Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΗΡΘΕ Η ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ!!!ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ Νο11


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου...........Ελπίζω να σας αρέσει ο τίτλος μας και το καινούριο μας Θέμα..........

Καλές συζητήσεις να έχουμε και να φτάσουμε αισίως τα πρώτα μας γενέθλια!!!!!!!!!!!!

Αρχή με τη λίστα μας................

@ngel: 23 Μαρτίου 2010 / κοριτσάκι / Δέσποινα / καισαρική

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

ilioulina: 19 Απρ. 2010 / αγοράκι /

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

martha1: 22 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Νικόλαος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

kiki08: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι /

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

zoumpalou: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

loukitsa2: 7 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

thena: 10 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / καισαρική

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

MamaFaki: 14 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

mairybaggelhs: 16 Μαϊου 2010 / αγοράκι / φυσιολογικό τοκετό

tsiggou: 17 Μαϊου 2010 / αγοράκι /

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

thimidia: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

mariaxar: 01 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Κωνσταντίνος / καισαρική

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ: 02 Ιουνιου 2010 / αγορακι / Παναγιωτης-Ραφαηλ/ καισαρικη

marina.: 11 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Μάρκος / καισαρική

Mika: 11 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

Βασουλα ΠHT:06/06/10

mama again ΠΗΤ:09/06/10

Zena(κοριτσάκι)

BALERIA

maya1

ritsaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 884
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!

ΕΙΧΑΤΕ ΔΙΚΙΟ ΠΟΥ ΑΝΗΣΥΧΙΣΑΤΕ ΓΙΑ ΕΜΑΣ :(:(:(:( ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ! :(:(:(:(

ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΠΡΩΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΚΑΝΕ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΜΙΝΙΓΓΙΤΙΔΑΣ....ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΝΕΒΑΣΕ ΠΥΡΕΤΟ 40,1 :!::!::!: ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΝΑΝΤΙΠΥΡΕΤΙΚΑ Κ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΕΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ Κ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΕΥΤΕΙ ΣΕ ΥΠΝΗΛΙΑ!!!!! ΤΟΝ ΒΟΥΤΗΞΑΜΕ ΤΟΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ....ΜΑΣ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΜΕΣΑ 4 ΜΕΡΕΣ Κ ΒΓΗΚΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΑΤΕ ΚΑΛΩΔΙΟΜΕΝΟ ΜΕ ΟΡΟΥΣ ΣΤΟ ΤΟΣΟΔΟΥΛΙ ΧΕΡΑΚΙ ΚΑΤΑΤΡΥΠΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ!!!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 35 ΩΡΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ!!!!! ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΕ ΑΛΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΘΕΜΑΤΑΚΙ!!!ΕΛΕΝΑ ΠΩΣ ΤΟ ΕΠΑΘΕ ΜΙΚΡΟΣ? :shock: ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ?ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ...ΜΗΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ?ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ...ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΝΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΜΗΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ? :shock:

ΑΛΕΚΑ ΕΜΕΝΑ ΜΑΡΕΣΕΙ Η ΠΡΩΤΗ ΑΜΑΞΑ...ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΗΣΕ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ..ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα,

καλορίζικο το θεματάκι μας το καινούριο!

Έλενα μου πώς είναι τώρα? Πω πω..σοβαρολογείς? βρε το Χρηστάκο μας...τελικά απλά τον πείραξε το εμβόλιο ή ο συνδυασμός του με κάτι άλλο? τί διαδικασία θα ακολουθήσετε τώρα για το επόμενο εμβόλιο?

Γεωργία μου εμείς αναμένουμε νέα σας! Μην αγχώνεσαι,δεν παρεξηγούμε! Εσείς να γίνετε καλά ;)

Μαρίνα μου καλά να περάσετε στην εκδρομή σας! Εγώ σε ρώτησα για τον αποθηλσμό!

Εμείς συνεχίζουμε με τις αυπνίες! Και χτες βράδυ πάλι ξύπνησε στις 3 και ήθελε να τον κρατάω και να θηλάζει/πιπιλάει το στήθος..πιπίλα δεν πιάνει από πολύ πιο μικρός...και ούτε να ξαπλώσουμε και να θηλάζει ξαπλωτός ήθελε..έκλαιγε..ουφ...δεν ξέρω τί να κάνω..με κουράζει πολύ αυτό...το πρωί δεν μπορώ να ξυπνήσω για τη δουλειά και όλη μέρα είμαι χάλια..τέλοσπαντων,ας ελπίσω να είναι περαστικό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσαρες απο την ηλιολουστη Ροδο.... Η μικρη παιζει ντυμενη ευτυχως!!! Καλωριζικο το 11 αντε να χρονισουμε σαυτο!!!!

Ελενα μου περαστικουλια σας τι αλλο να πω... Τι σας ειπανε τωρα θα εξακολουθει να περνει αντιβιωση???

Μαριαχαρ ξεκινησατε τα γλεντια???Εμεις πανε αυτα μαχαιρι, οχι οτι φταιει που της αλλαξα γαλα απλως βρηκα την υγεια μου με το βιβλιο και με τις 10αρα πιπιλες που ειναι στο κρεβατι της ωστε και αν σηκωθει θα πιασει πιπιλα και θα ξανακοιμηθει... Μηπως ειναι δοντακια γιαυτο το εριξε εξω???

Αυριο ερχονται τα πεθερικα μου καλα κρασια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου..............καλά καταλάβαμε ότι κάτι συμβαίνει Ελενα μου........περαστικούλια σας............πολλή ταλαιπωρία για το μωράκι σου αλλά και για εσας...........Μόνο από το εμβόλιο ήτανε???????Και λένε ότι είναι υπερσύγχρονα και σπανίως έχουν παρενέργειες.........

Εμείς θα φύγουμε για την εξοχή κατά τις 3 ελπίζω.........ακόμα δεν έχω ετοιμάσει τίποτα.......... :cry::cry::cry: Δεν πρόλαβα..........

Ψες θα τα ετοίμαζα και ακουτε σκηνικό...........Πάμε στις 8,5 σπίτι γιατί ο κύριος κοιμόταν στη γιαγιά και δεν ήθελα να τον ξυπνήσω..............Βάζω τα πιατικά στο πλυντήριο για να το ξεκινήσω και να πάμε να κάνουμε μπάνιο και να ετοιμάσουμε βαλίτσες...........Ανοίγο το ερμαράκι να πάρω σκόνη και μπαμ πέφτει στο πάτωμα ένα μπουκάλι ελαιόλαδο.............γέμισε η κουζίνα τα παπούτσια μου όλα...........με έπιασε η κρίση............10 φορές σφουγγάρισα με σαπουνάδα.........ακόμα δεν καθάρισε...............Καταλαβαίνετε μετά μόνο μπάνιο κάναμε και ύπνο..............

:o:o:o:o:o

Καλό Σαββα/κύριακο κορίτσια χωρίς απρόοπτα............

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERES!!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ....ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΚΑΝΑΝΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.......ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΝ ΤΙΠΟΤΑ!!!!! ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ!!! ΜΕΤΑ ΜΑΣ ΚΑΝΑΝΕ Κ ΤΟ ΜΑΝΤΟΥ(ΛΕΣ Κ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΦΤΑΝΕ ΟΤΙ ΤΡΑΒΗΞΑΜΕ) Κ ΤΟΥ ΦΕΡΕ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΛΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΗΣΥΧΕΙΑ!!!! ΤΙ ΝΑ ΠΩ :roll::roll::roll::roll:

Η ΔΕΥΕΡΗ ΔΟΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ...ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ 13 ΜΗΝΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΜΕΤΑ Κ ΤΡΙΤΗ ΔΟΣΗ!!!!!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ :(:(:( ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ :(

ΦΡΙΚΑΡΙΣΑ ΤΕΛΕΙΩΣ!@@!

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ

ΑΛΕΚΑ ΟΧΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΩΣΑΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΥΤΕ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΚΕΙ!!!! ΜΟΝΟ ΜΑΣ ΚΑΤΑΤΡΥΠΗΣΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΟΡΟ Κ ΣΠΑΣΑΝΕ ΠΟΣΕΣ ΦΛΕΒΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ!!!! ΚΑΤΑΜΕΛΑΝΙΑΣΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ :(:( ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΜΑΣ ΒΑΖΑΝ ΥΠΟΘΕΤΑ!!!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ Κ ΤΟ ΝΕΟ!!!!! ΜΑΘΑΜΕ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΜΕ :shock: ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!!!! ΤΟΣΗ ΚΑΨΑ ΕΙΧΕ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ....ΤΟΣΟ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕ!!! ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΜΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΧΕΛΩΝΑΣ :)

Α ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ 2 ΜΕΡΕΣ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΩ

ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ! ΖΗΛΕΥΩ :?

ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ......ΕΜΑΣ ΗΤΑΝ 29 ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΩΡΕΣ ΞΥΠΝΙΟΣ :o:o:o Κ ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΗΘΙΚΕ ΓΙΑ 10 ΛΕΠΤΑ :shock::shock::shock::shock: Κ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΑΛΛΕΣ 10 ΩΡΕΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ!!!

ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΑΤΕ :D ΠΟΣΟ ΥΠΝΟ ΧΡΩΣΤΑΕΙ Ο ΦΟΥΚΑΡΑΣ? :D

ΑΛΕΚΑΚΙ ΨΗΦΙΖΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΕΞΙΣΟΥ!!!!! ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΣΑΣ???? ΦΥΤΡΩΣΑΝ Η ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΤΑΔΕΙΟ ΤΗΣ ΜΥΤΟΥΛΑΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ?????? ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΦΑΦΟΥΤΗΔΕΣ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ :lol:

ΤΗΕΝΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΑ ΕΜΟΛΕΙΑ....ΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΟΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε ελενα τι τραβασ κ εσυ :cry::cry:

μπα δεν θυμαμαι να ειχαμε προβληματα με τα εμβολια .....πιστευω οτι ειναι κ οι συγκυριεσ...τυχερα ειναι αυτα :roll::roll:

μαρινα καλα να περασετε κ μην αφυσεισ τιποτα να σασ χαλασει τη βολτα ολα θα τα βλεπεισ θετηκα κ ισια ακομα κ τα στραβα :mrgreen::mrgreen:;)

καλο σ/κ σε ολεσ :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες μου! Σήμερα στην Πάτρα είχε πολύ καλό καιρό,τώρα ψιλοσκοτείνιασε..Πήγαμε βολτούλα με τον μπαμπά μας...Αύριο είναι το καρναβάλι των μικρών εδώ και δεν του πήρα στολή ακόμα... :oops: Αν έχει καλή μέρα θα τον βγάλουμε έξω,να χαζέψει και τον ντύνουμε την άλλη Κυριακή...

Και φυσικά πάλι ξύπνησε, πάλι γκρίνιαζε...μπορεί να είναι και δόντι, μπορεί να είναι και το άγχος αποχωρισμού που τα πιάνει σε αυτή την ηλικία..γιατί μόνο εμένα θέλει και να τον κρατάω να θηλάζει/πιπιλάει...

Αλέκα μου εμένα τις πιπίλες δεν τις πιάνει από πολύ πιο μικρός..δοκίμασα και τώρα αλλά με τίποτα..μαυρίζει από το κλάμα...και για είμαι ειλικρινής μου αρέσει έτσι αλλά τώρα τραβάω αυτά.. ε πόσο θα πάει ακόμα? θα σταματήσει σε κάποια φάση...ελπίζω...!!! :?:?

Έλενα μου συγχαρητήρια για το μπουσούλημα..όσο για τη δουλειά,αυτοί που τρώγονταν γιατί καθόσουν σπίτι,φαντάσου τώρα..θα έχουν λυσσάξει..αλλά δε σε φοβάμαι..θα τους τακτοποιήσεις εσύ! ;)

Καλό σ/κ και σε σένα Θένα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου βοηθαμε λιγο γιατι εκανες το εμβολιο της μηνιγγιτιδας?? ειναι απο τα εμβολια που γραφει μεσα το βιβλιαρακι και εγω δεν το χω δει??? πρεπει να το κανουμε και εμεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκΑ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΜΙΝΙΓΓΙΤΙΔΟΚΟΚΟΥ :?:?:?:?

ΛΟΓΙΚΑ ΓΙΝΕΤΕ ΠΟΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΛΛΑ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΔΥΟ ΜΑΖΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΟΙ Κ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΕΙΑ ΜΑΣ ΠΙΣΩ ΣΧΕΔΟΝ 2 ΜΗΝΕΣ! ΟΠΟΤΕ ΕΣΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΔΩ Κ ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΚΑΙΡΟ!

ΣΤΟ ΑΣΠΡΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΕΠΤΟ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ;)

ΓΙΑ ΔΕΣ ΤΟ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΑΣ ΚΑΝΑΝΕ Κ ΤΟ ΜΑΝΤΟΥΧ(ΦΙΜΑΤΟΑΝΤΙΔΡΑΣΗ) ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΑΜΕ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΩΣ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ!!!! ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΕΝΑ ΚΥΚΛΟ ΜΕ ΣΤΥΛΟ ΓΥΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ !!!

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΜΑΡΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΣΟΥ ΘΕΜΑΤΑΚΙ. ΩΡΑΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΤΙΤΛΟΣ, ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΣ. ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ !!!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ. ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΠΑΛΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΣΟΥ. ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΟΜΩΣ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ!!! ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΝ ΑΠΟΛΟΓΕΙΣΑΙ. ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟΛΥΤΑ.

ΑΛΕΚΑ ΤΑ ΔΕΧΤΗΚΕΣ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΣΟΥ ?

ΕΜΑΣ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΗΚΩΘΗΚΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΠΡΟΧΘΕΣ. ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ. ΑΠΟ ΔΟΝΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΑ 2 ΚΑΤΩ. ΕΔΩ ΚΑΙ 20 ΜΕΡΕΣ ΓΛΥΦΕΙ ΤΟ ΠΑΝΩ ΟΥΛΑΚΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΚΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.

ΜΑΡΙΑΧΑΡ ΙΣΩΣ Η ΤΟΣΗ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ. ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΧΑΡ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΥΡΙΟ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ. ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΧΑΜΟΣ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΚΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω... πριν απο λιγο γυρισαμε απο γενεθλια με τη Σαντυ καλα μιλαμε ξετρελαθηκε απο το κοσμο και τα παιδακια, εκτος που ηταν απο αγκαλια σε αγκαλια σε ολους εδινε φιλακια στο μαγουλο και φυσικα κυνηγαγε τα μπαλονια, μεχρι καπελακι της βαλανε αλλα δεν ειχα μαζι μου το κινητο να την τραβηξω φωτο να την δειτε εσεις!!!

Ελενα μου σε ευχαριστω για το διαφωτισμο γιατι ειμαι και λιγο ξανθια... ο χρηστακης μας ειναι παληκαρι σωστο με κατι κακαλα ΝΑΑΑΑ και ετσι δεν μασαμε απο νοσοκομεια και αρρωστιες να του δωσεις ενα μααα απο τη σαντυ (στα κρυφα ομως μην το μαθει ο γιωργακης χαχαχα). Εμεις εχουμε 2 δοντακια κατω και εχει βγει η μυτη απο το ενα πανω κατσε να δουμε, αλλα μη νομιζεις ολα αλεσμενα τα τρωει απλως το ψωμακι το τρωει σιγα σιγα μονη της ή τη πατατουλα.

Ρενατα μου αντε και να περπατησετε τωρα. Αχ τωρα να δεις τι θα τραβηξεις που θα ειναι συνεχεια ορθιος. Περιμενουμε να μας πεις κατορθωματα... Αυριο το απογευμα θα ερθουνε αλλα δεν θα τους δω γιατι ο πεθερος μου ειναι κρυωμενος δεν θελω να μου κρυωσει τη μικρη, αλλα ισως να παω και να του δωσω μια μασκα ετσι για σπασιμο για να δει οτι η μικρη τωρα που μεγαλωσε μοιαζει σε εμενα :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σας καληνυχτιζω κοριτσαρες μου θα τα πουμε αυριο φιλακια στα αγγελουδια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:P:P:P ευχαριστουμε ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΥΦΟ ΦΙΛΑΚΙ!!!!! ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΣΣΣΣΣΣΤ!!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ???? ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ?????????

ΑΧ ΑΥΤΟΙ ΟΙ 3-4 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΩΣ ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΟΙ! ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΑΓΕΣ ΣΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ!!!

ΚΑΛΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ??????? ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΑΦΟΥΤΗΔΕΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΝ Κ ΕΜΕΝΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΝΟΜΙΖΩ :roll: ΤΟΥΣ ΧΑΛΑΝ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΜΩΡΟΥΔΙΣΤΙΚΗ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΤΟΥΣ :roll: Ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κοριτσια κ αγορια

εγω μετα απο 7 πλυντηρια κ αλλα τα του σπιτιου ειπα τωρα να απλωσω την κορμαρα μου την διμετρη κ χαζεψω λιγο εδω. :lol::lol:

δε σασ ειπα την τσικνοπεμπτη καλα περασαμε βγηκαμε 4 ζευγαρια πηγαμε φαγαμε ακουσαμε ζοντανη μουσικη σε εναν παιδοτοπο χωρισ τα παιδια μασ κουφο ε? εεε να μην ξεχνιομαστε.

στη δουλεια ακομα παω αλλα τουσ πηρα σημερα τηλεφονο κ ειπα οτι την δευτερα παραδιδω τα κλειδια εεε δεν παει αλλο....με τοσο λιγα που δουλευω δεν αξιζει ουτε τισ βενζινεσ δεν βγαζω καλυτερα να κατσω σπιτι μου...αυριο παω στη μανουλα μου να φαμε λαχανοντολμαδεσ κ φρικασε μιαμ μιαμ παραγκελια του ΓΙωργου οι λαχανοντολμαδεσ ολοι τουσ τσακιζουμε εκτοσ του μπαμπα μασ που θα φαει φρικασε αν κ εμεισ θα φαμε κ απο τα δυο χιχι.

την δευτερα το απογευμα θα παμε σε μασκε παρτι γενεθλιων σουπερ θα ειναι για τα μικρα εχω κ μια στολη ζορο για τον ιασονα μπορει να του την βαλω αν του κανει :!:

ελενα εχεισ δικιο τα μωρα παυουν να ειναι μωρα οταν βγαζουν δοντια δεν εχουν την ιδια χαρη :mrgreen:

α ρε αλεκα τι προβληματα εχεισ κ εσυ :lol::lol::lol:

μονο εμενα εμεινε αγαλματακια κουνιτα :lol::lol::lol: ευτυχωσ επεσε κ απο την αλλαξιερα ετσι για αλλαγη να πω οτι κουνηθικε κ λιγο :shock::lol::lol::lol: μονο στην περπατουρα καπωσ χανει κανα κιλο ο φουσκασ γιατι απ την πολυ στασιλμοτιτα ειχαν φτασει τα μαγουλα να κλεισουν τα ματια :lol::lol::lol::lol: αχ τι λεω η μανα για το σπλαχνο μου :shock::D

θα σασ βαλω φοτο που ειναι σαν τον δρακουμελ να γελασετε

αυτα τα λιγα κ καληνυχτα

post-10439-13873936280244_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου,

ο Κωνσταντίνος ξεκίνησε νωρίς την γκρίνια απόψε και τον έχω βάλει στο καρότσι και τον κούνησα να κοιμηθεί! :shock: Μεγάααααλη νύχτα προβλέπεται και η αποψινή...

Ρενάτα μου ναι θα είναι πολύ όμορφα αύριο! Ελάτε μια βολτούλα!!!Η πρόσκληση ισχύει για όλες κορίτσια ε? ;)

Έλενα μου συμφωνώ για τα δοντάκια...εμένα τα έχει βγάλει τα δύο κάτω, αλλά και εμένα μου άρεσε φαφούτης που ήταν!!! :lol: Εμείς δεν κάναμε το εμβόλιο που λες με τον κύκλο από στυλό.. :? και το επόμενο μας είναι 14 μηνών...

Αλέκα η Σάντυ θα ανάψει φωτιές..κοίτα μην το μάθει ο Γιωργάκης και γίνει μακελειό εδώ μέσα!! Καλώς να τους δεχτείς αύριο!! :lol::lol:;)

Θένα μου έπεσε? ωχ ο αντρούλης μας..βρε και εσείς σε παιδότοπο βρήκατε να πάτε χωρίς παιδιά? :lol: Πάντως τέλεια η φώτο του!!!! Έχει πολύ πλάκα με τα δοντάκια του όπως φαίνονται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΛΑΒΑ! ΤΕΛΙΚΑΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΦΑΦΟΥΤΗΔΕΣ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΜΑΡΑΚΚΙ ΜΟΥ ΑΛΑΞΕ ΕΤΣΙ ΑΠΟΤΟΜΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ???? ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ?? ΜΗΠΩΣ ΠΕΙΝΑΕΙ ΜΩΡΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αληθεια ειναι οτι ειναι σε φαση αφασια αλλα οχι ειναι πριν την πτωση ..... :mrgreen::mrgreen:

που να σασ δαγκωσει κ ολασ :lol::lol::lol: αφου νομιζω τα επομενα θα ειναι τα παραδιπλα ουτε καν τα διπλα... :lol::lol: σαν παπουσ που τα χασε θα ειναι :lol::lol::lol:

μαρακι καλα ξενυχτια για σημερα ......καλου κακου δεν του διχνεισ την φοτογραφια του ιασονα στο μωρο σου μπασ κ φοβηθει κ κοιμηθει :lol::lol::lol:

εγω παω για υπνο παντοσ ....ζηλια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα Θένα μου!!! :lol::lol: Μπα σκληρό καρύδι ο Κωνσταντίνος..δε μασάει από φοβέρες! :lol::lol:

Έλενα μου δεν πεινάει επειδή τον πιάνω πολλές φορές απλά να πιπιλίζει..και να ξεχνιέται και όταν πάω να τραβηχτώ ξαναθυμάται να πιπιλίσει...τί να πω...?Απόψε θα την βγάλει στο καρότσι μου φαίνεται...Πάω να τον βάλω στο κρεβάτι του και μόλις τον ακουμπήσω κλαίει..χτες το βράδυ την έβγαλε στη μέση μας..αλλά δεν ξανάχει..πιάστηκα όλο το βράδυ στο ένα πλευρό :x ..και άσε που δε θέλω να μάθει να κοιμάται μαζί μας γιατί πάει μετά.. πάντως και παλιά ξύπναγε μια διο φορές μπορεί και τρεις, αλλά θήλαζε 5 λεπτάκια και ξάνα ύπνο κανονικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...