Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΗΡΘΕ Η ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ!!!ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ Νο11


Recommended Posts

Ηλιάννα μου και εγώ σου εύχομαι τα καλύτερα για αύριο!

Θάλεια μου καλό βράδυ και καλή ξεκούραση..

Και εγώ θα σας αφήσω..πάω για νάνι...

Καληνύχτα όμορφες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 884
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλο βραδυ θαλια μου κ καλη σου ξεκουραση!!!!!!!!!!ναι κοπελα μου προσπαθω οσο μπορω να μην κουραζομαι ομως κεποια πραγματα που πρεπει να γινουν θελω να τα κανω, δεν μπορω να τα βλεπω ετσι!!!!!!!

καληνυχτα κοριτσακια μου!!!!!!!!παω κ εγω για νανι γιατι πρεπει να σηκωθω πρωι αυριο!!!!!!!!!

φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑ 7 Η ΩΡΑ ΗΠΙΑΜΕ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΝΑΝΙ ΤΩΡΑ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΘΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΠΑΛΙ!!! ΕΓΩ ΕΔΩ ΤΡΙΓΥΡΩ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??????ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ...ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΚΤΟΣ ΕΙΧΑ ΦΥΓΕΙ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΥΣ ΘΕΙΟΥΣ ΜΟΥ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΩΡΑΙΑ ΞΕΦΥΓΑΜΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΞΕΚΙΝΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑΝ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΚΟΡΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΟΡΓΟΝΑ ΤΗΝ ΑΝΕΒΑΖΑΝ ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΖΑΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΜΥΤΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ.. ΞΑΔΕΛΦΕΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ Η ΜΙΑ ΚΟΡΗ (3ΧΡΟΝΩΝ)ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΓΙΟΥΣ :D ..ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσούδια μου ….δεν είναι να σας αφήνω ένα ολόκληρο Σαββατοκύριακο…χάνω πολλά επεισόδια και δεν προλαβαίνω μετά…… anyway…

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ !!!!!!!

Αλέκα μου αν εσείς είσαστε μοντέλα … εμάς θα μας έλεγε ο γιατρός …. «Ξερακιανές»…με τα 8850 κιλάκια μας… και 78 ποντάκια ….αν και ….δεν μας φαίνεται όπως λέει ο γιατρός μας… καθότι έχουμε τα μπουτάκια μας αφράτα αφράτα ….αλλά είμαστε μέσα στη καμπύλη μας φυσιολογικές οπότε δεν έχουμε λόγο να ανησυχούμε!

Λοιπόν με την ευκαιρία να σας πω ότι με το εμβολιάκι μας μια χαρά πήγαμε … Δεν ανεβάσαμε πυρετάκο.. μας βρήκε μια χαρούλα….Για γεύματα μας είπε 5 την ημέρα.

Πρωί πρωί: Γάλα

Δεκατιανό: Αυγό πρίν την φρουτόκρεμα (ή αλλιώς αυγό με λίγο τυράκι ή ψωμάκι ή μπισκοτάκι) Αυγό καλό είναι αν όχι όλες τις μέρες της εβδομάδας τουλάχιστον 4-5 φορές γιατί θεωρείται πολύ καλή τροφή ειδικά για μέχρι το2ο έτος.Τις μέρες που δεν τις δίνω αυγό – σκέτη φρουτόκρεμα.

Μεσημεριανό: σουίτσα κλασσικά ή ότι δικό μας έχουμε σιγά σιγά να δοκιμάζει νέες τροφές.

Απογευματινο: Γιαουρτάκι ή κρέμα.

Βράδυ : Γάλα

Παπουτσάκια μας είπε πλέον εφόσον περπατάει μόνη της να της πάρουμε ανατομικά (με σκληρή σόλα ) κι όχι αυτά τα μαλακά της αγκαλιάς που λέμε.

Να πάρουμε αντηλιακή για από κ πέρα αλλά με χαμηλό δείκτη (20-30) γιατί αυτά με ψηλό δείκτη έχουν χημικά μέσα που δεν τα θέλουμε !

Για τυχόν τσιμπήματα τώρα που θα πάμε κ στο χωριό το Πάσχα … fusidin (αυτή που χρησιμοποιούμε κ εμείς) .

Να μην μιλάμε στο παιδί με λέξεις «παιδικές» τύπου μαμ…τουτου…παπα… κλπ. αλλά να μιλάμε κανονικά όπως μιλάμε μεταξύ μας.

Αυτά θυμάμαι προς το παρόν… !!!

Η Σάντυ μας βγήκε λοιπόν εκτός από μοντέλο … ΚΑΙ επιλεκτική !!!! Ένα μεγάλο μπράβο στο παιδί .!!!!!!! … έτσι!!! όχι ότι κι ότι!!! Τι παιδί είναι τούτο…..!!!!!!!!! Φτύστε το !!!!!

Αλήθεια… δεν έρχεσαι κ σε μένα να σιδερώσεις τίποτις???? Που έχουν μαζευτεί 5 πλυντήρια ???? …και δεν ξέρω από ποιο να ξεκινήσω….

Ελενάκι μεγιά το καροτσάκι !!!!!! σουπερ φαίνεται!!!!

Εμένα πάντως για το γιαουρτάκι μου είχε πει αντί κρέμας να το δίνω.. κ έτσι το δίνω κάθε απογευματάκι με εξαίρεση κάποιες μέρες (για αλλαγή ) που της δίνω κρέμα… αν και πιο πολύ γουστάρει το γιαουρτάκι τελικά… Αν είναι δυνατόν…!!!!!!! πόσα θα τρώνε πια μέσα στη μέρα … καλά το λές …δεν προλαβαίνουν καν να χωνέψουν .. ούτε φυσικά θεωρώ φυσιολογικό να χάνουν ύπνο προκειμένου να τρώνε όλη τη ώρα …Εφόσον δεν δείχνει ότι πεινάει κ κοιμάται κανονικά το βράδυ κι ούτε κλαίει ποτέ για φαγητό… Είμαστε μια χαρά…

!!!!

Θαλίτσα εμείς όχι ψαράκι ακόμα αυτή την εβδομάδα θα το φάμε λέω… μου βρήκαν φρέσκο φρέσκο… !!!!!!!! ότι βρίσκεται φρέσκο καλοδεχούμενο είναι (εκτός από βαριά ψάρια τύπου τόνο, σολωμό, παλαμίδα…) ειδικά μπακαλιάρος , γλώσσα είναι ότι πρέπει !! Ο Νικόλας είναι ΑΣΤΕΡΙ… παρεπιμπτόντως !!!!!

Αυγό και ψάρι κι εμάς μας έχει πει όχι την ίδια μέρα!

Και τελευταία η συμπεθέρα μου …..

ΚΑΛΈ ……..ΦΤΥΣΤΕ ΤΗΝ Κ ΞΑΝΑΦΤΥΣΤΕ ΤΗΝ !!!!!!!!!!!

Εσύ κυρά συμπεθέρα να βάλεις τα ματάκια κ τα φυλακτά όλα πάνω σου … κ μές στο βρακί σου άμα λάχει …χώσε κανένα…. !!!!!!!!!!

Το παλικάρι μας δε… δεν έχω λόγια !!!!!!!! Τα υπόλοιπα ματάκια (όσα δεν χωράνε στο βρακί) να τα βάλεις πάνω του !!!!!!!!!!!!!!!!

Και εεελεεεεος πια …..πρέπει να γίνεις καλά για να μπορείς να μας γράφεις….. αλλιώς θα σου στείλω …γραμματέα !!!!!!!!!!!

Αααα…. Μαράκι….. ναι ! αυτό είχα φανταστεί!!!! Υπομονή κοριτσάκι μου !!!! Αυτή η υποκρισία …. Είναι το χειρότερό μου…το σιχαίνομαι… δεν μπορείς να φανταστείς!!!!!!!! Πρέπει να βρούμε κάτι πάντως όλες μαζί ………για αντίποινα!!!!!!!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ!!!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!!

;;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΕ Κ ΤΩΡΑ ΤΑ ΑΜΟΛΑΕΙ!!!!! :lol:

ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!! ΕΙΧΑΜΕ Κ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΦΕΝΤΙΚΩΝ Κ ΟΙ 3 ΩΡΕΣ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΑΙΩΝΑΣ!!!!! ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΕΠΟ !

2 ΜΕΡΕΣ ΠΗΞΑΜΕ ΣΤΗΝ ΒΡΟΧΗ!!!!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕα!!!!

ντιμη δηλαδη πρεπει να τα βαζουμε απο τωρα αντιληακο?????? ΕΜΕΝΑ ΠΕΡΥΣΗ ΔΕΝ Μ ΑΦΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΒΑΛΩ!!!!!!!ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!! ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΩ????

ΑΛΛΑ ΑΝΤΙΛΙΑΚΟ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ??????

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΣΩ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ ΝΑ ΔΩ!!!!!!! :?

Κ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΜΕ Κ ΑΥΓΟ!!!!!!!!!!! ΤΑ :idea: ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΛΟΙΠΟΝ!!!!!!!! ΜΟΝΟ ΚΡΟΚΟ ΧΩΡΙΣ ΑΣΠΡΑΔΙ ΚΑΙ ΩΣ 3 ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!!!

ΚΑΙ ΨΑΡΙ ΤΡΩΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΟΝ 10 ΜΗΝΑ!!!! :D ΣΕ ΣΟΥΠΙΤΣΑ!!!! ΑΛΛΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΨΑΡΙΑ ΣΤΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ>>>>ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΣΑΚΙΣΕ!!!!!!! :D

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΑΞΩ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι μου ναι να ξαναρωτήσεις θα έλεγα γιατί κ εμάς πέρυσι μας είχε πει εννοείται καθόλου ήλιο-οχι μπάνιο στη θάλασσα -κ όχι αντηλιακά ή άλλες κρέμες ! Αλλά από φέτος πρέπει! .... Ετσι τουλάχιστον μας είπε εμάς ! Ρώτα κι εσύ να δούμε τι θα σου πει!!! :roll:

Φιλάκια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου. χτύπησε κ το κοριτσάκι μου στο κεφαλάκι χτες..... :(

Εγραψα στον κύριο παιδίατρο του φορουμ μας να μας απαντήσει ... !!!! Περιμένω νέα του !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια............

Dimi μου καταλαβαίνω πως νιώθεις αλλά συμβαίνουν αυτά μόλις αρχίσουν το περπάτημα..........Μη στεναχωριέσαι δεν είναι τίποτα.............

Μαράκι ταράσσουν τα νέυρα μου οι υποκρίτριες........... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Γενέθλια όποτε θυμηθούμε για να πιάνουμε δωρα.........Άιντε άιντε...........καλά το χειρίστηκες πάντως..........

Ελενα ου ου.............μια κοιμόμαστε μια δεν κοιμόμαστε..............να δούμε πότε θα κοιμηθούμε κι εμείς.........Ψες έκλαιγε ανά 1 ώρα μέχρι που τον έβαλα μαζί μας και κοιμήθηκε μέχρι τις 6,5 που ήθελε γάλα και μετά μέχρι τις 9.............αργήσαμε και για τη δουλειά άστα να πάνε............

Θένα μου περαστικά σου............τι τραβατε κι εσείς οι μικρούλλες!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ηλιάννα περιμένουμε τα νέα από τον υπερηχο...........τι έγινε καλέ???????????

Ρενάτα πέρασαν τα δύσκολα..........τώρα ετοιμάζεστε για τη βάφτιση ε????????????

Θάλεια μου τι έγινε με τη δουλειά????????

Φιλάκια πολλα

Η Γεωργία μάλλον τον σκότωσε και χάθηκε και η Αλέκα μας το κρατάει μυστικό............. :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...