Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΦΟΡΑ -ΖΗΤΗΣΗ ΦΑΡΜΑΚΩΝ


Recommended Posts

έχω vasclor. αν ενδιαφέρεται κάποια κοπέλα στείλτε μου π.μ.

την έδωσα την vasclor αλλά έχω και 1 orgalutran αν ενδιαφέρεται κάποια ας μου στείλει πμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΣΤΟΝ 6 ΜΗΝΑ.ΝΑΙ.... ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΟΣ!!!!ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ!ΜΗΝ ΧΑΝΕΤΑΙ ΠΟΤΕ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΑΣ!ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ!ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΣΕΨΕΙ 2 ΚΟΥΤΙΑ ARVEKAP ΤΩΝ 0,1 .2 ΚΟΥΤΙΑ PREZOLON 5MG.ΚΑΙ 1 ΚΟΥΤΙ ULTROGESTAN.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΦΑΝΟΥΝ ΧΡΗΣΙΜΑ.ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΧΑΙΔΑΡΙ ΣΥΝΟΡΑ ΜΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα, αναζητώ επειγόντως ενέσεις αλτερμον. Μου τις έγραψε ο γιατρός, πήγα στο φαρμακείο και μου είπαν οτι κοστίζουν 29 €. Το ικα μου έχει λήξει και δε δικαιούμαι ανανέωση. Οικονομικά δυσκολεύομαι να τα δώσω μιας και είναι 6 ενέσεις, οπότε δεν θα κάνω και τη θεραπεία.

Αν οποιαδήποτε κοπέλα έχει στη διάθεσή της απο πριν περισσεούμενες που δεν τις χρειάζεται πλέον και μπορεί να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα αφάνταστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!

Μου έχει μείνει ένα ολόκληρο κουτί crinone + 5 τεμ. που λήγουν 4/2013 - δυστυχώς ούτε η 7η πήγε καλά...

Κρίμα να πάνε χαμένα!

Αν κάποια κοπέλα τα χρειάζεται, ευχαρίστως να της τα χαρίσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Καλησπερα!Αν υπαρχουν αλτερμον σε καποια κοπελα και δεν τα χρειαζεται θα τα χρειαστω για τον Αυγουστο.Δεν εχω ασφαλιση δυστυχως...Σας ευχαριστω εκ των προτερων!

ΥΓ. και μενοπουρ ή μεριοναλ θα μπορουσα να χρησιμοποιησω αν υπαρχουν αντι για αλτερμον.Σας ευχαριστω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

έχω Cyclacur 2 κουτιά με λήξη 11/2005 και 1/2017 που κάποια κοπέλα που τα ήθελε τελικά δεν ήρθε να τα πάρει. αν κάποια άλλη τα θέλει ας μου στείλει p.m.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω 7 κουτια utrogestan των 100 (λείπουν μόνο 3 χαπάκια απο το ενα κουτι) που λήγουν τον Σεπτέμβριο και μαλλον δεν θα προλαβω να τα χρησιμοποιησω.Το ξερω πως δεν είναι ακριβά αλλα επειδή εγω αγόρασα πάρα πολλά λόγω που έπρεπε να πάρω πολύ προγεστερόνη είχα δώσει τελικα συνολικά πολλά χρηματα.Οποτε οποια κοπελα τα χρειαζεται να της τα δωσω.

Αν κάποια έχει αλτερμον-μεριοναλ ή μενοπουρ και δεν τα χρειάζεται ακόμα δεν έχω βρει τίποτα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ FORUM ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ..

ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ 1 ΚΟΥΤΙ PUREGON 900 ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΜΟΥ. ΘΑ ΕΚΤΙΜΗΣΩ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΧΩ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ 5η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ.ΕΙΧΑ 2 ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΕΣ 2 ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΚΑΙ 1 ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ...ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ 6η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΜΙΑ GONAL F 900 ΠΟΥ ΛΗΓΕΙ 10/13 ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕΣΩ ΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ...ΧΑΛΙΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ GONAL ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΗΜΕΡΟΜ.ΛΗΞΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ??? ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΑΤΕ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ...ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας, πρώτα από όλα θα ήθελα να ευχηθώ καλή τύχη σε όλες σας.

Λέγομαι Ευδοξία και πήρα το θάρρος να σας στείλω αυτό το μήνυμα γιατί χρειάζομαι τη βοήθειά σας για την πτυχιακή μου εργασία αφού όταν την τελειώσω μπορώ να πάρω το πτυχίο μου. Το θέμα που επέλεξα αφορά την υπογονιμότητα και το ζευγάρι και η έρευνα γίνεται μέσω ανώνυμων ερωτηματολογίων. Η βοήθειά σας είναι πολύτιμη καθώς μόνο από εσάς μπορώ να πάρω τις πληροφορίες που χρειάζομαι για να την ολοκληρώσω. Παρακαλώ όσες από εσάς θέλετε να με βοηθήσετε. Μπορώ να σας στείλω το ερωτηματολόγιο μέσω email ή με οποιοδήποτε άλλο τρόπο σας βολεύει. Για οποιαδήποτε απορία μη διστάσετε να με ρωτήσετε.

Σας ευχαριστώ πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
Γεια σας, πρώτα από όλα θα ήθελα να ευχηθώ καλή τύχη σε όλες σας.

Λέγομαι Ευδοξία και πήρα το θάρρος να σας στείλω αυτό το μήνυμα γιατί χρειάζομαι τη βοήθειά σας για την πτυχιακή μου εργασία αφού όταν την τελειώσω μπορώ να πάρω το πτυχίο μου. Το θέμα που επέλεξα αφορά την υπογονιμότητα και το ζευγάρι και η έρευνα γίνεται μέσω ανώνυμων ερωτηματολογίων. Η βοήθειά σας είναι πολύτιμη καθώς μόνο από εσάς μπορώ να πάρω τις πληροφορίες που χρειάζομαι για να την ολοκληρώσω. Παρακαλώ όσες από εσάς θέλετε να με βοηθήσετε. Μπορώ να σας στείλω το ερωτηματολόγιο μέσω email ή με οποιοδήποτε άλλο τρόπο σας βολεύει. Για οποιαδήποτε απορία μη διστάσετε να με ρωτήσετε.

Σας ευχαριστώ πολύ.

Evdo μπορείς να μου στείλεις το ερωτηματολόγιο σου.Υπήρξαμε και μεις ζευγάρι με θέματα υπογονιμότητας.Μπράβο για το θέμα που επέλεξες.Και πολύ θα με ενδιέφερε να δω και τα αποτελέσματα της έρευνας σου.Τι σχολή είσαι;Πέρσυ ήμουν και γω στη θέση σου να μαζεύω ερωτηματολόγια για τη διπλωματική μου και ξέρω πως είναι.Καλή επιτυχία.

Σου στέλνω το mail μου με μήνυμα με χαρά να βοηθήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ FORUM ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ..

ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ 1 ΚΟΥΤΙ PUREGON 900 ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΜΟΥ. ΘΑ ΕΚΤΙΜΗΣΩ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

Ποτε το χρειαζεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gogo pame gia την 9 προσπαθεια μασ το φθινοπορο αν δεν τα εχεισ δωσει σε καπια κοπελα θα μασ ηταν χρησιμα..σε ευχαρειστουμε πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχω Cyclacur 2 κουτιά με λήξη 11/2005 και 1/2017 που κάποια κοπέλα που τα ήθελε τελικά δεν ήρθε να τα πάρει. αν κάποια άλλη τα θέλει ας μου στείλει p.m.

gogo pame gia την 9 προσπαθεια μασ το φθινοπορο αν δεν τα εχεισ δωσει σε καπια κοπελα θα μασ ηταν χρησιμα..σε ευχαρειστουμε πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia kalispera! Ηθελα να ρωτησω αν περισευουν σε καποια gonal, υπολοιπονται στη νυφη μου 1000 μοναδες, εχει 2000 και θα χρειαστει 3000 ωστε να κανει μια προσπαθεια ακομα.Αν εχει καποια πραγματικα θα της ημουν υποχρεη!σας ευχαριστω πολυ ολες σας και ευχομαι σε καθε μια ξεχωριστα το ξεχωριστο αυτο δωρακι να της ερθει συντομα!αν εχει καποια ασ μου στειλει πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ,GIA MIA AKOMH ΦΟΡΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚAI 8 ΦΟΡΕΣ ΕΧΩΣΩΜΑΤΙΚΗ

1 ΠΡΟΣΠΑΘΙΑ ( ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ) -ΕΧΩΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΙ ΑΦΕΡΕΣΕΙ ΣΑΠΛΠΙΓΚΑΣ

2 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ -(ΛΑΡΙΣΑ) ΑΡΝΗΤΙΚΟ

3 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ (ΛΑΡΙΣΑ) ΑΡΝΗΤΙΚΟ

4 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ (ΛΑΡΙΣΑ) ΑΡΝΗΤΙΚΟ

5 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ (ΑΘΗΝΑ ΙΑΣΩ) ΑΡΝΗΤΙΚΟ

6 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ (ΛΑΡΙΣΑ) ΑΡΝΗΤΙΚΟ

7 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)ΘΕΤΙΚΟ ΜΕ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΑΛΛΑ ΣΤΙΝ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΛΙΔΡΟΜΙΣΗ

8 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΟΝΟ 3 ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΤΑ 2 ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΉΘΗΚΑΝ .ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ (ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ)

...9 ΦΟΡΑ ΤΩΡΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ 8 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΑΣ,

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ 5 ΩΑΡΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΤΑ 4.

ΚΑΙ ΑΝΑΜΟΝΗ 1,5 ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΚΑΛΙΕΡΓΙΑ ΤΟΥ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΦΥΤΈΨΟΥΜΕ ΤΑ ΕΜΒΡΙΑΚΙΑ ΜΑΣ

.ΤΕΛΙΚΑ ΒΓΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ..ΠΡΟΧΩΡΗΣΑΝ ΤΑ 3 ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΒΑΛΑΜΕ...

14 ΜΕΡΕΣ ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΜΟΝΗ ( ΟΠΩΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ)

ΚΑΙ ΠΑΛΙ .........ΑΡΝΗΤΙΚΟ......

ΤΙ ΝΑ ΠΩ.......

3 MHNES META ΜΕ ΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗ ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΤΗΝ 9 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ...

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ ΠΛΕΟΝ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΜΑΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ.

ΑΝ ΚΑΠΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΣΕΥΜΑ ΦΑΡΜΑΚΑΚΙΑ KAI MPOREI ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΉΣΕΙ ΘΑ ΤΗΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟΧΡΕΟΙ (ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ 900ML GONAL ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΘΑ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΛΛΑ 900 PYREGON ΑΛΛΑ

ΔΕΝ ΕΠΑΡΚΟΥΝ ΧΡΕΙΑΖΩΜΑΣΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΛΛΑ 1800 ΜΟΝΑΔΕΣ ..Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΝΑ

( GONAL ΚΑΙ RUREGON)..

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΛΛΕΣ 2 ΦΟΡΕΣ.ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.

ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΣ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ Η ΜΟΝΗ ΕΛΠΙΔΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΏΣΟΥΜΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ.

ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ.ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.

ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΛΗΠΟΘΗΤΟ...

ΣΟΡΡΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ

ΑΛΛΑ ΕΙΣΤΕ Η ΜΟΝΗ ΜΑΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ.

ΑΝ ΜΠΟΡΕΊΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΉΣΕΤΕ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΑΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ

Η ΣΤΟ meniatasos@gmail.com h στο 6989293660 ( MENIA) ειναι WHATS UP

ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ..

Επεξεργάστηκε από meniatasos
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ,GIA MIA AKOMH ΦΟΡΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚAI 8 ΦΟΡΕΣ ΕΧΩΣΩΜΑΤΙΚΗ

1 ΠΡΟΣΠΑΘΙΑ ( ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ) -ΕΧΩΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΙ ΑΦΕΡΕΣΕΙ ΣΑΠΛΠΙΓΚΑΣ

2 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ -(ΛΑΡΙΣΑ) ΑΡΝΗΤΙΚΟ

3 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ (ΛΑΡΙΣΑ) ΑΡΝΗΤΙΚΟ

4 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ (ΛΑΡΙΣΑ) ΑΡΝΗΤΙΚΟ

5 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ (ΑΘΗΝΑ ΙΑΣΩ) ΑΡΝΗΤΙΚΟ

6 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ (ΛΑΡΙΣΑ) ΑΡΝΗΤΙΚΟ

7 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)ΘΕΤΙΚΟ ΜΕ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΑΛΛΑ ΣΤΙΝ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΛΙΔΡΟΜΙΣΗ

8 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΟΝΟ 3 ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΤΑ 2 ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΉΘΗΚΑΝ .ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ (ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ)

...9 ΦΟΡΑ ΤΩΡΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ 8 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΑΣ,

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ 5 ΩΑΡΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΤΑ 4.

ΚΑΙ ΑΝΑΜΟΝΗ 1,5 ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΚΑΛΙΕΡΓΙΑ ΤΟΥ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΦΥΤΈΨΟΥΜΕ ΤΑ ΕΜΒΡΙΑΚΙΑ ΜΑΣ

.ΤΕΛΙΚΑ ΒΓΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ..ΠΡΟΧΩΡΗΣΑΝ ΤΑ 3 ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΒΑΛΑΜΕ...

14 ΜΕΡΕΣ ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΜΟΝΗ ( ΟΠΩΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ)

ΚΑΙ ΠΑΛΙ .........ΑΡΝΗΤΙΚΟ......

ΤΙ ΝΑ ΠΩ.......

3 MHNES META ΜΕ ΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗ ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΤΗΝ 9 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ...

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ ΠΛΕΟΝ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΜΑΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ.

ΑΝ ΚΑΠΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΣΕΥΜΑ ΦΑΡΜΑΚΑΚΙΑ KAI MPOREI ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΉΣΕΙ ΘΑ ΤΗΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟΧΡΕΟΙ (ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ 900ML GONAL ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΘΑ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΛΛΑ 900 PYREGON ΑΛΛΑ

ΔΕΝ ΕΠΑΡΚΟΥΝ ΧΡΕΙΑΖΩΜΑΣΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΛΛΑ 1800 ΜΟΝΑΔΕΣ ..Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΝΑ

( GONAL ΚΑΙ RUREGON)..

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΛΛΕΣ 2 ΦΟΡΕΣ.ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.

ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΣ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ Η ΜΟΝΗ ΕΛΠΙΔΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΏΣΟΥΜΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ.

ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ.ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.

ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΛΗΠΟΘΗΤΟ...

ΣΟΡΡΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ

ΑΛΛΑ ΕΙΣΤΕ Η ΜΟΝΗ ΜΑΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ.

ΑΝ ΜΠΟΡΕΊΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΉΣΕΤΕ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΑΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ

Η ΣΤΟ meniatasos@gmail.com h στο 6989293669 ( MENIA) ειναι WHATS UP

ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ..

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Κοριτσια καλησπέρα!!

Μήπως εχει κάποια κοπέλα MERIONAL 75 που δεν τα χρειάζεται??

Ευχαριστώ εκ των προτέρων............. EINAI POLLH ANAGH!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...