Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΛΕΝΑ Κ ΦΑΙΔΡΑ!!!!


Recommended Posts

Σαν σήμερα πριν από 2 χρόνια η φίλη μου Νατασούλα και η επίσης φίλη μου :D ΜαρίαΙωάννα έφεραν στον κόσμο 2 γλυκά κοριτσάκια !!! την Έλενα και την Φαίδρα!!!

Να τις χαιρεστε !!!Να ειναι πολύχρονες και να τις δείτε 2 μέτρα κοπελάρες!!!!!! τα φιλιά και τις ευχές από εμένα και την Νίνα!!!! :YMHUG::x:):D [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαύρα μου γλυκιά σε ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x

Εγώ είμαι στη δουλειά σήμερα ο Γ έχει άδεια σήμερα και αύριο..

Ξυπνήσανε από τις 8 παρα σήμερα και οι 2 λες και ξέρανε :lol::lol::lol::lol:

Είπαμε τα χρόνια μας πολλά, φιληθήκαμε και έφυγα :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά στα γλυκύτατα κοριτσάκια μας....Να τα εκατοστήσουν!!!!!!Να είναι γερές, ευτυχισμένες και η ζωή τους να είναι ρόδινη.... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Να τις χαίρεστε Νατασούλα και Μαράκι μου....Να τις καμαρώσετε όπως ποθείτε!!!!!!!!

Φιλιά πολλά!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τα εκατοστήσετε Έλενα και Φαίδρα σας εύχομαι μια επιτυχημένη ζωή, όλα τα όνειρά σας να πραγματοποιηθούν και οι υπέροχες μανούλες σας να είναι υπηρήφανες για σας!!! :x:x:x:x

[smilie=occasion13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά και στα δύο κοριτσάκια, να τα χαίρονται οι μανούλες τους και να είναι πάντα ευτυχιμένες οι οικογένειες τους.

[smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κοριτσάκια! :ymparty::ymparty::ymparty:

Πάντα χαρούμενες κι ευτυχισμένες, να σας καμαρώνουν οι μανούλες σας!

Νατασούλα και Μαρία να τις χαίρεστε! :YMHUG::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα μου και Μαρακι μου να χαίρεστε τις κοριτσαρες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: να ναι γερές πάνω απόλα.....τυχερές, ευτυχισμένες και καλότυχες στην ζωή τους!!!!!!!!!!!! να τις καμαρωνετε μια ζωη!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!

Χρόνια πολλά στα κορίτσια μας!!!!

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...