Μετάβαση σε περιεχόμενο

πως διαγραφω?


new_mammy

Recommended Posts

Δεν έχω καταλάβει σε τι χρησιμεύει ακριβώς αυτή η κατηγορία, αφού όποτε δημοσιεύουμε κάποιο ποστ με απορίες, δεν παίρνουμε ποτέ απάντηση από κάποιον υπεύθυνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω καταλάβει σε τι χρησιμεύει ακριβώς αυτή η κατηγορία, αφού όποτε δημοσιεύουμε κάποιο ποστ με απορίες, δεν παίρνουμε ποτέ απάντηση από κάποιον υπεύθυνο.

Συμφωνώ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα τα ποστ σε αυτή την κατηγορία έχουν απαντηθεί, όπως μπορεί να δει ο καθένας. Δεν υπάρχει νομίζω κανένας λόγος για εκνευρισμό.

Στο συγκεκριμένο θέμα όχι μόνο έχουμε δώσει απάντηση, αλλά υπάρχει ΜΟΝΙΜΑ στην δεξιά στήλη (δείτε επάνω δεξιά) παραπομπή που αναφέρει το εξής:

Έχετε πρόβλημα με τη διαγραφή φίλων; Διαβάστε αυτό το μήνυμα

Μπορείτε να κάνετε κλικ εκεί και να διαβάσετε την σχετική απάντηση.

Σαν update απλώς αναφέρω ότι ετοιμάζεται μία νέα αναβαθμισμένη έκδοση της εφαρμογής της κοινότητας στην οποία το συγκεκριμένο πρόβλημα έχει επιλυθεί, κι επίσης υπάρχουν πολλές ακόμη νέες λειτουργίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα τα ποστ σε αυτή την κατηγορία έχουν απαντηθεί, όπως μπορεί να δει ο καθένας. Δεν υπάρχει νομίζω κανένας λόγος για εκνευρισμό.

Στο συγκεκριμένο θέμα όχι μόνο έχουμε δώσει απάντηση, αλλά υπάρχει ΜΟΝΙΜΑ στην δεξιά στήλη (δείτε επάνω δεξιά) παραπομπή που αναφέρει το εξής:

Έχετε πρόβλημα με τη διαγραφή φίλων; Διαβάστε αυτό το μήνυμα

Μπορείτε να κάνετε κλικ εκεί και να διαβάσετε την σχετική απάντηση.

Σαν update απλώς αναφέρω ότι ετοιμάζεται μία νέα αναβαθμισμένη έκδοση της εφαρμογής της κοινότητας στην οποία το συγκεκριμένο πρόβλημα έχει επιλυθεί, κι επίσης υπάρχουν πολλές ακόμη νέες λειτουργίες.

ok!Ευχαριστούμε!

Καλέ όχι εκνευρισμός!Ίσως λίγη ανυπομονησία παραπάνω κι όσον αφορά εμένα,παραπάνω ''στραβωμάρα''! :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...