Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΦΟΡΑ -ΖΗΤΗΣΗ ΦΑΡΜΑΚΩΝ


Recommended Posts

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΘΕΜΑ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΦΤΙΑΧΘΕΙ ΩΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΤΟΠΙΚ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΓΚΟΝΑΛ ΤΩΝ 900 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΠΕΡΙΣΣΕΨΕ ΘΑ ΤΗΣ ΗΜΟΥΝ ΥΠΟΧΡΕΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

καλησπέρα μου έχουν μείνει περίπου 450 μονάδες puregon από συσκευασία που ανοίχτηκε και διατηρείται μόνο για ένα μήνα. Όποια ενδιαφέρεται ας μου στείλει πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα πολυ ωραια ιδεα το ξεχωριστο τοπικ για τα φαρμακα!

Γραφω απλα για να εμφανιστει στα <Προσφατα Μηνυματα> κ να το δουν κι αλλες κοπελες!

Καλη επιτυχια σε ολες !!!!!!

ΣΕΝΝΕΦΑΚΙ :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμενα!!!και εγω για γκοναλ ψαχνω ,μπας και γλυτωσω κατι απο το δωρο Χριστουγιεννων!!Ολα τ αλλα τα παρηγγειλα να τα αγορασω.Θα κανω μια μικρη καταθεση του φετινου μας δωρου(οτι μας αφησε το Γιωργιο τ'Ανδρεα) στο φαρμακειο φετος!!Ουτε τη μανουλα μου που την εχω μακρυα δεν θα παω να δω,γιατι δεν μενουν για εισητηρια!!Εδω θα τα λεμε μες στις γιορτες!!χοχοχοχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ , ΔΙΟΤΙ ΠΟΛΥ ΔΟΚΙΜΑΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ.ΚΟΡΙΙΤΣΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΜΕΝΟΠΟΥΡ ΤΩΝ 75 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.ΕΛΕΗΣΤΕ ΤΟ ΦΤΩΧΟ :D:D:D .ΟΠΟΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΣΣΕΨΕ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΠΜ ΚΑΙ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ , ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΣΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ( ΚΟΚΚΙΝΑ -ΚΙΤΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΘΑ ΧΟΥΝ :D:D:D )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Μου έχουν απομείνει τα παρακάτω:

* 1 κουτί pregnyl 1500 iu (3 αμπούλες σκόνη και 3 διαλύτες)

* 10 κουτιά αντιπηκτικές clexane (2000 iu/0,2 ml) με 2 ενέσεις σε κάθε κουτί

Επικοινωνήστε με π.μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOS opoia mporei as me voithisei!!!!ksekinisa simera tin tetarti prospatheia mou me makri protokolo,tha kano suprefact kai tis pugeron 900!!!!suprefact exo alla psaxno apegnosmena na vro tis puregon kathos einai panakrives!!!!opoia exei kai den tin xreiasete tha einai megali voitheia gia mena!!!!!

sas euxaristoooooooooooo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Γεια σας κορίτσια, σε λίγο αρχίζω την προσπάθειά μου παρακαλώ όποια κοπέλα μπορει να βοηθήσει με pouregon θα το ήθελα πολύ. Είμαι στην 8η προσπάθεια και βρίσκομαι σε μεγάλη ανάγκη καθώς δεν δικαιούμαι πια προνόμια απο το ΙΚΑ. Περιμένω με αγωνία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Μετά το Πάσχα, πρώτα ο Θεός, συνεχίζω για την 6η και ελπίζω τυχερή!

Αναζητώ Cetrotide 0,25 - έστω και ένα θα μου ήταν πολύτιμο!

Σας ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.

Είχα ξαναγράψει παλιότερα και κάποια κορίτσια με βοήθησαν πολύ με τα φάρμακα και τις χιλιοευχαριστώ.

Όμως η εξωσωματική απέτυχε :cry: και γι ακόμη μια φορά έχω την ανάγκη για puregon να συμπληρώσω τις μονάδες που έχω και να ξεκινήσω την επόμενη προσπάθειά μου.

Οποια κοπέλα έχει περίσευμα θα της είμαι ευγνώμων. Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, είμαι από την Θεσσαλονίκη και θα ήθελα να βοηθήσω κάποια κοπέλα στην προσπάθεια της να αποκτήσει παιδάκι. Χαρίζω τα παρακάτω φάρμακα, τα οποία είναι κλειστά και στο ψυγείο (εκτός από τον στυλό εφαρμογής):

2 κουτιά Puregon 900 IU/ 1,08ml

1 κουτί Puregon 600 IU/ 0,72ml

1 στυλό Puregon για την εφαρμογή της ένεσης

Τα παραπάνω φάρμακα λήγουν τον 07/2012

Επίσης χαριζω

2 κουτιά Pregnyl 5000IU το καθένα (λήγουν 05/2013)

Μου έχουν περισσέψει από την τελευταία μου προσπάθεια σπερματέγχυσης, την οποία δεν πρόλαβα να κάνω, αφού απέκτησα τον γιο μου!

Θα ήθελα να βοηθήσω κάποια κοπέλα η οποία τα έχει πραγματικά ανάγκη ή δεν της δικαιολογεί πλέον το ικα φάρμακα.

Φιλικά

Νέα μανούλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα μου έχουν μείνει 300 μονάδες puregon από συσκευασία που ανοίχτηκε και διατηρείται μόνο για ένα μήνα (μέχρι 18 Απριλίου). Όποια ενδιαφέρεται ας μου στείλει πμ. Μένω Αθήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Exω 1200 μοναδες gonal αναμειγμενες από 20 Μαρτίου οι οποίες κρατούν ένα μήνα. Είναι φυλαγμενες στο ψυγειο. Οποια ενδιαφερεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vivima λυπάμαι που ξαναχρειάζεσαι τις ενεσούλες. Εύχομαι αυτή να είναι η τελευταια!!!! Ειμαι η Κατερίνα. 'Εχω ακόμα το τηλ. αν δεν βολευτείς πάρε ή στείλε μου μηνυμα να σου δώσω. Και όποια άλλη κοπέλα χρειάζεται να μου στείλει π.μ. Θα χαρώ να βοηθήσω κάποια κοπέλα που έχει πραγματική ανάγκη! Εχω Puregon.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Valli, θα ήθελα, αν γίνεται, το ένα gonal, γιατί δεν μου είναι αρκετά αυτά που έχω κι ότι θα ζητούσα!

Σου στέλω και πμ!

Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας,

Ξεκινάω τον επόμενο μήνα νέα προσπάθεια εξωσωματικής και δεν έχω την δυνατότητα να πάρω τα φάρμακα από την ασφάλειά μου. Θα χρειαστώ puregon ή gonal ότι υπάρχει διαθέσιμο και elonva και clexane. Aν κάτι από όλα αυτά περισσεύει σε κάποια κοπέλα θα ήμουν ευγνώμων. Ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Χριστός Ανέστη & Χρόνια Πολλά σε όλες!

Επανέρχομαι για τα cetrotide που θα χρειαστώ, καλώς εχόντων τέλη Μαΐου-αρχές Ιουνίου, καθώς τότε προχωράμε στην 6η προσπάθεια.

Σας ευχαριστώ πολύ & εύχομαι τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...