Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρόβλημα με ανέβασμα φωτογραφίας και βίντεο σε Ομάδα!


KA1

Recommended Posts

καλημερα

προσπαθω να ανεβασω φωτογραφιες στην ομαδα και ενω καποιες τις ανεβαζει στις περισσοτερες μου γραφει οτι δεν μπορει να υποστηριξει το αρχειο που προσπαθω να ανεβασω και ενω εχω ανεβασει μονο 4 φωτο μου γραφει οτι εχω ανεβασει 79φωτο τι πρεπει να κανω;και κατι αλλο πως θα ανεβασω βιντεο στην ομαδα;

ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου KA1,

1. Κοίταξα πάλι τις ρυθμίσεις για ανέβασμα Φωτογραφιών και είδα ότι το μέγιστο μέγεθος για upload ήταν 2ΜΒ. Αν οι φωτογραφίες είχαν μεγαλύτερο μέγεθος για αυτό το λόγο υπήρχε το πρόβλημα. Ανέβασα τώρα το όριο σε 5ΜΒ για να καλύπτει όλες τις φωτογραφίες όσο μεγάλες κι αν είναι.

Επίσης καλό είναι να αποφεύγονται τα ελληνικά ονόματα στα αρχεία (πχ Η Εικόνα μου.jpg) γιατί μπορεί κι αυτά να δημιουργούν πρόβλημα στην εφαρμογή.

Δοκίμασε πάλι για να δούμε αν διορθώθηκε το προβλημα.

2. Όταν λες θα "ανεβάσω βίντεο", εννοείς το αυθεντικό αρχείο ή να το περάσεις από Youtube;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω να ανεβασω ενα βιντεο στην ομαδα οχι ομως μεσω you tube,θελω να το δουν μονο τα μελη τις ομαδας,γινεται και αν ναι τι πρεπει να κανω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...