Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΦΟΡΑ -ΖΗΤΗΣΗ ΦΑΡΜΑΚΩΝ


Recommended Posts

Οποια κοπέλα τις περισσευουν γκοναλ ή πιουρεγκον θα τα ήθελα. Δυστυχώς δεν έχω πια δικαιωμα για άλλα φαρμακα από το ταμειο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια!

Έχω ΙΝΟΧΕΠ 0,35, 7 τεμάχια, τα οποία δεν θα τα χρειαστώ (είναι μικρή δόση για μένα).

Λήγουν τέλος Μαΐου.

Ευχαρίστως να τα χαρίσω σε όποια τα χρειάζεται!

Αν περισσέψει και κανένα cetrotide για μένα από κάποιο κορίτσι που δεν το χρειάζεται, καλοδεχούμενο!

Ευχαριστώ & Καλή Επιτυχία σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα κορίτσια και απο εμένα ,

και εμείς πάμε για 1η προσπάθεια εξωσωματικής. Δυστυχώς σαν ανεργη δεν μπορω να τα γράψω σε βιβλιάριο για να πληρώσω μόνο συμμετοχή.

Βρηκα μια ακρη για τις πρώτες ενέσεις διέγερσης ωαρίων αλλα για τις Altermon 75IU δεν έχω βρει κάποια βοήθεια.

Εαν κάποια έχει περίσσιες Altermon 75IU ας επικοινωνήσει μαζί μου, θα με βοηθήσει πολύ.

Ευχαριστώ πολύ,

Καλή επιτυχία σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα, αναζητώ 1 gonal των 900 ή έστω και μικρότερη... επίσης έχω λίγες Arvekap που μου περίσεψαν από την 1η αποτυχημένη προσπάθεια μου και τις χαρίζω... όποια μπορεί να βοηθήσει ας επικοινωνήσει μαζί μου

Ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έφτασε πια η 6η και τυχερή!

Μου λείπουν λίγες Cetrotide 0,25, αν περισσεύει έστω και μία σε κάποια, θα μου ήταν πολύτιμη!

Σας ευχαριστώ & Καλή Επιτυχία μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης, έχω ακόμη τις ΙΝΟΧΕΠ 0,35 (7 τεμάχια) οι οποίες λήγουν σε λίγες μέρες.

Τρίτη τις επιστρέφω στο φαρμακείο...

Αν τις χρειάζεται κάποια, ευχαρίστως να τις στείλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζητουνται φαρμακα εγκυμοσυνης

ξεκιναω την 2η προσπαθεια μου

για να περασω απο επιτροπη απιθανο

αν καποια απο εσας μπορει να βοηθησει

θα ημουν ευγνωμων.

αυτα που χρειαζομαι ειναι

arvekap 0.1

kai menopour 75

eyxaristo ek tvn proteron

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

Καλησπέρα

Είναι άμεση ανάγκη για GONAPETYL

χρειάζομαι άμεσα 2 κουτιά Gonapetyl daily 0.1 mg

Έχω ξεκινήσει θεραπεία και χρειάζομαι άλλα 2 κουτιά για να συνεχίσω. Έχω γυρίσει όλα τα φαρμακεία και το φάρμακο είναι σε έλλειψη και η εταιρεία δεν το δίνει πλέον στις αποθήκες με αποτέλεσμα να αντιμετωπίζω μεγάλο πρόβλημα. Αν μπορεί κάποια να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα.Είναι ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΓΚΗ για να μπορέσω να συνεχίσω την όλη διαδικασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Κορίτσια καλησπέρα.

Είμαι πλέον λίγο πριν την 7η και τελευταία προσπάθεια, η οποία, καλώς εχόντων, θα γίνει από αρχές Γενάρη.

Χρειάζομαι γύρω στα 20-25 αλτερμόν ή μια γκονάλ των 1050.

Σας ευχαριστώ πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! Τον άλλο μήνα μπαίνω στην 9η προσπάθεια εξωσωματικής και λόγω μη καλής ανταπόκρισης στα φάρμακα (3 φορές δεν έφτασα στην εμβρυομεταφορά) χρειάζομαι 4 κουτιά puregon και 3 κουτιά gonapeptyl τα οποία πρέπει να τα αγοράσω εξ΄ολοκλήρου. Αν περισσεύσουν σε καμιά από εσάς και δεν τα χρειάζεστε θα σας είμαι ευγνώμων. Σας ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα & Χρόνια σας Πολλά!

Από αλτερμόν είμαι οκ. Μου λείπουν ακόμη 3 cetrotide και η οvitrelle για το τέλος.

Σας ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω εχω 10 ενεσεις ALTERMON που ληγουν 4/2013 και αλλες 19 που ληγουν αυτο το μηνα ( δεν της κοιταξα νωριτερα δυστυχως!) αν ενδιαφερεται καμια απο σας στειλτε μου ενα e-mail deby-john@hotmail.com

Καλη χρονια σε ολες με πολλα νεα μωρακια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψάχνω άμεσα Puregon!Ξεκινάω αύριο (10 μέρες νωρίτερα από ότι υπολόγιζα) την πολλοστή μου προσπάθεια. Έχω κάποιες αλλά μου φτάνουν το πολύ για 4 ημέρες.

Δυστυχώς δεν καλύπτομαι από το δημόσιο, οπότε εάν σας έχουν μείνει θα ήταν πραγματικά χρήσιμα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καμία κορίτσια? Μου είναι αδύνατον να αγοράσω και τα 4 κουτιά puregon και δυστυχώς δεν θα μπορέσω να προχωρήσω με την προσπάθεια μου λίγο μετά τις 20 του μηνός. Στο ξεκίνημα των προσπαθειών μου χρειαζόμουν μόνο ένα κουτί, τώρα τέσσερα λόγο χαμηλής ανταπόκρισης. Γι’αυτό έχω ανάγκη απεγνωσμένα την πολύτιμη υποστήριξη και τη βοήθειά σας. Ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρειάζομαι ένα κουτάκι Puregon για να μην αλλάξω φάρμακο στο τέλος της προσπάθειας. (έχω βρει altermon)

Μήπως κάποια από εσάς έχει?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Ξεκινάω μια ακόμα προσπάθεια το Φεβρουάριο και έχω ανάγκη από gonal και pergoveris γιατί δε μπορώ να γράψω πλέον άλλα φάρμακα με την ασφάλειά μου.

Αν περισσεύουν σε κάποια κοπέλα θα ήμουν υπόχρεη.

Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχω vasclor. αν ενδιαφέρεται κάποια κοπέλα στείλτε μου π.μ.

την έδωσα την vasclor αλλά έχω και 1 orgalutran αν ενδιαφέρεται κάποια ας μου στείλει πμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...