Μετάβαση σε περιεχόμενο

με πειραζει αυτο που κανει!!!!


Recommended Posts

καλημερα,ειμαι εγκυος τον τελευταιο καιρο καταλαβενω οτι ο αντρας μου αργα το βραδυ οταν ερχεται απο την δουλεια,ικανοποιητε μονος του.εχει περιπου 2 εβδομαδες που μας συνδεσαν το ιντερνετ και εχει τοσο καιρο που το κανει καθε μερα!!!!με πειραζει αφανταστα.προχθες με πλαγιο τροπο του το ειπα κ μου απαντησε οτι καθε αντρας αν δει κατι κ ερεθιστει λιγο το κανει,τι στο καλο ειναι αυτο που βλεπει κ ερεθιζετε καθε μερα κ παει στις τσοντες κ αυτοικονοποιητε?καθε μερα καθε μερα,νιωθω ασχημα.ντρπομαι να του τα πω στα ισια.εντομεταξυ αυτο,το αρχισε οταν ημουν εγυος στο πρωτο παιδι μας και τωρα του εγινε χομπυ.αρχισε να εχει και στο κινητο του τετοια βιντεακια.δεν αντεχω ηθελα να μιλησω σε καποιον γιαυτο και σας εγραψα.αυτες τις ημερες ημουν μεσα στα νευρα.το ειπα οτι δεν του αρεσω,δεν τον ελκυω και αυτος μου ειπε οτι κανω λαθος.καθε βραδυ που ερχεται 2,3 το βραδυ ανοιγει τον υπολογιστη κ καθετε μεχρι της 4 με 4,30.τι μπορω να κανω βρε κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα newmamma θα σου πω τη γνώμη μου .Πάνω από όλα κοίτα να ηρεμήσεις γιατί όλο αυτό δεν σου κάνει καλό. Από ότι κατάλαβα ο άντρας σου αρέσκεται στο να βλέπει κάποιες ταινίες πορνό η τέτοιο υλικό και ικανοποιήτε με αυτό το τρόπο. Σε ποια εβδομάδα είσαι ; ο γυναικολόγος σου σου έχει απαγορεύσει την επαφή ; σε ρωτάω γιατί αν επιτρέπετε μπορείς να πάρεις τη κατάσταση στα χέρια σου πολύ πιο εύκολα αλλά και τώρα μπορείς .Αρχικά τον πιάνεις και του μιλάς και ρωτησε τον τη είναι αυτό που τον ευχαριστεί ; μην περάσεις στην επίθεση ψάξε να δεις τη είναι αυτό που τον ελκύει σε αυτό .Κοίτα είναι κάτι που το κάνουν πολλοί άντρες , έχω γνωστό ο οποίος σε εποχή με τις βιντεοκασέτες έπαιρνε κάθε μέρα 2-3 και η γυναίκα του δεν αντιδρούσε .Αυτό είναι πβς το βλέπει η καθε μια . Πάντως και εγω αν το έκανε συνήθεια θα με πείραζε δικαιολογημένα σε ενοχλεί.

Λοιπόν αφου τον ρωτήσεις πές του ότι μπορείτε να δείτε και μαζί επίσης ακόμα και να μην μπορείς να έρθεις επαφή υπάρχουν πραγματάκια τα οποία μπορούν να σας ευχαριστησουν . Επίσης μίλα του ανοιχτά και πες του οτι σενοχλεί και πως θα ένιωθε εκεινος αν έκανες εσυ το ίδιο ; αντε μην στεναχωριεσε και μιλα του ελπίζω να είναι όλα καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ πιστεύω πως πρέπει να το σύζητήσετε ξανά,με ηρεμία κ χωρίς να νιώθει ότι τον κρίνεις,σαν φίλοι δηλ!

Προσπάθησε να καταλάβεις χωρίς φωνές κ μούτρα γιατί το κάνει!

Σε καταλαβαίνω γιατί κ εμένα θα με πείραζε αλλά ίσως κ να μην είναι τόσο κάκο όπως το παίρνουμε εμείς!

Ισως να ρωτούσες κάποιον πιο ειδικό!

Πάντως νομίζω ότι με την ηρεμη συζήτηση θα καταλάβεις γιατί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EPEIDH EKANA EXWSWMATIKH KAI EMEINA EGGYOS DEN MPORW NA KANW TWRA SEX ME TON ANTROULH MOU ALLA MPOROUME NA KANOUME PAIXNIDAKIA MAZI!!! KAI TOU TO EIPA :D:D:D:D;);););) TOU EIPA OTI TON PETHYMISA PARA POLU KAI THA MOU ARESE KAI MENA NA KANOUME AGGALITSES KAI TRELLITSES MAZI!!!!! KAI XAMIGELASE KAI TOU ARESE POLU POU OLH AFTH H DIADIKASIA DEN MAS XALASE TO KREVATI MAS!!!!!!!!!1 PREPEI NA TOU DIXEIS OTI EISAI MEN EGGYOS ALLA MPOREIS NA EISAI TAFTOXRONA KAI ERWTIKH!!!!!!!!!

NIWTHEIS OTI SE PROSVALEI KAI THIGESAII ALLA SKEPSOU OTI MPOREI NA FOVATAI NA KANEI KATI MAZI SOU MHN PATHEI KATI TO PAIDI KAI META TOU GINE SYNITHEIA OLO AFTO!!PROLAVE TO TWRA POU EINAI STHN ARXH TOU!!!!!!!!!! TO MWRAKI SAS THA THELEI NA SAS NIWTHEI TOSO KONTA PISTEPSE ME!! NIWTHEI THN AGAPH!! KAI SY NIWSE OMORFH GIATI EISAI!! OLES OIEGGYOULES EINAI POLU XARITWMENES KAI OMORFES!!!!!!!!! KAI KANE ERWTA GLUKIA MOU DIXE TOU OTI THN IKANOPOIHSH AFTH MONO ESY MPOREIS NA TOU THN DWSEIS TOSO OLOKLHRWMENA!!!!!!!!!!!

ELPIZW NA VOITHISA :D FILAKIA!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου εδώ δεν υπάρχει πλάγιος τρόπος...

Τέτοια πράγματα τα συζητάς άμεσα με τον άνθρωπο που υποτίθεται πως έχεις

επιλέξει κ σε έχει επιλέξει να είστε μια ζωή μαζί κ να δημιουργήσετε οικογένεια...

Γενικότερα αυτο το θέμα με το ίντερνετ εμένα με τρομάζει αρκετα..Τόσα ακούγονται!

Σταμάτησέ το όσο πιο σύντομα γίνεται...

Δε ξερω ρε κορίτσια,εγω είχα πολύ καλή εγκυμοσύνη,έβαλα ελάχιστα κιλά κ ένιωθα

επιθυμητή κ σέξυ μεχρι το τέλος!!!Κ αυτο νομιζω του το εβγαζα κ ερχόμασταν σε επαφη

όπως κ πριν,κανονικότατα!Η τελευταια φορά που ήρθαμε σε απαφη ήταν 4 μερες πριν γεννήσω!

Κ νομίζω αυτό ωφέλησε πολύ κ στο να εχω καλή ψυχολογια...

Εγκυούλα μου,είναι πολύ σημαντικό αυτό,να νιώθεις καλά κ να έχεις καλή ψυχολογια!!!

Ελπίζω τελικά να πάνε όλα καλά κ να γυριζει ο αντρας σου στο σπίτι κ να τρεχει στο

κρεβατι σας να σ αγκαλιάσει!

Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ συμφωνώ με την mummydi ότι σε τέτοια θέματα δεν υπάρχει πλάγιος τρόπος.

Εγώ όταν έμεινα έγκυος επειδή είχα διάφορα προβλήματα sex δεν κάναμε κανονικά αλλα κάναμε άλλα :P δεν χάσαμε την επαφή μας αν και είχα πάρει αρκετά κιλά δεν έπαψα να νοιώθω επιθυμητή.

Και σε τέτοια θέματα πιστεύω ότι παίζει ρόλο και τι περιθώρια δίνεις στον άλλο για να τα κάνει αυτά.

Προσωπικά εγώ δεν θα το δεχόμουν αλλά και πάλι πιστευω πως ο άνδρας μου δεν θα έκανε κάτι τέτοιο. Όταν γίνεται αυτό υπάρχει κάποιος λόγος και κάποια αιτία και δνε νομίζω ότι φταίει η εγκυμοσύνη. Και προς Θεού μην νομίζεις ότι φταίς εσύ.

Sorry αν σε στεναχώρησα αλλά καλό θα είναι κάποιες φορές να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους αν θέλουμε να βοηθίσουμε κάποιον. Βέβαια για κάποιες μπορεί αυτό να μην σημαίνει τίποτα και να μπορούν να το δεχτούν αλλά για να το αναφέρεις ότι σε πειράζει μάλλον δεν είσαι κάποια από αυτές.

Ελπίζω όλα να πάνε καλά!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις δικιο !

αλλα δεν ξερω τι να σε συμβουλευσω !

εμενα ο δικος μου ειναι κολλημενος με τον υπολογιστη , παιζει παιχνιδια . 10 χρονια το συζηταμε , εχουμε τσακωθει γι΄'αυτο και ακρη δεν βγαλαμε .

επειδη ομως το θεμα σας ειναι και σεξουαλικο , θα ηταν καλο να απευθυνθειτε σε συμβουλο γαμου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο γιατρος δεν μας εχει απογορευσει να κανουμε τρελιτσες.τηνδευτερα το μεσημερι καναμε σεξ μετα απο 2 μηνες,το βραδυ που γυρισε παλι τα ιδια.δηλαδη γιατι?δεν αισθανομαι καθολου ποθητη,παλια με εκανε κ αυτος να νιωθω ελκυστηκη,απο την στιγμη που εμεινα εγκυος στο πρωτο παιδακι μας που τωρα ειναι 17 μηνων,αλλαξαν ολα,απο εκει αρχισα να καταλαβενω οτι ικανοποιητε μονος του.στην πρωτη μου εγκυμοσυνη τον δικαιολογουσα γιατι μας το απογορευσε ο γιατρος μεχρι τον 4ο μηνα.τωρα ομως γιατι?μα γινετε καθημερινα!!!!!!!!!!αυτο με ενοχλει.το το ειπα οτι το καταλαβα και ειπε"δεν ειναι το ιδιο πραγμα το σεξ με αυτο"του ειπα εγω "αν θελεις εγω μεσα ειμαι κ ξερεις ποσο σε θελω"κ μου ειπε"δεν γινετε αυτο που λες γιατι οι αντρες λειτουργουμε αλλιως,μας ερεθιζει κατι που βλεπουμε,δεν μπορει να βλεπω κατι εκεινη την στιγμη και για υποθεση ενος λεπτου να ερχομαι μεσα για να κανουμε σεξ που διαρκει μιση ωρα και παραπανω"νιωθω πολυ ασχημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερει οτι τον εχω καταλαβει.μου ερχετε να σηκωθω να φυγω απο το σπιτι,συνεχεια κλαιω,δεν νιωθω πια γυναικα,το καταλαβενετε?εχει σχεδον ενα μηνα που μας συνδεσαν το ιντερνετ γιατι μολις μετακομισαμε κ το καναμε μεταφορα κ αυτο γινετε καθε μερα.σκεφτομαι σημερα να κατσω να τον περιμενω μεχρι τα μεσανυχτα 2,3 ηωρα και να περιμενω να παμε μαζι στο κρεβατι.αφου τωρα δεν παει στην τουαλετα για να σκουπιστει η να πλυθει,στην κουζινα σκουπιζεται με χαρτι κουζινας,καθε πρωι βρισκω στα σκουπιδια χαρτια.δεν ειμαι χαζη.συγνωμη κ για την αναληση που εκανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

newmama δεν ξερω αν μπορω να σε βοηθησω αλλα θα ελεγα σιγουρα αυτο που κανει ειναι κατι το οποιο κανουν τα αγορια στην εφηβεια τους , ειδικα αυτη η περιγραφη που εκανες μου θυμιζει τον αδελφο μου στο γυμνασιο. μην τον κατηγορεις και φυσικα μην αισθανεσαι ασχημα ουτε για αυτον ουτε για σενα. εγω δεν μπορω να σου πω αν ειναι λαθος ή οχι αυτο που κανει απλα απο καποια στιγμη και μετα γινεται λιγο εθισμος αυτο. θα σε παροτρυνα αν το θελεις φυσικα να συμετεχεις σε αυτο. δηλ δοκιμαστε να δειτε μαζι καποια ταινια, χαλαρωσε ,σιγουρα ειδικα τωρα τα παντα σου φαινονται βουνο και υπερβολικα. μπορει να ειναι καποια φαση, σκεψου οτι και το 1ο σας παιδι ειναι μικρο και δεν προλαβες να ζησεις οπως τον παλιο καιρο και παλι εμεινες εγκυος. δωστου χρονο αλλα για να μην χασετε τελειως την επαφη καποιοες φορες αυτες που θελεις και εσυ βεβαια δοκιμασε να τα συνδειασεις τα πραγματα. εγω δεν θεωρω οτι δεν σε αγαπαει απλα σε αυτην την φαση ειναι δυσκολο να λειτουργησει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα να δεις. Οι περισσοτεροι αντρες το κανουν.Ασχετα αν οι γυναικες τους δεν το ξερουν

Και εμεις μια απο τα ιδια αλλα ρε συ δεν με πειραζε. Μια χαρα γυναικα ενοιωθα και νοιωθω.

Αλλωστε με την κοιλαρα στο στομα ,με διαβητη κυησης ,με συσπασεις και χαμηλα αμνιακα υγρα τι να εκανα στο κρεβατι.;;;; :?:?:? Το .... βαριομουνα να το κανω.

Τωρα που γεννησα πάντως ειναι καλύτερα τα πραγματα και σιγα σιγα βρισκουμε τους ρυθμους μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα να δεις. Οι περισσοτεροι αντρες το κανουν.Ασχετα αν οι γυναικες τους δεν το ξερουν

Και εμεις μια απο τα ιδια αλλα ρε συ δεν με πειραζε. Μια χαρα γυναικα ενοιωθα και νοιωθω.

Αλλωστε με την κοιλαρα στο στομα ,με διαβητη κυησης ,με συσπασεις και χαμηλα αμνιακα υγρα τι να εκανα στο κρεβατι.;;;; :?:?:? Το .... βαριομουνα να το κανω.

Τωρα που γεννησα πάντως ειναι καλύτερα τα πραγματα και σιγα σιγα βρισκουμε τους ρυθμους μας.

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανταζομαι οτι αυτο κυριως που σε πειραζει ειναι που το κανει τοσο...απροκαλυπτα..τοσο..φορα πατριδα...

δεν ξερω..θα συμφωνισω με την Παναγιωτα..

και εγω καμια μα καμια ορεξη δεν εχω για τετοια πραγματα...

αλλα ΟΚ..κανουμε αγκαλιτσες χαδια κλπ..

απλα δεν ξερω..φανταζομαι οτι αν δεν ηταν τοσο..."λυσσασμενος"..και λιγακι πιο διακριτικος ισως και εσυ να μην ενιωθες τοσο ασχημα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι κατι απολυτος φυσιολογικο,και σεχ η παιχνιδακια να κανατε παλι θα το εκανε μονος του,ετσι λειτουργουν οι αντρες το εχω επισης διαβασει απο επιστημονικες ερευνες,ο καθενας ερεθιζετε και βοηθιετε με τον δικο του τροπο,εγω οσο ημουν εγκυος καναμε παιχνιδακια αλλα προς το τελος μονη μου τον εστελνα να αυτοικανοποιηθει,φοβοταν και εκεινος και ντρεποταν οταν του το ζητουσα,μου ελεγε τι??? οι τρεις μας????οταν του το ζητουσα. δεν ειναι κακο,ασε που το χαμε παρει στην πλακα,να συμετεχεις και συ να μιλατε γιαυτο να δεις που θα σου κανει καλο.

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ κι εγώ με τα κορίτσια, οι περισσότεροι (αν όχι όλοι) οι άντρες το κάνουν, είτε είναι έγκυες οι γυναίκες τους, είτε όχι.

Κι εγώ το κάνω καμιά φορά, αν δεν έχει όρεξη, αν λείπει, κ.λπ.

Δεν είναι κακό, φτάνει να μην αντικαθιστά πλήρως την επαφή!

Βέβαια, εσένα ο δικός σου το έχει παρακάνει, αλλά κάθε άνθρωπος έχει τα ελαττώματά του. Κι εμένα, όπως και της ρούλας3, όλη μέρα είναι στον υπολογιστή και παίζει παιχνίδια, κι εγώ κάθομαι μόνη μου. Όσο και να το συζητάμε, δε βγάζουμε άκρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω με τις περισσοτερες!

λιγο πολυ ολοι το κανουν..

απλα οπως λεει κ η θελω να γινω μαμα το προβλημα δημιουργειται οταν αντικαθιστα την επαφη

σε επαφη δεν ερχεστε γιατι δε θελει αυτος η γιατι δε θελεις εσυ?

καταλαβαινω οτι σε πειραζει αυτο το "για υποθεση ενος λεπτου πρεπει να το κανω για μιση ωρα" δεν ειναι κ οτι καλυτερο να το ακουει καμια γυναικα!

συζητηστε το παντως γιατι καποια πραγματα δε μου καθονται καλα οπως τα διαβαζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι , κοριτσια ολοι το κανουν , αλλα αυτος το εχει παρακανει . μα να ξημερωνεται στον υπολογιστη ?

η κοπελα εχει αναγκη πρωτα απο ολα αναγκη απο μια αγκαλια , θελει ο αντρας της να ξαπλωνει μαζι της και να τους παιρνει ο υπνος μαζι .

για αρχη , προσπαθηστε να κανετε αυτο , βαλτου ορια , οκ κατσε σημερα στον υπολογιστη σου , αλλα στις 12 να εισαι στο κρεβατι μας να κοιμηθουμε μαζι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια το ξερω οτι το κανουν ολοι οι αντρες,αλλα οπως ειπατε καποιες με πειραζει οτι το κανει καθε μερα αυτο και σεξ κανουμε μια φορα τον μηνα.το ξερω οτι φοβαται και το καταλαβενω.την δευτερα το μεσημερι που καναμε ερωτα αυτος το ξεκινησε(το ηθελε)το βραδυ ομως παλι τα ιδια και αν του μεινει?σας λεω δεν ηταν ετσι ο αντρας μου,εχει 2 χρονια τωρα το εχει κανει συστημα,μπορει και καθε μερα.εμενα αυτο με πειραζει.σιγουρα το κανουν ολοι οι αντρες μας,αλλα ειπαμε οχι κ καθε μερα.τι ειναι αυτο που βλεπει στο ιντερνετ και τον ερεθιζει τοσο.το εχω πει να δουμε μαζι αισθησιακη ταινια κ δεν θελει.το εχω κανει στο παρελθον με εναν πρωην μου να δουμε μαζι τετοια ταινια κ μπορω να πω οτι ηταν ωραια.σημερα θα κατσω να τον περιμενω και να παμε μαζι για υπνο κ μπορει να το κανω συνεχεια αυτο.το αν νιωθεις γυναικα κ ελκυστικη,πιστευω οτι συμβαλει κ λιγο ο αντρας.παλια γιατι δεν αισθανομουν ετσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimoudaki δεν θελει αυτος κ οχι μονο τωρα που ειμαι εγκυος αλλα απο την στιγμη που γεννησα τον πρωτο μας γιο,εχει αλλαξει.για να κανουμε ερωτα πρεπει να το ξεκινησω εγω,πολλες φορες δεν ηθελε με διαφορες δικαιολογιες¨"τωρα τετοια ωρα,δεν ειναι για τετοια" "το στομαχι μου ποναει" "ασε με αφου βλεπεις οτι βλεπω τηλεοραση" αυτα του τα εχω πει και παραδεχτηκε το λαθος του.οταν παω να τον χαιδεψω παντα με λεει μη γιατι γαργαλιετε.ολα αυτα μαζευτηκαν κοριτσια.δεν βγενουμε καθολου,ειμαι συνεχεια κλεισμενη σε ενα σπιτι,οταν εχει ρεπο η θα μενουμε σπιτι η θα θελει να παμε στην μαμα του.κ αυτο του το εχω πει κ μου λεει οτι εχω δικιο.παιδοτοπο εγω τον παω τον μικρο,προχθες πηγαμε μαζι γιατι τον εκανα παραπονα.για να εχει αλλη με τιποτα,δεν βγενει,δεν ξοδευει μονος του λεφτα.η γκομενα θελει κ χρημα.καταλαβατε γιατι πλεων δεν νιωθω γυναικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

newmama κι εγώ κάπως έτσι είμαι δυστυχώς... Όπως είπα και προηγουμένως, εμένα είναι όλη τη μέρα στον υπολογιστή. Είναι και άνεργος, όλη μέρα κάθεται. Ξυπνάει το πρωί, με τη τσίμπλα στο μάτι κάθεται στον υπολογιστή. Σηκώνομαι εγώ, πίνω καφέ μόνη μου. Μετά μαγειρεύω, κάνω κάποιες δουλειές, και τότε σηκώνεται για να φάμε. Πολλές φορές τελειώνει πριν από μένα, και σηκώνεται για να ξαναπάει στον υπολογιστή, κι εγώ τελειώνω το φαγητό μου μόνη μου. Μετά το φαγητό, πάλι κάθομαι μόνη μου. Μετά έρχεται η ώρα να πάω σχολείο. Το βράδι γυρνάω και κάθομαι από τις 10 που γυρίζω, μέχρι τη μία-δύο που πάω για ύπνο, ολομόναχη στο σαλόνι. Εννοείται ότι πάω για ύπνο μόνη μου τα περισσότερα βράδια.

Όσες φορές και να του έχω μιλήσει, όσα παράπονα και να του έχω κάνει, όσους καβγάδες και να ξεκίνησα, δεν καταλαβαίνει... Θεωρεί ότι είναι απόλυτα φυσιολογικός.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι πολυ σπαστικο αλλα εσενα παιζει παιχνιδια.εμενα ολη την ημερα που ειναι σπιτι ζητημα να κατσει 1 με 2 ωρες στον υπολογιστη,το βραδυ ομως ερχεται τον ανοιγει κ πιστευω γιαυτο τον λογο.θα τον περιμενω,εσυ τι λες θελω να γινω μαμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να κατσω ωστε να μην μπορεσει σημερα να κανει αυτο που κανει καθε μερα?κ λεω να του ζητησω να κανουμε κ σεξ οταν παμε στο κρεβατι.ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα, δεν ξέρω τι τύπος είναι ο άντρας σου, αλλά ο δικός μου αν καθόμουν απλά θα περίμενε να πάω για ύπνο. Όσες φορές έχω πάει και του έχω πει να κοιμηθούμε μαζί, είτε μου λέει ότι θα έρθει "σε λίγο", και έρχεται σε 2-3 ώρες, όταν εγώ ήδη κοιμάμαι βαθιά, είτε, αν επιμείνω, τσαντίζεται και φωνάζει.

Μη νομίζεις ότι είναι καλύτερο το ότι παίζει παιχνίδια. Είναι όλη μερα κολλημένος στον υπολογιστή, κι ενώ είμαστε και οι δύο αρκετές ώρες στο σπίτι, δεν τον βλέπω καθόλου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα το κανω κ θα σου πω αυριο τι εγινε.ρε συ ντρεπομαι να του τα πω χυμα,δεν ξερω γιατι.προχθες που του το αναφερα του ειπα οτι εχω καταλαβει οτι κανεις κατι το βραδυ.γιατι το κανεις αυτο συνεχεια του ειπα,με ενοχλει,δεν με θελεις?και μου απαντησε αυτο που σας ειχα γραψει πιο πανω.καταλαβες εσυ τι με πειραζει?το καθημερινο,ξερω οτι ολοι οι αντρες το κανουν,αλλα του εγινε συνηθεια,σημερα με πλαγιο τροπο του ειπα οτι το εχει πλεον ως χομπυ.και χαμογελασε κ μου ειπε ποιο?και του ειπα αυτο που κανεις καθε βραδυ.δεν μου απαντησε ομως τιποτα αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...