Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑ!!!!!


Sisy

Recommended Posts

ΣΤΙΣ 9/10 ΕΦΕΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΑΣ!!

ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2770ΚΙΛΑ ΣΤΟ ΛΗΤΩ

ΟΛΑ ΜΑΣ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ, ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ!!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ..

ΒΛΕΠΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΜΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ..ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ!

ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 68
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

sisi ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΗ Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΤΕ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΖΩΗ ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ, ΓΕΡΗ, ΔΥΝΑΤΗ, ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΤΡΩΜΕΝΗ ΜΕ ΡΟΔΟΠΕΤΑΛΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΠΩΣ ΓΕΝΝΗΣΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sisi ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΗ Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΤΕ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΖΩΗ ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ, ΓΕΡΗ, ΔΥΝΑΤΗ, ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΤΡΩΜΕΝΗ ΜΕ ΡΟΔΟΠΕΤΑΛΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΠΩΣ ΓΕΝΝΗΣΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sisy μου να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!! Να είναι πάντα γερό και να έχει δίπλα του άτομα να το λατρεύουν!!!

Περιμένουμε πολλές φώτο!!!

φιλιά πολλά

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sisy μου να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!! Να είναι πάντα γερό και να έχει δίπλα του άτομα να το λατρεύουν!!!

Περιμένουμε πολλές φώτο!!!

φιλιά πολλά

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΣΙΣΥ ΜΟΥ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ, ΥΓΙΗΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ!ΑΧ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΟΤΑΝ ΑΝΤΙΚΡΙΖΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ 9 ΟΛΟΚΛΗΡΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΣΙΣΥ ΜΟΥ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ, ΥΓΙΗΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ!ΑΧ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΟΤΑΝ ΑΝΤΙΚΡΙΖΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ 9 ΟΛΟΚΛΗΡΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!Αχ!πόσο σε καταλαβαίνω κι εμείς έτσι νιώθαμε όταν ήρθε το μωράκι μας στον κόσμο και τώρα ανυπομονούμε να έρθει και η δεύτερη μπουμπού μας τον Μάρτη...Να σας ζήσει και να είναι πάντα γερή:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!Αχ!πόσο σε καταλαβαίνω κι εμείς έτσι νιώθαμε όταν ήρθε το μωράκι μας στον κόσμο και τώρα ανυπομονούμε να έρθει και η δεύτερη μπουμπού μας τον Μάρτη...Να σας ζήσει και να είναι πάντα γερή:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισακι μου να σου ζησει το κοριτσακι σου!!!!να ειναι γερο και ευτυχισμενο στην ζωουλα του.Και θα ειναι σιγουρα με μια τετοια μανουλα και σιγουρα εναν τετοιο πατερουλη...και παλι να σας ζησει!!!!

φιλακια:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισακι μου να σου ζησει το κοριτσακι σου!!!!να ειναι γερο και ευτυχισμενο στην ζωουλα του.Και θα ειναι σιγουρα με μια τετοια μανουλα και σιγουρα εναν τετοιο πατερουλη...και παλι να σας ζησει!!!!

φιλακια:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...