Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μεγάλος διαγωνισμός του anatello.gr με ένα παιδικό κρεβατάκι δώρο!


lena

Recommended Posts

Καλησπέρα!!!!! Είστε όλες καλά; Σας έχω μια έκπληξη!

Για δείτε λίγο...

Μεγάλος “λαμπερός” διαγωνισμός!!!!!!

Μπείτε στην κλήρωση και κερδίστε το πιο glamour παιδικό κρεβατάκι για το αστεράκι σας!!!!

Η εταιρία anatello.gr σε συνεργασία με το mammyland.com χαρίζει σε μια τυχερή μανούλα ένα φινετσάτο παιδικό κρεβατάκι διακοσμημένο με αυθεντικά κρυσταλλάκια swarovski!!!!! Γιατί η πολυτέλεια των swarovski δεν είναι προνόμιο μόνο των μαμάδων αλλά και...των παιδιών!!!!! Θέλετε να το δείτε; Κάντε κλικ στον παρακάτω σύνδεσμο:

http://www.anatello.gr/cart/product.php ... e=1&mCat=2

Εάν ενδιαφέρεστε και θέλετε να πάρετε μέρος στον διαγωνισμό , αφήστε ένα σχόλιο κάτω απο το κείμενο και αυτόματα συμμετέχετε και εσείς. Ο διαγωνισμός θα λήξει στις 2 Ιανουαρίου 2011 στις 12 το βράδυ. Η κλήρωση θα γίνει την Δευτέρα στις 3 Ιανουαρίου 2011!

Καλή επιτυχία σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 334
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μιας και φρεσκοεγκυούλα να συμμετεχω στο διαγωνισμό??? Πολύ ωραίο το κρεβατάκι...΄Το κατάλληλο μέρος για να κοιμαται ότι πολύτιμο έχουμε...Εύχομαι σε όλες μας καλή συνέχεια και Καλές Γιορτές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα τετοιο κρεββατακι χρειαζομαστε στης μανουλας μου το σπιτι!!!!καθε φορα που την επισκεπτομαι απο την Πολη να κοιμιζω την μικρουλα μου στο πολυτιμο κρεββατακι!!!!!

σ ευχαριστουμε και παλι για τον νεο διαγωνισμο λενα!!!!

καλες γιορτες σε ολους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το anatello το κρεββατακι σαν 8α στείλει

σε κάποια απο εμάς το χαμόγελο αμέσως θα ανατειλει !!! :D

Τέλειο το κρεββατάκι!!!

αααχχχ ρε Κουυλααα :lol:=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πανεμορφο ειναι...τελειοο αμα το καιρδισω θα το κανω δωρο στην κολλητουλα μου που δεν εχει ακομα κουνια....εγω εχω..δεν εχει μεν στρας αλλα χαλαλι...αμα πηγαινω σπιτι της θα κοιμιζω εκει το παιδι μου!!! :P Καλες γιορτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελειο το κρεβατακι!!!!

Ε ρε ετσι και το κερδισω και δεν κοιμαται απο τις 9 με τετοιο κρεβατι !!!!!

Βαγια μου ακους????? :lol::lol:

Καλες και λαμπερες γιορτες σε ολες κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ Ο ΝΕΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΝΕΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...