Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα Μωρακια του 2011 για παντα!!!!


Recommended Posts

Γιελιζ μου ευχαριστώ πάρα πολύ...

Μαριλού μου είσαι εγκυούλα κι εσύ???? Μπράβο κοπέλα μου!! Χαθήκαμε τον τελευταίο καιρό και δεν έμαθα τα νέα σου!!

Όλα καλά θα μας πάνε..>Σου είπε καισαρική λογω περίδεσης???Πρ'ωτη φορά το ακούω αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

exete diakio...tha prospathiso na iremiso gia to moraki mou...

maraki kalos irthes glikia mou, me ti kalo to thaumataki sou...(eisai apo kipro?)

έτσι μπράβο βρε κοπέλα μου... χαλάρωσε λίγο και όλα θα πάνε μια χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aerini σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου..Με το καλό και το δικό σου..και μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε!

Ναι από Κύπρο είμαι..κι εσύ το ίδιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aerini σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου..Με το καλό και το δικό σου..και μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε!

Ναι από Κύπρο είμαι..κι εσύ το ίδιο?

nai kai ego apo kipro eimai...lemeso, esi?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακιιιιιιιιιιιιιιιι μουουουουου....οντως χαθηκαμε αλλα να που ξαναβρισκομαστε για ωραιο κ ευχαριστο λογο αυτη την φορα...

χαρηκα παρα πολυ...ευχομαι να μας πανε ολα καλα κοριτσακι μου...

με το καλο να ακουσετε καρδουλιτσα...

μου ειπε καισαρικη λογω περιδεσης επειδη θα ειναι λαπαροσκοπικη περιδεση...δεν θα κανω την απλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας.ειμαι 26 χρονων και ειμαι 8 εβδομαδων και 5 ημερων.ΠΗΤ ειναι στις 10-12 ιουλιου.μετα απο μια παλλινδρομη τον μαρτη αυτη η εγκυμοσυνη προς το παρον βαινει καλως.καλη επιτυχια να εχουμε ολες οσες ειμαστε εγκυες και σε οσες θελουν να μεινουν.καλες γιορτες να χουμε και ο θεος μαζι μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pianisimo καλώς μας ήρθες κοπέλα μου!!!! Να έχεις μία υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να έρθει το μωράκι σου... (είμαστε μαζί στις μέρες... και εγώ 8+5 είμαι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας.ειμαι 26 χρονων και ειμαι 8 εβδομαδων και 5 ημερων.ΠΗΤ ειναι στις 10-12 ιουλιου.μετα απο μια παλλινδρομη τον μαρτη αυτη η εγκυμοσυνη προς το παρον βαινει καλως.καλη επιτυχια να εχουμε ολες οσες ειμαστε εγκυες και σε οσες θελουν να μεινουν.καλες γιορτες να χουμε και ο θεος μαζι μας

kalos irthes koukla mou, ego eimai i maria...me tin euxi tou theou na kratisoume ta morakia mas stin aggalia mas...kai ego 26 eimai

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AERINI MOY!! MH SKEFTESAI ARNHTIKA!!!!! EIMASTE AKRIBWS TO IDIO KAI PERA APO TH XORIAKH DEN EXW KATI ALLO STA XERIA MOY NA NIW8W HSYXH.NIW8W OPWS ESY!!ALLA YPOMONH !!TOSO KAIRO YPOMONH EKANA (2,5XRONIA...)DE 8A ANTEKSOYME MEXRI TH TRITH??!!!TH TRITH MOY EKLEISE O ATIMOS!!!ALLA TI NA KANW?\PREPEI -YPOXREOYMASTE NA MH SKEFTOMASTE ASXHMA NA NIW8OYME OTI OLA 8A PANE KALA!!!!!!!!!TO MWRAKI NIW8EI OPWS NIW8OYME EMEIS!!!NA KSEREIS OTI MEXRI KAI THN IDIA HMEROMHNIA DINOYME EKSETASEIS,ADIA8ETHSAME...K.T.L. ARA SOY LEW..SIGOYRA OTI H EGKYMOSYNH 8A PAEI TELEIA OPWS KAI SE OLES MAS!!

EGW EXW PONAKIA...ESEIS ,PONAKIA POY ME PONAEI KAI LIGO H MESH MOY.

AERINI ... :YMHUG::YMHUG::YMHUG: ELA NA SE KANW AGKALITSA NA NIWSOYME KALYTERA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AERINI MOY!! MH SKEFTESAI ARNHTIKA!!!!! EIMASTE AKRIBWS TO IDIO KAI PERA APO TH XORIAKH DEN EXW KATI ALLO STA XERIA MOY NA NIW8W HSYXH.NIW8W OPWS ESY!!ALLA YPOMONH !!TOSO KAIRO YPOMONH EKANA (2,5XRONIA...)DE 8A ANTEKSOYME MEXRI TH TRITH??!!!TH TRITH MOY EKLEISE O ATIMOS!!!ALLA TI NA KANW?\PREPEI -YPOXREOYMASTE NA MH SKEFTOMASTE ASXHMA NA NIW8OYME OTI OLA 8A PANE KALA!!!!!!!!!TO MWRAKI NIW8EI OPWS NIW8OYME EMEIS!!!NA KSEREIS OTI MEXRI KAI THN IDIA HMEROMHNIA DINOYME EKSETASEIS,ADIA8ETHSAME...K.T.L. ARA SOY LEW..SIGOYRA OTI H EGKYMOSYNH 8A PAEI TELEIA OPWS KAI SE OLES MAS!!

EGW EXW PONAKIA...ESEIS ,PONAKIA POY ME PONAEI KAI LIGO H MESH MOY.

AERINI ... :YMHUG::YMHUG::YMHUG: ELA NA SE KANW AGKALITSA NA NIWSOYME KALYTERA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xara mou exeis dikaio se ola auta, idi eimai pio iremi kai prospatho na figoun oles oi arnitikes skepseis apo to mialo mou gia to sporaki m...mia xara tha pane ola ;);););)

ego exo tis 14/12 rantevou alla den peirazei, makari na akouso kai tin kardoula tou mexri tote...

kai ego exo ponakia, merikes fores san tis periodou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπτώματα.... να σου πώ... κάτι αναγούλες που και πού... σε άσχετες ώρες.... μαρέσει που το λένε πρωινή ναυτία... :lol::lol::lol::lol::lol: εμένα μεσημέρι - απόγευμα και καμιά φορά μέσα στη νύχτα με πιάνει :lol::lol::lol: Και υπνηλία... πολύ όμως... εκεί που κάθομαι κλείνουν τα μάτια μου... και με δουλεύει ο άντρας μου.... άλλο τίποτα δεν έχω. Εσύ έχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπτώματα.... να σου πώ... κάτι αναγούλες που και πού... σε άσχετες ώρες.... μαρέσει που το λένε πρωινή ναυτία... :lol::lol::lol::lol::lol: εμένα μεσημέρι - απόγευμα και καμιά φορά μέσα στη νύχτα με πιάνει :lol::lol::lol: Και υπνηλία... πολύ όμως... εκεί που κάθομαι κλείνουν τα μάτια μου... και με δουλεύει ο άντρας μου.... άλλο τίποτα δεν έχω. Εσύ έχεις?

ego pou kai pou liga ponakia san tin periodo kai merikes fores i mesi mou...auta:) nai auto me tin proini nautia exeis dikaio..ego 3ipno mia xara :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α πονάκια έχω και γώ που και πού.... σαν τσιμπήματα χαμηλά και πρός τα κάτω...ειδικά χθές απο το απόγευμα και μετά ήταν πιο έντονα... και την ίδια στιγμή πονάει και η μέση... Ο γιατρός μου είπε ότι τα τσιμπήματα είναι γιατί μεγαλώνει η μήτρα... και η μέση πονάει γιατί οι ορμόνες της εγκυμοσύνης χαλαρώνουν τους συνδέσμους των αρθρώσεων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α πονάκια έχω και γώ που και πού.... σαν τσιμπήματα χαμηλά και πρός τα κάτω...ειδικά χθές απο το απόγευμα και μετά ήταν πιο έντονα... και την ίδια στιγμή πονάει και η μέση... Ο γιατρός μου είπε ότι τα τσιμπήματα είναι γιατί μεγαλώνει η μήτρα... και η μέση πονάει γιατί οι ορμόνες της εγκυμοσύνης χαλαρώνουν τους συνδέσμους των αρθρώσεων.

ok einai fisiologika ta pragmata tote :):)

kala oi ipoloipes koimaste akomi???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι μια χαρά φυσιολογικά είναι.... δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας! Ο γιατρός είπε να ανησυχήσω μόνο αν οι πόνοι είναι παααααρα πολύ έντονοι σε βαθμό που δεν μπορώ να τους αντέξω και αν υπάρχει αίμα... (Μακριά απο μαααααας!!!) Όλα τα υπόλοιπα πονάκια τσιμπιματάκια κτλ είναι απολύτως φυσιολογικά!

Όντως τα υπόλοιπα κοριτσάκια που είναι ακόμα κοιμούνται??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδη ειναι η πρωτη σας εγκυμοσυνη φυσικο ειναι να αγχωνεστε με το παραμικρο..δεν λεω αγωνια εχω και εγω αλλα οχι μετο παραμικρο οπως σας ειπαν τα τσιμπηματα ειναι φυσιολογικα γιατι μεγαλωνει η μητρα και η μεση περα απο τισ αρθρωσεις να θυμαστε ανοιγετε...τα ιδια εχω και εγω ειναι απολυτα φυσιολογικο...ο γιατρος λεει οχι πιο νωρις γιατι μπορει και να μην φανει τιποτα... εγω πηγα 5,5 εβδομαδων και ειδα ενα σπορακι αλλα δευτερα θα παω να ακουσω καρδουλα...απο συμπτωματα?εγω για 10 μερες υπεφερα απο αναγουλες πρηξηματα φουσκωματα και πολλα μαζι αλλα ολο το 24ωρο χαλια χαλια αλλα ευτχως ξεπεραστηκαν και ολα ειναι πιο νορμαλ πιο αντιμετωπισιμα δεν ετρωγα σχεδον τιποτα ολη τη μερα ουτε νερο κατεβαινε εμετο μου εφερνε δεν εκανα για να ξαλφρωσω αλλα να το νιωθεις στο λαιμο ολο το 24ωρο ακομα χειροτερα...εχω λιγες μερες που εχω υπνηλια το πρωι αδυνατον να σηκωθω αλλα ευτυχως με αφηνει να κοιμηθω ο μικρος γιατι λιωνει και εκεινοσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδη ειναι η πρωτη σας εγκυμοσυνη φυσικο ειναι να αγχωνεστε με το παραμικρο..δεν λεω αγωνια εχω και εγω αλλα οχι μετο παραμικρο οπως σας ειπαν τα τσιμπηματα ειναι φυσιολογικα γιατι μεγαλωνει η μητρα και η μεση περα απο τισ αρθρωσεις να θυμαστε ανοιγετε...τα ιδια εχω και εγω ειναι απολυτα φυσιολογικο...ο γιατρος λεει οχι πιο νωρις γιατι μπορει και να μην φανει τιποτα... εγω πηγα 5,5 εβδομαδων και ειδα ενα σπορακι αλλα δευτερα θα παω να ακουσω καρδουλα...απο συμπτωματα?εγω για 10 μερες υπεφερα απο αναγουλες πρηξηματα φουσκωματα και πολλα μαζι αλλα ολο το 24ωρο χαλια χαλια αλλα ευτχως ξεπεραστηκαν και ολα ειναι πιο νορμαλ πιο αντιμετωπισιμα δεν ετρωγα σχεδον τιποτα ολη τη μερα ουτε νερο κατεβαινε εμετο μου εφερνε δεν εκανα για να ξαλφρωσω αλλα να το νιωθεις στο λαιμο ολο το 24ωρο ακομα χειροτερα...εχω λιγες μερες που εχω υπνηλια το πρωι αδυνατον να σηκωθω αλλα ευτυχως με αφηνει να κοιμηθω ο μικρος γιατι λιωνει και εκεινοσ

EYXARISTOYME POLY TWRA POY AKOYSA OTI KAI ESEIS EXETE PONAKIA HSYXASA LIGO!!!!!!!KORITSAKIA MOY TI KALA POY EIMASTE EDW MAZI KAI MILAME!!!!!!MARESEI!!!!!!!!!! :D:D:D:lol::lol:

EYTYXWS EGW PERA APO TA PONAKIADEN EXW KATI ALLO ,A...KATOYRAW SYNEXEIA OLH THN WRA!!!!!...KORITSIA NIW8W XAROYMENH ,8ELW NA PANE OLA KALA GIA OLES MAS....2,5 XRONIA PERIMENA AYTO TO 8AYMA!!!!!!!!!!!!

SHMERA KOYRASTHKA,GENIKA EXW ARXISEI KAI ME TH DOYLEIA KOYRAZOMAI...H OR8OSTASIA GENIKOTERA,..8A BALW KAPOIES MEROYLES ADEIA.

SAS FILW OLES :kiss::kiss:[smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγγυούλες!!!! βλέπω μαζευόμαστε σιγά σιγά!!!! Καλωσορίζω τις καινούριες όλες κι εύχομαι κι εγώ να μας πάνε όλα καλά και να έχουμε ήρεμες εγκυμοσύνες...

Μόλις έφυγαν για βόλτα οι άντρες του σπιτιού και βρήκα ευκαρία να μπω να σας διαβάσω λίγο!!! Σήμερα στολίσαμε και ο μικρός τρελάθηκε από τη χαρά του!! Δεν τον έχω ξαναδεί να γελάει έτσι....

Τα πονάκια είναι φυσιολογικότατα όπως και τα τσιμπηματάκια... Τι κάνετε? κανένα νέο είχαμε από τις κοπέλες που είχαν υπέρηχο σήμερα???? Εγώ τι να πω που θα ξαναδώ το σποράκι στις 23/12??????? Θα σκάσω μέχρι τότε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...