Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΑΝ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ 2011


Recommended Posts

γεια σας κοριτσοπουλα τι κανετε?χαθηκα διοτι ελειπα αθηνα για 4 μερες λογω καταληψης...-μας απολυουν επειτα απο 6 χρονια εργασίας κ θελουν να παρουν αλλους στις θεσεις μας -ετσι η μανα αγωνιστρια ελαβε θεση μαχης :lol::lol::lol: οταν γυρισα το μωρο μου μου φαινοταν διαφορετικο...με κοιτουσε μες τα ματια μενα παραπονιαρικο βλεμμα οσο της μιλουσα ...αφηστε...με ελιωσε...κατα ταλλα ειμαστε καλα αν εξαιρεσετε την ανεργια που μας περιμενει :? διαβασα καποια νεακια σας αλλα δεν προλαβα ολα...φιλια σε ολες κ στα μωρα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαρακι σε βρισκω σουπερ αδερφη... δεν υπηρχε περιπτωση να παω με το μωρο κερκυρα για να δω χτενισμα κ μακιγιαζ :roll:

τεσακι τι δουλεια ειπαμε κανεις κ σε απολυουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου teshaki! καλά έκανες κ ήρθες Αθηνα αγωνιζόμενη για τη δουλειά σου, άλλωστε και για το καλό του παιδιού σου το κάνεις αυτό. τώρα θα επικεντρωθείς σ'εκείνη κ δεν θα σε κοιτάζει παραπονιάρικα ... [smilie=love7.gif]

Μαράκι Κέρκυρα, Κέρκυρα με το Ποντικονήσι, ε??? ωραία βόλτα, αλλά πολύωρη βρε θηρίο... Θα συμφωνήσω με την konstantinos ότι είσαι σούπερ ντούπερ αδερφούλα, αλλά γάμος είναι, πώς να γίνει κ αλλιώς? με το καλό στην 2η αδερφούλα!

Αχ, ωραία, σήμερα απολαμβάνουμε το πεντακάθαρο σπιτάκι μας. όταν πέσει ο πολύς ο ήλιος θα κατεβούμε θαλασσίτσα να πάρουμε τον αέρα μας. νιώθω επίσης τρελή χαρά, διότι έχω χάσει 2 κιλάκια, τι συγκίνηση [smilie=occasion16.gif] . τώρα μου μένουν 18, έχω δρόμο.....

Λέω να επιχειρήσω να μας ανοίξω νέο ξεφούσκωτο ποστ, καλοκαιρινό, γιατί σαν να παραγέμισε αυτό :roll:

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια ολο βολτες ειμαστε οι φρεσκομαμαδες!!!!!!!!!!!οτι καλητερο για μας αλλα και τα μωρακια μας.ντεμι ανοιξε καλοαιρινο ποστ γιατι το γεμισαμε οι πολυλογουδες λεω να το βγαλουμε πχ καλοκαιριασε μωρακια 3-7 μηνων η φρεσκομανουλες φεβρουαριου μαρτιου..........για ριξτε αλλες ιδεες..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...