Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΤΡΕΧΩ ΟΜΩΣ!!!!!!!!!!!!ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ :P:P:P ΕΧΩ ΜΠΟΥΡΔΟΥΚΛΩΘΕΙ ΠΟΙΕΣ ΒΑΦΤΙΖΟΥΜΕ ΠΟΤΕ??ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΜΥΑΛΟ...ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΣΧΟΛΙΑΣΩ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΙΘΡΕΣ ΜΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΙΤΣΑΚΟ ΚΕΡΚΥΡΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΓΩ ΦΕΥΓΩ ΣΤΗΣ 3 ΓΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑ.ΡΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΕΣΤΡΩΣΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕ Η ΝΥΦΗ ΒΡΕ ΤΙ ΠΑΘΑΜΕ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΕΦΑΡΜΩΣΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ Ν ΚΛΑΙΕΙ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΒΟΛΙΚΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΙΠΙΛΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΧΑΔΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΤΕΖΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΠΙΑ Κ ΞΥΠΝΑΜΕ 9 Η 9.3 ΤΟ ΠΡΩΙ.ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΜΟΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ Κ ΤΑ 2.Κ ΕΓΩ ΠΡΟΦΙΤΕΡΟΛ ΤΣΙΡΟΣ ΜΕΤΑ Η ΤΟΥΡΤΑ ΑΝΤΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΑΣ ΜΠΕΙΤΕ ΤΣΙΡΟΣ ΝΑ ΔΕΙΤΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΕΒΑΤΙ ΔΕ ΘΑ ΣΤΡΩΣΩ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΑΝ ΕΘΙΜΟ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΝΕ ΛΕΦΤΑ :oops::oops::oops::oops: ΑΛΛΑ ΤΑ ΦΑΚΕΛΑΚΙΑΝ ΗΔΗ ΚΑΤΑΦΤΑΝΟΥΝ

ΑΧ ΡΟΥΛΙΤΣΑ ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΣΑΛΙΑΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΛΕΚΕΔΕΣ ΦΡΟΥΤΩΝ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΛΕΤΣΟ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΠΟ 18 ΜΟΥ ΧΕΙ ΦΕΡΘΕΙ ΣΑΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ Κ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟΜ ΜΠΑΜΠΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΚΟΥΚΙΔΑΚΙ ΘΕΛΩ ΠΑΛΙ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΛΙΣ ΞΕΠΕΤΑΧΤΕΙ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣ

ΑΠΟ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΞΥΠΝΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ :twisted::twisted::twisted: ΡΕ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΤΗ ΡΟΥΧΛΗΣ ΠΕΘΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΛΑ ΛΕΕΙ ΠΑΡΤΗΣ ΔΩΡΟ ΣΑΜΠΟΥΑΝ :lol::lol: ΜΗΠΩΣ ΚΑΛΕ ΒΓΑΖΙ Κ ΑΛΛΑ ΔΟΝΤΙΑ...ΘΑ ΜΠΩ ΜΕΤΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου!ΤΙ κάνετε;Ήθελα να αφιερώσω ένα και αποκλειστικό μηνυματάκι στο Αγγελικάκι μου!!!!!!!Ξεκινάω με τα νέα και μετά σχολιάζω.

Λοιπόν,Σάββατο ήταν η βάφτισούλα μας στις 19:00.Παρασκευή βράδυ κατέφτασε ο αντρούλης μου με την πεθερά μου και τον κουνιάδο μου.Μετά από αρκετή ώρα βάζουμε τα παιδιά για ύπνο.Τη νύχτα ξυπνάει η μικρούλα μου και πάω να της βάλω πιπίλα.Μου φάνηκε κάπως ζεστή :?:?:? Και ναι είχε πυρετό.Της έδωσα φυσικά φαρμακάκι και ξημερώσαμε σχετικά καλά.Την άλλη μέρα πήγαμε για τα τελευταία ψώνια και μετά εγώ κομμωτήρια και τέτοια.Το Αγγελικάκι μου όλη μέρα ήταν μια χαρά.Πάμε στην εκκλησία και ήταν ευδιάθετη.Εκεί λοιπόν σήκωσε πάλι πυρετουλι,αλλά την παλεύαμε.Οι μπομπονιέρες ήταν φανταστικές,όπως και τα μπαλόνια.Είχα ένα διάδρομο από 6 μπουκέτα των 5 μπαλονιών με τυπωμένο το όνομά της και στη μέση μία αψίδα επίσης με το όνομά της.Τα μπαλονάκια στη συνέχεια μοιραστήκανε στα παιδάκια. ;) Ο παγωτατζής τον οποίο τον βρήκα από εδώ (είχε γράψει μήνυμα για διαφήμιση) ήταν φοβερός.Είναι ένα ευγενέστατο παληκάρι και πολύ καλό παιδί.Κάτι το οποίο φαίνεται από χιλιόμετρα.Όλα Δόξα τω Θεώ πήγαν καλά.Μετά πήγαμε για φαγητό οικογενειάκα,κοίμησα λίγο το μουσουδάκι μου για να είναι πιο άνετα στο τραπέζι και μετά επιστρέψαμε στο σπιτάκι μας.Ο φωτογράφος επειδή στο τέλος λόγω πυρετού έκλαιγε μου είπε να την πάω μες στην εβδομάδα να τη βγάλει με τα βαφτιστικά και το σταυρό.Την πήγα σήμερα και ήταν το καλύτερο μοντελάκι του κόσμου. :D:D:D Τύφλα να'χει η Ζιζέλ :lol::lol::lol: Πυρετούλη ευτυχώς δεν έχει ξανακάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχίζω.Η Στέλλα μου ήταν μία κουκλίτσα.Της είχα φτιάξει στεφανάκι από πραγματικά λουλούδια και ήταν σαν πριγκίπισσα η αγαπουλίτσα μου.Όπως θυμάστε σας είχα πει ότι κόψαμε την πάνα αλλά είχαμε πρόβλημα με τα κακά.Λοιπόν,είχε σταματήσει να κάνει κακά της γιατί δεν ήθελε να τα κάνει πάνω της αλλά φοβότανε να τα κάνει και στην τουαλέτα.Εχθές λοιπόν να μην μπορεί να ηρεμήσει.Πήρα λοιπόν και της έκανα κλυσματάκι.Παρόλα αυτά δεν έκανε πάλι τίποτα κι έτρεχε πάνω κάτω σαν παλαβό κλαίγοντας.Κατατρόμαξα.Το μόνο που είχε κάνει ήταν κάτι πάρα πολύ μικρό :?:?:? Φοβήθηκα τόσο πολύ και την πήγα στο Παίδων.Εκεί μας είπαν να την δει ο παιδίατρος.Πήρα τον δικό μου τον παιδίατρο και μου είπε να πάω κατευθείαν στο χειρούργο.Όταν πήγα στο χειρούργο μας είπε ότι θα πρέπει να πάμε πρώτα στους παιδιάτρους και μετά σε αυτόν.Παρεξηγήθηκε που ο γιατρός μας μας είπε να πάμε κατευθείαν στο χειρούργο.Ούτε που το εξέτασε το παιδί και είπε ότι μάλλον ήταν καθαρά ψυχογενές επειδή έκοψε την πάνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα γράφω και τα υποβάλλω λίγα λίγα γιατί φοβάμαι μη με πετάξει.Πήρα λοιπον μετα τον δικό μας και μας είπε ότι για κάτι τέτοιο δε θα μας έστελνε καν στο νοσοκομείο και δεν είναι ανησυχητικό.Το Στελλί ευτυχώς σήμερα έκανε κακά αρκετές φορές αλλά..........επανω της.Ή στο βρακάκι της ή στην πανούλα της.Τα τσίσα κανονικά στο μπάνιο.Να σας πω όμως κάτι;Δε με νοιάζει,αρκεί να μην πάθει τίποτα.Σιγά σιγά θα τα συνηθίσει και τα κακά της. :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης η μικρή έχει κόψει το πρωινό και το απογευματινό.Μονο φαΐ θέλει.Δωσ'της φαΐ και παρτης την ψυχή.Δεν ανησυχώ όμως γιατί δεν της λείπει βάρος ;)

Α,όσο για τα δωράκια της βάφτισης,άλλαξα μόνο ένα ζευγάρι πυτζαμάκια.Το Αγγελικάκι έχει φορέσει λίγες φορές καινούργια ρουχαλάκια.Φοράει τα παλιά της Στέλλας.Δικαιούται μωρέ κι αυτό να έχει κάτι δικό του και καινούργιο. :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τώρα σχολιάζω :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Φωτεινούλα δεν της δίνω τίποτα για το βήχα,απλά της κάνω συνέχεια ορό. :roll::roll:

Ρουλάκι μου,θέλω κι εγώ να φύγω μόνη με τον άντρα μου αλλά από την άλλη είμαι σίγουρη ότι θα σκέφτομαι συνέχεια τα ζουζουνάκια μου.Το "Κοιμήσου παιδί μου" το εφάρμοσα πέρυσι στη Στέλλα που είχα σοβαρο πρόβλημα και άμα χρειαστει και στην Αγγελική.Το τηρώ γιατί με βοήθησε πολύ.

Χαρουλίτα μου,κρίμα μωρέ που σου είπε έτσι ο αντρούλης σου.Αν δεν έχεις υποστήριξη με το βιβλίο δεν μπορείς να το ξεκινήσεις και να το εφαρμόσεις.Ό,τι και να κάνεις εσύ άμα οι άλλοι δεν τα τηρούν δεν έχει νόημα να τα εφαρμόζεις καν.Και σου ξαναείπα παίξε κανα τζόκερ.Αφού το'χεις!!!!!!!!Ρε Χαρουλίτα τώρα το σκέφτηκα.Θυμήθηκα που μας είπε ένας νοσηλευτής στο Παίδων ότι κανονικά πρέπει να δει το παιδί γαστρεντερολόγος.Δε ρωτάς τον άντρα σου;Μπορεί παρόλο που έχει κλύσμα να κρατιέται για να μην κάνει κακά;ΤΙ επιπτώσεις μπορεί να έχουν οι πολλές μέρες χωρίς να ενεργηθεί;Μπορεί να γίνει δυσκοίλια μετά από αυτό;Οι αιμορροείδες έχουν καμία σχέση;Εμφανίζονται μετά από τίποτα τέτοιο;Λίγα ρωτάω ε;Συγνώμη αν σε ζάλισα.Αν θες ρωτάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλίτσα μου,τι κάνεις;Βρε κοριτσάκι μου,βιαστείτε το το όνομα.Θα έρθει η ώρα να πάτε στην εκκλησία και ακόμα δε θα έχετε αποφασίσει :lol::lol::lol: Όσο για τον ύπνο,εμένα ξυπνάει μία φορά για γάλα και έχω παρατηρήσει πως τις τελευταίες μέρες ξυπνάει πιο αργά το πρωί.Αυτό σημαίνει ότι δε θα θέλει να κοιμηθεί στο ενδιαμεσο και το μεσημέρι θα πέσει ξερή :D:D:D Εκτός απροόπτου βέβαια.Έχουμε και κάτι εμετούς μες στη νύχτα από το βήχα και διάφορα τέτοια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά θρεφταράκι Σταυρούλα είναι η μικρούλα σου μπράβο.Μια χαρά οι τιμές για τα γλυκάκια.Και τούρτα ε;Την Κυριακή πήγα σε μία άλλη βάφτιση και στο τραπέζι είχαν τούρτα παγωτό και ήταν όλα τα λεφτά.Δεν έχω φάει ποτέ νοστιμότερη. =p~=p~=p~=p~=p~=p~

Ρε συ Χαρουλίτα όντως.Εσένα η Δημητρούλα ήταν υπόδειγμα.Τι έγινε και χάλασε; :?:?

Μητσάκο,παραλία;;;;Τέλεια ρε!Θέλω κι εγώωωωωωωωωωω!!!!!!!!!Λείπει η πεθερούλα ε;Είναι αυτο που λέμε λείπει ο γάτος και χορεύουν τα ποντίκια :lol::lol::lol::lol: Μην αγχώνεσαι με το πρόγραμμα του μικρού.Θέσε τους όρους σου.Αν και πάλι δε θα τα τηρούν,αλλά λέμε τώρα :roll::roll::roll:

Μαγδούλα μου,καλές ετοιμασίες κοριτσάκι μου!Τα ορθογραφικά θα κοιτάμε τώρα,εδώ έχουμε χαρές :D:D:D:D Μπράβο που έχεις καλή σχέση με την πεθερά σου.Και μένετε και κοντά.Κι εγώ καλά τα πάω μαζί της .Ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι. :roll::roll: Κάνε το δεύτερο παιδί νωρίς.Δεν υπάρχει καλύτερο,το έχω ξαναγράψει.Μεγαλώνουν τα παιδιά μαζί και είναι πολύ ωραίο.Επίσης δεν προλαβαίνεις να ξεσυνηθίσεις και μετά να σκέφτεσαι ξενύχτια και τέτοια.Μερικά ζευγάρια που το αναβάλλουν στο τέλος δεν κάνουν γιατί έχει μεγαλώσει το πρώτο τους παιδάκι κι έχουν ηρεμήσει και δε θέλουν να ξαναμπούν στο ίδιο τρυπάκι.θυμάμαι ένας φούρναρης στην Καρδίτσα μου έλεγε όταν ήμουν έγκυος στην Αγγελική.Καλά κάνεις και τα κάνεις και τα δύο μαζί.Κι αμά θες και τρίτο καν'το και αυτό κοντά.Εμείς θέλαμε τρίτο αλλά τώρα το βλέπουμε πολύ δύσκολο.Ήδη οι κόρες του είναι 8 η μία και 9 η άλλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι,πού είσαι κοπέλα μου;;;;;;Το Καθολικά κι πώς είναι;Περιμενουμε νέα σου με μεγάλη αγωνία.Άντε και θέλουμε να της αφιερώσουμε το επόμενο θεματάκι. :D:D

Ελενάκι,να σου ζήσει ο Ορεστάκος!Μαζί βαφτίζαμε ε;Άντε μπες να μας πεις κι εσύ τα νέα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, τώρα που είπα για καινούργιο θεματάκι να το ανοίξω.Είμαστε ήδη στο 99.

Λέω ο καινούργιος τίτλος μας να είναι "ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!"

Θεώρησα ότι κάτι τέτοιο θα είναι πολύ αισιόδοξο για το Κατερινάκι μας.Ε;Τι λετε;Συμφωνείτε;Περιμένω γνώμες για να μπω το πρωί να το ανοίξω.Μην περάσουμε πολύ και το όριο των σελίδων.

Παω για νάνι.Φιλάκιαααααααα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνακι να σου ζήσει η Αγγελική και να χαίρεται το όνομά της.Από ότι κατάλαβα βάπτιση χωρίς απρόοπτα δεν γίνεται. ;) Μη στεναχωριέσαι για το Στελάκι ψυχολογικό θα είναι.Σιγά σιγά χωρίς πίεση θα γίνουν όλα.

Ελενα πως περάσατε?Ο ορεστάκος έκλαιγε καθόλου?

Μαγδούλα όλα έτοιμα?

Οσο για τον τίτλο οκ από μένα.Ανοιξτε κοινούργιο θεματακι.

Φιλακια σε όλα τα κορίτσια φεύγω γιατί έχω σίδερο βουνό.... :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.Γιναμε και εμεις Χριστιανοι.Δοξα το Θεο ολα πηγαν τελεια.Ο Ορεστακος μου εκλαψε αρκετα και συνεχεια απλωνε τα χερακια του να τον παρω.Οταν στο τελος εκανα τη μετανοια στο νονο και τον πηρα στην αγκαλια μου ενιωθα τοσο συγκινημενη.Κολλησε πανω μου το αντρακι μου και ηρεμησε.Μερα παραδοθηκε για τα καλα στον υπνο.Ειχαμε εξω δυο στηλες με μπαλονια σε σχημα μαργαριτας.Μετα τα πηραν τα παιδακια.Επισης ειχαμε παιδικες μπομπονιερες μολυβακια με ξυστρουλες.Για γλυκακι ειχαμε κοκακια με γαλαζιο γλασο και πανω γραμμενο με ασπρο το ονομα του.

Η δε πεθερα μου ηταν ανεκδιηγητη.Ουτε το μωρο δεν πηρε αγκαλια,καθοταν πισω-πισω σαν τους ξενους και σε συμμετειχε πουθενα.Αρηγσε να ερθει.ηδη διαβαζαν το μωρο οταν ηρθε.Ο πεθερος μου καμια σχεση.Το πηρε αγκαλια,του γλυκομιλουσε και εκεινο τον κοιτουσε μες στα ματια.Δεν πειραζει ξερω αλλοστε ποσο κακια γυναικα ειναι.Μονο το μεγαλο της γιο αγαπαει,τους αλλους δυο τους εχει για πεταμα.Το μωρακι μου εχει τους γονεις του και τους γονεις μου που το λατρευουν...

Απο προχθες φωναζει συνεχεια μπαμπα το γλυκο μου.

Φουφουκα να χαιρεσαι στην Αγγελικη σου.γερη και ευτυχισμενη μια ζωη να ειναι η κουκλιτσα σου.

Αντε με το καλο και στις υπολοιπες να βαφτισετε τα λουλουδακια σας.

Κατερινα μου περιμενουμε νεα σου.

Φιλακια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια,καλημέρα!Μετακομίζουμε,ανοίγω το καινουργιο θεματάκι."ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!"..........Σας περιμένωωωωωωωωωωω!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...