Μετάβαση σε περιεχόμενο

peirazei pou kourazomai poli?


Recommended Posts

kalispera koritsia gia alli mia fora

mia aporia mou gennithike

eimai arketa uperkinitikos tipos kai kapos neurikos

me apotelesma na min exw isixia oso afora douleies tou spitiou(pou molis agorasame k akoma prospathoume na taktopoiithoume)kai ta thelw ola stin enteleia episis odigaw akatapausta kai den exw kopsi tis ekswtwrikes douleies opostrapezes super market ktl

stamataw mono opote ponesei i mesi mou me apotelesma na klaiw tin moira mou meta kai na perimenw na akousw tin mikri mpas kai mou figei i idea oti kati epathe...

den mporw na to kopso oso ki an prospathw panta vriskw kati na kanw mipws eimai upervoliki h kanw lathos?alli lene kala nte den eisai ki arrwsti na kleisteis mesa sto spiti alli mou lene oti tha pathw zimia k oti kourazw to mwro me apotelesma na kanw kako stin ugeia

tou

eseis ti lete?mipws na iremisw ligo????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΑΧΤΑΡΑ ΘΥΜΗΣΕ ΜΑΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ..

ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ.

ΟΤΑΝ ΠΟΝΑΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ..

ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΣΕ ΕΙΔΟΠΟΙΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΟΛΑ.

ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ

ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 7ο..

ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΩ

ΣΧΕΔΟΝ ΑΜΕΣΩΣ..

ΠΑΝΤΩΣ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΑΧΤΑΡΑ ΘΥΜΗΣΕ ΜΑΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ..

ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ.

ΟΤΑΝ ΠΟΝΑΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ..

ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΣΕ ΕΙΔΟΠΟΙΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΟΛΑ.

ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ

ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 7ο..

ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΩ

ΣΧΕΔΟΝ ΑΜΕΣΩΣ..

ΠΑΝΤΩΣ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ποιά εβδομάδα είσαι? δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα αν κινείσαι διαρκώς, κάπου διάβασα ότι οι γυναίκες που κινούνται πολύ γεννούν πιο εύκολα και πιο υγιή μωρά! Βέβαια υποθέτω ότι κάποια στιγμή ξεκουράζεσαι, κατά το βραδάκι, για παράδειγμα, ή όχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ποιά εβδομάδα είσαι? δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα αν κινείσαι διαρκώς, κάπου διάβασα ότι οι γυναίκες που κινούνται πολύ γεννούν πιο εύκολα και πιο υγιή μωρά! Βέβαια υποθέτω ότι κάποια στιγμή ξεκουράζεσαι, κατά το βραδάκι, για παράδειγμα, ή όχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

laxtara n'akous to soma sou!!! na stamatas molis niotheis ligaki pesmeni, na min perimeneis na se taraksei prota i mesi sou!!!:S :S

ego eimai stin 29+6 ebdomada kai douleuo, pigaino trapezes,dei,ote ktl super (alla oxi baros poli) kano kai tis douleies tou spitiou alla :spoupizo - ksaplono ligaki, sfougarizo - ksaplono ligaki, kseskonizo...... siderono kathisti kai alla tetoia!!!;) ola mporeis na ta kaneis alla me prosoxi!!! kali sunexeia!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

laxtara n'akous to soma sou!!! na stamatas molis niotheis ligaki pesmeni, na min perimeneis na se taraksei prota i mesi sou!!!:S :S

ego eimai stin 29+6 ebdomada kai douleuo, pigaino trapezes,dei,ote ktl super (alla oxi baros poli) kano kai tis douleies tou spitiou alla :spoupizo - ksaplono ligaki, sfougarizo - ksaplono ligaki, kseskonizo...... siderono kathisti kai alla tetoia!!!;) ola mporeis na ta kaneis alla me prosoxi!!! kali sunexeia!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα λαχταρα ο γιατρος μου οταν εκλεισα το πρωτο τριμηνο μου ειπε να μην κουραζομαι πολυ,ολα ειναι πολυ καλα μου ειπε απλα δεν χρειαζεται να προκυψει ενα προβλημα και μετα να τρεχουμε για να το αντιμετωπισουμε,και το κρατησα σαν συμβουλη αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα λαχταρα ο γιατρος μου οταν εκλεισα το πρωτο τριμηνο μου ειπε να μην κουραζομαι πολυ,ολα ειναι πολυ καλα μου ειπε απλα δεν χρειαζεται να προκυψει ενα προβλημα και μετα να τρεχουμε για να το αντιμετωπισουμε,και το κρατησα σαν συμβουλη αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΑΛΛΑ Η ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑΣ.ΟΠΟΤΕ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΖΑΛΑΔΕΣ,ΕΜΕΤΟΥΣ κλπ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΦΙΛΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΑΛΛΑ Η ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑΣ.ΟΠΟΤΕ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΖΑΛΑΔΕΣ,ΕΜΕΤΟΥΣ κλπ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΦΙΛΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa eisai se autes tis eudomades pou ginomaste tourbo.mhn anisixeis to perasa kai egw den stamatousa me tipota tis douleis,shnexia ekana kati shnexia kathariza.einai apo oti diabazw sto enstikto mas na prospathoume na katharisoume ta panta gia thn afiksh tou mwrou.katse na mpeis se alon mhna na deis oti den tha mporeis na perneis ta podia sou.egw tora den mporw na kounithw kala kala kourazome me to paramikro kai prin ena mhna den stamatousa.apla otan niotheis oti zorizese kai se ponaei h koilia sou stamata ....akoma kai me to zori.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa eisai se autes tis eudomades pou ginomaste tourbo.mhn anisixeis to perasa kai egw den stamatousa me tipota tis douleis,shnexia ekana kati shnexia kathariza.einai apo oti diabazw sto enstikto mas na prospathoume na katharisoume ta panta gia thn afiksh tou mwrou.katse na mpeis se alon mhna na deis oti den tha mporeis na perneis ta podia sou.egw tora den mporw na kounithw kala kala kourazome me to paramikro kai prin ena mhna den stamatousa.apla otan niotheis oti zorizese kai se ponaei h koilia sou stamata ....akoma kai me to zori.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

laxtara μου όταν διάβασα αυτά που γραφεις είναι σαν να μιλάς για μένα...σκούπισμα, σφουγγαρισμα, super market, οδηγάω όλη την ώρα με το παραμικρό και μπαίνω στον 8ο. Σε ΄όλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης μου τα έκανα αυτά..Εγώ πιστεύω οτι αφού μπόρούμε καλά κάνουμε...Αρκεί να μην το παρακάνουμε. Με πονάει κ εμένα η μέση μου πολύ ειδικά το βράδυ αλλά τί να κάνω? Βάζω μαξιλάρια...

Στον 9ο πιστεύω οτι θα κόψω κάπως την οδήγηση...ξέρω γω???? κ άμα με πιάσουν οι πόνοι στο τιμόνι????????? :P:)

Αντε με το καλό....κ μην σε αγχώνει κ αυτό...απόλαυσέ το ..φιλιά:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

laxtara μου όταν διάβασα αυτά που γραφεις είναι σαν να μιλάς για μένα...σκούπισμα, σφουγγαρισμα, super market, οδηγάω όλη την ώρα με το παραμικρό και μπαίνω στον 8ο. Σε ΄όλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης μου τα έκανα αυτά..Εγώ πιστεύω οτι αφού μπόρούμε καλά κάνουμε...Αρκεί να μην το παρακάνουμε. Με πονάει κ εμένα η μέση μου πολύ ειδικά το βράδυ αλλά τί να κάνω? Βάζω μαξιλάρια...

Στον 9ο πιστεύω οτι θα κόψω κάπως την οδήγηση...ξέρω γω???? κ άμα με πιάσουν οι πόνοι στο τιμόνι????????? :P:)

Αντε με το καλό....κ μην σε αγχώνει κ αυτό...απόλαυσέ το ..φιλιά:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

www.baby-gaga.com

το φτιάχνεις και μετα το κάνεις επικόλληση στο

προφιλ σου..

εκει που λεει τι να φαίνεται σε κάθε δημοσίευση..

Πρόσεξε να διαλέξεις αυτο που είναι για φορουμ που ΔΕΝ

χρησιμοποιουν HTML!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

www.baby-gaga.com

το φτιάχνεις και μετα το κάνεις επικόλληση στο

προφιλ σου..

εκει που λεει τι να φαίνεται σε κάθε δημοσίευση..

Πρόσεξε να διαλέξεις αυτο που είναι για φορουμ που ΔΕΝ

χρησιμοποιουν HTML!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Η εγκυμοσύνη δεν είναι αρρώστια ... Είναι η καλύτερη περίοδο της ζωής μας και για κάποιες η πιο δημιουργική (!!!!). Οι υπερβολές όμως δεν χρειάζονται σε αυτή τη φάση... Άκου το σώμα σου και σίγουρα θα γλιτώσεις από τις "Υπερβολές"... Σου εύχομαι στο καινούργιο σας σπίτι να ζήσετε μόνο χαρές...

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Η εγκυμοσύνη δεν είναι αρρώστια ... Είναι η καλύτερη περίοδο της ζωής μας και για κάποιες η πιο δημιουργική (!!!!). Οι υπερβολές όμως δεν χρειάζονται σε αυτή τη φάση... Άκου το σώμα σου και σίγουρα θα γλιτώσεις από τις "Υπερβολές"... Σου εύχομαι στο καινούργιο σας σπίτι να ζήσετε μόνο χαρές...

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...