Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙ ΠΑΝΕΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ???


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το σπαθολαδο απο που το παιρνουμε???

ειναι πολυ καλο να βολευομαστε με ολες τις πανες!!!!!!

ενινα παρε τηλεφωνο η στειλε e-mail στην babylino να σου στειλουν δωρεαν δειγματα κ εκπτωτικα κουπονια!!!εγω περιμενω απο μερα σε μερα τα δικα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχει στα περισσοτερα φαρμακεια η σε καταστηματα που πουλανε βοτανα η βιολογικα προιοντα.

Η σουντοκριμ εχει και λιγο "φαρμακο" μεσ αοποτε ειναι καλο να χρισημοποιηται μονο εαν συγκαει κυριως την εποχη που θα αρχισετε στερεες και ορισμενα φαγητα ερεθησουν..πχ ο δικος μου αμα φαει σελινο η ωμη ντοματα κανει οξινα τσισα και ερεθηζετε αμεσως..αλλιως απο τοτε που του βαζω μονο σπαθολαδο ειναι πεντακαθος..και στο νινι απο την πρωτη μερα σπαθολαδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρηκα μελανι..επειτελους..αν δεν ειναι βεβαια μελανι για σφραγιδσες..γυρισα 5 φαρμακεια της σαντορινης και με κοιτουσαν λες και τους ζητησα...λιβανι...

ποσες φορες μπορουμε να το βαλουμε;;

και το αφηνω στο πωπω της; ,ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσωκα εγω του εβαζα 2 φορες την ημερα..ολε ςτις υπολοιπες τον πασαλειβα με σπαθολαδον το θαυματουργον..

Κοιτα πολλα καλοκαιρινα φρουτα κανουν συγκαμα..παιζει να ειναι απο κατι που εφαγε..

ο φοφος κανει στανταρ συγκαμα αμα εχει εστω ιχνος σελινου το φαη του...καιπιο μικρος οταν ηταν δεν ειχαμε τετοιο θεμα..και φυσικα εμεις μετα απο καθε αλλαγη πλυσημο...

Επισης μπορει να μην ειναι συγκαμα αλλα δερματιτιδα απο τη αμμο..το ειχαμε παθει περισυ το καλοκαιρι..παλη τα ιδια..μελανι και σπαθολαδο..αλλο δεν μπορω να φανταστω τι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ok re sew.w..ακι γω λεω αν συνεχιζει ετσι θα την παω παιδιατρο απο βδομαδα..

αλλος ειεπ και για ιο..δε ξερω..

α φτανει 2 φορες τη ημερα,ε;;

οκ!θενκσ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΩΣ ΤΩΡΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΑ ΑCTIVE FIT PAMPPERS ΔΟΚΙΜΑΣΑ Κ ΤΑ ΛΙΜΠΕΡΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΑΥΤΑ

Η ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΒΟΛΙΚΗ Η ΤΟ ΠΑΙΔΙ Η ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΓΕΝΙΚΩΣ :):)

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΜΕ ΛΙΜΠΕΡΟ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΕΥΚΙΝΗΤΟ ΜΕ ΑΥΤΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το σπαθολαδο απο που το παιρνουμε???

ειναι πολυ καλο να βολευομαστε με ολες τις πανες!!!!!!

ενινα παρε τηλεφωνο η στειλε e-mail στην babylino να σου στειλουν δωρεαν δειγματα κ εκπτωτικα κουπονια!!!εγω περιμενω απο μερα σε μερα τα δικα μου..

Ευχαριστώ! θα στείλω!

Το σπαθόλαδο το βρίσκεις στα φαρμακεία ή αν κάποιο δεν το έχει μπορεί να το παραγγείλει, έτσι έγινε με εμένα. Το πληρωσα 7 € τα 100 ml και γενικά θα το έχεις αρκετό καιρό, μιας και είναι λιπαρό και δεν χρειάζεται μεγάλη ποσότητα για να απλωθεί. Αν δεν το ξέρει ο φαρμακοποιός σου ως σπαθόλαδο, ζήτησέ το ως βαλσαμέλαιο το ίδιο είναι. Χρησιμοποιώ αυτό σε κάθε αλλαγή μετά το τοπικό πλύσιμο, και πολύ πολύ σπάνια αν δω ότι είναι λίγο κόκκινη βάζω λίγη sudocrem. Καλύτερα τα φυσικά προϊόντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σες..λογικα αν εχουμε ιο θα περνουσε με το μελανι;;

απο οτι φαινεται,και χωρις να ειμαι σιγουρη, σαν να καλυτερεψε..

για ποσο καιρ ειπαμε το μελανι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω ρε συ..εξαρταται απο τη εκταση...στον φοφο εκανα συνηθως 3-4 μερες και περνουσε...

επισης οσο μπορεις εχε την χωρις πανα να αεριζετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pampers!!δεν τ αλλαζω με τιποτα!!μπορει να ειναι λιγο πιο ακριβες αλλα η αποροφητικοτητα ειναι τελεια κ με εχουν βολεωει πολυ..μια φορα πηρα λιμπερο κ εδν ξαναπηρα..αλλες μαρκες δεν εχω δοκιμασει γιατι φοβαμαι για αλλεργιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τον τελευταίο καιρό δοκιμάζουμε τις Babylino και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη. Έχουν τη φόρμα και την απορροφητικότητα των Pampers σε πολύ καλύτερη τιμή. Βέβαια και αυτές όπως και τις Pampers τις αγοράζω όταν βγάζει προσφορά συν τα κουπόνια που μου στέλνουν, τέλεια τιμή.

Τις Libero τις δοκίμασα κ εγώ. Έχουν απορροφητικότητα αλλά είναι τεράστιες, ογκώδεις και σκληρές. Μελίγα λόγια δεν ξαναπαίρνω. Babylino και πάλι Babylino!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Στην αρχη χρησιμοποιουσα Pampers new born, μετα δοκιμασα Libero, αλλα ηταν σκληρα, τωρα παιρνω Pampers simply dry (13,22)που ειναι τα πιο φθηνα απο ολα και αν βρω σε προσφορα babylino(14,24). Απο Lidl μια φορα πηρα και πεταξα το μισο πακετο. Νομιζω παντως οτι θα δεις απο μονη σου τι θα σε βολεψει, δεν υπαρχει συνταγη. Δοκιμασε τα και οποια κανει για τα μωρα σου.Συμφωνω θες μια περιουσια, εχω διδυμα κια ξερω.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω ξεκινησα με libero που μας εδωσαν στο μαιευτηριο αλλα ηταν σκληρες και μεχρι τωρα χρησιμοποιουμε pampers,κι εμενα μου μυριζαν τα active fit και πηραμε αυτα στην πορτοκαλι συσκευασια.δοκιμασα και της babylino αλλα ηταν πιο χοντρες και πιο ακριβες οποτε συνεχιζω με pampers. από Lidl δεν νομιζω οτι θα παρω.δεν εχω εμπιστοσυνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...