Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙ ΔΩΡΟ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ??


Recommended Posts

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΒΑΦΤΙΣΕΙ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ.ΕΙΝΑΙ 6 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΔΩΡΟ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!ΦΕΤΟΣ ΠΗΓΕ 1η ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ..ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ..ΚΑΠΟΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ..ΠΑΙΧΝΙΔΙ??ΤΙ??ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΠΙΕΣ ΓΝΩΜΕΣ!!ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΑΣ ΖΗΤΑΝΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ στο βαφτιστήρι μου το ρώτησα και ήθελα παπούτσια αθλητικά, του πήρα ένα πολύ ωραίο ζευγάρι nike, σε μαύρο χρώμα, αυτό το παιδί έχει τρέλα με τα παπούτσια, όπως και η νονά του άλλωστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ μου καλημέρα . Είναι 6 χρονών τα περισσότερα αγοράκια σε αυτήν την ηλικία είναι τρελαμένα με κάποιους ήρωες όπως ο BEN TEN τα baquga οι κομήτες και άλλα χαζά . Έχω γιό σε αυτή την ηλικία και ξέρω .... :x Πολύ καλό για αυτή την ηλικία είναι τα playmobill διαχρονικά παιχνίδια - επίσης κάποιο παιχνίδι για την τηλεόραση , η μια άλλη καλή ιδέα αν θέλεις να συνδυασεις παιχνίδι και δραστηριότητα ειναι τα επιτραπέζια όπως η Μονόπολη επιλογές αρκετές μπορείς να ρωτήσεις και τη μαμά του τι χρειάζεται και το λέω αυτό επειδή είναι δύσκολα τα οικονομικά και να τη διευκολύνεις αλλά και εσύ να του πάρεις κάτι που να αρέσει και στο παιδί βλέπεις τα Χριστούγεννα είναι για τα παιδιά συνδυασμένα με παιχνίδια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω στο δικο μου βαφτιστήρι σε αυτη την ηλικια ειχα παρει ενα τηλεκατευθυνομενο Τζιπακι , εχει και αλλες μακρες με αυτοκινητα ολα πολυ ωραια και ειναι εντυποσιακα και αρκουντος οικονομικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!!ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ..ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΟΤΑΝ ΒΓΩ ΝΑ ΤΟΥ ΑΓΟΡΑΣΩ ΔΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΩ ΤΕΛΕΙΩΣ!!ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκεψου οταν ησουν παιδι χαιροσουν με ρουχα?το πιο πιθανο οχι ,τι του αρεσει?εαν δεν μπορεις να διαθεσεις πολλα μην το ρωτησεις το παιδακι γτ μπορει να σου ζητησει τον ουρανο με τα αστρα,εμεις φετος πηραμε πλευμομπιλ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα το βαφτηστηρι μου που ειναι 7 μου ζηταει παιχνιδια για το psp και παζλ,αααα και επιτραπεζια που εχουν βγαλει με διαφορους παιδικους ηρωες οπως τον μπεν τεν κτλ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ σιγουρα το παιδι θα περιμενει και θα χαρει με ενα παιχνιδι,τα ρουχα ειναι για μας τις μαμαδες,χθες πηραμε τη μονοπολη σουπερ μηχανη για τον γιο μου που ειναι 6μιση και ξετρελαθηκε ακομη και στον υπνο του την πηρε μαζι του,υπαρχουν πολλα επιτραπεζια γιαυτην την ηλικια αν του αρεσουν ριξε μια ματια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...