Μετάβαση σε περιεχόμενο

EFTASE H WRA MOU!!


Recommended Posts

Geia sas agaphmena mou koritsakia!!

Eftase epitelous h wra pou tha gennhsw!!

Thn Kyriakh to apogeyma mpainw nosokomeio

kai thn Deytera prwi prwi tha kanw kaisarikh

me raxiaia narkwsh.Epitelous tha krathsw thn

mpempoula mou sta xeria mou!! :)

Tha valw ton antroulh mou na sas grapsei nea

mas molis eykairisei.

Eyxomai sta koritsia pou genname sta konta me enan

pono kai se ekeina pou einai sthn prospatheia

ypomonh.Stis egyoules mas na tous pane ola kat'eyxhn!

Filakiaaa se oles!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 92
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λενακι με το καλο κοριτσι μου να παρεις αγκαλιτσα την μπουμπου σου!!!!!Με κανενα πονο!!!!!!!!Περιμενουμε τα νεοτερα σου.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι με το καλο κοριτσι μου να παρεις αγκαλιτσα την μπουμπου σου!!!!!Με κανενα πονο!!!!!!!!Περιμενουμε τα νεοτερα σου.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα Λενάκι! Άντε με το καλό κοπέλα μου! Εύχομαι ολόψυχα ό,τι καλύτερο! Λίγη υπομονή ακόμα και θα κρατήσεις την μπεμπούλα σου αγκαλίτσα. Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα Λενάκι! Άντε με το καλό κοπέλα μου! Εύχομαι ολόψυχα ό,τι καλύτερο! Λίγη υπομονή ακόμα και θα κρατήσεις την μπεμπούλα σου αγκαλίτσα. Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι κουκλα μου αντε με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου. Τωρα αρχιζει η πραγματικη νυχτερινη ζωη οπως μου ειπε καποιος φιλος:blink: :blink: Αχ τι καλα!!! και γω σελλωωωω!!! φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι κουκλα μου αντε με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου. Τωρα αρχιζει η πραγματικη νυχτερινη ζωη οπως μου ειπε καποιος φιλος:blink: :blink: Αχ τι καλα!!! και γω σελλωωωω!!! φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου, άντε με το καλό !!!! ήρθε η ώρα να κρατήσεις την μπέμπα σου ! Εύχομαι να πάνε όλα καλά ...

Θα περιμένουμε νέα σου ...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου, άντε με το καλό !!!! ήρθε η ώρα να κρατήσεις την μπέμπα σου ! Εύχομαι να πάνε όλα καλά ...

Θα περιμένουμε νέα σου ...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!

ΤΙ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ..

ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΟΠΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΙΕΣ ΑΝΤΑΜΕΙΒΟΝΤΑΙ

ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΤΡΟΠΟ..

ΑΧ ΠΟΣΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ..

ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ..

ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΠΟΡΕΙΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!

ΤΙ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ..

ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΟΠΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΙΕΣ ΑΝΤΑΜΕΙΒΟΝΤΑΙ

ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΤΡΟΠΟ..

ΑΧ ΠΟΣΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ..

ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ..

ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΠΟΡΕΙΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι μου γλυκο....αντε με το καλο...τι ωραια που θα κρατησεις την μπουμπουνιτσα σου αγκαλιτσα......με το καλο με το καλο....και χωρις κανενα πονο.........ενημερωσε μας.....θα περιμενουμε νεα σου.....φιλακια πολλα πολλα κοριτσακι μου.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι μου γλυκο....αντε με το καλο...τι ωραια που θα κρατησεις την μπουμπουνιτσα σου αγκαλιτσα......με το καλο με το καλο....και χωρις κανενα πονο.........ενημερωσε μας.....θα περιμενουμε νεα σου.....φιλακια πολλα πολλα κοριτσακι μου.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki den ksereis poso xairomai alla k poso sigkinimeni niwt8w...mia mia tis metrousa mazi sou sto facebook! K twra na pou eftase i wra!pwpw...ax lenaki mou sou euxomai mesa apo tin psixi mou na pane ola miaxara!!Filise mou to koritsaki sou!!K opws legame an 8es na 8ilaseis min fobi8eis na tokaneis. Mporeis oti k na ginei(sxetika me autopoumou eixes pei!) Palepse to!!Aksizei ton kopo gia tin zouzouna!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki den ksereis poso xairomai alla k poso sigkinimeni niwt8w...mia mia tis metrousa mazi sou sto facebook! K twra na pou eftase i wra!pwpw...ax lenaki mou sou euxomai mesa apo tin psixi mou na pane ola miaxara!!Filise mou to koritsaki sou!!K opws legame an 8es na 8ilaseis min fobi8eis na tokaneis. Mporeis oti k na ginei(sxetika me autopoumou eixes pei!) Palepse to!!Aksizei ton kopo gia tin zouzouna!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...