Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρόβλημα με Φώτο Άλμπουμ


aggeliki 30

Recommended Posts

Στην προσπαθεια να τροποποιησω τον τιτλο ή την περιγραφη σε ενα ηδη δημοσιευμενο αλμπουμ φωτογραφιων, μου πεταει ακομα το μηνυμα: "ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΒΑΣΗ" Τι πρεπει να κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην προσπαθεια να τροποποιησω τον τιτλο ή την περιγραφη σε ενα ηδη δημοσιευμενο αλμπουμ φωτογραφιων, μου πεταει ακομα το μηνυμα: "ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΒΑΣΗ" Τι πρεπει να κανω?

Το άλμπουμ το δημιούργησες εσύ και φαίνεται στο προφίλ σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oi dikes mou photografies pou einai?giati den mou emfanizonte???? :roll:

Ποιες φωτογραφίες εννοείς; Είχες άλμπουμ στο Προφίλ σου και δεν μεταφέρθηκε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο προφιλ μου δειχνει να υπαρχει αλμπουμ με 7 φωτος..αλλα οταν παταω να ανοιξουν..μου βγαζει..Not found Web Server at mammyland.com

καθως και καποιες που ειχα ανεβασει προσφατα στο ποστ ..μπεμπακια Αυγουστου-Σεπτεμβριου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο προφιλ μου δειχνει να υπαρχει αλμπουμ με 7 φωτος..αλλα οταν παταω να ανοιξουν..μου βγαζει..Not found Web Server at mammyland.com

καθως και καποιες που ειχα ανεβασει προσφατα στο ποστ ..μπεμπακια Αυγουστου-Σεπτεμβριου!

Mάλιστα, μάλλον απέτυχε η αυτόματη μεταφορά, θα το κοιτάξουμε.

αυτο ακριβως κανω αλλα δεν εμφανιζεται το τικερακι αλλα αυτα που εκανα επικολληση στην επιγραφη οι κωδικοι δηλαδη γιατι;

Μια χαρά τα έκανες επικόλληση και από ότι βλέπω τώρα εμφανίζονται κανονικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι.[/quote:qogkn5tc]

Με την επεξεργασια των αλμπουμ μου τι να κανω? Δοκιμασα και τα υπολοιπα και εχουν το ιδιο προβλημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγγνωμη που επαναλαμβανομαι, αλλα το προβληματακι μου δε λυθηκε και δε βλεπω καμια απαντηση...

Προσπαθω να κανω επεξεργασια (ονομα και περιγραφη) στα αλμπουμ που εχω δημιουργησει και φαινονται κανονικα στο προφιλ μου και μου πεταει μηνυμα : ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΒΑΣΗ :?::?::?:

Δεν ξερω αν εχει σημασια αλλα εχω βαλει περιορισμο να τα βλεπουν μονο φιλοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...