Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φιλεναδιτσες 2010!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπερα!!Ημικρη κοιμαται και βρηκα λιγο χρονο να σας γραψω τα νεα μας.Χθες ειχαμε παιδιατρο,φτασαμε τα 5850 και τους 60 ποντους!Καλα ειναι ρε κοριτσια :?::?: ??Εμενα μου φαινονται λιγα,δεν ξερω γιατι..Καναμε και 2 εμβολια στα μπουτακια.Το καημενο σπαραξε στο κλαμα,πονεσε η ψυχη μου.Ευτυχως ομως δεν ανεβασε πυρετο :D .Μας εγραψε και μια αλοιφη γιατι το δερματακι της ηταν πολυ ξηρο (42 ευρω παρεπιπτοντως)!Φαινεται ομως να κανει δουλεια.Ηδη ειδαμε βελτιωση με τρεις φορες που τις βαλαμε.ΓΙα το θεμα της βαφτισης δεν εχουμε κανει τιποτα ακομα.Μαλλον πρεπει να αρχισω το ψαξιμο :?:?

Αυτα κοριτσακια μου.Παω να κανω καμια δουλεια και αν προλαβω θα μπω αργοτερα.

φιλακια σε ολες σας :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 719
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΙΟΥΛΙΟ,ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑ Η ΒΑΦΤΙΣΗ,ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΟΣΜΟΣ.ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΒΑΦΤΙΣΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΤΗ ΝΑΟΥΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΑΣ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Κ ΤΙ ΟΧΙ!!!!!!ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΑΝΕ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΑΣΠΡΑ!!!ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΛΕΜΕ!!!ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΔΩΡΟ ΣΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΕΤΣΙ?

ΑΝΤΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou!!!

loipon ton evgala ton atimo ton fronimiti...6 eneseis mou kane kai den moudiaze me tipota...eutuxws o gnathoxeirourgos itan poli kalos kai me afise na mpei mesa kai i kolliti mou gia simparastasi...peritto na pw pws dakriza apo ton fovo mou katholi tin diarkeia tis epemvaseis...To thetiko einai oti den eniwsa tipota :D:D kai teleiwsame sta 45 lepta parolo pou stin arxi kati elegan gia miamisi wra!!!!!pfffffff...simera vevaia eimai prismeni alla me ta mesulid den niwthw katholou pono kai fusika efaga kanonika...siga min limoktonisw!!!!xaxaxxa

episis pigame kai paidiatro kai eimaste 65 pontous kai 6750..kai i paidiatros mas eipe na tou paroume strata giati stirizei poli kala to swma tou kai isws na perpatisei poli sintoma me tin stratoula...xaxxa ton kratage apo ta xeria kai stekotan orthios toulaxiston 10 lepta kai tha stekotan ki allo alla varethike na ton xronometraei!!!(mana koukouvagia...na min ton painepsw ligo????)kata ta alla mas enimerwse gia tis exetaseis pou prepei na ginoun prin tin afairesi tou ogkou kai mas evale kai enan uperixo egkefalou.....ma kala pws ginetai iperixos ekei??????anyway!!!!Kremoules apo ton epomeno mina kai tote tha stamatisoume kai tin aposteirwsi :x:x:x autin ithela na tin kopsoume apo twra!!!!!!

Simera pigame voltoula me tin kollti mou, ton mpempi kai ton antrouli mou...itan poli wraia!!!!afiname ton mpempi ston thodori kai mpainame se ola ta magazia...xaxaxaxaxxa eixe frikarei!!!!parola auta den pira kai polla pragmata!!!!!!!!!aaaaaaaaaa mpika kai se ena tzin pou eixa na foresw apo persi tetoion kairo!!!!ouf enamisi kilo mou meine!!!!!!

koritsakia den sas exw diavasei akoma...paw gia diavasma!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΛΟΥ ΑΦΟΥ ΤΡΩΣ ΕΙΣΑΙ ΘΗΡΙΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!ΕΓΩ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΚΑΙ ΥΓΡΑ!!!

ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!!Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ ΟΜΩΣ.ΞΥΠΝΗΣΕ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΥΠΝΟ ΦΑΗ ΥΠΝΟ ΚΤΛ.ΖΗΤΗΜΑ ΝΑ ΕΜΕΙΝΕ ΞΥΠΝΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 3 ΩΡΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΥΤΟ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ase tin mpempoula na koimithei...o ipnos trefei ta mwra!!!!!!fusiologikotato einai...kai mena ton epiase auti i ipnilia tin proigoumeni vdomada...twra eimaste sto allo akro apo tis 10 to prwi ws tis 11 to vradu menei xupnios ektos apo 2 wres to mesimeri....diladi 11 wres thelei aggalies xadia filia....ktl...kai mou skase kai duo mpounies sto donti!!!!!!!xaxaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες πως ειστε? σημερα πηρα εγω απουσια αλλα το πρωι πηγαμε jumpo να κανουμε την καταθεση μας :D πηρα μια βαση που μπενει στο μανακι και ειναι ξαπλωτη αλλα η τρελη μου δεν μενει βαζει τα ποδια τις και σπρωχνει οσο που προλαβα να μην μου φυγει απο το μπανιο :shock: αδικα το πηρα τελικα :? πηρα και αλλα πολλα πραγματακια :D:D πηραμε και στολη για τις αποκριες ενα φορεματακι

βασιλοπουλας τωρα μας λιπει το βασιλοπουλο :lol:

ανλου μου ολα καλα πηγανε τελικα με το δοντακι μπραβο δεν σε φοβαμε τι να σου κανει ενας φρονιμητις εσενα

αντε ερι η σειρα σου τωρα ;) ειναι φυσιολογικο καλη μου να κοιμουντε και εμενα ετσι κανει ειναι μερες που κοιματε πολυ και αλλες που δεν κοιματε καθολου

τζιτζικακι καλε τι αλοιφη ειναι αυτη 42 ευρω ??????????? εγω τις βαζω μια τις avent πολυ καλη

αυριο κοριτσια μου πρεπει να παω εκτος πολης θα παω λευκωσια να καταθεσω το πτυχιο μου για να διοριστο επρεπε να το παρω εδω και πολυ καιρο αλλα το αμελισα και επιτελους πρεπει να παω θα ερθει και μια φιλεναδα μαζι μου για παρεα την μικρη θα την αφισω στην μαμα μου

λοιπων κοριτσακια καληνυχτα παω για νανι αυριο εχω πρωινο ξυπνημα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα και από εμένα!

Σήμερα πήγαμε στην παιδίατρο και μας ακροάστηκε! Μου είπε να πάω να ανάψω κανένα κερί στην εκκλησία γιατί με αυτόν τον ιό που είχαμε το περάσαμε πολύ εύκολα! Δόξα το Θεό!

Μαμουνάκι να είσαι καλά! Αν βρεις κάτι πες το! Ωραίο ακούγεται αυτό με τις ομπρελίτσες! Φθινιπωρινό.

Καλά κορίτσια πήρα σήμερα τηλέφωνο για να κλείσω την εκκλησία για τη βάφτιση και για τότε που ήθελα ήταν όλα κλεισμένα! Το πρώτο Σάββατο που δεν είχε κάτι ο παππάς ήταν στις 23 Ιουλίου, όποτε και την έκλεισα στις 6 το απόγευμα. Είσαστε καλεσμένες όλες! Όποια θέλει να έρθει να μου πει. Πάντως δεν περίμενα ότι θα γίνεται αυτός ο πανικός με τις ημερομηνίες! Τώρα πρέπει να πάω στο νησί για να κλείσω το φωτογράφο, τη μακιγιέρ γιατί είμαστε και πολλές και δεν ξέρω τι θα κάνω με κομμώτρια. Πήρα και τον ξάδερφο μου που έχει ταβέρνα για τέτοιες εκδηλώσεις και την έκλεισα και αυτή. Στολισμό θα κάνει η μέλουσα κουμπάρα μου που ασχολείται με αυτά. Α δεν σας είπα στις 27 Αυγούστου ο άντρας μου θα παντρέψει τον καλύτερο του φίλο. Αχ και άλλα έξοδα αλλά δεν πειράζει τι να κάνουμε!

Ρε κορίτσια για πείτε καμιά καλή ιδέα για το τι θα μπορούσα να πάρω δώρο για τις νονές, είναι και τρεις ζωή να έχουν! Είμαστε και οι τέσσερις στην ίδια ηλικία για να ξέρετε 26. Για βοηθήστε λίγο και εσείς! ;)

Λοιπόν αυτά από εμένα την ξενύχτισα! Πριν λίγο έβγαλα γάλα και τώρα πάω για νάνι! Άντε φιλάκια κοριτσάκια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!!! Κατερίνα δεν είμαι απο Ρόδο.Θα προσπαθήσω να βρώ την συζήτηση σας και να την διαβάσω.Αν δεν σου είναι κόπος κάνε ένα copy paste το link ή πες μου σε ποιο θέμα έχεις ανοίξει την συζήτηση...

Αντε Ανλού τα κατάφερες....πάει πέρασε τώρα...

Barbie μου αρέσει πολύ η ερώτηση σου σχετικά με τις κουμπάρες..Το έχω και εγώ απορία τι δώρα σκέπτεστε να κανετε.. Πολλοί τηρούν την παράδοση των κοσμημάτων.... Εσείς τι άποψη έχετε?

Εγώ για τους κουμπάρους μου σκεπτόμουν ένα GPS για το αυτοκίνητο και κάτι ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες πως ειστε?? εγω τελικα δεν πηγα λευκωσια σημερα επιδη παλι εβρεχε :shock: δεν ξερω ποτε θα τα καταφερω ελπιζω να παω συντομα αλλιως θα καταφερω να μπω στο καταλογο διορισθεων το 2015 :roll::cry:

ουτε εγω ξερω τι δωρο θα παρω κανουμε μονο στον νονο δωρο η αν ειναι παντρεμενος κανουμε και στην νονα? εγω σκευτομαι για κανα ρολοι τι αλλο μπορεις να τους κανεις?

barbie μου αντε με το καλο η βαφτιση! ευτυχως που περασε γρηγορα η ιοση ;)

και εμεις λεμε να παμε την κυριακη στο ξενοδοχειο που θα κανουμε την βαφτιση να δουμε τον χορο και να δουμε και για ημερομηνιες

λιπων παω να τελιωσω με το σιδερομα αν και μου μινανε λιγα τωρα εχω αλλα στο πληντυριο ρουχα τις μικρης :shock: ελεοςςςςςςςςςς μισωωωωωωωω το σιδερομα εχει γινει ο εφιαλτις μου :(:cry::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia...simera eixame kathariotita sto spiti...mou pese i mesi!!!!kai eixa kai ton mpempi mes stin grinia...ekei pou koimotan...tsoup petagotan kai plantaze sto klama...

egw exw gamo kai vaftisi...tha mas pantrepsoun o kollitos tou antra mou kai i kolliti mou..alla ton mpempi tha ton vaftisei o kollitos tou antra mou me tin ginaika tou!!!! Opote se auto to zeugari tous pirame ena laptop...tous xalase to proigoumeno kai opote tous pirame san dwro gia ton gamo kai tin vaftisi...!!!twra oson afora tin kolliti mou mallon kati se kinito skeftomai alla kai pali eimai sigouri oti tha protimouse mia exormisi sta magazia na agorasei rouxa me ta lefta...den xerw!!!to mono sigouro einai oti den tha kanoume diafimisi twn dwrwn stin ekklisia...

re koritsia eg pou tha kanw kai ta duo tautoxrona...ton stolismo tis ekklisias na ton kanw gia ton gamo i gia tin vaftisi!!!!!??????exw mperdeutei....

barbie mou ti wraia pou einai ta rozouli.....aaaaaaaaaaaax....zileuwwwwwwwwwwwww!!!!

aaa kai alli mia erwtisi oloi mou lene na kleisw ekklisia apo twra...den einai ligo nwris gia noemvri pou thelw egw??????

miriaki mou tha pas apo vdomada..tha ftiaxei o kairos pou tha paei!!!!simera emeis eixame ilio me dontia...alla toulaxiston den evrexe!!!!!

makia makia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!

Τι κάνετε? Ανλού μου πως πας με το δοντάκι σου?

Κορίτσια εγώ δεν ξέρω τι να τους πάρω. Λέτε κόσμημα? Πολύ συνηθισμένο δεν είναι όμως? Για πείτε και καμιά άλλη ιδέα!

Μίρια μου άντε με το καλό και εσείς. Ναι ευτυχώς να ευχαριστήσω το Θεό που το περάσαμε γρήγορα. Βέβαια συνεχίζουμε τα σπρέι μας για 2 βδομάδες ακόμα.

Ανλού μου εξαρτάται που θέλεις να κλείσεις για τον γάμο! Αν η εκκλησία έχει πολύ ζήτηση τότε ίσως πρέπει να ξεκινήσεις από τώρα αλλιώς χαλαρά μετά το Πάσχα. Εγώ που είχα κάνει τον γάμο μου Ιανουάριο έκλεισα την εκκλησία από τον Σεπτέμβρη.

Σήμερα δεν ξέρω τι έχει πάθει η ζουζούνα μου! Όλο γρίνα είναι και δεν μου τρώει και πάρα πολύ. Από 140 που είχαμε φτάσει τώρα τρώει με το ζόρι 120. Λέτε να ξεκινάνε τίποτα δοντάκια? Τι να πω? Δεν μιλάνε και αυτά τα ζουζουνάκια να μας πούνε τι τους φταίει! :D

Ρε κορίτσια έχω αρχίσει και ανησυχώ για τη σταγονίτσα! Αν μάθει καμια τίποτα να ενημερώσει!

Λοιπόν φιλούσκια σε όλες όπως λέτε και στην Κύπρο και τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια πως ειστε πολλες απουσιες βλεπω και στεναχωριεμαι :(

barbie μου φιλουθκια πολλα μην στεναχωριεσε καλη μου μπορει να ειχε κανα πονακι σημερα δεν περασε και λιγα η μικρουλα αυριο μπορει να ειναι καλητερα ;) ειναι αληθεια η σταγονα εξαφανιστηκε :shock: μακαρι να ειναι καλα και εκεινη και τα μωρακια τις :!::roll:

ανλου μου καλα σου λεει η barbie αν ειναι συγκεκριμενη εκκλησια που θες πρεπει να την κλισεις απο τωρα οσο γιατι δεν κανεις στολισμο γαμου στην εκκλησια και στην δεξιωση κανει και μαζι την βαφτιση λεω εγω τωρα....

εμεις κοριτσια αποψε ειχαμε επισκεψης ηρθανε κατι φιλοι μας για καφεδακι και φυγανε πριν απο λιγο και τωρα μεχρι να κοιμηθη η μικρη καθαριζω λιγο αχχχχ πρεπει να το κοιταξω αυτο με την κριση καθαριοτητας που με πιανει μεσα στα μαυρα μεσανυχτα :shock::roll: τι να κανω ομως βρε κοριτσια ψησανε καστανα στο τζακι και εγινε το σπιτι χαλια :oops:

αχ κοριτσακια μου οσο σας εγραφα πιγαινο ερχομουν στο δωματιο τις μικρης για πιπιλα και την εβλεπα και σκευτομουνα ποσο αλλαζει η ζωη με ενα μωρακι, δεν φανταζομουν με τιποτα πριν απο 10 χρονια που γνωρισα τον αντρα μου οτι θα καταλιγαμε παντρεμενη και θα καναμε και τον αγγελο μας την πριγγιπισα μας που ειναι ολη μου η ζωη :!:

με πιασανε η συναισθηματισμη βραδιατικα σας αφηνω να τελειωσω και να παω για υπνο γιατι αν συναιχισω θα αρχισω να κλαιω και ποιος με μαζευει μετα

φιλακια σε ολες η μαλλον φιλουθκια απο την κυπρο :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα σας ειχα γραψει το απογευμα κ εχει χαθει.

ελεγα λοιπον με το καλο να διοριστεις μιρια. κ γω με τον αντρουλη ειμαστε απο το 1999 μαζι κ παντρευτηκαμε πριν 2 χρονια.

anlou κλεισε απο τωρα. το 2012 ειναι δυσεκτο κ τρεχουν ολοι να προλαβουν. θα διαλεξεις κ την ωρα που σου αρεσει μια κ ειναι 2πλο μυστηριο. αν αλλαξεις γνωμη για εκκλησια παρε τηλ να ακυρωσεις μετα

barbie εγω ελεγα οτι ειχα παρει κοσμημα στην κουμπαρα. αλλα τωρα σκεφτομια φωτογραφικη μηχανη ή notebook. θα μπορουσες να δεις κ ρολογια που εχει για ολα τα βαλαντια κ εχει απο σπορ μεχρι τυπου κοσμημα (ειν αι κ 3 ζωη ναχουν)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγαμε γιατρο για τις διαρροιες πουχε 3 μερες τωρα κ σπυρακια στο προσωπο.την ειδε μια χαρα ζωηρη αλλα μαλλον εχει αλλεργια στα αγελαδινα. οποτε θα κοψω μοσχαρι κ τα παραγωγα του (γαλα, γιαουρτι...)

αυριο θα κανουμε καλλιεργεια ουρων κ κοπρανων κ βλεπουμε.

μας ζυγισε 7 κιλα κ 67 ποντους (3 φορες τη μετρησε κ δε μπορουσε να το πιστεψει :shock::shock: )

νταρντανομαμουνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες μανουλες!!!!!!!

Ολες εχουμε προβλημα βλεπω...περαστικα να ναι ολα βρε κουκλιτσες!!!!Εμεις σημερα μιλησαμε με ασφαλιστικη και τελικα δεν καλυπτει τιποτα γιατι και καλα το αιμαγγειωμα θεωρειται εκ γενετης λεει οποτε δεν το καλυπτει....Μιλησαμε και με τον παιδοχειρουργο και μας ειπε οτι το κοστος ειναι γυρω στα 2.500 ευρω...Απογοητευτηκαμε!!!!!Ναι μεν το υπολογιζαμε οτι θα πηγαινε τοσο αλλα ειμασταν και σχεδον σιγουροι πως θα καλυπτοταν απο την ασφαλεια! Αν κανουμε την επεμβαση στο μητερα αναγκαστικα θα περιορισουμε κατα πολυ τα εξοδα του γαμου και της βαφτισης...μην πω κιολας οτι αρχισα να ξενερωνω και δεν θελω καν γαμο ετσι οπως πανε τα πραγματα(μπορει και να αρκεστω στον πολιτικο)...επισης σημερα θα μιλησει ο θοδωρης με εναν γνωστο που περιμενει για δουλεια και αν δεν γινει και με αυτο τιποτα τοτε θα αναγκαστω να παω για δουλεια εκει που ημουν τοσα χρονια!!!αλλα ρε κοριτσια εχει βαρδιες 6-2 το μεσημερι 2-10 το βραδυ και 10-6 το πρωι...δεν θα την παλεψω με τετοια ωραρια τωρα που χω και τον μπεμπη!!!!Τελος παντων παω να ταισω τον μικρο και ξαναμπαινω..μακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλιτσες :!:

μαμουνακι περαστικα σας και μακαρι να βγουν ενταξει οι εξετασεις ;)

ανλου μου περνατε δυσκολα και εσεις μακαρι ολα να φτιαξουν και να κανετε ολα οσα θελετε :!: ειναι δυσκολο τωρα που ειστε ανεργοι και δεν σας καλυπτει και η ασφαλεια ειναι πολλα 2,500 που θελουν αλλα τι να κανεις που τους εχεις αναγκη :? που δουλεευες πριν και εχει τετοιες βαρδιες? :?:

εμεις σημερα κοριτσια πηγαμε τραπεζα και μετα σε μια φιλεναδα για καφεδακη τωρα ετημαζομαστε να φαμε το κοτοπουλο λεμονατο που εφτιαξια

φιλια σε ολες θα τα πουμε το βραδυ :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANLOU AΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΠΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ?Η ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ?

ΜΙΡΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΝΑΣ ΕΣΥ!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΟΛΟ ΒΟΛΤΕΣ!!ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!

ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ..ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΓΛΥΚΟΞΥΝΗ ΣΑΛΤΣΑ!!!ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ!!1ΕΣΚΑΣΑ ΑΠΟ ΦΑΗ Κ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΝΑ ΔΩΣ ΘΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ 7 ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ????!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miriaki mou se radiotaxi douleua..ekfwnitria! poli gelio... 5 xronia imoun se auti tin etairia kai xerw pws ana pasa stigmi mporw na paw estw gia duo meres tin evdomada! alla akoma to afinw...

raniaki mou auto koitame, vrikame idi to tilefwno tou dieuthinti paidoxeirourgikis tou paidwn kai tha kanonisoume mpas kai to dei...alla kai autos lefta tha thelei...(se fakelo)..xaxaxaxa telos pantwn!!!!!

koritsia simera anapsame prwti fora to tzaki....mou xe leiepsei!!!!!o mpempis to kataxarike...ton taisa sto rilax tou, ton pire o ipnos konta sto tzaki kai apo tis 3 akoma koimatai!!!!!an einai etsi kathe mera tha to anavw!!!!!!!!!!!!xaxaxaxaxaxa twra paei o thodoris na agorasei xula giati den eixame sxedon katholou...

raniaki mou glikoxini e????giam giam..thelw kai egw..........!!!!!!!!!!!!! emeis eixame fasolakia simera, den lew super eginan...alla to kotopoulo me glikoxini einai allo pragma!!!!!!

7 kila sou meinan???? min anisixeis den einai tipota...an xaneis ena kilo to mina to kalokairi tha xoun exafanistei!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2011/0 ... l?spref=fb

ΑΝΛΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΦΑΚΕΛΑΚΙ!!!!ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΠΙΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΦΑΚΕΛΑΚΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ?ΑΝ ΝΑΙ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ!!!!ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ!!!!ΤΟΣΑ ΒΓΑΖΟΥΝ...ΤΟΥΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΟΥΣ ΑΧΡΗΣΤΟΥΣ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΦΑΚΕΛΑΚΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΘΕΣΗ ΜΕ ΕΝΑΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟ...ΝΑ ΤΟΥΣ ΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΑΚΕΛΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΚΡΙΣΙΜΗ ΣΤΓΜΗ!!!ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΔΩΟΥΝ...ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΥΧΕΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΝΑ ΔΟΥΝ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ!!ΑΝΤΕ ΤΑ ΠΗΡΑ ΠΑΛΙ..ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟΟΟΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!Τι κανετε?Εδω χιονιζει και δε λεει να αταματησει :evil::evil::evil: ΕΛΕΟΣ,θα αποκλειστουμε στο σπιτι σε λιγο.

μαμουνακι 7 κιλα και 67 ποντους??μπραβο!!!η δικια μου μονο ειναι τοσο μινιον???

μιρια στο εχω ξαναπει οτι σε ζηλευω που εισαι ολο βολτες...Θελω και εγωωωωωωω!Θα απαιυησω να μετακομισουμε στην Κυπρο μου φαινεται να μην ξαναδω χιονι!

ανλου συμφωνω με Ερη σε ολα!Εννοειται πως δεν θα δωσετε φακελακι.Φτανει πια,τους καναμε ολους μαγκες

ερη περισσεψε καθολου κοτοπουλακι για μενα??εμεις φαγαμε φακες σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα! Όπως πάντα βραδυνή εγώ!

Ανλού μου μακάρι να κάτσει η δουλίτσα στον αντρούλη σου, αλλιώς τι να κάνεις? Δεν πειράζει υγεία να έχουμε όλοι και κάτι θα γίνει στο μέλλον! Σίγουρα ο μπεμπούλης δεν θα περνάει και άσχημα με τον μπαμπά του! Όσο για την επέμβαση κοίτα το για το Παίδων αλλά πρόσεχε που θα σας βάλουν, σε τι δωμάτιο μην κολλήσετε και τίποτα άλλο! Δυστυχώς στην Ελλαδίτσα μας αν δεν πέσει και κανένα ψιλό δεν γίνεται τίποτα! Για να σε προσέξουν λίγο παραπάνω ίσως χρειαστεί να δώσεις και κάτι! Το ξέρω ότι δεν είναι σωστό αλλά όταν πρόκειται για το μωρό σου θα τα δώσεις!

Μαμουνάκι μου τι την ταίζεις καλέ? Το γάλα σου μεγαλώνει γερά γερά παιδιά! :D

Τζιτζικάκι και εμείς μην ανησυχείς τώρα ξεκινήσαμε να κάνουμε μαγουλάκια! Στις 11/01, δηλαδή 3,5 μηνών, που μας είχε ζυγίσει η παιδίατρος είμασταν 5.800 και 61 πόντους, τώρα στις 8/2 έχουμε το 3ο εμβολιάκι μας και θα δούμε πόσο έχουμε πάρει πάλι! Μέχρι στιγμής πέρναμε σταθερά 1 κιλό τον μήνα!

Αχ Έρη πόσο μου έχει λείψει ένα τσιγαράκι! Στις 26/2 μάλλον θα πάμε μπουζούκια στον Νότη (αν και δεν μου αρέσει) και λέω να το κάψω εκείνη την μέρα μετά από τόσο καιρό! Πως το ονειρεύομαι! Επίσης μου έχει λείψει καφεδάκι με τις φιλεναδίτσες μου εκτός σπιτιού και τσιγαράκι! ΑΧΧΧΧΧ! Άντε και αυτόν τον μήνα και τέλος το άρμεγμα! Έρη μου εσύ πως το έκοψες? Πήρες χαπάκια? Θέλω να πάρω το γιατρό μου να μου πει τι πρέπει να κάνω!

Μίρια σε ζηλεύω! Θέλω και εγω βολτούλες! Αλλά μετά από αυτό που έπαθα και μιλώντας με πολλούς βλέπω ότι οι ιώσεις έχουν μεγάλη έξαρση κορίτσια! Οπότε κλεισμένες στο σπίτι περιμένοντας να καλυτερέψει ο καιρός για να βγούμε και εμείς καμιά βολτίτσα έξω! Δεν μπορώ έχει αρχίσει και μου τι δίνει το μέσα!

Πάλι μακρυγόρησα! Λοιπόν κοριτσάρες φιλάκια και θα τα πούμε πρώτα ο Θεός το απογευματάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΑΡΜΠΙ ΜΟΥ...ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΕΛΛΑΤΩΘΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ.ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΙΩΣΑ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΤΙΣ ΜΙΚΡΗΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΔΙΝΑ ΞΕΝΟ.ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΤΩΝΑ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ.ΚΑΙ ΑΝΤΛΟΥΣΑ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΝΟΙΩΘΑ ΠΡΗΣΜΕΝΟ.ΡΩΤΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΣΩΣΤΑ.ΚΑΛΟ ΣΚ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ομορφες μανουλες καλησπεραααααα πως ειστε κοριτσακια??

εμεις σημερα στο σπιτι δεν πηγαμε βολτουλα εγω κοριτσια δεν μπορω να μενω κλεισμενη φυσικα προσεχω που πηγαινω με την μικρη αλλα βολταρουμε αμαν εχει καλο καιρο ;)

τζιτζικακι ελατε να μεινετε κυπρο και δεν θα ξαναδεις χιονι μονο αμαν πας στο ψηλοτερο βουνο που μπορει να χιονισει :roll: μερικες φορες μας θελουμε ομως και εμεις να δουμε λιγο χιονι :?

barbie μου αντε με το καλο να το καψετε στα μπουζουκια ;) ειναι δυσκολο πραγματικα να θελεις τσιγαρο και να μην μπορεις να καπνισεις :!:

εγω σημερα μαγειρεψα γεμιστο ρολο κοτοπουλε με πατατουλες στο φουρνο ητανε πολυ ωραιο :!::!:

αποψε ειμαστε καλεσμενοι απο τους κουμπαρους μας να παμε ταβερνουλα την μικρη θα την αφησουμε στην πεθερα μου και τσακωνομε με τον αντρα μου εγω δεν θελω να την αφησω ολο το βραδυ αυτος λεει να την αφησουμε αλλα βρε κοριτσια δεν θελω για δυο λογους ο πρωτος ειναι οτι λειπει ο πεθερος μου και ειναι μονη της η πεθερα μου και πανικοβαλεται και λιγο ευκολα αλλα ο ποιο σημαντικος λογος ειναι οτι ακομη δεν εχουνε παρη κρεβατακι για να κοιματε το μωρο και το εχουνε και κοιματε στο παρκο εμενα δεν μου αρεσει αυτο το στρωμα του παρκου ειναι πολυ κοντα στο πατωμα και το πατωμα βγαζι κρυο και δεν ειναι και καθολου ζεστο τους ειπε η ξαδερφη του αντρα μου να πανε να παρουνε το κρεβατακι που ειχε για την κορι τις και ειναι καινουργιο και δεν το θελουνε πια και δεν πανε ρε κοριτσια και τους εχω πει πολλες φορες οτι δεν μου αρεσει να κοιματε στο παρκο και δεν κανουν τιποτα τι αλλο να τους πω???? :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...