι και εγω μαγειρευω!! Χαχα

Σαμαρκαδε τελειο το κειμενο για τις μαμαδες. Εμενα οταν τον ειχαν ρωτησει στο νηπιο τι του αρεσει πανω στην μαμα του ειχε πει τα μαλλια της! Τρελαθηκα δεν μου το ειχε ξαναπει.

Τελικα προλαβα πριν φυγει και του μιλησα. Βουρκωσε προς το τελος, οπως και εγω. Του ειπα οτι δεν ειναι κακο να ζηλευεις το αδελφακι του, αυτος επεμενε οτι δεν τον ζηλευει. Και του απαντησα οτι μπορει να μην το καταλαβαινει. Και πολλα αλλα. Ελπιζω να καταφερα κατι και εαν οχι και παλι προσπαθησα.

Αφρο γτ δεν με περιμενες και εμανα να παμε μαζι για περπατημα;; Αφου εφυγες παω να ξαπλωσω και θα παω το βραδακι τοτε. Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!Κανενα ΚΑΛΟ νεο????Πονους βλεπω,πολυ στεναχωριεμαι που ταλαιπωρειστε,απο την αλλη ομως ειναι σημαδια που δειχνουν οτι η ωρα πλησιαζει!!!!

Ανυπομονω να γινετε μανουλες κ να τα λεμε σε αλλο τιτλο πια....σιγουρα 8α μιλαμε για τον 8ηλασμο σε πρωτη φαση κ φυσικα για το ποσο ευτυχισμενες μανουλες γινατε!!!!ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!!!!

Οι φιλιες παντως φαινονται στα δυσκολα,στα ευκολα δεν εχει νοημα να τις εχεις.Αλλαζουν τα ενδιαφεροντα δεν αντιλεγω ,αλλα οταν μια στο τοσο εχεις αναγκη να τις δεις,8α πρεπει να αποδειξουν οτι ειναι εκει για να σε ακουσουν κ να σου στα8ουν.Οικογενεια κανεις δεν μετακομιζεις στην Σπιναλογκα :lol:

Κολλητες δεν εχω,χρονια τωρα, αλλα εχω πολλες φιλες που ξερω οτι μπορω καποια στιγμη να πιω ενα καφε και να τα πουμε πραγματικα.

Αυτα προς το παρον....αναμενω ευχαριστα νεα σας!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsiaaaaa mouuuuuu!!!!ti kanete????????? :D:D:D

mpainw viastika giati exw trexamata...aytes tis meres ekana genikh to spiti kai den prolavaina na mpw!!!!tha diavasw allh fora ta nea sas giati den prolavainw me tipota shmera....afeiste ti epathaaa!!!!apo xtes to prwi exw enan pono psila kai me to akoumpaw ligo to xeri mou ponaw...lew den tha einai tipota mallon kourastika apo tis douleies...ksypnaw shmera kai ponousa kai ponaw mexri twraaa...pernw thl ton giatro mou na tou pw,den to shkwnei thn prwth fora kai ksanadokimazw kai deyterh!!!to shkwnei kai tou lew giatre h katerina eimai,kai arxize kai fwnaze kai leei kala afou vlepeis oti den to shkwnw th epimenhs,exw provlhma...exw epatha plaka mou kophkan ta podia kai tou lew sygnwmh den to iksera exw kati ponous psila kai gi ayto sas phra...kai mou leei na pas sta ektakta....kleinw loipon to thl vazw ta klamata kai apofasisa na paw se allon...pernw kapoion allo thl alla epeidh se ayton me eixe sistish o dikos mou giatros gia na kanw thn amnioparakentisi,den mporouse na me dextei giati tha exei provlhma...etsi phra allon kai aytos me dexthke me ta xaras!!!!se ayton phgaina palia gia test pap...opote ton gnwrizw kai ligo.....

einai pote dynaton na milaei aytos o m......s etsi se as8enh tou kai eidika se mia egkuo 7.5 mhnwn,katalavenete pws aisthanthika,apogohteytika teleiws....aaa gennhsw kai prin thn wra mou me ayton....aman gennousa dld ti tha ekane????kai sthn telikh na mhn to shkwne an ton enoxlousa.... :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου κ Daddy τί κάνετε;Μπήκα χθές κ σας διάβασα να δώ μήπως έχουμε καμια ξαφνική γέννα αλλα δεν πρόλαβα να γράψω..είχα απο το πρωί (κουνιάδα-μπαντζανάκη-μωρό)κ το βράδυ που έφυγαν μ'έπιασαν πάλι αυτοί οι τρελοί πόνοι που όσο πάνε δυναμώνουν κ επεκτείνονται σε ολόκληρη τη κοιλιά. Μάτι δεν έκλεισα όλο το βράδυ κ τώρα είμαι κοτόπουλο.Τεσπα.

Γεωργιάννα μου ακόμα εδώ είσαι κορίτσι μου;;Βρε θα σκάσω μέχρι να γεννήσεις!!Μ'έχει φάει η αγωνία.Τί του κάνεις του Διονυσάκου κ του αρέσει τόσο πολύ στη κοιλίτσα σου;; :D Για να δούμε τί θα σου πεί αύριο ο γιατρός.Τί ώρα θα πάς; Ο Αλεξανδρούλης είναι πολύ καλό παιδάκι απο όσο φάνηκε με τη πρώτη ματιά αλλα και απο όσα μας έχεις πεί για εκείνον..νομίζω(χωρίς να ξέρω απο παιδάκια)οτι το χειρίζεσαι σωστά κ΄είναι φυσιολογικό να ζηλέψει λιγάκι κ ας μην το παραδέχεται.Πιστεύω πάντως όταν με το καλό έρθει ο μπέμπης θα γίνει ο καλύτερος αδερφός! ;)

Συμπεθερούλα μουυυυυυυυυ....διάβαζα το μήνυμα σου κ με πήραν τα κλάμματα..σαν χθές ήταν που έγραφες για την εγκυμοσύνη σου κ αύριο τέτοια ώρα θα γίνεις μανούλα!!Θα πάρεις το ομορφότερο πασχαλινό δώρο!!! :D:D Κουκλίτσα μου σου εύχομαι ολόψυχα πάνε όλα ΥΠΕΡΟΧΑ κ να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τη κοράκλα σου,τη πριγκίπισα σου(κ νυφούλα μου χιχιχι!) ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ!!!Θα σε σκέφτομαι κ σου στέλνω την αγάπη μου κ την θετική μου ενέργεια!!Είμαι σίγουρη οτι όλα θα πάνε τέλεια,μην αγχώνεσαι καθόλου! ;) Θα μας λείψεις αυτές τις μέρες να το ξέρεις..χαλάλι όμως στη μπουμπούκα μας που θα σε χαίρεται!!θα σε περιμένουμε ξανά με την πρώτη ευκαιρία αλλα πλέον σαν μανούλααααααα!!! :D Να μας γράψεις το πρωί μη μας ξεχάσεις..

Ειρηνάκι μου πώς είσαι τώρα απο πόνους;Μην φοβάσαι,δε γεννάς ακόμα,κάνει κόλπάκια η μήτρα σου! ;) Με τη φιλενάδα σου τί έγινε;;Ελπίζω να είναι εγκυούλα!

Samarcande μου ξεκίνησαν κ σένα τα πονάκια;;Χμ..κάποιος φωνάζει απο εκει μέσα Μαμά ξεκουράσου!! :lol: Ωραίο το κειμενάκι,αυτά τα πιτσιρίκια έχουν πολύ πλάκα!

Steicy πώς είσαι;Ηρέμησες καθόλου με τις καούρες;

Ανδριάκι μου σκέψου κ τα θετικά της καισαρικής άν τελικά δε πάρει θέση,τότε θα την έχεις νωρίτερα στην αγκαλιά σου!

Άφρο μου καλό περπάτημα!Δε δουλεύεις σήμερα;

Χοανίτα τί κάνεις;2 μέρες ακόμα για τον γιατρό ε;

Γιώργο μου ετοιμάζεται το Μαριανάκι;;Άντε κοντεύουμε!!Τίποτα δεν είναι 10 μέρες!Άν σας κάνει την έκπληξη νωρίτερα ο Χρυσοβαλάντης ενημέρωσε μας!

Ηλιοδωράκι άν θυμάμαι καλά σήμερα ή αύριο γυρνάτε Αθήνα!Καλό δρόμό να έχετε.

Γωγούλα μου η μπέμπα τί κάνει;;Εσύ πώς είσαι;

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα έλεος με τον γιατρό σου!Απαράδεκτος! Άν μπορείς να τον αλλάξεις ακόμα κ τώρα κάντο!Εμένα πάντως θα έχανε την εμπιστοσύνη μου.Δηλαδή άν σου συνέβαινε κούφια η ώρα τίποτα πιο σοβαρό τί θα έκανες;Κ στο φινάλε γι'αυτό είναι οι γιατροί,για να τους ΕΝΟΧΛΟΥΜΕ ΟΤΙ ΩΡΑ Κ ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΝΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai elena mou ton allaksa phra ton allo giatro thl kai exw rantevou stis 9:30 to vrady rantevou....alla epeidh einai kai oi dyo sto nosokomeio tha deis gelio,pou tha prepei na tou zitisoume thn kartela pou exei olo to istoriko mou....tha gelasw meta pou tha me rwthsei giati feygwww....mana mana ti tha ton kanw....ston antra mou akoma den exw pei tipota...tha ton skwtwsei mou fenetai!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άμα σε ρωτήσει Κατερινάκι μου να του πείς πολύ όμορφα κ απλά "γιατί κύριε Τάδε μου σας ενοχλούσα!" Τίποτα περισσότερο κ άς τον να μείνει με την απορία άν δεν θυμάται.. Πολύ καλά έκανες κ έκλεισες ραντεβού.Έχεις ακόμα αυτόν τον πόνο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα καλα εκανες και τον αλλαξες τον Βλακα!!! Εαν ειναι δυνατον να σου μιλαει ετσι. Εμενα οποτε δεν μπορει και εξεταζει εκεινη την στιγμη μου λεει να τον παρω αργοτερα. Εσυ πως εισαι τωρα με τον πονο; Περιμενουμε τα νεα σου το βραδυ.

Ελενα και εγω αυτο λεω πως καυι του κανω του μπεμπη και του αρεσει πολυ. Για να δουμε!

Μηπως πρεπεινα ξεκουραζεσε περισσοτερο για να μην πονας ετσι; Εγω ειδα σημερα κατι ροζουλι υγρα, αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρη.

Γωγω μου τι ωραια λογακια εγραψες για την φιλια και ποσο δικαιο εχεις.

Τι γινετε με τοθηλασμος της μικρης; Εχεις ακομη γαλα; Η Χριστινα τι κανει; Κανενα χαμογελο εχουμε; Ετσι για να τρελαθει ο χαζομπαμπας;

Σουλα μου πολυ χαιρομαι για σενα! Πολυ θα μου αρεσε εαν εβγαινε και ο δικος μου ετσι για να εχουμε 2 γεννες μαζι, αλλα ειναι και πεισματαρης δεν ακουει σε τοσα παρακαλαια :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!

Τι κάνετε?

Φυσικά και δεν σας έχω ξεχάσει απλώς έφυγε η μαμά μου πριν από 3 μέρες για τα Ιωάννινα και προσπαθούμε να προσαρμοστούμε και πέφτει πολύ ξενύχτι....και η μπέμπα από όταν εφυγε η μαμα μου δεν ηρεμει με τιποτα...κλαιει ολο το βραδυ και στενοχωριεμαι και εγω...μαλλον της ελειψε η μαμα μου...ειχε συνηθίσει την φωνη της και την μυρωδιά της καθώς εκείνη ξυπνούσε το βράδυ και την τάιζε (και την ημέρα) γιατί ο άντρας μου είχε ένα σωρο δικαστήρια τις 2-3 τελευταίες εβδομάδες και δεν την πάλευε καθόλου και εγώ ήμουν κατάκοπη από την κασαρικη... :?:?:?

αχ και με πιανει και εμενα το παραπονο και ουτε να φυγω μπορω να παω στο σπιτι της μαμας μου γιατι δεν θελω να στερησω την μπεμπα απο τον μπαμπα της και εμενα θα μου λειψει ο αγαπημενος μου :?:?:shock::shock:

και δεν ξέρω τι να κάνω...στενοχωρήθηκα τόσο πολύ που σχεδόν μου κόπηκε το γάλα!!!!!!!

Μπήκα φυσικά και για να ευχηθώ στην αγαπημένη μου ΣΟΥΛΑ: ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΦΙΞΕΙΣ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΓΛΥΚΕΙΑ & ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΟΣΥΝΗ & ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΟ!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

κοριτσάκια σας φιλώ παω να ετοιμάσω τα γαλατάκια της!!!!!!!!!!!!!!!!

με το καλο και στις υπόλοιπες και στην γυναίκα σου Daddy!!!!!!

θα επανέλθω το συντομότερο!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που εισαστε σημερα; Παλι λειπετε;

Περιμενω να ψηθουν τα τσουρεκακια μου! Ειμαι περιεργη να δω πως βγηκαν στην γευση!

Σαμαρκαδε να ξεκουραζεσε που και που μην το παρακανεις!!

Νιωθω σημερα το μωρο οτι δεν χωραει μεσα στην κοιλια! Τεντωνετε και κλωτσαει ολη την ωρα. Πηγα να περπατησω και με επιασαν κατι δυνατοι πονοι στην κοιλια και γυρισα. Τι να ειναι παλι και αυτο!! Περιμενω πως και πως να παω αυριο στο γιατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ,ΓΕΙΑ ΣΑΣ .ΜΟΛΙς ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕς ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ INTERNET,EYXOMAI NA EISTE OLOI KALA,ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΟ ΠΑΣΧΑ,ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΤΣΩ 15 ΜΕΡΕς ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟΥς ΓΟΝΕΙς ΓΙΑ ΠΡΟΓΕΝΝΗΤΙΚΗ ΠΕΡΙΘΑΛΨΗ....ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑς ,ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ,ΟΙ ΡΑΓΑΔΟΥΛΕς ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΕς ΜΑς ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΜΑς ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΠΙΟ ΓΛΥΚΕΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑς.....ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΑΥΤΕς ΤΙς ΜΕΡΕς ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΙΑς ΜΕΛΛΟΥΣΑς ΔΕΥΤΕΡΟΜΑΝΟΥΛΑς ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΖΗΣΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ.....ΣΑς ΦΙΛΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια...ειδα αιμα στο εσωρουχο μου!!! Πηρα το γιατρο ειπε να μεινω ξαπλωμενη..οκ εχω πανικοβληθει απιστευτα πολυ..προσπαθω να ειμαι ηρεμη γιατι ειναι κ ο αντρας μου αρρωστος με σιναχι κ αδυναμος..αλλα δεν την παλευω κ πολυ

ειδα μια σταγονιτσα..

εχει συμβει σε καμια σας? Απο πονους δεν εχψ τπτ!!

σορρυ δεν εχω διαβασει τιποτα απο οτι γραψατε ειμαι πανικοβλημενη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

'Eλα βρε Ειρηνάκι μου,τί έπαθες βρε κοριτσάκι;Μήπως κουράστηκες πολύ,έκανες πολλές δουλειές σήμερα;Τί σου είπε ακριβώς ο γιατρός σου; Μήπως να πήγαινες καλύτερα να σε δεί για να ηρεμήσεις;; Αίμα δεν έχω δεί τώρα στις μεγάλες εβδομάδες μόνο λίγα καφετί υγρά είχα το μεσημέρι στο σκούπισμα αλλα δεν πήρα το γιατρό γιατί δεν ξαναείδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...