Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 3


Recommended Posts

καλημερα!!! μπραβο jule μοιαζουμε πολυ και εγω ψαχνω πολυ για τις συνταγες, αλλα ο ανδρας μου ειναι το αντιθετο του δικου σου. Δεν τρωει ποτε πρασινα στην καλυτερη μια σαλατα με ντοματα τριμμενη. Ευτυχως ταιριαζουμε επειδη εμενα δεν επιτρεπεται να τα τρωω.

Ηπολυ υγιεινη διατροφη δεν κανει και τοσο καλο, θελουμε το κρεατακι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εχεις δικαιο Γιωργο για την ενδοεποικινωνια. Εγω την ειχα μεχρι που μεγαλωσε αρκετα ο μικρος , 4,5- 5 χρονων. Ειναι καλη και μια απλη αλλα καλη που δεν κοστιζει πανω απο 90ε.

Βρηκα στον καταλογο του Μαθερκαρε οτι πουλαει ξεχωριστα την παντα, το παπλωματακι. Ειναι πιο συμφερων ετσι εαν δεν θελουμε ολη την προικα. Η παντα εχει 40ε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ησυχια εχει σημερα!!!!! Ακομη κοιμοσαστε ή βγηκατε για ψωνια, πρωτη μερα εκπτωσεων!

εγω το μεσημερι θα πεταχτω να δω τι παιζει στο Λητω και στο Μothercare.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες κ πατερουλη!!!!

samarcante πω πω ζαλιστηκα!!!10 χρονια σπουδαζες???δυσκολο επαγγελμα μου φαινετε...η ξαδερφη μου σπουδαζει κατι σχετικα με ψυχολογια στην βουλγαρια πολυ διαβασμα μιλαμε!!!

ειναι ωραιο παντως να κανεις μια δουλεια που την αγαπας!!!!

εγω ηθελα πολυ να γινω φωτογραφος αλλα τα λεφτα ηταν πολλα...ετσι πηγα κομμωτικη κ ονυχοπλαστικη..

γιουλι την εφτιαξες την τουρτα με την μερεντα?ειναι νοστιμη???κ εμενα μου αρεσει η μαγειρικη τωρα ομως που θα γινω μανουλα ψαχνομε περισσοτερο κ με καινουργια πραγματα :D

σκεφτομαι να μην παρω ενδοεπικοινωνια...αφου θα κοιμαμαι μαζι με την μικρουλα μου τουλαχιστον μεχρι να γινει 6 μηνων....πιστευετε οτι θα μου χρειαστει οπωσδηποτε???

η συσκευη για την απνοια ειναι αλλη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy μετα τις 6 μηνες δεν θα την βαλεις στο δωματιο της; Εαν θελεις να κλεισεις εστω και για λιγο την πορτα καλο ειναι να εχεις την ενδοεπικοινωνια ή οταν θα ειναι αρρωστουλα. Εγω το χρησιμοποιησα πολυ ειδικα οταν ειχα επισκεψεις και εκλεινα την πορτα στο δωματιο του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ομοαρφιές μου τί κάνετε;; χθές σπάσαμε το ρεκόρ πολυλογίας! :lol::lol: Σήμερα όμως ησυχία..όπως όλα τα Σ/Κ. Εγώ απο το πρωί είμαι στη κουζίνα μιας κ λέμε για μαγειρική κ ζαχαροπλαστική!Έφτιαξα σελινάτο το αγαπημένο του άντρα μου,παπουτσάκια γιατί αρέσουν εμένα κ πορτοκαλόπιττα πεντανόστιμη για τη λιγούρα!!!μιάμ μιάμ!Σε λίγο θα είναι έτοιμη να τη δοκιμάσω!Τρελαίνομαι να μαγειρεύω ειδικά όταν αυτοδημιουργώ!

Κορίτσια για ενδοεποικινωνία άν βρείτε κάτι καλό πείτε μου γιατί με ενδιαφέρει!Το άλλο το μηχάνημα που είναι για την άπνοια αξίζει να το αγοράσουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kala elenaki mou..Eseis ti mou kanete? Ekana sxedon oles tis doulitses tou spitiou k mou emeine to sfoggarisma, an den pame pou8ena avrio 8a to kanw alliws deutera..Exw k polla igra, prose3a oti otan kourastw exw polla igra k etsi eipa ftanei gia simera..Oso gia tin endoepikoinwnia 8elw k egw plirofories..Sas euxaristw :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριάκι μου άφησε τα όλα κ ξεκουράσου κούκλα μ!Αυτό με τα υγρά μετα τις δουλειές το έχω παρατηρήσει κ εγώ!Γιατί συμβαίνει;Μήπως ξέρει κανείς να μας πεί;; Sorry για την ερώτηση αλλα τί χρώμα είναι τα υγρά;Τις τελευταίες μέρες τα βλέπω πιό άσπρα απο σχεδόν διάφανα που ήταν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!! Εγω κολλησα στην πορτοκαλοπιτα!! Ποπο εχω κι εγω μια συνταγη και γινεται ωραια, την κανω με φυλλο σφολιατα μεσα. Εσυ Ελενακι μου πως την φτιαχνεις?? Γεια σου Αντρια! Σιγα σιγα οι δουλειες, εκτος αν σε ελεγχει η πεθερα!! :lol::lol: Που και παλι δηλαδη! Εγω κανω τα απολυτως απαραιτητα κι αυτα με το πασο μου...Στην μαγειρικη και τη ζαχαροπλαστικη κι εγω λεω ΝΑΙ δαγκωτο. Δεν κουραζομαι καθολου και κυριως καθως σκεφτομαι το αποτελεσμα! Φιλια σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιοδώρα μου γειά σου!!Τί κάνεις;Καμια βολτούλα δεν θα πάτε σήμερ;;Την κάνω με φύλλο Βυρηττού!Σκέτη νοστιμιά κ πανεύκολη! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου οχι σημερα, εδω θα ειμαστε στο σπιτι. Αυριο θα φυγει ο αντρας μου, η μαμα μου και ο αδελφος μου για το χωριο λογω αναγκης κι εγω θα παω στην νυφη μου και θα μεινουμε μαζι ολη μερα. Ειναι κι αυτη σε ενδιαφερουσα και θα περασουμε ολη τη μερα μαζι ωσπου να επιστρεψουν οι δικοι μας!!! Εσυ θα κανεις κατι?? Πως θα περασετε αυριο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaki opws ta les k emena itan adiafana k twra eginan aspra alla aosma eutixws, otan kourastw akoma perissotera..Hliodwra mou den mporw na ta vlepw lerwmena k etsi ta kanw nai kourazome k meta to metaniwnw alla otan ta vlepw ola lampiko xairome :))..OXI me tin pe8era den exoume epafes..Eixa na tin dw gia ena xrono ws ton Maio pou tin eida tipika pou ir8e sto gamo mas :) (giati ir8e sxedon san kalesmeni, oute sto ntima tou giou tis den patise spiti mas) k apo ton Maio tis milisa sto til prin mia evdomada giati ema8e gia tin egkimosini mou k me pire..Den exoume sxeseis k xairome g'auto giati mas ekane polla :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ομορφες... Λοιπον η συσκευη που πηρα εγω ειναι και ενδοεπικοινωνια και ανιχνευση απνοιας μαζι και ηρθε αντιπροσωπος στο φαρμακειο και τη βρηκα. Η εταιρεια λεγεται moro και μολις βρηκα οτι εχει και ιστοσελιδα και συγκεκριμενα εδω ειναι η συσκευη που λεω http://www.moro-ltd.gr/index.php?option ... le&id=59&I

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμενα μ αρεσει πολυ η μαγειρικη και η ζαχαροπλαστικη...

πορτοκαλοπιτα ε? ειχα φαει μια υπεροχη το καλοκαιρι στην κιμωλο αλλα δεν ειχε σφολιατα ηταν σα σιροπιαστο κεικ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω το προηγουμενο σ/κ εφτιαξα πορτοκαλοπιτα και ηταν η πρωτη φορα που μου βγηκε τελεια που με τον ανδρα το τσακισαμε μες σε 2 μερες. Μες στο σιροπι εβαλα ξυλακι κανελας.

Τα υγρα μου ειναι ασπρα και αοσμα αλλα δεν εχω παρατηρησει ποτε εχω περισσοτερα. Δεν με ανυσηχουν ειναι φυσιολογικα.

Πηκα στα Μαθερκαρε και απογοητευτικα απο τις παντες ποσο λεπτες ειναι. Αυτες ουτε χρονο δεν θα κρατησουν. Δεν ξερω μου περναει απο το μυαλο να αγορασω υφασμα και αφροδες υλικο και να κατσω να το φτιαξω μονη μου. Τι λετε;

αφρο ειναι πολυ ευκολη και με λιγα υλικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο ειδα το συστημα ενδοεπικ. και νομιζω οτι ειναι υπερβολικο. Αλλα μου αρεσε πολυ αυτο που ειναι για τις πανες. Εχεις τιποτα υπ'οψιν;

Κοριτσια δεν θα βρωμαει το σπιτι!!!!!!!! Τα κακα απο τα μωρα βρωμανε πολυυυυυυυυ!!! :x:x

Το ειχα βρει κατι αντιστοιχο στα Μαθερκαρε αλλα αυτο εδω ειναι λιγο πιο οικονομικο.

Εγω αυτη την πορτοκαλοπιτα φτιαχνω:

http://www.sintagespareas.gr/sintages/p ... opita.html

Επιτελους την βρηκα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ομορφες... Λοιπον η συσκευη που πηρα εγω ειναι και ενδοεπικοινωνια και ανιχνευση απνοιας μαζι και ηρθε αντιπροσωπος στο φαρμακειο και τη βρηκα. Η εταιρεια λεγεται moro και μολις βρηκα οτι εχει και ιστοσελιδα και συγκεκριμενα εδω ειναι η συσκευη που λεω http://www.moro-ltd.gr/index.php?option ... le&id=59&I

Να γιατί εκνευρίζομαι μ' αυτή τη κωλοχώρα!!! Αυτό ακριβώς είναι το μοντέλο που έχω δει στο Amazon για 78 ευρώ!! Η μόνη διαφορά είναι πως έχει έναν αισθητήρα κίνησης και όχι δύο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια εγω δεν μπορω να δω την σελιδα :cry::cry::cry:

ποσο κοστιζει αυτη η συσκευη???

ελενακι κ μενα κατασπρα ειναι τα υγρα κ παρα πολλα μετα απο περπατημα η αν κουραστω...μπλιαχ :?

τι ειναι η πορτοκαλοπιτα που λετε???σιροπιαστο???δεν εχω φαει ποτε!!!η παρταλοπιτα μου αρεσει παρα πολυ κ το γαλακτομπουρακο θεσσαλονικης :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.amazon.co.uk/Angelcare-AC200 ... 252&sr=1-3

Ηλεκτρονικό κατάστημα είναι το amazon, θα σου έρθουν από Αγγλία αν είναι. Είναι αξιόπιστο και βολικό. Εγώ ψωνίζω χρόνια βιβλία και cd από εκεί και τελευταία το έχω ρίξει και στα μωρουδιακά! Η διαφορά στις τιμές είναι τρελή!

Μόνο για οτιδήποτε μπαίνει στην πρίζα θα χρειαστείς ένα adaptor (είναι διαφορετικό το ρεύμα στην Αγγλία) που μπορείς να βρεις σε όλα τα μεγάλα μαγαζιά με ηλεκτρολογικά (εγώ ψωνίζω συνήθως από το Ράδιο Κατουμά).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρηκα τα πιο γνωστα συστηματα σε αυτο το σιτε. Βεβαια το μαγαζι αυτο ειναι κοντα στο Πρακτικερ στην Μεταμορφωση. Αλλα αυτα τα βρισκουμε παντου. Εγω θα περω το 3ο της Fisher.

http://www.babynet.gr/prointa/06_asfaleia.htm

happy η πορτοκαλοπιτα ειναι σιροπιαστη αλλα πολυ ωραια. Εγω που δεν μπορω να φαω φρουτα αυτη μπορω επειδη χρησιμοποιουμε μονο την φλουδα.

δες αυτο για την ενδοεπ. που δεν μπορουσες

http://www.moro-ltd.gr/index.php?option ... &Itemid=57

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...