Μετάβαση σε περιεχόμενο

(Προσπαθώ να μην) καταρρέω Νο 2


Recommended Posts

Καλησπέρα μανούλες!!!!

ελπίζω να είστε όλες καλά αν και από ότι βλέπω τα βλασταράκια μας συνεχίζουν τον αγώνα ενάντια στην ηρεμία και την ξεκούραση...... :(:lol:

Εγώ κουράζομαι πλέον τόσο πολύ που υπάρχουν μέρες που περπατάω διπλωμένη στα δύο....σήμερα π.χ. το Μαρούλι έχει ξεσαλώσει και μ'έχει κουράσει απίστευτα!!!!!! Έχει τρελαθεί τελείως σας λέωωωωωωωωω........

Καλυψούλα μου ελπίζω να πάνε όλα καλά για τον άνθρωπό σας και να είναι περαστικό!!!! Έχω ζήσει πολύ δύσκολες καταστάσεις με θέματα υγείας στην οικογένειά μου (είχαν καρκίνο και οι δύο γονείς μου αλλά ευτυχώς το έχουν ξεπεράσει πλέον, έχουν περάσει 8 χρόνια) και αυτό που λές κι εσύ πιστεύω, ότι τίποτα πιο σημαντικό δεν υπάρχει από την υγεία όσα λεφτά κι αν υπάρχουν...

Ευάκι μου αν κατάλαβα καλά διέγνωσαν στραβισμό στη Νικούλα?????? Μα καλά αυτό δεν είναι κάτι που φαίνεται ευθύς εξαρχής? Και χοληστερίνη??????? Μήπως να ξανακάνετε τις εξετάσεις αλλού???? Αδιανόητο να υπάρχει χοληστερίνη σε τόσο μικρές ηλικίες.....αλλά υπάρχουν και οργανισμοί που το δημιουργούν από μόνοι τους (η μάνα μου πάντα προσέχει τί τρώει κι όμως είναι φουλ χοληστερίνη και τριγλυκερίδια - όμως είναι 64 χρονών!)....πού ακούστηκε χοληστερίνη σε μια σταλιά παιδάκια?

Τονιαντόνι μου ξανά στα ξνύχτια ε? Καλό κουράγιο βρε κορίτσι μου.....

Βαγκ να μου φιλήσεις τα διδυμάκια σου!!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσαρες τι μου κανετε ?

εμεις γκρινια κ των γονεων ..χμ κ αλλο δοντι στην πορεια , βαλε κ το χτεσινο εμβολιο ηρθε κ εδεσε το γλυκο ..Μια χαρα μας βρηκε ο παιδιατρος παρα το γεγονος οτι εχει χασει μερικα γραμμαρια αλλα σιγουρα θα τ'αναπληρωσει δεν το συζητω.. :lol::lol: Βαλε την ζεστη , βαλε τα δοντακια πισωγυρισματα κανει με το φαγητο αλλα το θετικο ειναι οτι πλεον εχουμε κοψει τελειως τα αλεσμενα ..παει κ αυτο ..

Νασια μου λογικο να κουραζεσαι ..απο δω κ μπρος να εισαι προετοιμασμενη γι'αυτο ..οσο να ναι εχεις αλλο ενα παιδακι που απ'οτι καταλαβα ζωη να χει , δεν σταματαει στιγμη ..Μωρε σεληνιαζονται το καλοκαιρι ..τι παθαινουν ηθελα κ να ξερα ..κ η δικια μου κοβει χιλιομετρα καθημερινα κ κωλο δεν βαζει κατω με τιποτα ..απορω μετις αντοχες της ..

Καλυψουλα μου ευχομαι να μην ειναι κατι σοβαρο τελικα κ να παιρνετε τζαμπα την στεναχωρια ..Οντως αν εχουμε την υγεια μας ολα τα παλευουμε ..

Τονιαντονι , παλι ξενυχτατε ? Κουραγιο καλο μου ..τα μικρα ειναι καλυτερα ?

κ Νασια ναι υπαρχουν περιπτωσεις στραβισμου που δεν ειναι εμφανης απ΄την αρχη ..Οπως επισης κ η χοληστερινη πλεον ακομα κ σε τετοιες ηλικιες δικαιολογειται γιατι τα πιτσιρικια μαθαινουν απο νωρις να τρωνε καθε λογης βλακεια ..Αυτη την εβδομαδα θα παμε σε αλλο οφθαλμιατρο αλλα κ παλι πλεον αρχιζω κ το εντοπιζω κ γω οτι στραβιζει λιγο το ενα ματι οταν προσπαθει να εστιασει καπου κοντα ..οποτε θεωρω οτι κ αυτος τα ιδια θα μας πει ..Ελπιζω τουλαχιστον οτι θα τα καταφερουμε με τα γυαλια ..οχι οτι εχουμε επιλογη αλλη ομως θελει πολυ υπομονη προβλεπω .. :roll:

Σας φιλω καλη κ ηρεμη νυχτα ευχομαι σε ολες σας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ..

ευτυχως αποφυγαμε το χειροτερο....

οποτε να λεμε καλα!!!!!

ευακι μου τι να πω..εμεις οταν βγηκαν ολοι οι κυνοδοντες ηρεμησαμε.

η μικρη γενικα δεν γκρινιαζει ιδιαιτερα.

κ εχει γινει αξιαγαπητη..ολο γλυκες ειναι!

απλα θελει να ασχολουμαι ολη μερα μαζι της

κ να ειμαστε πολλες πολλες ωρες εξω

για να εκτονωνεται

αλλιως μεσα στο σπιτι τα ρημαζει ολα!!!

σημερα παλι ετρεχε κ κοπανισε πανω σε μια πορτα.

τουμπανο το μαγουλο της... :(

νασια μου κ εγω εννοειται χωρις να ειμαι εγκυος

εχω λιωσει..

φανταζομαι εσυ..

τα ποδια μου απο κατω εχουν κανει καλους...

κ το σαββατο εχουμε να παμε σ ενα γαμο.

ευτυχως δεν θα παμε στο γλεντι...

χαλια ο καιρος σημερα..

τονια μου μακαρι να ειστε τελειως καλα!!!

τα φιλια μου!!

κυρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ χαρα σας :D

τι μου κανετε κοριτσουδια μου ?

εμεις εδω στον αγωνα ..το μικρο μας γκρινιαζει πολυ ....βαλε το μμρ εμβολιο , βαλε κ τα δοντια ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα :roll:

Ευτυχως αν εξαιρεσουμε την γκρινια καμια αλλη παρενεργια δεν ειχαμε προς το παρον οποτε σε καλο δρομο ειμαστε ..

Καλυψουλα μου κ γω πιστευω οτι θα ηρεμισουμε μολις βγαλει τους αλλους δυο κυνοδοντες ..μετα τ'αλλα δυο ζευγαρια τραπεζιτες θα βγουν σχεδον αναιμακτα θελω να πιστευω ..

αντε να τελειωνουμε γιατι το λυπαμαι το καημενο ..

Εφαγε κ μια ωραιοτατη τουμπα τωρα το απογευμα κ ηρθε κ εδεσε ..την εφαγε στα χειλια κ μπροστα στα ματια μου γμτ...ειναι πολυ ζωηρη ..κ τουλαχιστον προλαβα κ εβαλα το χερι μου κ φρεναρα λιγο την πτωση αλλιως μαλλον θα ηταν πιο δυσκολα τα πραγματα ..

εσεις τι μου κανετε , πως τα περνατε , τα ζουζουνια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΧΑΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ. ΕΧΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΒΗΧΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΡΟΗ. ΕΥΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΟΜΩΣ Η ΑΠΟΨΙΝΗ ΒΡΑΔΥΑ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ. ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΑΙ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΜΑΝΤΖΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΛΛΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ.

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΦΕΥΓΩ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΑΣ ΧΑΣΩ ΓΙΑ ΚΑΜΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ.

ΕΥΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ ΠΗΓΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΧΟΛΗΣΤΕΡΙΝΗ ΤΙ ΚΑΝΕΤΑΙ??

ΚΑΛΥΨΩ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΥΣΗΧΑΣΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΔΩ ΑΥΤΟ ΠΟΤΕ.

ΝΑΣΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ. ΔΥΣΤΗΧΩΣ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΜΕ ΝΑ ΑΚΟΜΑ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ. ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΜΩΣ...

ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΧΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΣΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ.

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

τονια μου που να ηρεμησεις με 3 παιδακια κοπελα μου..

γερη να εισαι κ με το καλο να ξεκινησεις την αδεια για να τα χαρεις λιγο..

θα πατε πουθενα?

ευακι που θα παει..θα βγουν τα δοντια κ ελπιζω να χαλαρωσει η γκρινια..

γτ η ζωηραδα δεν τελειωνει οπως εχεις καταλαβει....

εμενα προχτες εφαγε στα μουτρα μια πορτα

κ εχει μαυρισμενο μαγουλο..

θα λενε οτι την κακοποιουμε κιολας!!!!!!!!

μα δεν καθεται δευτερολεπτο!!!!

αυτος ο καναπες αν ειχε φωνη...τι θα ελεγε!!!!!!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια μου......

Τί κάνετε???? Τα ζουζουνάκια?????

Ήρθαν οι γονείς μου και πήραν το Μαρούλι για σ/κ κι έχω πάθει στέρηση αλλά σήμερα είμαι όλη μέρα μόνη μου (ο άντρας μου θα γυρίσει πολύ αργά) και δεν θα μπορούσα μόνη μου να κουμαντάρω την ταλιμπανίτσα μου!!!! Ελπίζω να μην κλαίει....τώρα τελευταία δεν κάθεται πουθενά χωρίς εμένα....

Ευάκι μου πήγατε σε άλλον γιατρό τελικά? Άστα από ταρζανιές άλλο τίποτα....και το Μαρουλάκι όλο μελανιές και χτυπήματα είναι....δεν την προλαβαίνω πια, κι όχι τίποτα άλλο αλλά έχω γίνει πολύ δυσκίνητη πλέον και δεν μπορώ να την κυνηγάω!!!! Τελειώνει η μπουλουκίτσα με τα δοντάκια????? Εμείς μόνο 12 έχουμε ακόμα.....με πολύ αργούς ρυθμούς βγαίνουν, αλλά η γκρίνια...γκρίνια!!!!!

Καλυψούλα χαίρομαι πολύ που ξεπεράσατε τον κίνδυνο!!!!! Περαστικά να είναι και γρήγορα! Θηρίο η Αγγελικούλα......αχ μωρέ όλα έτσι είναι (ε μερικά λίγο παραπάνω)...και η δικιά μου δεν αφήνει τίποτα όρθιο στο πέρασμά της! Κι από μελανιές άλλο τίποτα!!!!! Κι εγώ σαν εσένα σκέφτομαι ότι θα την βλέπει ο κόσμος και θα νομίζει ότι το χτυπάμε το παιδί.....

Τονιαντόνι μου περαστικούλια σας μωρέ!!!!! Άντε να πάρεις άδεια να φύγετε να ξεκουραστείτε λίγο!!!!! Σας καταταλαιπώρησαν οι ιώσεις φέτος!!! Ελπίζω ότι κι αν σε απασχολεί να διορθωθεί γρήγορα καλό μου και να απολαύσεις τις διακοπές με τα παιδάκια σου!!!!

Φιλάκια κοριτσάρες μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοπελαρες...

μπηκα να πω ενα γρηγορο γεια...

η μικρη μολις την επεσε κ τρεχω να κανω τις δουλειες μου..

χτες πηγαμε θαλασσα...

καλα η μικρη τρελαινεται απο τη χαρα της!!!

ολο γελαει κ χοροπηδαει..

περναμε τελεια!!!!

ελπιζω να καταφερουμε να παμε διακοπες καπου...

περιμενω να μου πει ο αντρας μου ποτε θα παρει αδεια

κ για ποσο.....

φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που εξαφανιστηκατε ολες????

εμεις ειμαστε καλα,κανουμε μπανακια

κ ετοιμαζομαστε για τις διακοπες μας σιγα σιγα.

σας αφηνω γτ εχω πολλες δουλειες..

ελπιζω να ειστε ολες καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΓΡΗΓΟΡΟ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟ. ΗΡΘΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΦΥΓΟΥΜΕ. ΣΕ ΓΕΝΙΚΕς ΓΡΑΜΜΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΡΕΧΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ. ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΨΙΛΟΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ.

ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΕΘΛΙΑ. ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ.

ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΑΙ ΜΙΚΡΑ ΜΟΥ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΕΥΤΗΧΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ.

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΜΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσουδια μου

τι μου κανετε ? εχουμε μερες να τα πουμε ..Αχ απο που ν'αρχισω για τα δικα μας ..

Η Νικη τα εβαλε τελικα τα γυαλακια της τα διαλεξε η ιδια αλλα μεχρι να τα συνηθισει θα εχουμε θεμα ..Γενικα η προσαρμογη ειναι λιγο δυσκολη ...οχι οτι δεν το περιμενα βεβαια ..Τον κακο χαμο βεβαια τον κανει η Σοφια απο συμπαρασταση στην Νικη θελει κ αυτη να βαλει γυαλια ..Απο κοντα το μικρο τρεχει περα δωθε , σκαρφαλωνει τρωει τουμπες αλλα δεν σταματαει με τιποτα ..Το μονο κακο ειναι οτι η Αριαδνη εχει κοψει σχεδον τελειως το γαλα ρε γμτ..Τρωει ομως πολυ γιαουρτι ετσι για να αναπληρωσουμε οτι μπορουμε ..Μαλλον περναει φαση μ'αυτο το θεμα κ δεν θα την πιεσω ιδιαιτερως γι'αυτο ..πιστευω οτι θα επανελθει αλλωστε κ οι αλλες δυο κατα καιρους περνουσαν αναλογες αναλαμπες με το γαλα αλλα κ παλι δεν συγκρινονται οι τρελες ποσοτητες που ειχαν πιει μ'αυτες της μικρης ..Συγκριτικα η Αριαδνη δεν πλησιαζει καν το ποσο γαλα ειχαν πιει οι αλλες δυο ..

Για διακοπες ακουω κ μιλατε κ με πιανει ενα κατιτι..αχ θελω κ γω ...Αλλα δεν το βλεπω να συμβαινει ..Ο νικος αποκλειεται να παρει αδεια πριν το τελος σεπτεμβρη οποτε χλωμο ..Επωφελουμαστε ομως οσο μπορουμε την θαλασσα κ εχουμε κανει τα μπανακια μας , εχουμε παρει το χρωματακι μας ιδιαιτερα η μεγαλη εχει γινει μαυροτσουκαλο :lol::lol::lol:

Βλεπομαστε συχνα με τις τρελομανουλες του μαμμυ απο δω απ'το Ηρακλειο κ το ευχαριστιομαστε ..Εχουμε πολυ γελιο ολες μαζι ..παρεακι τρελο ..Προχτες ειχαν ερθει σπιτι για καφε κ την προηγουμενη εβδομαδα ειχαμε παει για κινεζικο μαζι με τα πιτσιρικια τρομαρα μας ..Τα καναμε μπαχαλο κ φυγαμε :lol::lol::lol: Ευτυχως εγω εκεινη την ημερα ειχα παρει μονο την Νικη μαζι μου κ μπορω να πω οτι σχεδον ειχα ησυχο το κεφαλι μου χεεε χε..

Κατα τα αλλα ειμαι πολυ χαρουμενη κ γενικα στα πανω μου γιατι ακολουθωντας μια τρελοδιαιτα ( αν κ μια φιλη μου την λεει διατροφη-διαστροφη .. :lol: ) εχω καταφερει κ αδυνατιζω σιγα σιγα ..Ειμαι στα μειον 12 πλεον κ συνεχιζω ..θελω να πιστευω οτι θα τα καταφερω ..για να δουμε ..

Αυτα τα ολιγα προς το παρον γιατι το μικρο γκρινιαζει κ θελει παιχνιδια ..

σας φιλω οοοολες ..

τονιαντονι καλες διακοπες κ καλα μπανακια καλο μου

Νασια που χαθηκες κ συ ? Πως παει η εγκυμοσυνη ?

Καλυψουλα εσεις , ολα καλα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ρε κοριτσια,σας εχασα!!!

τονια μου καλα να περνατε κ να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!

ευακι τις μαθαινω τις συναντησεις σας απο τη σωσω.

καλα κανετε!!!!

τελικα εβαλε γυαλακια η μικρη.ε???δεν πειραζει μωρε.

αν τη βοηθανε!!θα τα συνηθισει...

φαση ειναι αυτη με το γαλα.

τι γαλα της δινεις τωρα?ακομα σκονη?μηπως το βαρεθηκε...

καλα μπανακια σας ευχομαι.

κ εμεις 3 ημερο θα παμε τη δευτερα χωρις τη μικρη'

κ αν τα καταφερουμε την 3η βδομαδα του αυγουστου θα παμε

καπου με τα εισιτηρια κοινωνικου τουρισμου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυψουλα μου καθε αρχη κ δυσκολη με τα γυαλακια της μικρης ..πιστευω οτι σταδιακα θα το ξεπερασει αλλα θελει πολυ μπλα μπλα πολυ υπομονη κτλ ..

Οσο για την μικρη μας της δινουμε το νουλακ κατοπιν εντολης του παιδιατρου απο τοτε που ηταν 7 μηνων γιατι οτιδηποτε σε σκονη δεν το ηθελε τοτε ..Νομιζω οτι ισως ειναι ωρα να περασουμε σε αλλο επιπεδο δεν ξερω ..τουλαχιστον στο γιαουρτι του δινει κ καταλαβαινει οποτε κατι ειναι κ αυτο..

Θα πατε τις διακοπουλες σας ε ? Βρε δεν κατεβαινετε προς τα μερη μας :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι αν ηταν πιο φτηνα τα εισιτηρια κατι θα γινοταν.

αλλα ετσι οπως ειναι τα πραγματα

κ δεδομενου οτι πρεπει να παρουμε μαζι κ αυτοκινητο

χλωμο το κοβω..

ασε που δεν ειμαστε για πλοιο με τη μικρη!!!!!!!

ισως απλα πρεπει να αλλαξετε γαλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερεεεεεεεεεεεεεεες

τι μου κανετε ?

τελικα καλυψουλα για που σχεδιαζετε τις διακοπες ?

Εμεις εδω σπιτι σημερις λεμε να παμε για μπανακι το απογευμα αλλα αν φυσαει ετσι οπως τωρα μαλλον μας βλεπω στο παρκο της γειτονιας ξανα ..Αυτο το παρκο εχει αποδειχτει η σωτηρια μας μιας κ παμε απο νωρις κ φευγουμε μεσα στην βρωμα αλλα τουλαχιστον εκτονονται ..Μια χαρα ..

Αντε να πεισω κ τις αλλες τρελοηρακλειωτισσες του μαμμυ να μ'ακολουθησουν :lol::lol::lol:

Αχ τι ψηνουμε σημερα παλι ..ιδεα δεν εχω κ ειναι ηδη δεκα ..

Σας αφηνω να δω τι θα κανω ..

καλο σαβ-κυρ κορες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί κάνετε κοριτσάρες??????? Χαθήκαμε τελείως.....

Εγώ πεθαίνω καθημερινά από την ζέστη......μέρα νύχτα με τον ανεμιστήρα στο φουλ, θέλω να τελειώσει το καλοκαίρι....το μισώωωωωωωωω

Το Μαρούλι έκανε τρία μπανάκια μόνο.....τρελαίνεται για την θάλασσα αλλά ο μπαμπάς μας δουλεύει άβολες ώρες και δεν μπορεί να μας πάει, άσε που εγώ γίνομαι πτώμα κάθε φορά που πηγαίνουμε! Αυτή την εβδομάδα έχει άδεια η αδερφή μου οπότε η μικρή θα βρεί την χαρά της με την θεία που της κάνει όοοοοολα τα χατήρια!!!!!!

Την άλλη Παρασκευή θα πάω για την καμπύλη ζαχάρου και όσο το σκέφτομαι.......μπλιάξξξξξξξ!!!!!

Ευάκι μου μια χαρά είναι και το πάρκο, αφού το διασκεδάζουν οι πιτσιρίκες!!!! Εμείς εδώ ούτε πάρκο δεν έχουμε......η Αριάδνη έκοψε το γάλα? Και το Μαρούλι το έχει κόψει εδώ και μήνες...ούτε να το δεί δεν θέλει, την έχω πλακώσει κι εγώ στα γιαούρτια, τα τυριά και τις κρέμες με γάλα!

Καλυψώ μου που θα πάτε διακοπούλες?????? Η Αγγελικούλα ηρέμησε καθόλου???? Γιατί η δικιά μου όσο πάει γίνεται χειρότερη....μέσ'την μούρλα είναι όλη μέρα!

Τονιαντόνι μου να χαίρεσαι τα παιδάκια σου! Να τα εκατοστήσουν και πάντα με υγεία! Ο μικρός τί κάνει?

Η Βάγκ χάθηκε τελείως........ελπίζω να είναι καλά!!!!

Φιλάκια πολλά και καλό σαβ/κο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες

τι μου κανετε ? Εμεις μαλλον θα ψηθουμε σημερα ..Θα χτυπησει παλι κοκκινο το θερμομετρο ..ουτως η αλλως τα καλοκαιρια μας εδω ειναι ζεστα τωρα θα γινουμε κ αφρικα :lol::lol::lol:

Για να δουμε αν ερθει σημερις νωρις ο Νικολας μου να παμε κανενα μπανακι γιατι δεν την παλευουμε την ζεστη ..

Νασια φανταζομαι το ζορι που τραβας με την εγκυμοσυνη κ την ζεστη κ σε συμπονω καλο μου ..Στις μεγαλες μου οταν ημουν εγκυος μεχρι να γεννησω τον Οκτωβρη τοτε μου ειχε βγει η ψυχη ..Κλιματιστικο στο φουλ κ κατι διακοπες ρευματος εκεινο το καλοκαιρι του 2007 με ειχαν αποτελειωσει ..Θυμαμαι μεσημεριατικα εκοβαν το ρευμα τοτε κ δεν την παλευα με τιποτα ..

Το παρκο ναι ειναι σταθερη αξια για μας αλλα το ξεβρωμισμα μετα με κουραζει αφανταστα ..τουλαχιστον οι μεγαλες κανουν μπανιο μαζι κ ετσι γλιτωνουμε λιγο χρονο ..

σας αφηνω να δω τι θα κανω με το σπιτι μας γιατι εχει μαυρο χαλι ..ευτυχως τουλαχιστον γλιτωνω το μαγειρεμα για σημερα γιατι εχουμε αρακα ωραιοτατο απο χτες ..

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοπελαρες μου,ελπιζω να ειστε ολες καλα.

τελειωσε η αδεια του αντρα μου για τον ιουλιο

κ ειπαμε να μαζευτουμε..

καναμε ωραια μπανακια

κ τωρα παλι τελος αυγουστου θα παρει μια εβδομαδα ακομα

κ θα δουμε τι θα κανουμε..αν εχουμε λεφτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε ρε κοπελιες??

εμεις σημερα πρωινο ξυπνημα απο τις 6!!!!!!

αλλα τωρα θα κοιμηθει κανενα 3ωρο κ θα χαλαρωσω κ εγω λιγο..

αυριο βραδυ εχουμε γαμο οποτε θα την παρουν οι δικοι μου

για σαβ/κο..

αντε να κοιμηθω λιγακι!!!!!! :lol:

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάρες!!!!!

Χαθήκαμε τελείως.....καλοκαιράκι......εμείς εδώ κλασσικά, πουθενά δεν πάμε ούτε και προβλέπεται φυσικά!!!

Εγώ φουσκώνω κάθε μέρα και περισσότερο.....η κοιλιά έχει γίνει τούμπανο πλέον και με πονάνε όλα, πλευρά, στέρνο, διάφραγμα......Το Μαρούλι δεν βρίσκει ησυχία πουθενά, θηρίο έχει γίνει κι εγώ δεν μπορώ να την κυνηγάω με τίποτα πια!!!!!! Ευτυχώς έχουν αναλάβει οι γονείς μου και την κρατάνε τις μισές μέρες της εβδομάδας για να ξεκουράζομαι (που δεν ξεκουράζομαι γιατί τότε κάνω τις δουλειές μου)!!!!!

Ευάκο, Καλυψούλα, Τονιαντόνι φιλάκια πάρα πολλά και στα ζουζουνάκια σας και καλά να περνάτε!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας καταρρεουσες

τι κανετε;

σας διαβαζω που και που

αλλα δεν προλαβαινω να σχολιαζω και να γραφω τις περισσοτερες

αν και εχετε μπολικα θεματακια

εμεις εδω καταρρεουμε με το θεμα φαι

ελπιζω να σας διαβαζω συχνοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μάρκερ!!!! Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!!!!!

Άστα.....το θέμα φαϊ είναι πάαααααρα πολύ πονεμένη ιστορία........εμείς εδώ και μήνες έχουμε κόψει και το γάλα!!!!!!!!!!!!! Πίκραααααα...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)))))) νασια!!!!! :-*

σημερα πηγα κ εδωσα βιογραφικα σε ολο το αεροδρομιο...

αντε να δουμε..

δεν θελω να παω για δουλεια,αληθεια...

αλλα απο την αλλη μερια χρειαζομαστε λεφτα.

θα ειναι δυσκολο να αφησω το μωρο μου.... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...