Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 6&ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγγνώμη για την μακροσκελή παρέμβαση, είπα να γελάσουμε λίγο...

Και σαφώς είναι σεβαστές όλες οι απόψεις και κανείς δεν έχει πρόθεση να τσακωθεί!

Τώρα εγώ ζαλίστηκα τελείως με όλες αυτέ τις πληροφορίες για τα βρεφικά καλλυντικά! τελικά δε ξέρεις από που να φυλαχτείς!! Ευχαριστούμε τις Αφροδίτες για τις εξαιρετικά χρήσιμες πληροφορίες!!!

Όσο για τον ύπνο του μωρού και μένα ο Άρης έχει βγει σούπερ ξενύχτης και εξαιρετικά χορευταράς. πότε ακριβώς κοιμάται ατό το μωρό, δεν έχω καταλάβει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη εγω ειχα σκοπο να αγορασω για το μωρακι fissan μιας που κ οι μαμαδςε μας επερναν τα ιδια για εμας ! Ομως με προβληματισες ετσι που ειπες... σκεφτομουν κ τα προιοντα της weleda μιας που μα φιλη μου τα χρησιμοποιει...τα ξερεις? Της φρεζιντερμ τα μωρουδιακα ειναι τοσο ακριβα οσο κ η κρεμα για τις ραγαδες της ιδιας εταιρειας?"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κ εγω....μεσημεριανη...σημερα ειμαι χαρουμενη γτ πηρα την δωροεπιταγη του ΙΚΕΑ κ 8α ψωνισω αυριο τα υπολοιπα πραγματα!!!Η διαφημιση 8α παιζει σε ολα τα καναλια,ειμαι εγω με την κουνιαδα μου κ κουμπαρα μου επισης....δεν την εχω δει ακομα.Ενα μικρο σποτακι ειναι μην φανταστειτε τιποτα φοβερο.

Τελικα πηγα λαικη κ μου τα εφερεε ο ξαδερφος σπιτι,σω8ηκα!

Εχω μακαρονια με σαλτσα απο χτες οποτε λεω να ξεκινησω σιδερωμα σιγα σιγα (εδω κ μια εβδομαδα το λεω anywayyy :lol: )

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν τα εχω μπροστα μου φτηνα δεν ειναι σιγουρα καλες τιμες εχει η aveeno, avene, και klorane..Εγω προσωπικα δε θεωρω οτι με τα φισαν θα παθει κατι ομως αυριο που θα παω παλι στο μαγαζι θα κατσω να σας γραψω τιμες απο τις πιο ''σιγουρες'' και μη αβλαβεις , αναλυτικα!

η κλοραν εχει καλες τιμες θυμαμαι.. Τα weleda ειναι σε μαγαζια με βιολογικα οχι στα φαρμακεια, δεν ειναι πιστοποιημενα για υποαλλεργικοτητα αλλα... επειδη εχουν αγνα υλικα εγω θα τα χρησιμοποιουσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουρίστρια κι εγώ έχω φίλη που χρησιμοποιεί της weleda και είναι πολύ ευχαριστημένη και μου είπε πως θα μου φέρει ένα σετάκι δώρο.

Γωγώ μπράβο, καλά ψώνια τώρα!!

Γιώργο το δωματιάκι σας είναι τέλειο! Καλά πόσα παράθυρα έχει? Πρέπει να είναι φωτεινό πολύ! Κι εσείς είσαστε πολύ πολύ γλυκό ζευγάρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera :D..

Xa8ika ee? :oops: E4es prepei na koimi8ika stis 1:30-2:00..Pali to pc mou, mou kanei provlimata k ir8e extes o aderfos mou to vradi k mou evale ena programma gia ious k ka8omoun ws arga na dw an evrw tin lisi..Simera eimai stin mama mou..

Eseis oloi kala?

George eida tis foto sas TELEIESSSSS!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα δεν υπαρχει Αφροδιτη. :lol::lol::lol: Τελειο!! Εγραψες νωριτερα για τον θηλασμο. Προκειται για τον συνδεσμο θηλασμου Ελλαδος και απ οσο ξερω προσφερει τις υπηρεσιες του εθελοντικα. Χρησιμα τα σαιτ που συμπληρωσες AFRODITH. Samarcande μου καλο το κειμενο αλλα για πολλη συζητηση.

Σουλα μου με το καλο να δεις την μπεμπουλα ολοκληρο κοριτσι πια! :D Το δωματιο που θα γεννησω ειναι ησυχο και απλο. Την ημερα του τοκετου, θα γεμισει με συναισθηματα εντονα σιγουρα. Σημερα απλα το ειδα και κραταω την εικονα του μαζι με την ευχαριστη νοτα προσμονης του μωρου μας!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτακι μου ,ηταν τα πρωτα πυ βρηκα μπροστα μου και εβαλα γιατι δεν ειχα χρονο για περισσοτερο ψαξιμο .γιαυτο εβαλα και την σελιδα απο το παρενσ που λεγανε για τισ υπολοιπεσ εταιριες .

την προδερμ δεν ειδα πουθενα .....και σε πολλα προιοντας της γραφει χωρισ παραπεμπς .

ειλικρινα δεν ξερεις τι να εμπιστευτεις ...εγω ακομα δεν εχω καταληξει τι θα παρω για το νινι τωρα ...για τον μανωλη παιρνω προδερμ αφου εχω παρει τα παντα και εχω ακουσει και για αυτα τα παντα και το βλεπω κοροιδια να τα χρυσοπληρωνω και να εχουν μεσα παραπεμπς!!!

αν θες πεσ μου σε πμ που εχεις (η μαμα σου) φαρμακειο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμαρκαδε ωραιο το κατεβατο που μας εβαλες, το διαβαζα και στον ανδρα μου.

Αφρο ευχαριστω για τις πληροφοριες θα τα γραψω καπου για τις εταιριες (δεν τα θυμαμαι ολα απ'εξω), avene, klorane τα βρισκω μονο σε φαρμακειο; Το δικο μου εδω εχει frezyderm κ μπεπανθολ.

Οσο για το ψευδαργηρο που εγραψες το εχω ξανακουσει, και η φαρμακποιος μου μου ειπε να προσεχω.

το βιντεακι πολυ καλο!!! θα το προτημησω!!!

ΑΦΡΟΔΙΤΗ δεν μπορεσα να δω τα σιτε, μαλλον ο υπολογιστης μου δεν τα υποστηριζει. Ευχαριστω παντως.

Ειρηνη θα πας σε γυναικολογο του Ικα με υπερηχο Β-επιπεδου συνηθως ζητανε, και θα σου γραψει την αδεια. Μετα πας στον εργοδοτη σου στο υπογραφει βαζει και σφραγιδα και μετα πας με το βιβλιαριο σου στο ταμειο του Ικα. Εκει θα συμπληρωσεις μια υπευθυνη δηλωση, εκτος και εαν σου δωσει ο γιατρος του ικα. Δεν ειναι τπτ.

Σουλα μου με γεια το καναπε, αχ αυτοι οι ανδρες και μετα λενε εμας γρινιαρες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou an den mpainw k toso sixna min agxwneste aplws olo to vradi k simera oli tin mera paidevomoun panw sto sk@to computer mou alla den katafera akomi na to ftia3w, ok vrika tous ious merikoi dior8w8ikane alla eixe allous pou leei pws prepei na eimai administrator gia na tous figw..Axxxx mou exei spasei ta nevra pou xrimata twra gia texniko? Oso k vgazoume tin evdomada mas me ton mis8o tou giwrgou..San doulevw to computer, na alla3w selida, na dw fotos i videaki sta kala ka8oumena mou vgazei ena mple pinaka k metraei ws to 100% k automata kleinei to pc mou k ate apo tin arxi anoi3e to mpes 3ana internet, vale pali tous kwdikous gia mammy k mporei na to 3ana kanei amesws i an afisw anoixto to pc k kanw wra na to xrisimopoiisw kleinei i o8oni k oute me ti kinisi tou mouse i to enter epanerxete i o8oni menei kleisti k i mono epilogi einai na to kanw off to computer..Auta mou to kanei toulaxisto 4-5 fores tin mera, kourastika..

Telospantwn na min polilogw aplws eipa na sas pw tin katastasi na min anisixeite an den mpainw sixna :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα πρωτα δεν βλεπω.αλλα δεν πειραζει ειδα τα δευτερα και ενημερωθηκα. ευχαριστω παντως

Αυτο το αλλαλουμ με τις κρεμες ειμαι απιστευτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγώ... είχα τη κουμπαρούλα μου εδώ.. αρκετές ώρες, μου έκανε παρεούλα και δεν μπορούσα να μπω... κάτι συζητάτε για κάτι κρεμούλες εσείς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχετε καμία 'περίεργη' συνταγή για μοσχάρι στη γάστρα? Βρήκα μία με μαύρη μπύρα και σκέφτομαι μήπως τη δοκιμάσω αλλά ψάχνω και γι άλλες ιδέες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΕΓΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ...ΛΟΙΠΟΝ ΞΥΠΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΑΤΕΛΛΩ ΣΤΟ ΙΛΙΟΝ,ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΣΤΟ ΑΣΤΕΡΙΑΣ-ΜΠΕΜΠΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ...ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΣΕ ΣΧΕΔΙΟ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ,ΤΟ ΧΡΩΜΑ,ΔΙΑΛΕΞΑ ΠΡΟΙΚΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΣΑΝΤΑ-ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΝΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ...ΣΤΙΣ 1630 ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΣΤΙΣ 1900...ΗΤΑΝ ΠΛ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΕΚΕΙ.....ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ...ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΤΑ ΕΙΔΙΚΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙΑ Κ ΤΟΝ ΑΣΚΟ ΠΕΡΙΣΥΛΛΟΓΗΣ...ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΠΟΙΑ ΒΡΗΚΑ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?????ΤΗΝ ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΜΑΝΘΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΟΥΛΑ...ΜΙΛΗΣΑΜΕ,ΧΑΡΗΚΑ ΠΛ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΑ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΗΡΘΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΟΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΛ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ...ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ,ΕΧΩ ΠΗΤ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ!!!

ΠΛ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samarcande, θέλεις κι άλλες ιδέες?

-μπορέις να το φτιάξεις γκιούλμπασι σε λαδόκολα :με σκόρδο ,κομματάκια γραβιέρα, βούτυρο και αλατοπίπερο

ή

-αλά πολίτα στην κατσαρόλα : με αρακά,καρότα, πατατούλες, κρεμμυδάκι & άνιθο από μυρωδικά και τέλος αυγολέμονο από πάνω!

Τι έπαθα? Μου ήρθε έμπνευση? Οχι τίποτε άλλο, αλλά αν δει ο άντρας μου τι γράφω θα τα θέλει όλα αύριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Στεισυ πολυ καλες ιδεες!!!

Εαν δεν μου μυριζε το μοσχαρι μπορει να τα εφτιαχνα! Που θα παει θα γεννησω και μετα θα φαω το μοσχαρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πώς το κανες εν τελει το μοσχαρακι? καλημερα, ειναι ο μπαμπας μου αρρωστος και δε μ αφησαν να παω στο φαρμακειο για να μην κολλησω και βαριεμαι σπιτιιιιι.... αυτο ειναι η περιθωριοποιηση της εγκυου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Βροχερη μερα σημερα, ηθελα να παω να περπατησω σημερα, γ...το!!!

Γιατι τοση ησυχια χθες το βραδυ;

Αφρο μου εγω εχω τον ανδρα μου απο εχθες αρρωστο, σημερα ειναι χειροτερα, αλλα ευτυχως δεν εχει πολυ γρινια.

Πηγα και πηρα μοσχαραρι για να το κανω λεμονατο και για το μικρο, εγω μαλλον με πιλαφακι με βλεπω.

Μια χαρα ο γιος, Γιωργο. Αλλα δεν ειναι υπερβολικο να πηγαινετε 1 φορα την εβδομαδα; Κανονικα οταν μπαινεις στον 9ο πηγαινουμε 1 φορα στις 2 εβδομαδες, εκτος και εαν υπαρχει προβλημα.

Σημερα σπιτι θα την βγαλω και βαριεμαι πολυ!! Ειδικα που εχω πολλες δουλειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα να σας πω. Πηγα εχθες στα Τζαμπο για τα τελευταια ψωνια. Κοιταγα να παρω κρεμα ενυδατωσης( αυτο μου λειπει απο τα καλλυντικα) της Κικο. Ειχε 2-3 συστατικα που περιειχαν το παραμπενς, η προδερμ 1 συστατικο. Θα αναγκαστω να παρω καμια ακριβη στο τελος. Η κρεμα σωματος με απασχολει πολυ. Τα Jonson's δεν εχουν αλλα μου ειπατε να μην παρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...