Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρόβλημα με την πλοήγηση (Σελ 1,2,3,4) στο Φόρουμ


elenatsak

Recommended Posts

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΠΟΛΛΥ!!!! ΜΕ ΕΣΟΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΝΑΠΟΔΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΣ!!!!!!

ΕΧΩ Κ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ.....ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΩ ΣΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ 3 ΣΕΛΙΔΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΑΝΟΙΓΕΙ ΜΟΝΟ Η ΠΡΩΤΗ ΞΑΝΑ Κ ΞΑΝΑ ΟΠΟΙΑ Κ ΑΝ ΕΠΙΛΕΞΩ!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ.... ΤΕΛΕΥΤΕΕΣ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΕΣ ΚΤΛ!!!!

ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΡΙΘΜΙΜΕΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ ΕΠΟΜΕΝΟ!!!!!

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΠΟΛΛΥ!!!! ΜΕ ΕΣΟΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΝΑΠΟΔΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΣ!!!!!!

ΕΧΩ Κ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ.....ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΩ ΣΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ 3 ΣΕΛΙΔΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΑΝΟΙΓΕΙ ΜΟΝΟ Η ΠΡΩΤΗ ΞΑΝΑ Κ ΞΑΝΑ ΟΠΟΙΑ Κ ΑΝ ΕΠΙΛΕΞΩ!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ.... ΤΕΛΕΥΤΕΕΣ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΕΣ ΚΤΛ!!!!

ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΡΙΘΜΙΜΕΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ ΕΠΟΜΕΝΟ!!!!!

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ???

Aυτό όντως είναι "λαθάκι" της εφαρμογής το οποίο θα διορθώσουμε. Για κάποιον λόγο αντί στο τέλος του url να εμφανίσει πχ &start=50 δείχνει ?start=50 , οπότε ουσιαστικά αγνοείται η παράμετρος που είναι απαραίτητη για την πλοήγηση.

Θα διορθωθεί γρήγορα. Ευχαριστούμε για την επισήμανση!! :thumbup:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!

Εγω εχω ενα αλλο προβλημα...οταν μπαινω σε ενα θεμα και ανοιγω μια σελιδα μου βγαζει 3-4 φορες την ιδια απαντηση π.χ τι κανεις; ξανα το ιδιο μην. παρακατω τι κανεις; Αυτο γινετε σε ολες της σελιδες που ανοιγω εκτος απο την προβολη δημοσιευσεων μου.Πως μπορω να το αλλαξω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...